Maldyvai

Patarimiai keliaujantiems į Maldyvus. Maistas, vanduo, saugumas ir kita naudinga informacija vykstant į Maldyvus

ŠALIES SPECIFIKA

Maldyvai „tūkstančio salų“ šalis. Šių salų gamta yra neįtikėtinai graži, paplūdimiai yra tokio aukšto lygio, juos skalaujantys vandenys tokie žydri, o keliautojai čia sutinkami taip šiltai ir yra taip lepinami, kad ši romantiška šalis visame pasaulyje vadinama jaunavedžių, nardytojų ir saulėto poilsio mėgėjų rojumi. Maldyvai, esantys Indijos vandenyno pusiaujo vandenyse, laikomi vienu iš geriausių egzotinių vietų. Čia yra 1190 salų ir visos jos - tarsi atrankos: mėlynos lagūnos, smėlio paplūdimiai ir unikali augmenija. Ir dar vienas dalykas, kuris yra pats svarbiausias, tai geri viešbučiai ir aukšto lygio aptarnavimas.

PIRKINIAI

Kokosiniai padėkliukai, medinės žuvys, marškinėliai, sarongai, mediniai ir iš austrių kiautų pagaminti nacionaliniai indai.

TRANSPORTAS

Daugelį salų galima pėsčiomis pereiti per pusvalandį. Iš salos į salą galima judėti naudojantis gerai išvystyta keltų ar oro taksi paslaugomis. Valstybė susideda iš atolų, todėl automobilių transportas čia beveik nereikalingas. Pagrindinės sausumos transporto priemonės yra mopedai, motoroleriai, vandens - lėktuvai, valtys. Visa tai galima išsinuomoti, tačiau kainos labai didelės: už laivą kasdien imama 350 JAV dolerių.

ARBATPINIGIAI

Arbatpinigiai Maldyvų viešbučiuose ir restoranuose dažnai įtraukiami į sąskaitą. Kitais atvejais galite palikti padavėjai iki 10% čekio sumos, tarnaitei - iki 70-80 MVR per savaitę, porteriui - iki 15 MVR vienam bagažui, pristatytam be vežimėlio. Taksi vairuotojams arbatpinigių palikti nebūtina.

SVEIKATA

Pasiskiepyti rekomenduojama nuo Hepatito A, vidurių šiltinės, poliomielito, hepatito B.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP