Patarimai keliaujantiems į Maldyvus

ŠALIES SPECIFIKA


Maldyvai „tūkstančio salų“ šalis. Šių salų gamta yra neįtikėtinai graži, paplūdimiai yra tokio aukšto lygio, juos skalaujantys vandenys tokie žydri, o keliautojai čia sutinkami taip šiltai ir yra taip lepinami, kad ši romantiška šalis visame pasaulyje vadinama jaunavedžių, nardytojų ir saulėto poilsio mėgėjų rojumi. Maldyvai, esantys Indijos vandenyno pusiaujo vandenyse, laikomi vienu iš geriausių egzotinių vietų. Čia yra 1190 salų ir visos jos - tarsi atrankos: mėlynos lagūnos, smėlio paplūdimiai ir unikali augmenija. Ir dar vienas dalykas, kuris yra pats svarbiausias, tai geri viešbučiai ir aukšto lygio aptarnavimas.


PIRKINIAI


Kokosiniai padėkliukai, medinės žuvys, marškinėliai, sarongai, mediniai ir iš austrių kiautų pagaminti nacionaliniai indai.


TRANSPORTAS


Daugelį salų galima pėsčiomis pereiti per pusvalandį. Iš salos į salą galima judėti naudojantis gerai išvystyta keltų ar oro taksi paslaugomis. Valstybė susideda iš atolų, todėl automobilių transportas čia beveik nereikalingas. Pagrindinės sausumos transporto priemonės yra mopedai, motoroleriai, vandens - lėktuvai, valtys. Visa tai galima išsinuomoti, tačiau kainos labai didelės: už laivą kasdien imama 350 JAV dolerių.


ARBATPINIGIAI


Arbatpinigiai Maldyvų viešbučiuose ir restoranuose dažnai įtraukiami į sąskaitą. Kitais atvejais galite palikti padavėjai iki 10% čekio sumos, tarnaitei - iki 70-80 MVR per savaitę, porteriui - iki 15 MVR vienam bagažui, pristatytam be vežimėlio. Taksi vairuotojams arbatpinigių palikti nebūtina.


SVEIKATA


Pasiskiepyti rekomenduojama nuo Hepatito A, vidurių šiltinės, poliomielito, hepatito B.
Kelionės į Maldyvus nuo


1605 €

Kelionės