Patarimai keliaujantiems į Latviją

ŠALIES SPECIFIKA


Latvija – viena iš trijų Baltijos valstybių. Šiaurėje ribojasi su Estija, rytuose – Rusija ir Baltarusija, o pietuose – Lietuva. Šalis tampa vis populiaresne turistine vieta Europoje. Svečiai iš viso pasaulio atvyksta į Rygą, atsipalaiduoja prie jūros Jūrmaloje, apsilanko  Siguldoje ar Cesyje. Latvija garsėja savo ilgomis tradicijomis. Gyventojai atidžiai saugo liaudies tradicijas, kultūros paminklus, architektūrinius šedevrus.


PIRKINIAI


Gintaro dirbiniai, išskirtiniai juvelyrikos dirbiniai, pampalu puodai ir keramika, „Rigas Balzams“ likeris, vilnoniai mezginiai su latviškais raštais, „Laimos“ šokoladas, tradicinis medus, lininiai audiniai, latviškais raštais austos juostos.


TRANSPORTAS


Latvijoje yra visi pagrindiniai viešojo transporto tipai, išskyrus metro. Visas miesto transportas griežtai atitinka tvarkaraštį, kuris yra kiekvienoje stotelėje. Keliaujant viešuoju transportu, buvo įvestas vienas elektroninis bilietas skirtingam kelionių skaičiui. Vieno reiso bilieto, įsigyto iš anksto, kaina yra 0,60 EUR. Perkant pas vairuotoją - 1,2 EUR. Patogiausias būdas yra įsigyti bilietus Narvesen kioskuose, esančiuose visame mieste. Bilietai taip pat parduodami bilietų automatuose (kai kuriose stotelėse), pašto skyriuose ir kai kuriose parduotuvėse


ARBATPINIGIAI


Paprastai paliekama 5-10% arbatpinigių nuo sąskaitos sumos.


ŽMONĖS


Latvijos gyventojai nedaug skiriasi nuo lietuvių. Yra šilti ir svetingi žmonės.
Kelionės į Latviją nuo


133 €

Kelionės