Kur pavalgyti Barselonoje?

Laimei, Barselona mums – tarsi ranka pasiekiama. Net dvi žemų kaštų oro bendrovės skraidina į vieną charakteringiausių Ispanijos miestų, todėl turime puikias galimybes pažinti niekad nemiegančią Katalonijos sostinę. Tačiau smulkiai išklaidžiojus ir gerai ištyrinėjus Barseloną svarbu skaniai užkąsti. Pateikiame sąrašą restoranų, kur pavalgyti Barselonoje savo „siesta y fiesta“ atostogų metu.

Restoranai Barselonoje, kur kaina žmogui 30 eurų ir daugiau

Can SoléCarrer Sant Carles 4, BarcelonetaKlasikinis paella ir jūros gėrybių restoranas, kur dviejų patiekalų ir vyno taurės kaina žmogui – apie 30 eurų. Restorane vyrauja draugiška ir netgi šventiška atmosfera, ypač tai pajusite nusileidę laiptais, šalia atviros virtuvės. Čia naudojama tik šviežia žuvis, o aptarnavimas ypač žavingas.

Restoranai Barselonoje, kur kaina žmogui 20 – 25 eurai

AguaPasseig Marítim 30, BarcelonetaErdvus, atsipalaidavusio stiliaus ir spalvingas restoranas, kurio terasa visai priešais paplūdimį. Čia maistas pasižymi modernia Viduržemio jūros virtuve, sumaišyta su vietiniu skoniu. Čia taip pat yra piukių užkandžių – tapas.

El AtrilCarrer Carders 23, BornŠiam restoranui vadovauja draugiškas australas, kuris mėgsta gerą muziką ir kokybišką maistą. Restorano valgomasis pasižymi jaukiu interjeru, apjuostu akmeninėm sienom. Sekmadienio vakarais čia galima pasiklausyti gyvos muzikos. Virtuvė čia tarptautinė: galima paragauti nuo kengūros steiko iki belgiškų midijų.

Restoranai Barselonoje, kur kaina žmogui 15 – 20 eurų

Can CulleretesCarrer Quintana 5, Barri GòticTai seniausias Katalonijos ir antras pagal senumą restoranas Ispanijoje, kuris buvo atidarytas 1786 m. Dėl šios priežasties Can Culleretes yra net įrašytas į Gineso rekordų knygą. Jaukioje ir autentiškoje aplinkoje patiekiami Katalonijos bei Viduržemio jūros regiono patiekalai.

Les Quinze NitsPlaça Reial 6, Barri GòticTai restoranas, priklausantis populiariam restoranų visoje Ispanijoje tinklui. Čia veikia koncepcija – „stilingai ir nebrangiai“. Les Quinze Nits atrodo elegantiškai žymioje Plaça Reial aikštėje, kurioje yra išdėstyti staliukai sėdėjimui lauke. Galbūt patiekalai čia niekad neįgys nė vienos Michelin žvaigždutės, tačiau dėl gerų kainų aplankyti šį jaukų restoraną tikrai patartina.

Riboto biudžeto restoranai Barselonoje, kur kaina žmogui iki 6 eurų

Tallers 76Calle Tallers 76 BISPačiame miesto centre, Tallers gatvėje, levandų spalvos name įsikūrusi jauki užeiga, kurioje patiekiami skanūs, šviežios duonos sumuštiniai, paskaninti ožkos sūriu, rūkyta lašiša ar saulėje džiovintais pomidorais. Restoranas pasižymi gana paprastu interjeru, tačiau yra stilingas ir modernus.

Buenas MigasPasseig de Gracia (yra ir daugiau vietų)Šiose jaukiose užeigose galėsite užkasti traškių focaccia picų, salotų, gardžių sumuštinių bei bandelių. Čia maistas gaminamas kuo natūraliau ir kuo sveikiau. Kavinukės labai jaukios, tačiau jos siūlo ir išsinešimo paslaugas: užsisakę keturių sūrių ar su bazilikais paskanintos focaccia galėsite ją skaniai suvalgyti mielame skverelyje.