Visas Vietnamas su poilsiu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Visas Vietnamas su poilsiu (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Susipažinsime su įvairiaspalve Vietnamo sostine – Hanojumi
  • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
  • Plauksime siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltoje
  • Aštrių pojūčių patirsime plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
  • Kelionės pabaigoje ilsėsimės Nė kurorte, garsėjančiame siaurais balto smėlio paplūdimiais 

Programa

 • Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

  Skrydžių laikai:

  Vilnius – Stambulas 18:50 – 22:35 Stambulas – Hanojus 02:40 – 20:45 (+1)

  Hanojus – Stambulas 21:35 – 05:25 (+1) Stambulas – Vilnius 09:50 – 11:30

 • 1 diena

  VILNIUS – HANOJUS

  Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su vienu persėdimu.

 • 2  diena

  HANOJUS

  Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vyksime į viešbutį. Siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 3  diena

  HANOJUS – HOALU – TAM KOKAS – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausime į buvusią šalies sostinę Hoalu. Mažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso galingos  Tam Koko uolos, kurias skrodžia romi Ngo Dongo upė. Valtimi irsimės šalia įspūdingo grožio uolų. Papietavę aplankysime ne mažiau įspūdingą  Bič Dongo  olą, taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausime atgal į Hanojų, kur lauks vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 4  diena

  HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)

  Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis.  

  Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų. Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos. Po pietų pervežimas į kalnų vietovėje esantį Sapos miestelį. Nakvynė viešbutyje Sapoje.

 • 5 diena

  SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)

  Po pusryčių pažinsime visai kitokią, tik šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalnų tautas. Po vaizdingos kelionės įspūdingu slėniu pasieksime  Sapos miestelį, kur vyksime į apžvalginę ekskursiją po Sapos slėnį, kuriame auginamos milžiniškos ryžių plantacijos. Keliaudami pėsčiomis stabtelėsime prie Tavano miestelyje esančio Juodųjų Hmongų kaimelio. Po pietų kelionę tęsime lankydami Kat Kato kaimelį, kur grožėdamiesi nepakartojamais ryžių terasų vaizdais galėsime pajusti vietinių gyventojų kasdienybės ritmą. Nakvynė viešbutyje Sapoje.

 • 6 diena

  SAPA  – HANOJUS  (pusryčiai)

  Po pusryčių turėsime galimybę apžiūrėti jaukų Sapos miestelį, kuris garsėja kalnuotomis vietovėmis ir kultūrine įvairove. Aplankysime Sapos turgelį – juk šis miestas žinomas kaip vienas svarbiausių prekybinių miestelių Lau Kajaus provincijoje. Pasižvalgę po prekyvietes, važiuosime prie Sidabrinio vandens krioklio, kur vyrauja tik dvi spalvos – baltą purslotą krioklio vandenį supa nuostabiai žalia gamta. Pervežimas į Hanojų. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

 • 7 diena

  HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Papusryčiavę vyksime į kvapą gniaužiančią Halongo įlanką. Pietūs laive. Patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

 • 8 diena

  HALONGO  ĮLANKA  – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai)

  Šią dieną pradėsime laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Visai netrukus švartuosimės krante ir tęsime savo kelionę – skrisime į Danangą. Iš ten važiuosime į Hoi Aną, užburiantį savo senovine architektūra, tvarkingumu, ramybe bei gražiais geltonais namukais. Tai tarsi muziejus po atviru dangumi. Vakarop pasiūlysime apsilankyti šurmulingame miesto turgelyje – sakoma, kad tai vienas geriausių turgų visame Vietname. Čia galima įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Nakvynė Hoi Ane.

 • 9 diena

  HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)

  Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano miestu. Neaplenksime ir čerpėmis dengto Japoniškojo tilto, kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių. Taip pat aplankysime senuosius Prekybos rūmus ir pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Po pietų keliausime į Hujė. Pakeliui pasigrožėsime kalnų ir perėjų vaizdais bei nuostabiu Lang Ko paplūdimiu. Pakilsime į Haivano – Debesų jūros – perėją. Nakvynė viešbutyje Hujė.

 • 10 diena

  HUJĖ – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

  Šią dieną lankysime karališką didybę menantį ir ypatingai turtingą architektūrinį paveldą turintį Hujė miestą. Beveik pusantro šimto metų Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų  imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasime patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Pirmiausiai pamatysime seniausią  šventyklą šalyje – Tienmu. Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hue miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų. Galiausiai aplankysime Tuduko kapavietę, išsiskiriančią savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Vakare keliausime į oro uostą, o iš ten skrisime į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

 • 11 diena

  HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)

  Po pusryčių keliausime į Hošiminą. Šią dieną aplankysime garsiuosius  Ku Či tunelius. Čia galėsime pašaudyti iš vietinių ginklų*,  bei susipažinti  su Vietnamo  kultūra ir karo istorija. Po pietų  lauks neilga ekskursija po Hošimino miestą. Išvysime gotikinio stiliaus Notr Damo katedrą  – prancūzų kolonijinės valdžios simbolį.  Nukeliausime prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Toliau vyksime į  Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus.  Nakvynė Hošimine.

 • 12 diena

  HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)

  Iš ankstyvaus ryto vyksime Mi To miestelį, kuris gali pasigirti itin įspūdingais Mekongo deltos vaizdais. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu,  kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu*.  Esant galimybei aplankysite gyvačių veislyną, o vakare pervežimas į Fan Tieto kurortą.  Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

 • 13–14 dienos

  POILSIS NĖ KURORTE (pusryčiai)

  Nė kyšulys (Mui Ne) – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Net 25 km nusidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Miestelyje įsikūrę ir keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje Nė kurorte.

 • 15 diena

  NĖ – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (apie 4val.).

 • 16 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai15

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 lapkritis
Penkt, Lapkr 22Šeš, Gruo 7 Vietų nebėra
2020 sausis
Penkt, Saus 24Šeš, Vas 8 16
2020 vasaris
Penkt, Vas 21Šeš, Kov 7 16
2020 kovas
Penkt, Kov 6Šeš, Kov 21 16
Penkt, Kov 20Šeš, Bal 4 16
2020 balandis
Penkt, Bal 10Šeš, Bal 25 16

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
1580 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 2330 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

Apgyvendinimas 5* viešbučiuose

PHU HAI RESORT
Kaina asmeniui 1580 EUR/asm
 + skrydis

Sausio 25 d. 1630 EUR/asm + skrydis

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA
Kaina asmeniui 1660 EUR/asm + skrydis

Sausio 25 d. 1740 EUR/asm + skrydis


ANANATRA MUI NE RESORT
Kaina asmeniui 1870 EUR/asm 
+ skrydis

Sausio 25 d. 1990 EUR/asm + skrydisPHU HAI RESORT 4* »

Kaina asmeniui 1580 EUR + skrydis

Sausio 25 d. 1630 EUR/asm + skrydis

Įsikūręs ramioje Nė (Mui Ne) kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvė.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4* » (Nova Deluxe)

Kaina asmeniui 1660 EUR + skrydis

Sausio 25 d. 1740 EUR/asm + skrydis

Įsikūręs Nė (Mui Ne) kurortinėje zonoje, 7 km nuo Fan Tieto miesto, 7 km iki Nė, ant jūros kranto.
Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus.
Viešnagės metu galėsite paskaityti tykioje bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose turo metu (13 nakvynių: 3 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive, 1 nakvynė Ho Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 1 nakvynė Fan Tiete, 2 nakvynės Nė);
  • Maitinimas: 13 pusryčių, 5 pietūs, 1 vakarienė;
  • Vietinio gido paslaugos;
  • Visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Hujė, Danangas – Hošiminas;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Įėjimo mokesčiai į lankomus objektus;
  • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).   

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (kainos apie  750 EUR);
  • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD mokama vietoje);  
  • Vienviečio kambario priemoka nuo 360 €, pasirinkus viešbutį poilsio metu Phu Hai;
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR BTA draudimas);
  • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai (rekomenduotina suma dienai ~ 6 USD/asm.);
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu. 

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Lietuviškai kalbantis vadovas keliauja susirinkus 12 žmonių grupei. Nesusirinkus 12 keliautojų grupei kelionė organizuojama su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
  • Vienviečio kambario priemoka nuo 360 €, pasirinkus viešbutį poilsio metu Phu Hai.
  • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
  • Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
  • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu  kurorte
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3

   

UP
Išskleisti kelionių paiešką