Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos

Kelionės akcentai

 • Visos kelionės metu jus lydės lietuviškai kalbantis kelionės vadovas
 • Apsilankysime vienoje prabangiausių pakrančių Los Andželo apylinkėse
 • Pažintis su vienu gražiausiu pasaulio miestu – San Francisku
 • Įstabios akimirkos Didžiajame, Antilopės ir Braiso kanjonuose
 • Stebuklas dykumoje – Las Vegasas
 • Keliausime su patikimu ilgamečiu kelionių organizatoriumi
Nuo2649
2024 09 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 3549
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Akimis neaprėpiamos kalnų grandinės, išraižytos įmantriausiais atspalviais ir į tolį nunešanti begalybė, neįmanoma nusakyti žodžiais Didžiųjų, Braiso ar Antilopės kanjonų vaizdą. Laukinės pakrantės ir netoliese įsikūrę turtingiausi pasaulio žmonės, ryškiausia dykumų gėlė – Las Vegasas, ir iš TV ekranų atgyjantis Los Andželas – tai tik trupinėlis to, ką pamatysite šios kelionės metu. Visą kelionės laiką jums talkins vadovas iš Lietuvos.

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU

INGRIDA

Kai keliautojai paklausia, kuri šalis man labiausiai patinka, galiu tik šypsodamasi atsakyti klausimu: „O kurį vaiką Jūs labiau mylite? Pirmagimį? Gal jaunėlį?“ Kiekviena šalis turi savo kaprizų, savo stebuklų. Kiekvienoje kultūroje atrandu savitą, nepakartojamą žavesį, kuris atsiskleidžia pačiais ekstremaliausiais, įsimintiniausiais kelionių momentais, kai per kūną bėgioja šiurpuliai, kai įspūdis užima kvapą, kai iš jaudulio norisi užsimerkti. Ir kuo atviresne širdimi atveri pasirinktos šalies duris – tuo nuoširdžiau ją pamilsti. 

Ingrida kelionių vadove pradėjo dirbti dar 2010 m. Tuomet, užklupus ekonominei krizei, nusprendė kardinaliai pakeisti veiklos sritį. Archeologijos mokslus baigusi Ingrida tiesiog dievina geras istorijas, bendravimą su žmonėmis ir gamtą, todėl šalių, kuriose ji yra dirbusi kelionių vadove, sąrašas yra platus. Jame telpa Egiptas, Turkija, Kinija, Šiaurės Indija, Šri Lanka, Nepalas, Tibetas, Gruzija, Jordanija  ir – Vietnamas.

 

1
diena
VILNIUS – LOS ANDŽELAS (matinimas skrydžio metu)
Atvykimas į Los Andželą, privatus pervežimas į viešbutį. Likusią dienos dalį turėsite laisvą laiką, tad susipažinkite su vakariniu Los Andželu. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių su kelionės vadovu keliausime susitikti su gidu, iš kur prasidės pažintis su Holivudu. 1900-ųjų pradžioje grupė nepriklausomų filmų prodiuserių, norinčių pabėgti nuo rytinės kino industrijos ribojimų, patraukė į vakarus - Kaliforniją. Šie prodiuseriai pasivadino „United Artists“ ir 1910 m. atsidūrė mažame Holivudo kaimelyje. Tada jis buvo žinomas tik dėl savo nuostabių vaismedžių, tačiau greitai išaugo į pramogų visatos centrą. Daugelis žmonių, išgirdę šį pavadinimą, galvoja apie filmus ir įžymybes, tačiau tai taip pat yra Los Andželo miesto rajonas, turintis turtingą istoriją. Suintrigavome? Turas tikrai bus pilnas įstabių vietinio gido pasakojimų. Likusią dienos dalį pasivaikščiosime po Los Andželo senamiestį, kas norės, galės apvažiuoti miestą turistiniu dviaukščiu autobusu, ar tiesiog paragauti vietinės virtuvės restoranėliuose. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai) 
Nuvyksime į susitikimo vietą ir pradėsime kelionę važiuojant įspūdinga Kalifornijos pakrante iki pirmosios stotelės Santa Barbaroje. Apsilankysime ispanų misionierių bažnyčioje, nuo kurios kilo ir miesto vardas, sužinosime, kaip šis religinis statinys įtakojo viso regiono vystymąsi. Sekanti stotelė Solvangoje, miestas dažnai vadinamas „Danija Amerikoje“, nes pastatytas skandinavišku stiliumi emigrantų iš Danijos. Tęsime kelionę į šiaurę žymiuoju vakarinės pakrantės greitkeliu nr.1, iš arti stebint įspūdingą Kalifornijos pakrantę. Turą tęsime važiuodami link Karmelio, kuris yra žinomas dėl savo gamtos ir kraštovaizdžio, o taip pat čia gyvena aktorius Klintas Ystvudas. Pasimėgausime laisvu laiku pasivaikščiojimui mieste prieš išvykdami į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
SAN FRANCISKAS (pusryčiai) 
Šiandien suprasime, kodėl San Franciskas vadinamas vienu gražiausių pasaulio miestų. Ekskursiją pradedame „Fisherman's Wharf“ žymiojoje prieplaukoje, kur leisitės į kruizą įlankoje. Pakeliui į Sausalitą atsivers puikūs vaizdai tiek į „The Golden Gate bridge“ (auksinių vartų tiltą), tiek į Alkatraso salą. Po pasiplaukiojimo grįžtame į prieplauką, kur turėsime galimybę papietauti viename iš vietinių restoranėlių, parduodančių krabų ir moliuskų sriubas, išskobtuose raugintos duonos kepaliukuose. Tęsime antrąją ekskursijos dalį, apimančią visas garsiąsias miesto vietas - Auksinių vartų tiltąSąjungos aikštę, kinų kvartalą ir Nobo kalvą. Mūsų ekskursija baigiasi naktiniu miesto vaizdu nuo „Bay Bridge“. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
JOSEMIČIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai) 
Papusryčiavę vyksime į rytus, besigrožėdami San Choakino slėniu, kol pasieksime Josemičio nacionalinį parką (UNESCO pasaulio paveldas). Tai nuostabus gamtos kampelis, kur nuo masyvių granito uolų krenta  didingi kriokliai. Aplankysime vieną aukščiausių pasaulyje (900 m) uolą - EI Kapitano. Tai tik viena iš daugelio neprilygstamų Josemičio grožybių. Šeštas pagal aukštį visame pasaulyje Josemičio krioklys krinta iš 739 m (rudenį gali nebūti vandens). Kitame slėnio pakraštyje kyšo Half Domo granito luitas, taip pavadintas dėl apskritumo ir stataus 670 m priekio. Josemičio nacionaliniame parke yra net keletas aukščiausių Šiaurės Amerikos krioklių. Josemičio slėnis - pats įspūdingiausias reginys visame šiame nuostabaus peizažo krašte. Po įspūdžių pilnos dienos parke nakvynei vykstame į Stevenson Rančą. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
LAS VEGASAS  (pusryčiai, vakarienė)
Šios dienos maršrutas tęsis į rytus per dykumą ir Mirties slėnį, kol pasieksime pasaulio lošimų sostinę: Las Vegasą. Pakeliui sustosime papietauti Barstove esančiame išparduotuvių centre, kuriame gausu visų žinomų prekių ženklų, tokių kaip Levi's, Nike, Reebok, Timberland, Ralph Lauren ir kt. Vakare pasieksime spindintį stebuklų miestą, kur pasitiks nenuspėjamas fantazijų pasaulis, pastatytas dykumos viduryje. Stebėsime, kaip vienoje vietoje iškilo Cezario rūmai, Luksoras, Miražas, Paryžius, Venecija, Bellagio, Niujorkas, Lobių sala ir dar daugiau. Turėsite galimybę užbaigti vakarą viename iš daugybės pasirodymų arba išbandyti savo jėgas viename iš daugybės kazino, kas žino, galbūt šįvakar jums nusišypsos sėkmė. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
DIDYSIS KANJONAS  (pusryčiai) 
Dieną pradėsime keliaudami į pietryčius per dykumą ir Navajo indėnų rezervatą, kol atvyksime į Didijį kanjoną. Visas Didysis kanjonas, nutįsęs daugiau nei 400 km, priklauso Didžiojo kanjono nacionalinio parko teritorijai, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant išgirsime, kaip bėgant metams Kolorado upė nusileido į jūrą ir sukūrė stebuklų šalį geologams - kanjoną, kurio gylis apie 1600-2000 m. Po pietų važiuosime palei kanjoną į rytus, sustodami keliuose indų turgaviečių, pasižvalgyti po rankų darbo meno ir amatų gaminius. Vakare pasieksime Peidžo miestą, įsikūrusį šalia Pauelio ežero. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
ANTILOPĖS IR BRAISO KANJONAI (pusryčiai) 
Dieną pradėsime ten, kur pagal vietinį indėnų navajų folklorą „Vanduo bėga per uolas“. Apžiūrėsime žemutinį Antilopių kanjoną ir aplankysime įspūdingas vėjo, vandens ir smėlio sukurtas kopas. Antilopės kanjonas – tai palyginti siauras plyšys, išgraužtas uolienoje, kur iki 50 metrų gylio siekiančios įdubos bei siauri iki 3 metrų pločio kanalai driekiasi apie 8 km ir sukuria išties nežemišką pojūtį. Po ekskursijos vyksime į dar vieną stebuklingą vietą - Braiso kanjoną, kuriame yra nuostabiausios pasaulio gamtos skulptūros, ištobulintos iki tobulumo per tūkstančius metų lietaus vėjo ir saulės spindulių. Čia eilėmis išsirikiavę kyšo raudonai oranžinio atspalvio netikėčiausių formų uolų, o uolienų mineralų erozija nuspalvino uolas įvairiomis spalvomis. Patirsime unikalių spalvų kaitą romantiškiausio saulėlydžio metu. Po turo kanjonuose vyksime link Kanabo miestelio. Nakvynė viešbutyje.
9
diena
ZIONAS – LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į Ziono parką. Šis parkas gavo savo pavadinimą iš toje vietovėje apsigyvenusių mormonų. Tokį pavadinimą jie davė teigdami, kad apsilankymas parke yra tarsi religinė patirtis, kalnų didybė ir dykumos tyla verčia jaustis tarsi nugabentam į kitą pasaulį. Parke pasimėgausime trumpu pėsčiųjų taku palei Mergelės upę. Vėlai vakare sugrįšime į Los Andželą. Vėlai vakare sugrįšime į Los Andželą.
10
diena
LOS ANDŽELAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje mūsų lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.
11
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2649
2024 09 21 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 900
su skrydžiu: 3549

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos

Ingrida
2023-10-16
9
Norėčiau padėkoti Viktorijai už puikų, kaip vadybinkės -konsultantės darbą. Tiesiog,žavėjausi, jos geležine kantrybę. Vadovui Antanui už entuziazmą. Jo dėka, pamatėm gerokai daugiau, nei buvo numatyta programoje.
Ingrida
2023-10-16
9
Norėčiau padėkoti Viktorijai už puikų ,kaip vadybinkės -konsultantės darbą. Tiesiog,žavėjausi,jos geležine kantrybę. Vadovui Antanui už entuziazmą. Jo dėka, pamatėm gerokai daugiau, nei buvo numatyta programoje.
Vytautas
2023-10-12
5
Turas po Ameriką geras idomus gerai suorganizuotas. kodėl neperspėjote kad bus jungtinė grupė. Na o kelionės vadovasemiau kritikos. Kokios jo pareigos buvo sunku suprasti: iškilus problemoms viežbutyje sprendėme patys. Tik mums pareikalavus suorganizuoti transportą iki turo autobuso tai buvo padaryta o ne jo siūlimas vykti visuomeniniu transportu. paslaugos buvo nekokybiškos nesišversdavo tik tik dalį gido informacijos. Atrodė kad jis pats mėgaujasi kelione o ne dirba savo darbą. Kelionė gera tik neaiškios vadovo pareigos.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • 2 naktys viešbutyje su pusryčiais Los Andžele prieš turą ir 1 naktis po turo;
 • 6 naktys viešbučiuose su pusryčiais turo metu;
 • Privatus pervežimas iš/į oro uostą;
 • Kruizas po įlanką San Franciske;
 • Bilietas į Josemičio nacionalinį parką;
 • Lankytinos vietos Santa Barbaroje, Karmelyje, San Franciske, pažintis Las Vegase;
 • Bilietai į Didijį, Braiso, Antilopės kanjonus ir Ziono parką;
 • Anglakalbis gidas turuose;
 • Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžių bilietai (nuo 750 EUR);
 • Viza ESTA – 25 EUR;
 • Priemoka už vienvietį apgyvendinimą – 850 EUR;
 • Pagalvės mokestis, mokamas viešbutyje - 34 DOL;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV privalomi.;
 • Papildomai siūlomos veiklos programoje;
 • Asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • SVARBU! Visi, keliautojai, kurie buvo Kuboje po 2021 sausio 12 d. ar tą dieną, negali keliauti į JAV su ESTA elektronine viza, jie privalo pasidaryti pilną JAV vizą.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje;
 • Vaikai į kelionę gali vykti nuo 12 metų, kartu su lydinčiu asmeniu;
 • Kelionės tipas: su visos kelionės metu lydinčiu lietuviškai kalbančiu vadovu;
 • Jei turite specialių maisto poreikių - informuokite organizatorių, kad spėtume pritaikyti patiekiamą maistą, pagal Jūsų poreikius.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Kelionės užsakymas

Nuo
2649

+ skrydis apie: 900 visiems su skrydžiu: 3549
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas ir Niagaros kriokliai su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Egzotiškasis kruizas Karibuose MSC Divina laivu, aplankant spalvingąsias Arubos, Dominikos respublikos, Jamaikos, Bahamų ir Kiurasao vietas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Nemiegantis Niujorkas ir kruizas Karibuose po egzotiškiausius kampelius su MSC Meraviglia laivu
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kruizas su DIDŽIAUSIU pasaulyje laivu, aplankant Jamaiką, Bahamus ir Haitį, pažintis su Majamiu ir jo apylinkėmis
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.