Malta - Sicilija- Italija…saulės imperija (13d/12n)

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Net 10 vakarienių įskaičiuota į kelionės kainą! 
 • Visą dieną praleidžiate „lobių sala“ vadinamoje Maltoje 
 • Pajuntate Etnos ugnikalnio didybę vaikščiodami lavos laukais ir aplink kraterius, praeitin nusikeliate unikaliame mieste uolose – Materoje 
 • Viešite dviejose nykštukinėse valstybėse – katalikiškajame Vatikane ir gyventojų skaičiumi mažiausiame San Marine 
 • Degustuojate sodraus skonio sicilietišką vyną, kvapnų alyvuogių aliejų, įvairių skonių medų, pesto padažą
Dėmesio! Keliaujant į Maltą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
VIENA
Pusryčiai. Išvykstate į Vieną. Atvykus trumpa ekskursija po miesto senamiestį: Šv. Stepono katedra ir aikštė, Habsburgų rūmų kompleksas, paminklas Mocartui; Vienos opera, Parlamento rūmai, Rotušė, Rožių parkas. Po pietų išvykstate Italijos link. Vakare atvykstate į Veneto regioną. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3
diena
FLORENCIJA
Pusryčiai. Išvykstate į Toskanos provincijos sostinę, Renesanso kultūros lopšį – Florenciją. Ekskursija po miestą aplankant Katedros aikštės ansamblį: gotikinę Santa Maria del Fiore katedrą su įspūdingu kupolu ir varpine; Sinjorijos aikštę, *Santa Croce baziliką, kurioje palaidoti Florenciją išgarsinę žmonės; miesto simbolį – Ponte Vecchio tiltą, iki šių dienų garsėjantį auksakalių dirbtuvėlėmis; *Medičių šeimos koplyčią. Išvykstate Romos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Romos.

4
diena
KOLIZIEJUS - TREVI FONTANAS - VATIKANAS
Pusryčiai. Išvykstate į „amžinąjį miestą ant septynių kalvų“ – Romą. Mažiausioje pasaulio valstybėje ir katalikybės centre Vatikane apžiūrite didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Pažintis su antikine Roma: *Koliziejus, dar vadinamas Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjęs sutalpinti iki 70 000 žiūrovų; Romėnų forumas, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas; stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; Kapitolijaus kalva, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; Trajano kolona, vaizduojanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią; Panteonas arba „visų dievų šventykla“ stebina sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Žymiausios miesto aikštės: Venecijos aikštė, Trevi aikštė su didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė su Berninio sukurtu „Keturių upių“ fontanu. Išvykstate Sicilijos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5
diena
MESINA - TAORMINA
Pusryčiai. Vykstate į Pietų Italijos Reggio di Kalabrijos miestą ir persikeliate keltu į Mesiną per 3,5 km pločio sąsiaurį, skiriantį Sicilijos salą nuo žemyninės dalies. Jonijos jūros pakrante vykstate į Taorminą – Sicilijos „langą“ į modernųjį pasaulį. Trumpa ekskursija mieste: Viešieji sodai, Katedra, žavingos miestelio gatvelės ir aikštės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Taorminos.

6
diena
ETNOS UGNIKALNIS - SIRAKŪZAI
Pusryčiai. Vykstate prie didžiausio Europoje veikiančio Etnos ugnikalnio (3320 m), kurį graikai laikė Olimpo kalno „filialu“, o romėnai – Ugnies dievo kalve. Šį Sicilijos pasididžiavimą iki pavasario puošia „sniego kepurė“. Leidžiant oro sąlygoms, *keliatės keltuvu ir *važiuojate džipais-autobusais iki ugnikalnio kraterio. Pavaikščioję lavos laukais ir aplink kraterius, leidžiatės žemyn. Esant galimybei, sustojate *degustuoti sodraus skonio sicilietiško vyno ir kvapnaus alyvuogių aliejaus. Išvykstate į Sirakūzus – gražiausią ir galingiausią V–III a. pr. Kr. graikų miestą, dar vadinamą „tūkstančio kvapų ir spalvų miestu“. Pasivaikštote po senamiestį: Archimedo aikštė, Aretūzos šaltinis, Santa Maria della Collone katedra, buvusi Atėnės šventykla. Vykstate į kurortą pietinėje Sicilijos dalyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7
diena
VALETA - MDINA
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Maltą. Anksti ryte vykstate į Pozalo uostą ir keltu plaukiate į „lobių salos“ sostinę Valetą. Ekskursija po nuostabų XVI a. siaurų laiptuotų gatvelių labirintą: Baraka sodai, iš kurių atsiveria kvapą gniaužianti pasaulyje didžiausio ir giliausio natūralaus uosto panorama; įspūdinga XVI a. Šv. Jono katedra, didingi Ordino Maltos Didžiųjų magistrų rūmai, kuriuose šiandien dirba Maltos prezidentas ir parlamentas; Šv. Elmo fortas su įtvirtinimais ir bastionais. Keliaujate į senąją Maltos sostinę Mdiną. Pietūs vietiniame restorane (įskaičiuoti į kainą). Pasivaikštote siauromis, viduramžiškomis miesto gatvėmis, apžiūrite Maltos didikų rūmus. Nuo miesto bastiono grožitės kvapą gniaužiančiais Mdinos ir visos salos vaizdais. Aplankote svarbiausią Maltos pilį – Palazzo Parisio, apibūdinamą kaip „miniatiūrinis Versalis“. Žavitės kerinčiu rūmų interjeru: freskomis, veidrodinėmis sienomis, paveikslais... Pasivaikštote po rūmus supančius sodus. Pakeliui į uostą pravažiuojate pro patį moderniausią Maltos miestą – Slimą. Vykstate į uostą ir plaukiate į Pozalą. Vėlai vakare sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8
diena
AGRIDŽENTAS - MONREALĖ
Pusryčiai. Išvykstate į antikinį graikų miestą Agridžentą. Aplankote vieną įspūdingiausių senovės graikų pastatų kompleksų už Graikijos ribų – *Šventyklų slėnį: VI–V a. pr. Kr. statytos Heraklio, Dzeuso, Heros, Konkordijos, Dioskurų šventyklos; aukojimo altoriai, kurie mena graikų tironų ir romėnų imperatorių valdymo laikus. Vykstate į Monrealę, kur apžiūrite nuostabią arabų-normanų stiliaus XII a. Santa Maria La Nuova katedrą su nepakartojamomis bizantiškomis mozaikomis bibline tematika. Pakylate į *Katedros apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria puiki Conca d‘Oro panorama ir žavus greta esančio benediktinų vienuolyno kiemelis su gausybe kolonų. Išvykstate Palermo link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9
diena
PALERMAS
Pusryčiai. Pažintis su Sicilijos sostine – Palermu, kurį supa natūralus kalnų amfiteatras, vadinamas Conca d‘Oro (Aukso kriauklė). Mieste gausu statinių, menančių arabų, normanų, Burbonų viešpatavimo laikus. Ekskursiją pradedate *kapucinų vienuolyne (Convento dei Capuccini), kurio rūsiuose saugoma 8 000 mumijų ir skeletų. Pamatote Karalių rūmus (Palazzo Realle), apžiūrite Martoranos bažnyčią, XII a. miesto Katedrą su įspūdingais sarkofagais, Pretorijos aikštę ir fontaną. Po pietų vykstate į Mesiną. Keliatės keltu įReggio di Kalabriją ir vykstate Materos link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

10
diena
MATERA
Pusryčiai. Per Bazilikatos regioną vykstate į unikalų miestą uolose – Materą, kur buvo kuriama daug filmų Biblijos tema. Nusikeliate į praeitį ir pasivaikštote senajame – *sassirajone, kuriame žmonės gyveno jau Akmens amžiuje. Viskas išskaptuota uolose: aikštės, šuliniai, namai, bažnyčios, net prabangūs rūmai. Išvykstate Riminio link. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

11
diena
SAN MARINAS
Pusryčiai. Vykstate į seniausią Europoje San Marino Respubliką. Trumpa ekskursija po San Marino miestą. Esant galimybei, ekskursijos metu degustuojate vietinius gastronomijos produktus. Išvykstate Venecijos link. Atvykstate į viešbutį netoli Venecijos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

12
diena
VENECIJA
Pusryčiai. Vykstate į „miestą ant vandens“ – Veneciją. *Plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų išvykstate į Čekiją. Kelionė per Austriją. Labai vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

13
diena
ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Apie Maltą

Tai Viduržemio jūros deimantas, kuris mena jau daugiau nei 7000 metų. Mažylių salų grupė iš kurių gyvenamos tik trys - Malta, Gozo ir Komino. Jei Maltos saloje laiką praleisite aktyviai, pamatysite daug žavių istorinių vietų, o į Gozo ir Comino salas vykti vertėtų trokštantiems ramių ir jaukių atostogų. Čia verta apsilankyti dėl ištisus metus puikaus klimato ir saulėto oro. Ši šalis nuo kitų skiriasi tuo, jog visos istorinės įžymybės ir
Dėmesio! Keliaujant į Maltą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 12 nakvynių viešbučiuose,
 • maitinimas: 12 pusryčių, 10 vakarienių,
 • kelto Reg. Kalabrija – Mesina – Reg. Kalabrija bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Draudimas,
 • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
 • arbatpinigiai,
 • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės,
 • gėrimai vakarienių metu,
 • miestų turistiniai mokesčiai,
 • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (¹) – gali būti papildomų sąlygų.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 185 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – ekskursija su pietumis, kurią būtina užsisakyti prieš išvykstant. Vykstate susidarius ne mažiau kaip 20 turistų grupei. Kaina apie 155 EUR.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
 • Kelionės metu nuvažiuojama ~7500 km.
Pasitark su specialistu!
Evelina G.
Susisiek su Maltos specialiste Evelina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su rusakalbiu gidu)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Savaitgalis Maltoje
Malta
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.