Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Portugalija: poilsis ir kultūra

Poilsinė-pažintinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Portugalija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Portugalija: poilsis ir kultūra

Kelionės akcentai:

  • Išvykimai galimi ir kitos savaitės dienomis 
  • Lankysitės viliojančioje Portugalijos sostinėje - Lisabonoje
  • Keliausite į spalvingąjį Evoros miestą
  • Išvysite Sintros miestą ir žymiausią jos objektą - puošnųjį Penos dvarą
  • Pabuvosite vakariausiame Europos taške - Rokos kyšulyje
  • Svečiuositės religiškai svarbiame Bragos mieste
  • Susipažinsite su portveino gimtine - šarminguoju Porto
  • Ilsėsitės idiliškais paplūdimiais garsėjančioje Lisabonos pakrantėje

   

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS - LISABONA

  Skrydis į Lisaboną. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į pasirinktos kategorijos viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 • 2 diena

  LISABONA - SINTRA - LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai. Nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

  Taip pat, aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs vietiniame restorane. Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Pervežimas į viešbutį pajūrio kurorte. Apgyvendinimas viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Lisabonos rivjeroje.

 • 3 diena

  LISABONA – PORTO (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite į Portą – antrąjį pagal dydį Portugalijos miestą, įkurtą dar romėnų laikais. Atvykus - pietūs vietiniame restorane. Portas labai spalvingas. Ekskursija po senamiestį. Vėliau apsilankysite daugelį amžių garsėjančiuose portveino rūsiuose ir susipažinsite su šio vyno gamyba, dalyvausite vyno degustacijoje. 

  Laisvu laiku galima pasiplaukioti Douro upe (mokama vietoje, ~15 eur), užsukti į knygyną, kuris įtrauktas į gražiausių Europos knygynų trejetuką. Apgyvendinimas viešbutyje, nakvynė.

 • 4 diena

  PORTO – BRAGA – GUIMARAES (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių išvyksite į Bragą, kuri laikoma religiniu Portugalijos centru. Į šiaurę nuo Porto esantį Bragos miestą romėnai buvo pavertė imperijos provincijos Galicijos sostinę. Vėliau užplūdę maurai jį visiškai sugriovė. Miestą atgavę krikščionys nusprendė parodyti visą savo religijos galybę. Bažnyčios, bazilikos, varpinės, koplyčios tiesiog lipa viena ant kitos, o jų viduje – žvakidžių, Jėzaus Kristaus, šventu paveikslu ir rožiniu galybe.

  Apžiūrėsite Bom Jesus kompleksą – milžinišką katedrą su į ją besidriekiančiu 116 m ilgio barokiniu laiptu taku. Įveikus šią, rodos, begalybę laiptų, lyg apdovanojimą gausite nuostabią miesto ir apylinkių panoramą iš terasos, esančios 564 metrų aukštyje. Taipogi lankysitės mažame, jaukiame, kalvų apsuptame Guimaraes miestelyje, kuriame gimė pirmasis Portugalijos karalius ir kuris dėl to laikomas portugalų tautos lopšiu. Grįžimas į Portą, nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  PORTO– KOIMBRA - FATIMA– LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Papusryčiavę išsiregistruosite iš viešbučio ir vyksite į ant dešiniojo Mondego upės kranto įsikūrusią Koimbrą. 1139-1256 m. Koimbra buvo šalies sostinė. Šis miestas didžiuojasi vienu iš seniausių universitetų Europoje, kurio vidus dekoruotas auksu. Mokslo metu miestas knibžda studentų, o šiems atostogaujant – ganėtinai ramus; tačiau geriausia čia atvykti gegužį, kai studentai audringai švenčia mokslo metų pabaigą. Queima das Fitas šventės metu studentai plėšo arba degina apeiginius drabužius ir savo fakultetų kaspinus.  Aplankysite įdomų pavadinimą -“Taupyklė su monetomis“- turinčius urvus, išvysite natūralų grožį, sukurtą gamtos (įėjimo mokestis 6 eur).

  Toliau keliausite į piligriminį miestelį Fatimą, visiems katalikams šventą vietą, kuri garsi dėl 1917 m. Mergelės Marijos apsireiškimo trims vaikams. Nors Portugalijoje apstu piligrimų maršrutų, Fatimos eitynės tapo itin svarbios viso pasaulio katalikams. Iš ramaus žemdirbių kaimelio Fatima tapo religiniu centru su įspūdinga balta bazilika. Čia pridygo viešbučių, nakvynės namų, automobilių stovėjimo aikštelių, kavinių ir restoranų. Vienu metu Fatimoje gali gyventi milijonas piligrimų – maždaug tiek jų susirenka gegužės ir spalio 13 dienomis. 1981-ųjų ir 1992 m. Fatimos eitynėse lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Grįžimas į Lisaboną, apgyvendinimas viešbutyje ir nakvynė.

 • 6 diena

  LISABONA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Laisva diena. Už papildomą mokestį galima užsisakyti ekskursiją į  Mafrą (kaina su pietumis - 60 eur) - vietą, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra.  Po ekskursijos – laisvas laikas ir nakvynė.

 • 7 diena

  LISABONA –  EVORA  – LISABONA (pusryčiai, vakarienė)

  Papusryčiavę keliausite į ramybe alsuojančią Evorą – vieną žaviausių miestų Portugalijoje. Valdžia, padedama UNESCO, išsaugojo ir restauravo neįkainojamas istorines Evoros vertybes. Verta atkreipti dėmesį į unikalų senamiesčio gatvių suplanavimą – tai maurų viešpatavimo palikimas. Taipogi, Evoroje randasi koplyčia, kurios vidinės sienos nudengtos žmonių kaulais. Arkos „dekoruotos“ kaukolėmis.

  Istorija byloja, kad pradėję bažnyčios statybas, žmonės pamatė, kad čia kadaise buvo kapinės. Kadangi kapai jau buvo išjudinti, nenorėdami užrūstinti senolių kaulų juos panaudojo vidaus dekoracijoms.

  Grįžimas į Lisaboną per Balandžio 25-os tiltą, kuris buvo pastatytas toje vietoje, kur Težio upė įteka į Atlanto vandenyną. Tiltas sujungia Portugalijos sostinę su pietiniais šalies regionais. Pervažiavę tiltą pamatysite didžiulę 104 m. aukščio Kristaus statulą, primenančią statulą Rio de Žaneiro, Brazilijoje. Ji buvo pastatyta 1959 metais siekiant išreikšti padėką Dievui už tai, kad Portugalija nedalyvavo II pasauliniame kare.

  Vakarienė nacionaliniame restorane, kurios metu klausysitės fado – ilgesingų, panašių į bliuzą dainų.

  Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

 • 8 diena

  LISABONA – MIESTAI MUZIEJAI - LISABONA (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai. Dalyvausite ekskursijoje po miestus-muziejus: Obidušą, dar vadinamą „vestuvių miestu“; Alkobasą, įsitaisiusį tarp Alcoa ir Baca upių; Bataliją su garsiu vėlyvosios gotikos domininkonų vienuolynu bei Tomarą mistinį tamplierių (ordino narių) miestelį, kur aplankysite vieną didžiausių Portugalijos vienuolynų. Jį XII a. pradėjo statyti tamplieriai, gindami valstybės sienas nuo maurų. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

 • 9 diena

  LISABONOS RIVIERA (pusryčiai)

  Pusryčiai. Poilsis viename Lisabonos pakrantės kurortų. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  LISABONA – VILNIUS (pusryčiai)

  Priklausomai nuo skrydžio laiko būsite paimti iš viešbučio ir pervešti į oro uostą skrydžiui į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 liepa
Penkt, Liep 20Sek, Liep 29 10+
Penkt, Liep 27Sek, Rūgp 5 10+
2018 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 3Sek, Rūgp 12 10+
Penkt, Rūgp 10Sek, Rūgp 19 10+
Penkt, Rūgp 17Sek, Rūgp 26 10+
Penkt, Rūgp 24Sek, Rugs 2 10+
Penkt, Rūgp 31Sek, Rugs 9 10+
2018 rugsėjis
Penkt, Rugs 7Sek, Rugs 16 10+
Penkt, Rugs 14Sek, Rugs 23 10+
Penkt, Rugs 21Sek, Rugs 30 10+
Penkt, Rugs 28Sek, Spal 7 10+
2018 spalis
Penkt, Spal 5Sek, Spal 14 10+
Penkt, Spal 12Sek, Spal 21 10+
Penkt, Spal 19Sek, Spal 28 10+
Penkt, Spal 26Sek, Lapkr 4 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
727 EUR
 

+ skrydis apie 318 EUR
su skrydžiu nuo 1045 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

KAINŲ LENTELĖ

Viešbučių kategorija Kaina asmeniui dviviečiame numeryje:

Kaina asmeniui vienviečiame numeryje:

Kaina trečiajam suaugusiam kambaryje:

Kaina vaikui iki 12 metų (gyvenant kambaryje su 2 suaugusiais):

3*  727 eur + skrydis 897 eur + skrydis 715 eur + 
skrydis
400 eur + 
skrydis
4*  812 eur + skrydis 982 eur + skrydis 800 eur + 
skrydis
500 eur + 
skrydis

3* - Lisabonoje VIP Berna 3*, Porto Star Inn Porto 3*, Rivjeroje Sana Estoril 3*, Sao Mamede 2* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.
4* - Lisabonoje Altis Park 4*, Porto Black Tulip 4*, Rivjeroje Costa Caparica 4*, Praia Mar 4* arba atitinkamos kategorijos viešbučiai.


 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 9 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • visi pervežimai pagal programą (pasitikimas pagal skrydžius nuo 8 val. iki 23 val.; pervežimas atgaliniam skrydžiam vykdomas tris kartus per dieną – 8, 11 ir 17 val.);
  • maitinimas – 9 pusryčiai, 4 pietūs, 1 vakarienė
  • ekskursinė programa
  • rusakalbio gido paslaugos

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis iš Vilniaus, Rygos, Varšuvos (pagal turistų pageidavimus), su persėdimu;
  • įėjimo bilietai į turistinius objektus (~45 eur);
  • medicininių išlaidų draudimas;
  • arbatpinigiai;
  • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Išvykimai galimi ir kitomis savaitės dienomis, objektų tvarka gali keistis.
  • Pervežimai į/iš oro uosto vykdomi tam tikromis valandomis. Pervežimas kitomis valandomis vykdomas lengvuoju automobiliu už 33 eur priemoką.
  • Yra galimybė rezervuoti vietas autobuse: 1 eilė – 50 eur/asmeniui; 2-3 eilė – 40 eurų/asmeniui; 4-5 eilė – 30 eurų/asmeniui; bet kuri kita eilė – 10 eurų.
  • Daugiau informacijos teiraukitės tel. 86 71 43122 (Irina).

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galimybė koreguoti kelionės trukmę 
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką