Naujieji metai paslaptingoje Saremoje 3d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Sarema – kadagiais kvepianti vėjo malūnų sala, gamtos sukurtas stebuklas. Sala į kurią norisi sugrįžti. Istorija ir gamtos grožis, švelnus jūros vėjas, Baltijos jūros bangos, neįprasti gamtos peizažai...
Dėmesio! Keliaujant į Estiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Atvykę į Virtsu uostą, keltu kelsitės per Sur Vain sąsiaurį į Muhu salą. Iš čia ir prasidės pažintis su Muhu ir Saremos salomis. Muhu sala pasitiks įstabiu žiemišku peizažu, apsnigtais akmenų luitais ir kadagynais. Pravažiuosite Šv.Kotrynos bažnyčią (XIIIa.) Liva gyvenvietėje, seniausią salose Emu vėjo malūną. Vaike Vain sąsiauriu, kuris skiria Muhu salą nuo Saremos salos, pateksite į Saremos salą – didžiausią Estijos archipelage. Kelionė per Saremos salą. Keliausite link *Anglos vėjo malūnų kalvos. Anglos kaimelyje, šalia vieškelio vėją gaudo penkių autentiškų malūnų sparnai. Šventiškai pasipuošusiame kultūros centre susipažinsite su vietiniais amatais, paskanausite duonos, alaus, sūrio. Atvykę į Saremos sostinę Kuresarę pradėsite ekskursiją po miestelį: miesto parkas, Rotušė, “važnia” (saugykla – archyvas).  Laisvas laikas Kuresarėje. Atvykimas į viešbutį SPA HOTEL RUUTLI. Norintys galės vakarą praleisti šokių sukūryje arba mėgautis SPA malonumais. Nakvynė viešbutyje.

2
diena

Pusryčiai. Aplankysite Saremos vyskupų pilį – tvirtovę*, statytą XIIIa. Vaikščiosite pilies menėmis, pakilsite į apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsivers vaizdas į apylinkes. Vėliau tęsite pažintį su Saremos sala. Kelionė į romantiškiausią Saremos vietą, prie  Pangos skardžio. Čia nuo 21 m aukščio pažvelgsite į Baltijos jūros platybes... Vėliau aplankysite ir apžiūrėsite vienintelį Europoje geriausiai prieinamą Kalio meteoritinį kraterį – ežerą. Vakare Jūsų lauks Naujametė šventė restorane (privaloma): puikūs patiekalai, gyva muzika, siurprizai, šampano purslai ir fejerverkas.Nakvynė viešbutyje SPA HOTEL RUUTLI.

3
diena

Vėlyvi pusryčiai. Ryte pageidaujantys dar galės apsilankyti viešbučio SPA centre, atsigaivinti baseine. Išvykimas į Kuivastu uostą. Grįžimas į žemyną. Kelionė į Estijos vasaros sostinę Piarnu. Pasivaikščiosite pakrantės promenada, gražiausiame miesto parke, apžiūrėsite vieną iš garsiausių Piarnu statinių – raudonąjį bokštą, pastatytą XV a., švedų bastioną. Laisvas laikas kavos puodeliui. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama - 1500 km.

Apie Estiją

Valstybė šiaurės Europoje, viena iš Baltijos šalių. Ribojasi su Latvija (pietuose) bei Rusija (rytuose). Bendras sausumos sienų ilgis – 633 km. Baltijos jūra skalauja Estijos krantus vakaruose, šiaurėje Suomių įlanka, pietvakariuose – Rygos įlanka. Šalis įžymi savo  senoviniais žavingais miestais, nepaliestais Europos laukais, šiuolaikiniais viešbučiais ir populiariais kurortais, dideliais pramogų centrais, įdomiais naktiniais
Dėmesio! Keliaujant į Estiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Apgyvendinimas
2020-12-30
Dvivietis kambarys su dvigule lova 228.65EUR
Dvivietis kambarys su atskiromis lovomis 228.65EUR
Vieta kambaryje 3-iam asmeniui 228.65EUR
Vieta kambaryje vaikui iki 13m. (2s+1v) 205.70EUR
Vienvietis kambarys 264.35EUR

Kelionių metu turistai apgyvendinami „turistinės klasės” viešbučiuose. Jei kelionės metu yra daugiau nei 1 nakvynė viešbutyje, viešbučių, kuriuose apgyvendinama grupė, kategorija gali skirtis (t.y. tos pačios kelionės metu gali būti skirtingų kategorijų viešbučiai). Kai kuriuose mažaaukščiuose viešbučiuose gali nebūti lifto. „Turistinė klasė” – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai, pensionai arba privatus sektorius, kurių kambariuose yra dušas arba vonia, tualetas. Kai kuriuose gali būti ir balkonas, televizorius, telefonas.

Viešbučiuose gali būti vienviečiai, dviviečiai, triviečiai kambariai ar apartamentai (numeris, kuriame du atskiri miegamieji kambariai naudojasi vienu dušu ir tualetu).

Triviečiuose kambariuose, trečia lova dažniausiai yra pristatoma (t.y. papildoma sudedama lova). Triviečių kambarių skaičius viešbučiuose yra ribotas arba kai kurie viešbučiai jų visai neturi (ypač Prancūzijoje).

Tuo atveju, jei neįmanoma užsakyti triviečio kambario arba viešbutis tokių neturi – vienas iš trijų asmenų apgyvendinamas su kitais grupės turistais.

Kelionėse, kurių metu yra nakvynės keltų kajutėse, turistai turi galimybę iš anksto nusipirkti vietą norimos kategorijos kajutėje, pasirenkant iš kelto linijų tuo metu siūlomų kajučių. Keltuose yra dvivietės, trivietės, keturvietės kajutės be langų arba su langais skirtinguose deniuose (priklausomai nuo kajutės kategorijos).

Priklausomai nuo laivo modelio, paslaugų kiekis ir įvairovė laive, kajučių modifikacija, jų plotas ir vidaus įranga gali skirtis. Pateikta informacija apie paslaugas keltuose, kajučių kategorijas yra preliminari ir pateikta pagal keltų linijų pateiktus duomenis katalogo spausdinimo metu. Gauta informacija apie pasikeitimus nedelsiant pateikiama kelionių agentūroms.

Kelionėms į Norvegiją tikslų apgyvendinimo aprašymą skaitykite keliautojo atmintinėje.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais dviviečiai/ dviviečiais su pristatoma lova kambariai,
 • sauna,
 • kelto bilietai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, bilietai į mokamus objektus.
 • Naujametinė vakarienė (privaloma) 45 EUR/asm.
 • Naujametinė vakarienė (privaloma) iki 16 m. – 35 EUR/asm.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 35 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~30 EUR.

Pastabos

 • Reikalingi dokumentai: LR asmens tapatybės kortelė arba LR pasas, galiojantys ne mažiau kaip 3 mėnesius po kelionės pabaigos (ir suaugusiems, ir vaikams). Ne Lietuvos Respublikos piliečiams rekomenduojame informaciją apie reikalingus dokumentus ir sienų kirtimo tvarką pasitikrinti Migracijos departamente arba Užsienio reikalų ministerijoje.
 • Rekomenduojame vykstant į kelionę rekomenduojame turėti medicininių išlaidų draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.
 • Vykstant į šią kelionę galioja ir Europos sveikatos draudimo kortelė (daugiau informacijos apie išdavimą, sąlygas ir apribojimus - www.vlk.lt). Taip pat rekomenduojame įsigyti neįvykusios kelionės draudimą (ne vėliau kaip 21 d. iki kelionės pradžios, mokant galutinę kelionės kainą).
 • Kelionių organizatorius gali keisti kelionės programą, atsižvelgdamas į grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis.
 • Vairuotojų darbo režimą reglamentuoja ES įstatymai.
 • Rekomenduojame turėti valiutos tų šalių, per kurias vykstama.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 25 asm. Jei vyksta mažesnis keliautojų skaičius, kelionės kaina gali keistis. Apie kainos pasikeitimą informuosime ne vėliau kaip likus 20 dienų iki kelionės pradžios.
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Estijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Neregėta Estija 3 d.
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas - Saremos sala
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didysis Baltijos kruizas 4d.
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas - Saremos sala - Ryga - Rundalė
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.