Lisabona ir poilsis Madeiroje

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Svečiuositės Lisabonoje - vienoje charizmatiškiausių Europos sostinių
 • Išvysite žalumoje skendinčią Sintrą ir žymiausią jos objektą - Penos dvarą - Portugalijos karalių vasaros rezidenciją
 • Ilsėsitės rojų primenančioje Madeiros saloje, skalaujamos Atlanto vandenyno
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į LISABONĄ
Atsikridusius į Lisaboną Jus pasitiks oro uoste, perveš ir apgyvendins viešbutyje Lisabonoje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
2
diena
LISABONA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių leisitės į ekskursiją po Lisaboną: aplankysite gotikinį šv. Jeronimo vienuolyną, kuriame ilsisi garsiojo jūrų keliautojo Vasko da Gamos palaikai, karietų muziejų, nuvyksite prie Belemo bokšto, kuris pastatytas XVI a. Vasko da Gamos ekspedicijoms atminti ir yra tapęs vienu iš Lisabonos simbolių. 

Vėliau keliausite į Mafrą (už papildomą mokestį - su pietumis 65 EUR) – vietą, kurioje įsikūręs didžiulis karaliaus Žoano V rūmų ir vienuolyno kompleksas, kurį karalius pastatė savo įpėdinio gimimo garbei. Vėliau važiuosite į Sobreiro (7 km nuo Eriseiros. 15 min) – miestelį, neretai dar vadinamą įkūrėjo, vietinio puodžiaus Žose Franku vardu. Ši gyvenvietė geriausiai perduoda portugalų buitį ir gyvenimą XX amžiaus pradžioje. Čia galima paragauti nuostabaus skonio vietinės duonos su vytinta dešra.  Po ekskursijos – laisvas laikas ir nakvynė.

3
diena
LISABONA - SINTRA (pusryčiai)
Pusryčiai. Nukeliausite į netoli sostinės žalumoje skendinčią Sintrą (įtraukta į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą). Čia pamatysite senovines sodybas, unikalų romantizmo epochos architektūros paminklą – Penos dvarą – Portugalijos karalių vasaros rezidenciją, įsikūrusią ant kalno viršūnės.

Taip pat, aplankoma Quinta da Regaleira vietovė: romantiški rūmai, koplyčia, prabangus parkas su ežerais, fontanais ir daugybe išskirtinių konstrukcijų. Pietūs* vietiniame restorane (~20 eur). Romantišką vietovės įspūdį sustiprina šalia esantis vakariausias Europos taškas – Rokos kyšulys. Nakvynė viešbutyje Lisabonoje.

4
diena
LISABONA (pusryčiai)
Pusryčiai. Laisvas laikas, galimybė užsisakyti papildomų ekskursijų.
5
diena
LISABONA-MADEIRA (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą, skrydis į Madeirą. Pasitikimas ir pervežimas į pasirinktą viešbutį poilsiui. Madeira – nuostabi Atlanto vandenyno skalaujama Portugalijos sala. Ši sala puikiausiai tiks norintiems ilsėtis tiek paplūdimiuose, tiek kalnuose ar tiesiog mieste. Vienintelis dalykas, ko galite čia pasigesti, tai lygumos. Golfo srovės skalaujama Madeira pasižymi šiltomis vasaromis bei švelniomis žiemomis – tai puikus pasirinkimas atostogoms ištisus metus.
6 – 11
dienos
POILSIS MADEIROS SALOJE (pusryčiai)
Poilsis pasirinktame viešbutyje. Galimybė užsisakyti ekskursijų ar savarankiškai keliauti po salą.

12
diena
MADEIRA – LISABONA – VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiai, pervežimas į oro uostą, skrydis į Lisaboną. Vėliau skrydis namo su 2 persėdimais.

Apie Portugaliją

Šalis yra Europos pietvakariuose ir užima 1/6 Pirėnų pusiasalio. Šiaurėje ir rytuose Portugalija ribojasi su Ispanija, o pietinę ir vakarinę pakrantę skalauja Atlanto vandenynas. Šalis yra 560 km ilgio iš šiaurės į pietus ir 220 km pločio iš vakarų į rytus. Portugaliją į dvi dalis dalija Težo upė, prie kurios žiočių įsikūrusi Lisabona. Šiaurės Portugalija yra kalvota ir kalnuota. Aukščiausias čia yra 1993

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Lisabona ir poilsis Madeiroje

Kristina
2022-03-03
10
Apskritai kelionė patiko. Tai geras derinys: keletą dienų pažintinė kelionė, likęs laikas laisva programa. Puikiai veikia keliautojų transportavimo iš / į viešbutį ar aerouostą sistema. Labai gera vieta Lisabonos viešbučio, tik apie 50m iki metro stoteles. Viešbučiai atitinka žvaigždučių skaičių. Madeiros viešbutyje FOUR VIEWS OAZIS geresnis vaizdas per langą būtų iš aukštesnio aukšto, mes gyvenome 1 aukšte, viešbutis yra 6 aukštų. Ekskursijos gerai organizuotos, gidai dirbo savo darbą.
Laura
2021-05-20
10
Klientams norintiems ramesnio poilsio, viešbutis FOUR VIEWS OAZIS yra puiki vieta. Klientams norintiems aktyvesnio vakarinio gyvenimo patarčiau Madeiros sostinę Funšalį, kuris yra už 12-14 km nuo FOUR VIEWS OAZIS viešbučio.
Laura
2021-05-20
10
Klientams norintiems ramesnio poilsio, viešbutis FOUR VIEWS OAZIS yra puiki vieta. Klientams norintiems aktyvesnio vakarinio gyvenimo patarčiau Madeiros sostinę Funšalį, kuris yra už 12-14 km nuo FOUR VIEWS OAZIS viešbučio.
Zita
2019-04-09
10
Su Kelionių akademija keliaujame ne pirmą kartą. Visada puikiai bendravome, kelionių metu neturėjome jokių problemų. Ačiū.
Greta
2017-08-14
10
Jeigu bendrai - tai patiko Labai!:) Jeigu konkrečiau, pats skrydis šiek tiek suvargino, kadangi persėdimo laikai buvo po beveik 5 valandas laukimo.. Viešbutis Lisabonoje geras, ekskursijos buvo irgi įdomios, ypatingai rekomenduoju žmonėms megstantiems istoriją, aplankėm daug pilių/muziejų. O šiaip labiausiai gamta įstrigo atminty ir Cabo da Roca - vadinamas Pasaulio kraštas:) O veliau poilsis Madeiroje - viešbutis Dom Garajau - toks pakankamai geras :)) žmonių daug, bet vis vien ramu:) Na čia gamta ir vaizdai kvapą gniaužė.... tiesiog Wow!!! Na ir vandenynas vienu žodžiu-nerealu! Spėjome ir gamta pasigrožėti ir į Funchalo miestą išlėkti, įsigytį kokių įdomesnių daiktų ir pailsėti taip pat.
Keliautojas
2016-12-28
9
Kelionė buvo individuali, todėl originali, neįprasta. Madeira - viena iš tų vietų, kur vieną kartą pamatyti verta, tačiau nepribloškė. Nustebino tunelių gausa, per mažai kultūros objektų. Paliko įspūdį pasivaikščiojimai kalnų viršūnėmis, nuo gaisro nukentėjusi didelė dalis sostinės Funchalio. Neįtikėtina, kaip gaisras keliavęs uolomis, degindamas namus. Madeiroje- viešbutis "Orca Praya", nors teoriškai neblogoje vietoje, tačiau sunkiai surandamas. Atskridom naktį, nuomotu autobusu važinėjome porą valandų- gatvė nesuprantamai ilga, numeracija nematoma. O paslaptis tame, kad viešbutis yra ŽEMIAU kelio lygio, todėl važiuojant priemiesčio keliais nematomas. Eina į apačią aštuoni aukštai. Įvažiavimas keblokas, vietų automobiliams trūksta, o be jų ten nėra ką veikti. Vaizdas per balkoną- neblogas, nors lengvai industrinis.
Arunas
2016-08-26
9
Šį kartą kelionė buvo suorganizuota labai puikiai, skrydžiai ir pasitikimai buvo vykdomi tiksliai kaip ir buvo nurodyta kelionės dokumentuose. Patiko visos aplankytos vietos Lisabonoje ir Madeiros saloje, tiek ir ekskursijos , tiek ir savarankiškai aplankytos. Didžiausią įspūdį paliko aišku Madeiros gamta- vandenyno krantai , kalnai , o ypač žiedai. Madeiroje gidai pasakiškai malonus ir bendraujantys, o vat Lisabonoje rusakalbiai gidai galėtu pasimokyti iš portugalų. Viešbučiai pilnai atitiko tą , ko ir tikėjomės iš aprašymų.Viskas be priekaištų.
Tatjana
2015-08-13
10
Šia kelione į Portugaliją (Lisabona ir Madeira) esam labai patenkinti. Ypatingai dėkojame Jums, labai geranoriškai ir profesionaliai padėjusioms suderinti visas kelionės smulkmenas. Lisabonoje labai patiko gidė ir vairuotojas – puikūs, paslaugūs ir profesionalūs žmonės. Pasirinkti viešbučiai atitiko savo kategorijos reikalavimus, patiko jų dislokacija; ypač džiugino viešbutis Funchale - Pestana Village – labai gražiai apželdintas, malonus aptarnavimas, skanus maistas. Vienintelis šaukštas deguto: transferis Madeiroje: oro uoste teko skambinti 3 kartus ir laukti apie valandą, kol atvažiavo ir nuvežė į viešbutį, ir išskrendant vėl teko pasinervuoti....Bet tai tik mažas epizodas, kuris neužgožė labai malonios kelionės įspūdžių. Ir Portugalijoje, o ypač Madeiroje – puiku, čia tikrai dar grįšime.
Daiva
2014-08-01
9
Kelione likome patenkinti: oras ir jūra puikūs, šalis labai įdomi savo žmonėmis ir istorija. Kaip sakė vienas gidas - jei norite gulėti pliaže - vykite i Kroatiją, ten pliažai geresni, o Malta įdomi savo istorija, kultūra ir tio, kad moka ją saugoti. Buvome apsistoję Xemxijoje, viešbutyje Porto Azzuro. Viešbutis neblogas, aptarnaujantis personalas paslaugus ir labai pasitikintis žmonėmis: palikus paskutinę dieną lagaminus tam skirtame kambaryje gan toli nuo reception, grįžus jų pasiimti administratorė padavė raktus ir leido tiesiog eiti patiems pasiimti. Švara neypatinga - mūsų apartamentą valė tik kas 3 dieną. Kadangi miestelis mažas, tai viešbutis tinka ramesnio poilsio norintiems žmonėms. Šalia yra baseinas, viduje viešbučio - taip pat baseinas, džakuzi, sporto salė ir SPA paslaugos. Ekskursijas pirkomės ten pat viešbutyje - vestibiulyje kasdien veikia speciali tarnyba, aptarnaujantis peronalas labai paslaugus. Pirkome ekskursijas po Maltą:Mosta, Mdina ir Valeta; ekskursiją į Gozo salą+Comino salą; ekskursiją į paukščių parką ir akvariumą. Organizacija labai gera, gidai mylintys savo darbą ir atidūs turistams. rekomenduotume kitiems turistams būtinai pakeliauti po salą ir gretimas salas - vaizdai puikūs. Ko nenumatėme - nežiūrint to, kad žinojome jog judėjimas Maltoje vykst kaire gatvės puse, nežinojome jog razetės taip pat tokios kaip UK - trišakės. tad jeigu keliaujate ilgesniam laikui, pasirūpinkite telefono pakrovimui adapterius. Xemxijoje yra tik 1 maisto parduotuvėlė, 1 butikas ir 2 daržovių turgeliai. Taigi, šeimoms su vaikais maisto tektų važiuoti autobusu į gretimus didesnius miestus (arčiausia yra Bugiba). tai yra tam tikri nepatogumai labai karštu oru. Kita vertus autobusų susisiekimas puikiai organizuotas visoje Maltoje. Pakeliaukite taip pat site seeing autobusiukais, jie vadinasi jump-in-and-out. Pliažai akmenuoti, smėlio paplūdimis pasiekiamas irgi tik autobusu, bet tiems kas domisi ne vien gulėjimu pliaže, Xemxija tiks. Tiesa, pramogų čia mažai, veikia tik jei neklystu 5 ar 6 restoranai.
Romualda
2014-08-01
10
Kelionė į Portugaliją paliko gerą įspūdį, pakeitė mano nuomonę apie portugalų tautą, kuri sužavėjo savo šalies istorija, kultūra, žmonių bendravimu, nepaprastai didele švara ir tvarka tiek Lisabonos mieste, tiek Madeiroje, o ypač viešbutyje ,,Pestana Bay, 4*, kur likome labai patenkinti maisto gausa bei pasiūla. Didžiausią įspūdį paliko istorinis Portugalijos paveldas, jo išsaugojimas, Lisabonos gatvės-alėjos, skverai, Madeiros peizažai. Taip pat patiko viešbutis Lisabonos centre, nors ir 3 *, tačiau labai geroje vietoje, o tai leido mums savarankiškai daug ką pamatyti savo akimis, pabendrauti su portugalais mieste. Ypač savarankiškai pažinčiai su Lisabona padėjo I-ąją dieną organizuota pažintinė ekskursija po Lisaboną ir gido duotos rekomendacijos. Naudinga buvo įteikta pasiūlytų ekskursijų knygelė po Lisaboną ir jos gretutinius miestelius, malonus sutikimas p. Nikolajaus aerouoste. Pageidavimai: aišku norėtusi, kad skrydžiai būtų be ,,persėdimų", kad nereikėtų aerouoste laukti kito skrydžio 6-7 val.,kad nebūtų labai ankstyvų rytinių skrydžių, tas labai išvargino. Vykstant į Portugaliją bei joje organizuojamas ekskursijas, prieš išvykstant į jas, kad būtų perspėta apie apsirengimą, nes Roko iškišulyje buvo taip šalta ir vėjuota, kad neturėjome galimybės pasidžiaugti bei pasigėrėti vaizdais, nes buvome vasariškai apsinuoginę, o ten reikėjo net striukių. O šiaip kelionę rekomendavau visiems savo draugams.
Dėmesio! Keliaujant į Portugaliją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

VIEŠBUČIAI IR KAINOS:

DOM PEDRO GARAJAU 3*

ROYAL ORCHID 4-*

dom_pedro_garajau gintares_viesbutis
Maitinimas: pusryčiai.
Ekonominis variantas. Gera vieta.
Maitinimas: pusryčiai.
Kambarys su vaizdu į jūrą.
KELIONĖS KAINA KELIONĖS KAINA
nuo 665 EUR + skrydis nuo 785 EUR+ skrydis

ORCA PRAIA 3+*

ENOTEL BAIA PONTA DO SOL 4*

orcapraia

baiado

Maitinimas: pusryčiai.
Kambarys su vaizdu į jūrą.

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.
Kambarys su vaizdu į jūrą.
KELIONĖS KAINA KELIONĖS KAINA
nuo 780 EUR + skrydis nuo 831 EUR + skrydis
DOM PEDRO BAIA CLUB 4*

PESTANA BAY OCEAN APART 4*

dom_pedro_baia pestana bay ocean ap
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės.
Gera vieta, smėlio paplūdimys.
Maitinimas: viskas įskaičiuota.
Kambarys su vaizdu į jūrą.
KELIONĖS KAINA KELIONĖS KAINA
nuo 880 EUR + skrydis nuo 931 EUR + skrydis

CALHETA BEACH 4*

LTI PESTANA GRAND OCEAN 5*

calteabeach

grandpestana

Maitinimas: pusryčiai. Kambarys su vaizdu į jūrą. Smėlio paplūdimys.

Maitinimas: pusryčiai.
KELIONĖS KAINA KELIONĖS KAINA
nuo 992 EUR + skrydis nuo 897 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • 4 nakvynės 3* viešbučiuose Lisabonoje su pusryčiais;
 • skrydis Lisabona - Madeira;
 • 7 nakvynės pasirinktame viešbutyje Madeiros saloje;
 • nurodyta ekskursinė programa;
 • pervežimai pagal programą;
 • rusakalbio gido paslaugos Lisabonoje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydis Vilnius–Lisabona, Madeira–Vilnius (su persėdimu, 434 EUR);
 • įėjimo bilietai į muziejus (apie 6 eur/asm);
 • medicininių išlaidų draudimas (apie 6.95 EUR 12d.)

Pastabos

 • Priemoka už 4* viešbutį Lisabonoje - 83 EUR asm.
 • Ekskursijos data tvirtinama atvykus į Portugaliją;
 • Išvykimai galimi kasdien;
 • Kelionės trukmė gali būti keičiama;
 • Pateikiame standartines kelionės kainas. Atsižvelgiant į kelionės datą, kaina gali šiek tiek keistis, priklausomai nuo viešbučių, aviabilietų kainų. Kokie galimi pasikeitimai Jūsų pasirinkta data, teiraukitės agentūroje arba telefonu 8 671 43122.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje. 

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Fatimą
  • Išvyka į Koimbrą
  • Išvyka į Obidosą
  • Galimybė koreguoti kelionės trukmę 

   

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalija. Poilsis ir kultūra
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Pažintis su Portugalija
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Lisabona ir poilsis Azorų salose
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Madeira: iškyla ant uolų
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.