Ispanija per 10 dienų

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Apsilankysite didžiausiuose Ispanijos miestuose: Madride, Barselonoje, Valencijoje
 • Pamatysite A. Gaudi šedevrą - pasakišką Guell parką
 • Pabuvosite viduramžių dvasią išlaikiusiame Toledo mieste
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Išties, žymieji ispanų tapytojai turėjo kur semtis įkvėpimo: kerintis Barselonos miesto ritmas, „ispaniškoji Venecija“ – Žironos senamiestis, viduramžių bažnyčios, istorinė šalies sostinė Toledas, „Andalūzijos brangakmenis“ – Kordoba, maurų, finikiečių ir romėnų kultūrų susidūrimo taškas – didingoji Sevilija, valdovų rojus žemėje – Alhambros rūmai... O kur dar nuostabios apelsinmedžių ir alyvmedžių giraitės, bei neaprėpiamos vynuogynų plantacijos... Dešimt dienų Ispanijoje –  tai teigiamų emocijų pliūpsnis spalvingesnis už stebuklingąsias A. Gaudi Guelio parko mozaikas!
1
diena
BARSELONA
Atskrisite į Barselonos oro uostą, kur Jus pasitiks ir perveš į viešbutį. Apsigyvensite ir turėsite laisvo laiko.
2
diena
BARSELONA-ŽIRONA*- FIGUERES* -BARSELONA
Po pusryčių išvykimas į Barselonos užmiestį (už papildomą mokestį). Jaukus Žironos senamiestis iškilęs ant kalvos virš Onyaro upės. Iš tolo matosi įspūdinga viduramžių katedra, kitų bažnyčių stogai. Žirona dar vadinama ispaniškąja venecija, žavi upės kanalais ir raudonai nuspalvintais namais. Užsuksite į Figero (Figueres) miestelį, kur apžiūrėsite įžymųjį S. Dali muziejų*. Grįžimas į Barseloną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
BARSELONA
Pusryčiai. Laisvas laikas Barselonoje. Jo metu rekomenduojame savarankiškai aplankyti  Švenčiausios Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia) didžiausia Barselonos įžymybė, tapusi miesto simboliu. Barselonos centre esantis pastatas laikomas viena originaliausių bažnyčių pasaulyje. Nors planuojama, jog Švenčiausios Šeimos bažnyčios statybos darbai bus baigti tik 2026 metais, ją kiekvienais metais aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Nuo pat statybų pradžios ji buvo statoma iš žmonių suaukotų pinigų, o šiandien biudžetą papildo ir pinigai, gauti už parduotus įėjimo į bažnyčią bilietus. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
BARSELONA–SARAGOSA–MADRIDAS
Tęsite ekskursiją po Barseloną – stulbinančios architektūros miestą. Apžiūrėsite gotikinį kvartalą: Katedrą, Karalių rūmus, paminklą Kolumbui bei Antonio Gaudi projektuotą modernistinį Guell parką. Vėliau vyksite į Madridą. Stabtelėsite Saragosoje aplankysite katedrą. Toliau kelionę tęsite į Madridą. Apgyvendinimas viešbutyje. Apgyvendinimas viešbutyje ir vakarienė.
5
diena
MADRIDAS
Po pusryčių išvyka į į Madridą. Jūsų lauks apžvalginė ekskursija. Vėliau laisvas laikas. Už papildomą mokestį galėsite aplankyti Prado muziejų* (bilietai į kainą neįskaičiuoti), kurio kolekciją sudaro per 5000 paveikslų. Muziejuje susipažinsite su žymiausių Ispanijos menininkų kūriniais: El Greko, Velaskeso, Gojos ir kitų pasaulinio garso tapytojų drobėmis.

6
diena
MADRIDAS – TOLEDAS – KORDOBA – SEVILIJA
Pusryčiai. Ryte išvyksite į Toledą – istorinę Ispanijos sostinę, puikiai išsaugojusią viduramžių dvasią, kultūrą ir architektūrą. Dalyvausite ekskursijoje po miestą, kuriame gyveno ir kūrė El Grekas. Aplankysite Toledo katedrą – vieną didžiausių krikščioniškojo pasaulio katedrų, Šv. Tomo koplytėlę, kurioje yra įžymusis El Greko šedevras „Orgaso grafo laidotuvės“. Keliausite į Seviliją, apsigyvensite viešbutyje. Pakeliui sustosite aplankyti Kordobos miestą. Kordoba – Andalūzijos sostinę, įsikūrusią ant upės kranto, 123 m virš jūros lygio. Dalyvausite 2,5 val. ekskursijoje po miesto centrą. Kordobos mečetė, kurią būtinai išvysite, yra unikalus religinės paskirties statinys, išsaugotas net keičiantis dievams ir religijoms. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė.
7
diena
SEVILIJA – GRANADA
Po pusryčių ryte išvyksite į Seviliją. Sevilijoje turėsite apžvalginę ekskursijąpo Seviliją – finikiečių, romėnų, maurų miestą. Aplankysite Sevilijos simbolį – gražiausią ir didžiausią Ispanijos katedrą. Vėliau užsuksite į žydų kvartalą „Santa Cruis“. Vėliau vyksite į Granadą. Popiet išvyksite į Madridą. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas. Vakare galėsite apsilankyti flamenko šou*.
8
diena
GRANADA – VALENSIJA
Pusryčiai. Jūsų lauks ekskursija spūdingos rūmų menės, kolonados, sienų ornamentika, žydinčiuose Generalifės soduose Alhambros rūmuose* skendintys kiemai su čiurlenančiais fontanais. Alhambra pradėta statyti, ėmus silpnėti kalifų valdžiai, taip siekta sukurti valdovų rojų žemėje.  Vėliau išvyka į Valensiją. Atvykimas į viešbutį vakare. Apgyvendinimas priemiestyje. Vakarienė.
9
diena
VALENSIJA – BARSELONA
Pusryčiai. Jūsų lauks ekskrusija po Valesnijos miestą. Vėliau pietūs restorane. Popiet išvyksite į Barseloną. Atvykimas vakare. Vakare nukeliausite prie „Dainuojančių fontanų“. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
BARSELONA
Po pusryčių – pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.

Apie Ispaniją

Ispanija - tai šilta saulė, triukšmingos linksmybės, plačios šypsenos, puikus vynas, nežemiškos energijos suteikiantys didingi kalnai ir kvapą gniaužiantys modernistiniai statiniai, flamenko šokis, bulių kautynės, užkandžių barai, iškilmingos Velykų procesijos – visa tai tik mažytė Ispanijos dalis. Valstybė turinti daugiau kaip pusę mili

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Ispanija per 10 dienų

Tatjana
2016-07-13
9
Kelionė patiko. Keista, bet Barselona nepadarė didelio įspūdžio (širdis nesuvirpėjo...), labiausiai patiko Toledo, Algambros sodai Granadoje ir flamenko šou (Sevilja). Šalis gamina vyną, tad labai pritrūko degustacijos. Aišku mažai buvo laiko muziejui Prado. Barselonoje viena diena faktiškai buvo tuščia (pervežimas iš vieno viešbučio į kitą neaišku kokiu tikslu). Gidas Alexandras tiesiog nuostabus, tikras artistas, geras organizatorius ir eruditas. Viešbučiai iš esmės patiko, bet geriausias buvo pirmasis (neprisimenu pavadinimo), apskritai mano amžiuje reikia užsakyti tik 4 žvaigždučių. Gi autobusas labai neblogas-geros būklės, su kond (o kitaip būtų neįmanoma).
Danutė
2011-10-13
9
Apie kelionę galėčiau pasakoti labai daug ir daugeliu aspektų, bet labai tingiu rašyti, todėl apsiribosiu keliais pagrindiniais. Pasirinkimas turo buvo labai geras, nes gavome beveik išsamų šalies vaizdą, ko ir norėjom. Tik kitą sykį į tokį turą važiuočiau jau kažkiek pailsėjusi, nes vargino grupės dydis, autobuse - 60 žmonių. Gidai pasitaikė labai geri - labai puiki Alina , kuri lydėjo į Monseratą ir Žironą ir pagrindinis gidas Michailas, kuris pas rusus tapęs legenda, savo pasakojimuose vis įpindavęs nuostabių poezijos intarpų. Tiesa, ir meistriškai mokantis apgauti...plaukėm laiveliu su apgailėtinais vaizdais į grafiti po tiltais ir žiūrėjom flamenko, kuris buvo vertas ne daugiau 5 eurų,o mokėjom 38. Bet tai jam pačiam tik privalumas....... Atskira tema - bendrakeleiviai...Gidas po ilgo pasakojimo įjungdavo kokią nors nuostabią muziką autobuse atsipalaidavimui, tai per lalėjimą jos neįmanoma buvo girdėti...., jeigu per pusryčius sulaukus eilės įsipylei kavos, tai dar nereiškia, kad ją išgersi-pakeliui link stalo tave taranuos, aplaistys visą, turėsi lėkt persirengt ir nevalgius spėt su lagaminu į autobusą....jeigu pusryčiai nekontinentiniai ir atėjai ne su pirmais, tai nereiškia, kad pavalgysi, nes pirmieji susidės į tašes ir turės kuo pietauti ar net vakarieniauti.....ir tt.tai čia tik ypatumai, keliaujant su rusais. Tai rašau tik todėl, kad buvo savotiškai smagu, lyg paraleliai dalyvautume kažkokiame realybės šou. Šalis labai graži savo milijonais ha apelsinų sodų, alyvmedžių, vynuogynų, miestai žavėjo katedrų dydžiu ir puošnumu, didžiuliais fontanais ir svarbiausiomis vertybėmis-žymiausių dailininkų tapybos šedevrais. Madride Prado muziejuje apėmė tokia desperacija, kad per dvi skirtas valandas nieko nespėsim pamatyti.....tai tik ant vienos rankos pirštų suskaičiuotus šedevrus galėjau išsamiau apžiūrėt....ten reikia savaites muziejuje gyvent, kad tokiais lobiais galėtum pasidžiaugt....Ir, žinoma Dali, jo muziejuje patyriau didžiausią palaimą, nes šis dalininkas man kelia didžiausią nuostabą. Paskutinis viešbutis atskira istorija, nenoriu jos prisiminti, norint gauti iš jų patvirtinimą tiesiogiai apie kambario pakeitimą būtume turėję sugaišti visas likusias poilsio dienas....netikiu,kad ir jums kas nors pavyks. Dabar, kai išgaravo nuovargis, labai džiaugiuosi šita kelione, nors pirmoje vietoje yra Meksika, antroje Tailandas, trečioje Jordanija, o toliau jau nelabai kas stebina.... Taigi ačiū. O kitiems nieko negali patart, nes labai skirtingi žmonių norai, lūkesčiai, jų pačių mentalitetas, piniginė ir daugybė kitų faktorių. Danutė
Marina
2011-04-18
9
Kelionė patiko, tik ji yra sunki fiziškai, nes labai daug reikia vaikščioti. Kiekvieną dieną pusryčiai - 7,00 val., išvykimas 8-8,30 ir iki 21,00-21,30 val., visą laiką arba važiuoji arba vaikštai. Tai reikia būti pasirengusiam. Viešbučiai geri, pusryčiai standartas: mėsa, suris, kiaušiniai (kiaušinienė), bandelės. Paprasta, bet kokybiška ir užtenka. Vakarienės buvo porcijomis, t.y. ne švediškas stalas, tai ir gerai, kad kelionė buvo be vakarienių, nes jos būdavo labai vėlai - 21,00-21,30 ir be didelio pasirinkimo. Programa labai plati, gera, įdomi. Gidas buvo Michailas, tas kas pas jį pateks nenusivils (jis buvęs ispanų k. dėstytojas, jau daug metų gyvena Ispanijoje, labai gerai žino istoriją, kultūrą, kalbą ir kt.; visą kelionės laiką pasakojo apie įvairius dalykus, rodė 2 filmus: istorinį ir apie Goją, dokumentinį filmą apie Ispaniją). Tai gidu tikrai patenkinta esu. Vieną dieną praleidome su gidu Aleksu - irgi neblogas, taip pat ten yra gidas Andrejus, girdėjau apie jį gerų atsiliepimų. Na pradžioje - pirmą dieną mane atvežė į viešbutį, bet ten niekas nepasitiko, jokių skelbimų nebuvo, tai buvo nejauku dėl nežinojimo. Bet viešbutyje apgyvendino iš karto, pateikus pasą, o po poros valandų atėjo gidas, kuris nuvedė į miestą ir papasakojo apie Barseloną, kur galima nueiti ir kaip grįžti, padėjo įsigyti transporto bilietų. Nežinau kas ten buvo atsitikę, bet ketvirtadienį buvo vienas gidas, penktadienį - Aleksas, nuo sekmadienio iki penktadienio Michailas, penktadienį - šeštadienį vėl- kitas. Bet iš esmės viskas buvo tvarkoje. Vienintelis dalykas, kuris gadino nuotaiką - per didelė grupė buvo 56 žm., bet sakė, kad pas juos grupės būna ir po 70 žmonių. Tai jau per daug, nors man pasitaikė drausminga grupė ir jokių problemų nebuvo, tik savaitei reikėjo pirkti ausinukus už 15 eur, kad girdėti gidą (būtų gerai apie tai perspėti). Kai Barselonoje buvo laisva diena, tai papildomas keliones reikėjo pačiai organizuoti, nes jie neorganizuoja, arba už 150 eur pusei dienos galima buvo susitarti asmeniškai (tai nuvežtu su auto). Tai geriausia paimti apžvalginę kelionę su autobusu (jis važiuoja iš miesto centro kaip ir visoje Europoje), ji kainuoja 23 eur dienai. Patarimai: Ispanijoje viskas brangu: kava 2-3,50 eur, sultys - 3,50 eur, pietūs nuo 12 eur. Kadangi reikia daug vaikščuoti, tai reikia patogios avalynės. Vairuotojui reikėjo susimesti po 5 eur, bet užtai jis visą kelionę lagaminus sukraudavo ir iškraudavo iš autobuso. Taip pat turistai susimeta ir gidui už gerą kelionę (po 5 eur) Ispanai beveik nekalba angliškai. Viskas patiko, programa sudaryta labai gerai, visos vietos buvo įspūdingos, todėl kažką išskirti labai sunku. Tai jau pagal kiekvieno skonį. Bet aišku tai tik apžvalginė kelionė, reikia žymiai daugiau laiko, tam, kad susipažinti su Ispanija. Priimančioji firma taip pat organizuoja ir kitas keliones ir po Ispaniją, ir Ispaniją-Portugalija, Ispaniją-Maroką. Manau, kad ir jos irgi geros. Marina
Dėmesio! Keliaujant į Ispaniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinkto lygio 3* ir 4*viešbučiuose (9 nakvynės: 4 nakvynės Barselonoje, 2 nakvynės Madride, 1 nakvynė Kordoboje, 1 nakvynė Granadoje, 1 nakvynė Valensijoje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai, 1 pietūs, 4 vakarienės);
 • Programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
 • Grupinis pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal : atvykimams/ išvykimams nuo 08:00 iki 19:00;
 • Programoje nurodyti pervežimai.
 • ** Apgyvendinimas Barselonos priemiestyje.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius (nuo 285 EUR), skrydžiai su persėdimu;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Programoje nenurodytas maitinimas;
 • Medicininių išlaidų draudimas (~7 EUR BTA draudimas);
 • Vienviečio kambario priemoka (300 EUR);
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis.

Panašios kelionės

Naujiena!
Ispanija ir Prancūzijos rivjera
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Žavingoji Katalonija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Trumpa pažintis su Ispanija
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Sauletasis savaitgalis Barselonoje
Ispanija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.