×

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Tailando sostinę – niekada nenuilstantį Bankoką
  • Apžiūrėsite auksu tviskančias, prabangiasias Budos šventyklas
  • Mažu laiveliu pasiplaukiosite po išsiraizgusius Bankoko kanalus
  • Įspūdingus architektūros paminklus apžiūrėsite senojoje tajų imperijos sostinėje Ajutajoje
  • Išvysite stulbinamo grožio Baltąją šventyklą
  • Artimiau susipažinsite su vietinėmis Tailando gentimis
  • Apsilankysite dramblių stovykloje, kur galėsite pajodinėti drambliais
  • Mėgausitės unikalia Tailando virtuve
  • Pasiilsėsite ir jėgas atgausite viename iš jūsų pasirinktame balto smėlio ir krikštolinio vandens kurorte

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – BANKOKAS

  Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Bankoką su 1 persėdimu.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Atskrisite į Bankoko oro uostą ir būsite pervežti į viešbutį, esantį šalia Tailando sostinės centro. Vakare jūsų laukia laisvas laikas, kuomet patariame netinginiauti, o pradėti pažintį su šiuo miestu. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čau Prajos (Chao Phraya) upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai. Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį Pat Pongo turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių jūsų laukia pažintinė ekskursiją po Bankoką. ją pradėsite nuo pažinties su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais (Grand Palace). Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos šventykla. 

  Toliau lankysitės Po šventykloje (Wat Pho), kuri garsėja viduje esančia auksu padengta, didinga 46 m ilgio ir 15 m aukščio Rymančio Budos statula. Po pietų jūsų lauks ekskursija laiveliu po Bankoką raizgančius kanalus, sutekančius į Čau Prajos upę. Daugelis turistų plaukiodami šeria kanaluose plaukiojančias žuvis, stebi, koks neįtikėtinai gyvas šios vietos gyvenimas. Prie krantų pristatyti stalai, nukrauti egzotiškomis gėrybėmis, o draugiški vietinių gyventojų veidai akyse virsta tikru kontrastu Bankoko centro pompastikai.

  Vakarėjant patariama aplankyti aukščiausią Bankoko pastatą – „Baiyoke Sky“. Nuo šio pastato apžvalgos aikštelės išvysite nuodėmės vertą miesto panoramą, kurios fone galėsite pavakarieniauti restorane (už papildomą mokestį). Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Niramit teatre, kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Laisvu metu Bankoke taip pat galima pamatyti garsųjį teatralizuotą Kabareto šou. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS – AJUTAJA – BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)

  Šiandien keliausite į Ajutają – senąją tajų imperijos sostinę, garsėjančią įspūdingais kultūros paminklais. Pakeliui link šio senovinio miesto aplankysite Bang Pa vasaros rūmus, kuriais anksčiau naudojosi tajų karališkosios šeimos nariai. Prabangūs rūmai įsikūrę Ajutajos provincijoje šalia Čau Prajos upės. Šis rūmų kompleksas, pasižymintis tajų, kinų bei gotikiniais architektūros stiliais, buvo pradėtas statyti 17 a., o dabar – tai ypač turistų lankomas objektas, žavintis savo įspūdinga architektūra, puošniais sodais bei prabanga. Toliau keliausite į pačią Ajutają, kuri buvo vienu svarbiausiu miestu visoje Pietryčių Azijoje ir net 400 metų tarnavo kaip šalies sostinė. Dabar Ajutaja labiausiai traukia dėl savo griūvėsių, kurie vis dar svarbūs Tailando istorijai.

  Čia pamatysite kelis šimtus įmantrių šventyklų, rūmų kompleksus, kurie primena žymiausią Kambodžos lankytiną vietą – Angkoro miesto šventyklų kompleksą. Beje, Ajutajos architektūriniame stiliuje dominuoja khmerų (Kambodžos gyventojų protėvių) stilius. Ajutajos miestą 1351 m. įkūrė karalius U-tongas. Po maždaug 400 metų Ajutają sugriovė mianmariečiai, todėl sostinė buvo perkelta į Bankoką. Pirmasis jūsų aplankytas paminklas – Wat Yai Chaimongkhol, o vėliau – ir kiti svarbiausi Ajutajos objektai. Vakare, grįžus į Bankoką, važiuosite į vietinį oro uostą ir skrisite į Tailando šiaurę dar artimiau susipažinti su Tailando autentiškumu. Apgyvendinimas viešbutyje Čiang Majuje. 

 • 5 diena

  ČIANG MAJUS – AUKSINIS TRIKAMPIS – VIETINIAI KAIMELIAI (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių viešbutyje jūsų laukia įspūdinga ekskursija po Čiang Rai provinciją bei Auksinį trikampį. Turą pradėsite sustojimu puodeliui rytinės kavos Maekhajan vietovėje, kur galima pamatyti karštąsias versmes bei jų baseinėliuose verdančius kiaušinius. Toliau keliausite aplankyti vieną žinomiausių šio regiono objektų – Wat Rong Khun, vietinių vadinamą tiesiog Baltąja šventykla. Šis stulbinančio grožio šventyklų kompleksas buvo suprojektuotas tik 1997 m., tačiau jau spėjo įgyti žinomumą dėl savo ypatingos mistinės architektūros. Čia atvaizduojami ne tipiniai budistų fragmentai, o šiuolaikinio gyvenimo gėrio bei blogio koncepcijos. Šventykla padengta mažomis veidrodžio dalelytėmis, kuriose lūžta saulės spinduliai, sukeldami tokį žaižaruojantį vaizdą, kurio dauguma ilgai nepamiršta.

  Susipažinę su šia unikalia šventove trauksite iki Auksinio trikampio, kuris tokį pavadinimą įgavo dėl to, kad čia ribojasi trys valstybės – Tailandas, Mianmaras bei Laosas. Čia turėsite galimybę (už papildomą mokestį apie 300 THB) sėsti į tradicinį laivelį ir leistis į įspūdingą kelionę Mekongo upe, aplankydami Laoso dalį. Toliau keliausite link Tailando bei Mianmaro pasienyje esančio miestelio Mae Sai, nuo kurio (pagal pageidavimas bei esant galimybei) galėsite nuvykti į Mianmarą. Pačiame Mai Sai miestelyje galėsite nusipirkti egzotiškų gėrybių, vietinio džiovinto maisto ir kt. azijietiškų prekių. Grįžtant į Čiang Majų sustosite artimiau susipažinti su vietinėmis šiaurinio Tailando gentimis – Akha/Meo ir Karen. Pastaroji garsėja dėl sunkius žiedus iš vielos aplink savo kaklą nešiojančių ilgakaklių moterų, kartais dar vadinamų „moterimis – žirafomis“.

  Nors tai joms sukelia nemažai problemų, tačiau dėl grožio tradicija tęsiama. Pagrindinis jų pragyvenimo šaltinis – gauti pinigėliai iš savo parduotų rankdarbių, todėl viešėdami tarp Karen genties atstovų galėsite įsigyti siuvenyrų ar austų margų audinių. Vakare grįžtate į Čiang Majų. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  ČIANG MAJUS (pusryčiai, vakarienė)

  Šiandien po pusryčių lankysite ypač svarbų šiaurinio Tailando objektą – Doi Sutep šventyklą, kurioje saugomos šventos Budos relikvijos bei dalis jo pelenų. Tai kone labiausiai gerbiama šventykla Šiauriniame Tailande. Norint ją pasiekti teks užlipti net 306 laipteliais (yra ir specialus keltuvas). Nuo Doi Sutep kalno atsiveria užburiantys Čiang Majaus miesto bei apylinkių vaizdai. Sakoma, jeigu nesilankei Doi Sutep šventykloje, nesilankei ir Čiang Majuje! Po šio kerinčio vaizdo trumpam stabtelsite Baltųjų hmong genties kaimelyje ir išvysite vietinius gyventojus iš arčiau.

  Vakare mėgausitės tradiciniu tailandietišku maistu bei šokiais Čiang Majaus mieste esančiame kultūros centre. Atsitūpę valgysite šalia žemų khantoke stalų, o šalia jus linksmins tradicinių kalnų genčių šokėjos. Turėsite galimybę paragauti tokių šiaurės Tailando gėrybių kaip tailandietiškas kiaulienos karis, keptas tailandietiškas viščiukas, kepas kopūstas, lipnūs ryžiai ar kepti bananai bei dar daugiau. Nakvynė viešbutyje Čiang Majuje.

 • 7 diena

  ČIANG MAI – DOI INTHANON NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių keliausite ant aukščiausios Tailando viršūnės atsivėsinti ir pasigrožėti žemiau esančio Doi Inthanon nacionalinio parko vaizdais. Prieš kelionę būtinai pasiimkite keletą šiltesnių drabužių, megztuką su ilgomis rankovėmis. Naktimis šioje viršūnėje temperatūra nukrenta iki 8 laipsnių šalčio, o šaltuoju bei sausuoju laikotarpiu čia oras labiau primena Kanadą nei Tailandą. Keliaudami aukštyn aplankysite Wachiritharn ir Siritharn krioklius bei karališkają tyrimų stotį, kurioje siekiama pagerinti vietinių genčių gyvenimo sąlygas. Pamatysite karaliaus ir karalienės stupas, nuo kurių atsiveria kone geriausi šio nacionalinio parko vaizdai. Vėliau pakilsite į Doi Inthanon – aukščiausią Tailando kalną. Šalia jo viršūnės laukia pasisvaikščiojimas, kurio metu grožėsitės unikalia flora ir miškais. Čia yra Karen ir Hmong kaimeliai, kuriuos jūs ir aplankysite. Grįžimas į viešbutį Čiang Majuje ir nakvynė.

 • 8 diena

  ČIANG MAI – PASIRINKTAS KURORTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į pasirinktą kurortą: Puketą, Krabį, Patają. Pervežimas į viešbutį.

 • 9-14 dienos

  POILSIS KURORTE (pusryčiai)

  Puketas (Phuket) – Hedonistinis sala vilioja visus: jaunavedžius, kopinėjančius medų, turtingus paveldėtojus, banglentininkes ir vidutinio amžiaus žmones. Tailando didžiausia ir populiariausia sala Puketas, garsėjanti savo spalvingumu taip pat kaip ir kosmopolitiška atmosfera, yra žinomiausia išsvajotų atostogų vieta visame pasaulyje. Puketas gali didžiuotis prabangiais apylinkių peizažais, vakarine pakrante, kur tamsiai žalia lapija susilieja su Andamanų jūros turkio spalvos vandeniu, prašmatniais „Lagūna“ kurorto kompleksais. Tai sala, kuri gali patenkinti pačius išskirtiniausius keliautojų norus.

  Krabis (Krabi) – nemažai keliautojų lieka pakerėti žmonių draugiškumo, nepaprastai skanaus maisto ir nedidelės turistų masės, tad nusprendžia čia praleisti savas atostogas. Miestas, įsikūręs ant vakarinio Krabio kranto, yra nutolęs apie 1 000 kilometrų nuo Bankoko ir 180 kilometrų nuo Puketo. Rytinis upės krantas nuklotas tankiomis mangrovėmis, o vakarinę miesto pusę užstoja dvigubi Khao Khanap Nam klinties kalnų masyvai, kurie kyla iš jūros tarsi du iš vandens iššokantys banginiai.

  Pataja (Pattaya) – vienas didžiausių kurortų, masinio turizmo centrų. Kurortas labiausiai sužavės tuos, kuriems poilsiaujant svarbiausia – linksmybės, šou bei naktinio gyvenimo triukšmas ir veiksmas. Patajos egzotikos sąvoka skiriasi nuo daugumos kitų Tailando kurortų. Čia vietoj tropinės gamtos, būdingos Tailando saloms, vyrauja savotiška gatvės gyvenimo egzotika: azijietiško miesto šurmulys, „Alcazaro“ (transvestitų) šou, barai ir naktiniai klubai, perpildyti šėlsmo išsiilgusių turistų. Visgi, ilsėdamiesi Patajoje galėsite pajusti ir tikros, gamtos suteikiamos, egzotikos. Rekomenduojama nuplaukti iki šalia esančios Larno (Koh Larn) salelės, nutapytos jaukiais paplūdimiais, kuriuose rasite hamakus, tarp medžių kabančias supynes, šalia besišvartuojančius margomis vėlėvėlėmis puoštus žvejų laivelius. Įsimintina ir išvyka į krokodilų fermą, kurioje galėsite stebėti nuotaikingą šių gyvūnų bei jų dresiruotojų pasirodymą.

  Samujis (Koh Samui) – Samujo sala, beveik perpus mažesnė už Puketą, anksčiau be galo traukė keliautojus su kuprine, o paskutiniu metu tapo gana prašmatniu tropiniu rojumi romantiką mėgstantiems turistams. Čia aplinka be galo autentiška, egzotiška ir natūrali: kvapniųjų plumerijų vonios terasose, vakarais degantys fakelai, tolumoje skambantys rytietiški varpeliai ar karts nuo karto tobulą ramybę sudrumsiantis tuk-tuko riedėjimas. Gamtos mylėtojams rekomenduojama išvyka laiveliu į Ang Thong jūrinį parką, susidedantį iš 42 salelių, nutapytų užslėptomis įlankėlėmis, nepaliestais laukiniais paplūdimiais bei vešliais augalais apaugusiais skardžiais. Besižavintys rytietiškos architektūros elementais turėtų pamatyti 12 m aukščio Didįjį Budą, esantį Wat Phra Yai šventykloje. Norintiems atsipalaiduoti ir pajusti bohemišką salos dvasią rekomenduojama nuvykti iki turistų nenutrypto Bophut kaimelio, o apsipirkti bei susidraugauti su vietiniais gyventojais patariama apsilankyti šalia Chaweng paplūdimio, kur rasite daug kavinių, barų bei parduotuvėlių.

 • 15 diena

  KURORTAS – BANKOKAS (pusryčiai)

  Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Puketas/Krabis – Bankoko oro uostas. Pervežimas tarp oro uostų. Skrydis į Rygą arba Vilnių su 1 persėdimu.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2020 birželis
Šeš, Birž 20Šeš, Liep 4 10+
Šeš, Birž 27Šeš, Liep 11 10+
2020 liepa
Šeš, Liep 4Šeš, Liep 18 10+
Šeš, Liep 11Šeš, Liep 25 10+
Šeš, Liep 18Šeš, Rūgp 1 10+
Šeš, Liep 25Šeš, Rūgp 8 10+
2020 rugpjūtis
Šeš, Rūgp 1Šeš, Rūgp 15 10+
Šeš, Rūgp 8Šeš, Rūgp 22 10+
Šeš, Rūgp 15Šeš, Rūgp 29 10+
Šeš, Rūgp 22Šeš, Rugs 5 10+
Šeš, Rūgp 29Šeš, Rugs 12 10+
2020 rugsėjis
Šeš, Rugs 5Šeš, Rugs 19 10+
Šeš, Rugs 12Šeš, Rugs 26 10+
Šeš, Rugs 19Šeš, Spal 3 10+
Šeš, Rugs 26Šeš, Spal 10 10+
2020 spalis
Šeš, Spal 3Šeš, Spal 17 10+
Šeš, Spal 10Šeš, Spal 24 10+
Šeš, Spal 17Šeš, Spal 31 10+
Šeš, Spal 24Šeš, Lapkr 7 10+
Šeš, Spal 31Šeš, Lapkr 14 10+
2020 lapkritis
Šeš, Lapkr 7Šeš, Lapkr 21 10+
Šeš, Lapkr 14Šeš, Lapkr 28 10+
Šeš, Lapkr 21Šeš, Gruo 5 10+
Šeš, Lapkr 28Šeš, Gruo 12 10+
2020 gruodis
Šeš, Gruo 5Šeš, Gruo 19 10+
Šeš, Gruo 12Šeš, Gruo 26 10+
Šeš, Gruo 19Šeš, Saus 2 10+
Šeš, Gruo 26Šeš, Saus 9 10+
2021 sausis
Penkt, Saus 1Penkt, Saus 15 10+
Penkt, Saus 8Penkt, Saus 22 10+
Penkt, Saus 15Penkt, Saus 29 10+
Penkt, Saus 22Penkt, Vas 5 10+
Penkt, Saus 29Penkt, Vas 12 10+
2021 vasaris
Penkt, Vas 5Penkt, Vas 19 10+
Penkt, Vas 12Penkt, Vas 26 10+
Penkt, Vas 19Penkt, Kov 5 10+
Penkt, Vas 26Penkt, Kov 12 10+
2021 kovas
Penkt, Kov 5Penkt, Kov 19 10+
Penkt, Kov 12Penkt, Kov 26 10+
Penkt, Kov 19Penkt, Bal 2 10+
Penkt, Kov 26Penkt, Bal 9 10+
2021 balandis
Penkt, Bal 2Penkt, Bal 16 10+
Penkt, Bal 9Penkt, Bal 23 10+
Penkt, Bal 16Penkt, Bal 30 10+
Penkt, Bal 23Penkt, Geg 7 10+
Penkt, Bal 30Penkt, Geg 14 10+
2021 gegužė
Penkt, Geg 7Penkt, Geg 21 10+
Penkt, Geg 14Penkt, Geg 28 10+
Penkt, Geg 21Penkt, Birž 4 10+
Penkt, Geg 28Penkt, Birž 11 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1014 EUR
 

+ skrydis apie 600 EUR
su skrydžiu nuo 1614 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

  Krabi

Viešbučiai

Kaina žmogui

Phu Pha Aon Nang Resort and SPA 3*

1228  EUR +
skrydis

Peace Laguna resort and SPA 4* 

1354 EUR + skrydis

Aonang Cliff beach resort 4* 

1444 EUR + skrydis

Centara Grand beach resort and Villas Krabi 5*

1888 EUR + skrydis

  Pukete

Viešbučiai

Kaina žmogui

                  Orchidacea Resort 3*

 1312  EUR + skrydis

Sea View Patong Hotel 4*  

 1456 EUR + skrydis

Centara Karon Resort 4*

 1486 EUR + skrydis

Katathani resort Phuket beach resort  5* 

 1528 EUR + skrydis

  Pataja

Viešbučiai

Kaina žmogui

Nova Platinum 3*

 1128  EUR + skrydis

Sea Breeze Pattaya 3* 

 1014  EUR + skrydis

Lantana Pattaya 3*

1020 EUR + skrydis
            Heritage Pattaya beach 4*  1147 EUR + skrydis

  Koh Samui

Viešbučiai

Kaina žmogui

Pinnacle Samui resort 3* 

1268 EUR + skrydis

Amari Palm beach 4* 

1537 EUR + skrydis

Samui Palm Beach 4* 

1410 EUR + skrydis
         Centara Villas Samui 4* 1550 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Visi oro uosto ir aptarnavimo mokesčiai;
  • 13 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių – švediškas stalas, 2 pietūs, 1 vakarienė;
  • Vietiniai aviabilietai Bankokas – Čiang Majus, Čiang Majus – Puketas, Puketas/Krabis – Bankokas;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
  • Ekskursijos su angliškai kalbančiu gidų kelionės Šiauriniame Tailande metu;
  • Visi pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Bankokas – Vilnius/Ryga (nuo 600 EUR)
  • Tailando vienkartinė viza (~ 30 EUR);
  • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
  • Priemoka už vienvietį kambarį;
  • Asmeninės išlaidos;
  • Arbatpinigiai;
  • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
  • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas. Reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta.
  • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.
  • Ekskursijų metu prijungiama prie angliakalbės grupės.
  • Garantuojami išvykimai visomis datomis net ir vienam keliautojui.
  • Jeigu kelionės pabaigoje skrydis iš Bankoko į Vilnių bus ryte, tuomet paskutinę nakvynę perkelsime į Bankoką.
UP
Išskleisti kelionių paiešką