Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Kelionės akcentai

 • Aplankysite Tailando sostinę – niekada nenuilstantį Bankoką
 • Apžiūrėsite auksu tviskančias, prabangiasias Budos šventyklas
 • Mažu laiveliu pasiplaukiosite po išsiraizgusius Bankoko kanalus
 • Įspūdingus architektūros paminklus apžiūrėsite senojoje tajų imperijos sostinėje Ajutajoje
 • Išvysite stulbinamo grožio Baltąją šventyklą
 • Artimiau susipažinsite su vietinėmis Tailando gentimis
 • Apsilankysite dramblių stovykloje, kur galėsite pajodinėti drambliais
 • Mėgausitės unikalia Tailando virtuve
 • Pasiilsėsite ir jėgas atgausite viename iš jūsų pasirinktame balto smėlio ir krikštolinio vandens kurorte
Nuo1014
2021 06 18 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1614
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – BANKOKAS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Bankoką su 1 persėdimu.
2
diena
BANKOKAS
Atskrisite į Bankoko oro uostą ir būsite pervežti į viešbutį, esantį šalia Tailando sostinės centro. Vakare jūsų laukia laisvas laikas, kuomet patariame netinginiauti, o pradėti pažintį su šiuo miestu. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasimėgauti vakariene su tradiciniais patiekalais, paįvairintą spalvingais vietinių šokių pasirodymais, plaukiojant didžiausia Tailande Čau Prajos (Chao Phraya) upe. Skrodžianti Bankoką upė atvykusiems svečiams paberia nuostabių vaizdų. Tolumoje suspindės savo didybe milžiniški Bankoko dangoraižiai. Paragavę egzotiškų valgių galėsite pasižvalgyti po naktinį Pat Pongo turgų. Čia skuba visi: ir prekeiviai, ir vietiniai gyventojai, ir apstulbę nuo margaspalvio turgaus didelių akių turistai. O tie, kas svajoja apie poilsį po ilgos dienos, galės pasilepinti žuvų pėdų masažu. Nakvynė Bankoke.

3
diena
BANKOKAS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia pažintinė ekskursiją po Bankoką. ją pradėsite nuo pažinties su įspūdingu tajų architektūros šedevru – Karalių rūmais (Grand Palace). Čia be akinamos prabangos tvyro ypatinga atmosfera, rimtis ir susikaupimas. Išskirtinumo prabangiems rūmams, kurie užima daugiau nei 200 tūkst. kv. metrų, suteikia įžymiosios Smaragdinio Budos šventykla. 

4
diena
BANKOKAS – AJUTAJA – BANKOKAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien keliausite į Ajutają – senąją tajų imperijos sostinę, garsėjančią įspūdingais kultūros paminklais. Pakeliui link šio senovinio miesto aplankysite Bang Pa vasaros rūmus, kuriais anksčiau naudojosi tajų karališkosios šeimos nariai. Prabangūs rūmai įsikūrę Ajutajos provincijoje šalia Čau Prajos upės. Šis rūmų kompleksas, pasižymintis tajų, kinų bei gotikiniais architektūros stiliais, buvo pradėtas statyti 17 a., o dabar – tai ypač turistų lankomas objektas, žavintis savo įspūdinga architektūra, puošniais sodais bei prabanga. Toliau keliausite į pačią Ajutają, kuri buvo vienu svarbiausiu miestu visoje Pietryčių Azijoje ir net 400 metų tarnavo kaip šalies sostinė. Dabar Ajutaja labiausiai traukia dėl savo griūvėsių, kurie vis dar svarbūs Tailando istorijai.

5
diena
ČIANG MAJUS – AUKSINIS TRIKAMPIS – VIETINIAI KAIMELIAI (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje jūsų laukia įspūdinga ekskursija po Čiang Rai provinciją bei Auksinį trikampį. Turą pradėsite sustojimu puodeliui rytinės kavos Maekhajan vietovėje, kur galima pamatyti karštąsias versmes bei jų baseinėliuose verdančius kiaušinius. Toliau keliausite aplankyti vieną žinomiausių šio regiono objektų – Wat Rong Khun, vietinių vadinamą tiesiog Baltąja šventykla. Šis stulbinančio grožio šventyklų kompleksas buvo suprojektuotas tik 1997 m., tačiau jau spėjo įgyti žinomumą dėl savo ypatingos mistinės architektūros. Čia atvaizduojami ne tipiniai budistų fragmentai, o šiuolaikinio gyvenimo gėrio bei blogio koncepcijos. Šventykla padengta mažomis veidrodžio dalelytėmis, kuriose lūžta saulės spinduliai, sukeldami tokį žaižaruojantį vaizdą, kurio dauguma ilgai nepamiršta.

Susipažinę su šia unikalia šventove trauksite iki Auksinio trikampio, kuris tokį pavadinimą įgavo dėl to, kad čia ribojasi trys valstybės – Tailandas, Mianmaras bei Laosas. Čia turėsite galimybę (už papildomą mokestį apie 300 THB) sėsti į tradicinį laivelį ir leistis į įspūdingą kelionę Mekongo upe, aplankydami Laoso dalį. Toliau keliausite link Tailando bei Mianmaro pasienyje esančio miestelio Mae Sai, nuo kurio (pagal pageidavimas bei esant galimybei) galėsite nuvykti į Mianmarą. Pačiame Mai Sai miestelyje galėsite nusipirkti egzotiškų gėrybių, vietinio džiovinto maisto ir kt. azijietiškų prekių. Grįžtant į Čiang Majų sustosite artimiau susipažinti su vietinėmis šiaurinio Tailando gentimis – Akha/Meo ir Karen. Pastaroji garsėja dėl sunkius žiedus iš vielos aplink savo kaklą nešiojančių ilgakaklių moterų, kartais dar vadinamų „moterimis – žirafomis“.

6
diena
ČIANG MAJUS (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien po pusryčių lankysite ypač svarbų šiaurinio Tailando objektą – Doi Sutep šventyklą, kurioje saugomos šventos Budos relikvijos bei dalis jo pelenų. Tai kone labiausiai gerbiama šventykla Šiauriniame Tailande. Norint ją pasiekti teks užlipti net 306 laipteliais (yra ir specialus keltuvas). Nuo Doi Sutep kalno atsiveria užburiantys Čiang Majaus miesto bei apylinkių vaizdai. Sakoma, jeigu nesilankei Doi Sutep šventykloje, nesilankei ir Čiang Majuje! Po šio kerinčio vaizdo trumpam stabtelsite Baltųjų hmong genties kaimelyje ir išvysite vietinius gyventojus iš arčiau.

7
diena
ČIANG MAI – DOI INTHANON NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausite ant aukščiausios Tailando viršūnės atsivėsinti ir pasigrožėti žemiau esančio Doi Inthanon nacionalinio parko vaizdais. Prieš kelionę būtinai pasiimkite keletą šiltesnių drabužių, megztuką su ilgomis rankovėmis. Naktimis šioje viršūnėje temperatūra nukrenta iki 8 laipsnių šalčio, o šaltuoju bei sausuoju laikotarpiu čia oras labiau primena Kanadą nei Tailandą. Keliaudami aukštyn aplankysite Wachiritharn ir Siritharn krioklius bei karališkają tyrimų stotį, kurioje siekiama pagerinti vietinių genčių gyvenimo sąlygas. Pamatysite karaliaus ir karalienės stupas, nuo kurių atsiveria kone geriausi šio nacionalinio parko vaizdai. Vėliau pakilsite į Doi Inthanon – aukščiausią Tailando kalną. Šalia jo viršūnės laukia pasisvaikščiojimas, kurio metu grožėsitės unikalia flora ir miškais. Čia yra Karen ir Hmong kaimeliai, kuriuos jūs ir aplankysite. Grįžimas į viešbutį Čiang Majuje ir nakvynė.

8
diena
ČIANG MAI – PASIRINKTAS KURORTAS (pusryčiai)
Po pusryčių pervežimas į oro uostą. Skrydis į pasirinktą kurortą: Puketą, Krabį, Patają. Pervežimas į viešbutį.

9 – 14
dienos
POILSIS KURORTE (pusryčiai)

15
diena
KURORTAS – BANKOKAS (pusryčiai)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Puketas/Krabis – Bankoko oro uostas. Pervežimas tarp oro uostų. Skrydis į Rygą arba Vilnių su 1 persėdimu.
Nuo1014
2021 06 18 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1614

Apie Tailandą

Tai tūkstančio šypsenų šalis. Čia puikus gal kiek aštrokas egzotiškas maistas, įvairiaspalvės žiedų girliandos, tajų masažas ir ypatinga Budos šypsena, kiekvieno sutikto veide... Įpratusiems prie europinės kultūros, čia viskas atrodys kitaip. Vidinė tajų ramybė iš pradžių stebins ir trikdys, bet grįžę namo imsite jos ilgėtis... Ieškantiems egzotikos, rekomenduojame vykti į Tailando šiaurę, kur labiausiai išsaugotos

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Vytenis
2018 03 28
10.0
Kelionė praėjo puikiai, viskas gerai suorganizuota, pagal programą, jokių vėlavimų. Gidai labai draugiški, nusimanantys savo srityje, visada atsako į klausimus. Ypač patiko gidė, kuri vedė ekskursijas Bankoke ir Ajutajoj - nepaprastai nuoširdžiai pasakoja, matosi, kad ne tik dirba savo darbą, bet ir tiki tuo, ką daro. Viešbučiai geri, labai gerose , patogiose vietose, kas ypač aktualu, jei vakare nori kur nors išeiti. Tikrai rekomenduočiau visus šiuos viešbučius. Tik Bankoke ir Krabi kilo šiokių tokių nesklandumų atvykus į viešbučius - jiems trūkdavo kažkokios informacijos, patvirtinimo numerio, bet viskas buvo sutvarkyta per kelias minutes. - įspūdžiai patys geriausi, antrą kartą lankausi Tailande ir noriu vėl sugrįžti, ragavau daug vietinio maisto, bendravau su vietiniais zmonėmis, tris kartus buvau pakviestas į svečius, susipažinau su vietinių žmonių buitimi, teko bendrauti su profesionaliais Muay Thai kovotojais; - viešbučiai geri, pusryčiams tikrai yra iš ko pasirinkti, personalas mandagus ir paslaugus; - kažkokių ypatingų patarimų neturėčiau; Grįžau dar labiau pamilęs šią šalį. Dabar jau norėčiau ten nuvykti ilgesniam laikui, pagyventi, pakeliauti neskubant, jei būtų įmanoma ir darba susirasti. Būtinai ten sugrįšiu, kad ir visam laikui :) Prisegu keletą nuotraukų iš viešbučio Krabi.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Tailandą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

  Krabi

Viešbučiai

Kaina žmogui

Phu Pha Aon Nang Resort and SPA 3*

1228  EUR +
skrydis

Peace Laguna resort and SPA 4* 

1354 EUR + skrydis

Aonang Cliff beach resort 4* 

1444 EUR + skrydis

Centara Grand beach resort and Villas Krabi 5*

1888 EUR + skrydis

  Pukete

Viešbučiai

Kaina žmogui

                  Orchidacea Resort 3*

 1312  EUR + skrydis

Sea View Patong Hotel 4*  

 1456 EUR + skrydis

Centara Karon Resort 4*

 1486 EUR + skrydis

Katathani resort Phuket beach resort  5* 

 1528 EUR + skrydis

  Pataja

Viešbučiai

Kaina žmogui

Nova Platinum 3*

 1128  EUR + skrydis

Sea Breeze Pattaya 3* 

 1014  EUR + skrydis

Lantana Pattaya 3*

1020 EUR + skrydis
            Heritage Pattaya beach 4*  1147 EUR + skrydis

  Koh Samui

Viešbučiai

Kaina žmogui

Pinnacle Samui resort 3* 

1268 EUR + skrydis

Amari Palm beach 4* 

1537 EUR + skrydis

Samui Palm Beach 4* 

1410 EUR + skrydis
         Centara Villas Samui 4* 1550 EUR + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Visi oro uosto ir aptarnavimo mokesčiai;
 • 13 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 12 pusryčių – švediškas stalas, 2 pietūs, 1 vakarienė;
 • Vietiniai aviabilietai Bankokas – Čiang Majus, Čiang Majus – Puketas, Puketas/Krabis – Bankokas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Ekskursijos su angliškai kalbančiu gidų kelionės Šiauriniame Tailande metu;
 • Visi pervežimai pagal programą.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Bankokas – Vilnius/Ryga (nuo 600 EUR)
 • Tailando vienkartinė viza (~ 30 EUR);
 • Medicininės pagalbos užsienyje draudimas (~ 18 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį;
 • Asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai;
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu.

Pastabos

 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas. Reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta.
 • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.
 • Ekskursijų metu prijungiama prie angliakalbės grupės.
 • Garantuojami išvykimai visomis datomis net ir vienam keliautojui.
 • Jeigu kelionės pabaigoje skrydis iš Bankoko į Vilnių bus ryte, tuomet paskutinę nakvynę perkelsime į Bankoką.

Kelionės užsakymas

Nuo
1014

+ skrydis nuo: 600 visiems su skrydžiu: 1614
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Tailando specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.