Modernusis Singapūras ir Balio sala

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Reikalinga pavienė keliautoja, skambinti Ingridai - +37067591657
 • Autentiškas maršrutas, kurį rasite tik „Kelionių Akademijoje“!
 • Lankysimės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Šarmingoje Balio kultūros sostinėje Ubude gyvensime 5* viešbutyje!
 • Keliaudami Balio saloje turėsime nakvynes 3 skirtingose vietose!
 • Turėsite išskirtinę vakarienę paplūdimyje jūros gėrybių restorane!
 • Pažinsime žymiausias hinduistines Balio šventyklas
 • Singapūre keliausite komfortiškuose autobusuose!
 • Lankomų objektų bilietai jau yra įtraukti į kelionės kainą!
 • Grožėsitės Singapūro panorama iš Marina Sands Bay apžvalgos aikštelės
 • Turėsite išskirtinę galimybę aplankyti vieną svarbiausių Indonezijos kultūros centrų - Garuda Višnu!
 • Stebėsite tradicinį muzikos ir šokių pasirodymą - Uluwatu
 • Aplankysime į UNESCO paveldą įtrauktas ryžių terasas!
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūro kurorte
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos, už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS !

NORVYDAS 

Į Balį atvykau ,,pažiemoti'' Kovido metu - tačiau netikėtai tai tapo nuostabios 3 metų kelionės pradžia. Balio ritmas labai skyrėsi nuo Vakarų - viskas lėčiau, bet atsipalaiduoja pečiai lengviau
iškvėpus ir paleidus lūkesčius. Pasinėriau į vietos kultūrą, baigiau jogos mokyklą, bendravau su vietiniais ir emigrantais. Paslėptų brangakmenių atradau ne tik važinėdamas po salą, bet ir
išbandydamas įvairias veiklas ir užsiėmimus. Ypatingai myliu šiaurinius ir centrinius regionus, nuostabius Kintamani kalnų šlaitus ir tolimos jūros vaizdus. Visos mūsų kelionės metu aš būsiu netoliese, pasirūpinsiu jūsų poreikiais ir gera atmosfera. Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus megaudamiesi užburiančiais kraštovaizdziais, ragaudami skanius vietinius patiekalus ir stebėdami kvapą gniaužiančius saulėlydžius paplūdimiuose. Pasiruoškite kelionei po Balio stebuklus!

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Singapūras 01:55 – 17:20 (+1)

 

Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

 

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
diena
SINGAPŪRAS 
Lėktuvui nusileidus Singapūro oro uoste mus pasitiks vietiniai partneriai bei kelionės vadovė, ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Singapūras vos per 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Siūlome pasivaikščioti po mažąją Indiją, pasigrožėti keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.
3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai) 
Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės.

Pirmiausia lankysime įspūdingą nacionalinį orchidėjų sodą, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Nacionaliniame orchidėjų sode yra trys hektarai kruopščiai sutvarkytų šlaitų su daugiau nei 1000 rūšių orhidėjų.

Dienos eigoje pakilsime į Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje.
Ekskursijos metų Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį.

Vėliau Ekskursijos metu taip pat pamatysite Padangą ir Raflio – vietą, kur išsilaipino Singapūro įkūrėjas Lee Kuan Yew.
Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“*, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – JIMBARANAS (pusryčiai) 
Papusryčiavus lauks kelionė į Singapūro oro uostą ir skrydis į Balio salą. Nusileisime tarptautiniame Denpasaro – administracinio Balio salos centro – oro uoste. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Jimbaran paplūdimyje. Balio saloje, priklausančioje Indonezijai, gyvena daugiau nei 4 mln. gyventojų. Ši sala garsėja ne tik paplūdimių, kalnų ir ryžių plantacijų grožiu, bet ir turtingomis vietinėmis tradicijomis bei maloniais salos gyventojais. Indonezijoje dauguma jų musulmonai, tačiau Balio saloje dominuoja hinduizmo pasekėjai. Kadangi saloje yra daug vulkanų, čia galima pamatyti neįprastus juodo smėlio paplūdimius. Jie ypač nuostabūs sutemus, apšviesti mėnesienos. Nakvynė viešbutyje Jimbarane.
5
diena
JIMBARANAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje keliausime į Garuda Višnų kultūrinį centrą. Kultūros centras ir parkas laikomas vienu įdomiausių Balio turistams skirtų objektų. Projektas atsirado 1922 m. Šiandien parko teritorija, esanti 260 metrų virš jūros lygio aukštyje, užima 240 hektarų plotą. Patraukliausia parko ansamblio detalė bus Balio skulptoriaus sukurta induistų dievo Višnu statula.

Vėliau atvyksime į Uluvatu šventyklą, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosime pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysite daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas. Beveik 90 metų Baliui būdingas kečako šokis – dramatiškas spektaklis, kurio siužetas paremtas vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos epizodų.„Ramajana“ Kecak kilmė siekia ritualinį transo šokį Sanghyang dedari, kuris priklauso sakralumui ir atliekamas tik šventyklose ir iškalbingas pavyzdys, kaip baliečiai sugeba įpinti savo senąsias tradicijas į laisvalaikio industrijos konjunktūrą. Grįžimas ir nakvynė viešbutyje Jimbarane.

6
diena
JIMBARANAS - UBUDAS (pusryčiai) 
Po pusryčių išsiregistruosime ir keliausime link Ubudo. Pirmiausia užsuksime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, važiuosime į Ubuda.

Ubudas dažnai vadinamas „Balio širdimi“ nes miestas turi senovinę kilmę, manoma, kad jis buvo įkurtas VIII amžiuje, o jo pavadinimas kilęs iš balietiško „ubad“, reiškiančio „vaistas“. Šioje vietovėje iš tiesų augo daugybė vaistinių žolelių ir augalų rūšių, todėl Ubude nuo seno buvo daug gydytojų ir burtininkų. Kaip istorinio Džianjaro regiono dalis, kurio valdovai visada skatino meną ir amatus, Ubudas tapo amatininkų iš viso rajono prekybos centru. Prekės čia buvo atvežtos iš kaimų, kurių kiekvienas specializuojasi vienoje meno rūšyje: tapyba, drožyba akmenyje ar medyje, papuošalai ir kt. Ir galiausiai, Ubudas yra visai netoli šventų baliečių vietų: Goa Gaja šventyklos, Gunung Kawi urvų ir kelių šventų šaltinių, kuriuos garbina vietiniai gyventojai.
Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje Ubude. 

7
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Mėgstantys aktyvų poilsį turės galimybę pasirinkti papildomas ekskursijas. Galėsite apsilankyti netoli viešbučio esančiame Ubudo beždžionių miške, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais.

Siulome aplankyti vietinį vaisių turgų ir važiuoti į Ulun Danu šventyklą*, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Po pusryčių vyksime į vieną unikaliausių archeologinių Balio vietų – Gunung Kavio šventyklų kompleksą (11 a.). Jį sudaro 10 ant milžiniškos uolos iškaltų memorialinių reljefų, skirtų vieno iš Udajano dinastijos valdovų ir jo artimųjų atminimui. Tai vienas didžiausių šventyklų kompleksų Balio saloje. Pakeliui sustosime Tegalalange – tai puiki vieta įamžinti ryžių terasų kraštovaizdžiui. Po to vyksime į Tirta Empulo šventyklą (10 a.), garsėjančią stebuklingu vandeniu. Šventykloje prasideda šaltinis, kurio vanduo laikomas šventu ir naudojamas ritualų metu. Čia įrengti specialūs apsiplovimams skirti baseinai, kuriuose ritualinius apsiplovimus atlieka daugybė hinduistų. Šventykla skirta dievui Višnui – visatos tvarkos palaikytojui. Grįžimas ir nakvynė viešbutyje Ubude.

9
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Vėliau visų mūsų laukia kelionė (40 km, ~2 val.) prie Batūro ežero, kurio gylis siekia net 88 m. Čia papietausime* su vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. 1963 m., išsiveržus ugnikalniui, šventykla išliko beveik nepaliesta. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Keliausime į netoliese esantį Ubudo miestelį. Nakvynė viešbutyje.

Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį.

Čia pasigrožėsime vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito.

10 – 13
dienos
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos poilsiui. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Už papildomą priemoką , galėsite rinktis ekskursiją į Lembongano (Lembogan) ar Nusa Penida salas, arba išbandyti banglenčių sportą, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

14
diena
SANŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 
Šiandien vyksime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Stambulą, o iš ten – į Vilnių.
15
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas – 5 632,86 km². Gyventojai – 4,2 milijono (2019 m. duomenimis). Baliečiai savo saloje sudaro daugumą (apie 88%).

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Modernusis Singapūras ir Balio sala

Marija
2023-11-24
9
Iš esmės buvo malonu bendrauti su KELIONIŲ AKADEMIJA ir keliauti įdomu bei gera,tik prieš kelionę buvo labai daug streso dėl dokomentų pildymo internetu labai įdomi ir turininga kelionė, puikūs , nuoširdūs gidai, viename viešbučių labai kuklūs pusryčių pasirikimai, nors pavalgyti galima.
Airida
2023-08-17
9
Kadangi nuroma kelionės kaina plius lėktuvo bilietai, norėtųsi, kad prieš perkant bilietus būtų pasiūlyta galimybė rinktis verslo klasės bilietus ilgajam skrydžiui (10-13 val.), taip pat norėtųsi prieš kelionę ir info dėl maitinimo skrydžio metu pasirinkimo. Kelionė patiko, iš esmės atitiko visus lūkesčius, išskyrus Kejora viešbutį Sanure. Nėra lifto, pusryčiams skurdus pasirinkimas-vienas patiekalas iš sąrašo ir keli papjaustyti vaisiai, vienas puodelis kavos, viskas daugiau papildomai mokama. Restorano savininkas nemandagus, personalas arogantiškas paparašius papildomai daržovių atnešė demknstratyviai pora griežinėlių agurkų... buvo užsakyti maisto paketai ankstyvam išvykimui, tai jų ne tik neparuošė, bet buvom apkaltinti kad norim to, ko jie niekada nedaro ir jokių paketų neišduoda....tai nėra lygiavertis variantas kitam viešbučiui, kuris buvo siūlomas už panašią kainą, kur ir patogumai pagal kitus keliautojų atsiliepimus grupėje buvo, ir maitinimas visur buvo švediškas bei gausus. Kelionės pavadinimas teikia daugiau vilčių pažinti Singapūrą, bet jam skiriama sąlyginai nedaug laiko visos kelionės trukmės atžvilgiu. Gidė Viktorija verta ovacijų.
Laura
2023-08-09
10
Mums viskas labai patiko. Vertinimas 10+ is 10, na o mūsų gidė Viktorija-ji yra NEREALI!!!!!! Dar tokių gidžių reiktų paieškoti:). Ji su tokia meile ir atsidavimu dirba savo darbą, kad dar tokiu gidžių reiktų paieškoti. Labai idomus, naudingi, vertingi jos pasakojimai. Labai džiaugiuosiu, kad pasirinkome ne individualia, bet būtent jūsų Ingrida, pasiūlyta keliončs variantą. Be Viktorijos ši kelionė nebūtų turėjusi tokio šarmo, kokį jį suteikė. PS. Ačiū už suorganizuota vakarienę ant jūros kranto:)
Laura
2023-08-09
10
Mums viskas labai patiko.Vertinimas 10+ is 10, na o musu gide Viktorija-ji yra NEREALI!!!!!! Dar tokiu gidziu reiktu paieskoti:). Ji su tokia meile ir atsidavimu dirba savo darba, kad dar tokiu gidziu reiktu paieskoti. Labai idomus, naudingi, vertingi jos pasakojimai. Laaaabai dziaugiuosiu,kad pasirinkome ne individualia, bet butent jusu Ingrida, pasiulyta keliones varianta. Be Viktorijos si kelione nebutu turejusi tokio sarmo, koki ji suteike. PS. Aciu uz suorganizuota vakariene ant juros kranto:) Su meile, Laura
Dalia
2023-04-03
9
Man asmeniškai, gal pritrūko vienos dienos Singapūre. Mielai aukočiau vieną poilsio dieną Balyje, kad pabūti Singapūre. Vadybininkui palinkėčiau atidumo persiunčiant kelionės dokumentus ir jų pildymo pavyzdžius. Pasitaikė daug netikslumų. Puiki kelionė. Viskas puokiai organizuota. Balyje" lietuviška" gidė Justina Kelionių akademijos perlas.
Živilė
2023-03-14
10
Gido ir vadovų darbas buvo geri pamatėme daugiau nei buvo suplanuota programoje. Viešbučiai labai geri ,lelionė sklandi, puikiai organizuota.
Joana
2023-03-13
10
Kelionė puikiai suplanuota,lankyti objektai labai patiko, smagu, kad gidas pasiūlė papildomų įdomių objektų, kurie nebuvo įtraukti į programą. Dėkingi Deimantei, kad lydėjo į papildomas ekskursijas ir rūpinosi net savo laisvo laiko metu. Kelionė puiki. Mažiausiai patiko viešbutukas Lovinoje (pritrūko komforto kambariuose, nors viešbučio teritorija ir maistas patiko). Ubude Kupu kupu viešbutukas nedidukas, bet labai autentiškas, vilos puikios, su privačiu baseinu, maistas puikus, aptarnavimas labai geras. Maya Sanur viešbutis nuostabus, atitinka 5 žv. - likome labai patenkinti viešnage jame.
Evelina
2022-10-24
9
Iki kelionės nevisada gaudavome atsakymus, juos pateikus žinute, el. Paštu. Labai patiko kelionės organizavimas ir lankomos vietos! Rekomenduojame gidę Viktoriją! 100% atitiko lūkesčius! Šią kelionę taip pat rekomenduojame tiems, kurie nori pažinti Singapūrą, Balį iš arčiau, kuriems įdomus vietinių žmonių gyvenimas, bei kurie nori pamatyti įžymiąsias lankytinas vietas.
Jolanta
2022-10-24
10
Viskas buvo puiku. Labai geras viešbutis Melia Ubud, šiek tiek už miesto, bet yra shuttle bus. Puiki Nusa Dua vietovė prie vandenyno. Kopimas į Baturo ugnikalnį sutikt saulės buvo gana sunkus: statu, slidu, reikia labai geros sportinės avalynės.
Donatas
2022-10-06
9
Likome labai sužavėti vietiniais žmonėmis bei jų kultūra. Labai patiko Tukad Cepungo kriokliai, ryžių terasos. Švento vandens šventykla iš ties buvo ypatinga, Tanah Loto šventykla taip pat paliko didelį įspūdį. Viktorija tobulai atliko savo darbą, buvo įdomu, matėsi, jog viską žino iki smulkiausių detalių. Mums itin patiko "Hotel Rama Beach" viešbutis. Šią kelionę rekomenduotume visiems norintiems nesirūpinti kelionės programa. Buvo viskuo pasirūpinta ir tai mus sužavėjo.
Keliaujant į Balį jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

 

KELIONĖS KAINA:

1) Apgyvendinimo variantas 4* viešbučiuose

 

2) Apgyvendinimo variantas 4* viešbučiuose

 

3) Apgyvendinimo variantas 5* viešbučiuose

 

4) Apgyvendinimo variantas 5* viešbučiuose

 

2 naktys Singapūre:
Paradox Merchant Court -Premier Room

2 naktys Singapūre:
Paradox Merchant Court -Premier Room

2 naktys Singapūre:
Paradox Merchant Court -Premier Room

2 naktys Singapūre:
Paradox Merchant Court -Premier Room

2 naktys Jimbaran:
Jimbaran Bay View - Panyembrama room

2 naktys Jimbaran:
Jimbaran Bay View - Panyembrama room

2 naktys Jimbaran:
Jimbaran Bay View - Panyembrama room

2 naktys Jimbaran:
Jimbaran Bay View - Panyembrama room

4 naktys Ubude:
Alaya Ubud 4* - Deluxe room

4 naktys Ubude:
Alaya Ubud 4* - Deluxe room

4 naktys Ubude: Maya Ubud 5* - Impressive Forest Suite room

4 naktys Ubude: Maya Ubud 5*- Impressive Forest Suite room

4 naktys Sanūre: Segara Village 4* - Deluxe Room

4 naktys Sanūre: Kejora Suite 4*- Deluxe Room

4 naktys Sanūre: Hyatt Regency Sanur 4* - Standard Room

4 naktys Sanūre: Maya Sanur 5* - Wonderful garden View

Kaina asmeniui: 2240 EUR + skrydis

Kaina asmeniui: 2260 EUR + skrydis

Kaina asmeniui: 2580 EUR + skrydis

Kaina asmeniui: 2620 EUR + skrydis

 

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Tarptautiniuose skrydžiuose įskaičiuotas rankinis bagažas 8 kg/asm, registruotas 30kg/asm, vidiniame skrydyje Singapūras-Balis įskaičiuotas registruotas bagažas 20 kg/asm
 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu (pasitinka Singapūre ir Balyje, arba vyksta su grupė iš Lietuvos);
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (12 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 2 nakvynės Jimbarane, 4 nakvynės Ubude, 4 nakvynės Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras, Singapūras – Balis, Balis – Vilnius (kaina nuo 850- 976 EUR)
 • Indonezijos atvykimo viza Lietuvos piliečiams 33 EUR asmeniui (Sumokama atvykus į Balio oro uostą) ;
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
  Asmeninės išlaidos.
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * užsakoma vietoje. Kaina priklauso ir nuo keliautojų skaičiaus ekskursinėse programose naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 55 EUR/asm., plaukiojimas plaustais Ajungo upėje – apie 35 EUR/asm., ekskursija į Uluvatu šventyklą – apie 25 EUR/asm., ekskursija į Lembongano ir Nusa Penidos salas kartu su nardymu – apie 65 EUR/asm.);

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovai grupę pasitinka Singapūro ir Denpasaro (Balio) oro uostuose, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) - tai galės padaryti likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.

Apgyvendinimo variantai

SEGARA VILLAGE 4* »

Kambario tipas: Deluxe Room

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto. Viešbutis suprojektuotas pagal tradicinį Balio kaimelį.  

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: 3 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas.

MAYA UBUD 5* »

Kambario tipas: Impressive Forest Suite room

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto.

Kambariuose: oro kondicionieriai, kabelinės ir palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai, elektriniai virduliai bei svetainės zonos, dušas, vonia ir plaukų džiovintuvai.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas, plaukiojimą su vamzdeliu ir baidarėmis.

MAYA SANUR 5* »

Kambario tipas: Wonderful garden View

Vieta: viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto.

Kambariuose: oro kondicionieriai, kabelinės ir palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai, elektriniai virduliai bei svetainės zonos, dušas, vonia ir plaukų džiovintuvai.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas, plaukiojimą su vamzdeliu ir baidarėmis.

KEJORA SUITES »

Kambario tipas: Deluxe Room

Viešbutis įsikūręs šalia Sanūro paplūdimio. Šalia viešbučio didelis baseinas su deginimosi gultais. Erdvūs kambariai, graži aplinka, draugiškas personalas. Rekomenduoja ramiam poilsiui.

Viešbučio vieta: Už 5 minučių kelio pėsčiomis nuo Sanur paplūdimio, Už 3 minučių kelio pėsčiomis nuo Sanur turgaus, 15 minučių pėsčiomis nuo „Hardy“ prekybos centro ir universalinės parduotuvės. Iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto automobiliu per 30 minučių.

PARADOX MERCHANT »

Kambario tipas: Premier Room

„Swissotel Merchant Court“ yra prabangus 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs patogioje vietoje, vos 4,7 km (2,9 mylios) nuo Singapūro centro. Netoliese yra lankytinos vietos kaip Clarke Quay, Kinų kvartalas (Singapūras) ir Boat Quay. Taip pat lengvai pasieksite South Bridge Road, Masjid Jamae ir Sri Mariamman šventyklą.

JIMBARAN BAY VIEW »

Viešbutis vos už kelių žingsnių nuo Kedonganan viešojo paplūdimio ir įspūdingos Džimbarano įlankos. Viešbutis atidarytas 2016 m., skirtas vietiniams ir tarptautiniams verslo ir laisvalaikio keliautojams, puikiai tinkantis poroms ir šeimoms.

ALAYA UBUD »

Kambario tipas: Deluxe room

Viešbutis įsikūręs Ubudo kaimelyje, Balio saloje.

HYATT REGENCY SANUR »

Kambario tipas: Standard Room

Viešbutis yra patogioje vietoje, netoli pagrindinių Balio lankytinų vietų, o tarptautinis Ngurah Rai oro uostas yra vos už 16 km.

Panašios kelionės

Naujiena! Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Pažintis ir poilsis Aukso žemėje – Portugalijoje
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Kanjonų didybė ir žymiausi miestai - San Franciskas bei Las Vegasas su vadovu iš Lietuvos
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su Lietuviškai kalbančiu vadovu!
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.