Modernusis Singapūras ir Balio sala (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Autentiškas maršrutas, kurį rasite tik „Kelionių Akademijoje“!
 • Lankysimės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Gyvensime šarmingajame Balio salos miestelyje Ubude
 • Grožėsimės autentiškomis ryžių terasomis
 • Ilsėsimės ilgais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Sanūro kurorte
Nuo1219
2021 01 23 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 870
su skrydžiu: 2089

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE!

VIKTORIJA

 

Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdymių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po vienerių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:45 – 22:35 Stambulas – Singapūras 01:55 – 17:35 (+1)

Denpasaras – Stambulas 21:05 – 05:55 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
diena
SINGAPŪRAS 
Lėktuvui nusileidus Singapūro oro uoste mus pasitiks vietiniai partneriai bei kelionės vadovė ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Singapūras vos per 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Siūlome pasivaikščioti po mažąją Indiją, pasigrožėti keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.
3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai) 
Šiandien visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės.

Ekskursiją pradėsime nuo įspūdingo nacionalinio orchidėjų sodo, kuris kiekvieną sezoną pražįsta skirtingomis spalvomis. Vėliau aplankysime Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu taip pat aplankysime Padangą ir Raflio – vietą, kur išsilaipino Singapūro įkūrėjas Lee Kuan Yew. Keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Pasibaigus ekskursijai – laisvas laikas.

Norintys galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“*, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m. aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje Singapūre. 

4
diena
SINGAPŪRAS – TUBANAS (KUTA) (pusryčiai) 
Papusryčiavus lauks kelionė į Singapūro oro uostą ir skrydis į Balio salą. Nusileisime tarptautiniame Denpasaro – administracinio Balio salos centro – oro uoste. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Tubane, esantį Kutos paplūdimyje. Balio saloje, priklausančioje Indonezijai, gyvena daugiau nei 4 mln. gyventojų. Ši sala garsėja ne tik paplūdimių, kalnų ir ryžių plantacijų grožiu, bet ir turtingomis vietinėmis tradicijomis bei maloniais salos gyventojais. Indonezijoje dauguma jų musulmonai, tačiau Balio saloje dominuoja hinduizmo pasekėjai. Kadangi saloje yra daug vulkanų, čia galima pamatyti neįprastus juodo smėlio paplūdimius. Jie ypač nuostabūs sutemus, apšviesti mėnesienos. Nakvynė viešbutyje Tubane.
5
diena
TUBANAS – LOVINA (pusryčiai) 
Po pusryčių išsiregistruosime ir keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Po to vyksime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu ir papietavę*, aplankysime vietinį vaisių turgų ir važiuosime į Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Vėliau sustosime prie Gitgit krioklio, kurio aukštis siekia 35 m. Nakvynė viešbutyje Lovinoje. 

6
diena
LOVINA – UBUDAS (pusryčiai) 
Šiandien mėgstantys pradėti dieną anksti galės vykti į papildomą ekskursiją laivu stebėti delfinų*. Jų Balio salą skalaujančiuose vandenyse yra net 5–ios rūšys. Plaukdami tradiciniu laivu išvysime ne tik vandenyno bangose nardančius delfinus, bet ir nuostabų saulėtekį.

Vėliau visų mūsų laukia kelionė (~ 2 val.) prie Batūro ežero, kurio gylis siekia net 88 m. Čia papietausime* su vaizdu į to paties pavadinimo ugnikalnį ir vyksime į vieną pagrindinių Balio šventyklų kompleksą – Besakihą, įkurtą tūkstančio metrų aukštyje ant Agungo ugnikalnio šlaito. Ši vieta, kurioje stovi Besakiho šventyklų kompleksas, jau nuo priešistorinių laikų turėjo religinės reikšmės. 1963 m. išsiveržus ugnikalniui šventykla išliko beveik nepaliesta. Šios dienos turą užbaigsime grožėdamiesi Tukad Cepungo kriokliais. Tai tikras šių vietovių brangakmenis – milžiniškų uolų supamus krioklius nuspalvina juos peršviečiantys saulės spinduliai. Keliausime į netoliese esantį Ubudo miestelį. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Po pusryčių vyksime į vieną unikaliausių archeologinių Balio vietų – Gunung Kavio šventyklų kompleksą (11 a.). Jį sudaro 10 ant milžiniškos uolos iškaltų memorialinių reljefų, skirtų vieno iš Udajano dinastijos valdovų ir jo artimųjų atminimui. Tai vienas didžiausių šventyklų kompleksų Balio saloje. Pakeliui sustosime Tegalalange – tai puiki vieta įamžinti ryžių terasų kraštovaizdžiui. Po to vyksime į Tirta Empulo šventyklą (10 a.), garsėjančią stebuklingu vandeniu. Šventykloje prasideda šaltinis, kurio vanduo laikomas šventu ir naudojamas ritualų metu. Čia įrengti specialūs apsiplovimams skirti baseinai, kuriuose ritualinius apsiplovimus atlieka daugybė hinduistų. Šventykla skirta dievui Višnui – visatos tvarkos palaikytojui. Grįžimas ir nakvynė viešbutyje Ubude.

Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. 

8
diena
UBUDAS (pusryčiai) 
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. 

Mėgstantys aktyvų poilsį turės galimybę pasirinkti papildomas ekskursijas. Galėsime kartu su kelionės vadove eiti į netoli viešbučio esantį Ubudo beždžionių mišką*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. 

Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Nakvynė viešbutyje Ubude.

9
diena
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai) 
Šiandien iš Ubudo išvyksime į seniausią salos kurortinį miestą Sanūrą... Sanūras – kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška ir prabangi atmosfera – tai yra pagrindinės šios vietos grožio paslaptys. Įsiregistravimas ir nakvynė viešbutyje Sanūre.

10
diena
SANŪRAS – ULUVATU – SANURAS (pusryčiai)
Šiandien po pietų važiuosime į Uluvatu šventyklą, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosime pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysime daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos –  siužetai. Vienas iš pagrindinių šio epo herojų šventykloje. Grįžimas į viešbutį ir nakvynė Sanūre.
11 – 13
dienos
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Laikas skirtas poilsiui. Už papildomą priemoką siūlome ekskursijas į Lembongano bei Nusa Penida salas*. Galėsite išbandyti ir banglenčių sportą*, kur turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. O gal norite leistis į žygį ar žvejybą valtimi*? Žmonėms, trokštantiems daugiau pažinties ir kelionių, siūlome aplankyti Džogjakartą*, kur galėsite išvysti pasaulinio garso monumentus, Prambanano ir Borobuduro šventyklų kompleksus.

14
diena
SANŪRAS – DENPASARAS – VILNIUS (pusryčiai) 
Papusryčiavę susikrausime lagaminus, atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija ir keliausime į oro uostą, iš kurio skrisime į Denpasarą, o iš ten – link Vilniaus.
15
diena
VILNIUS 
Grįžimas namo.
Nuo1219
2021 01 23 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 870
su skrydžiu: 2089

Apie Balį

Balio sala – Indonezijos sala ir provincija, esanti tarp Javos ir Lomboko salos, priklausanti Mažosioms Sundos saloms. Administracinis centras – pietinėje salos dalyje esantis Denpasaras. BENDRIEJI DUOMENYS APIE SALĄ: Plotas: 5 632,86 km².Gyventojų skaičius: 3 150 000.Sostinė: Denpasaras.Kalba: indoneziečių.Valiuta: Indonezijos rupija.Religija: hinduizmas.Telefonas: +62.Elektra: 230 voltų, C ir F tipo rozetės ir kištuka

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Modernusis Singapūras ir Balio sala (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Tadas
2019 02 14
10.0
Kelionės įspūdžiai buvo puikiausi. Labai dėkojame. Patiko visi be išimties lankytini objektai. Dėkojame organizatoriams už puikią kelionę. Gidas ir vadovas puikus. Viešbutis labai gražus. Rekomenduoju visiems.
Jolanta
2019 02 14
10.0
Patiko Ulu Watu šventykla ir vietinių ugnies šokis. Taip pat Besakih šventykla, Batūro ugnikalnis, Tukad Cepung krioklys užgniaužė net kvapą. Sunku bus grįžti ir atsistoti ant žemės. Sužavėjo senos ir gilios baliečių šeimos ir bendruomenių tradicijos, architektūra, ypač jų ypatingi rankų darbai. Mėgavomės jų nacionaliniu patiekalais.
Migle
2019 02 14
10.0
Įspūdžiai puikūs. Patiko beždionių miškas ir kriokliai. Vadovas Edvinas buvo geras labai stengėsi dėl mūsų visų ir kelionės metu ir kai išsiskyrėme. Gidas patiko labai mažai informacijos apie lankomus objektus, daug sprendimų priėmė vienas. Viešbučiai patiko labai. Rekomenduoju draugams. Kelionė labai patiko.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu (pasitinka Singapūre ir Balyje);
 • Apgyvendinimas 4* viešbučiuose (12 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 1 nakvynė Tubane, 1 nakvynė Lovinoje, 3 nakvynės Ubude, 5 nakvynės Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 870 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~11 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (delfinų turas – apie 10 EUR, naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – apie 55 EUR, nardymo ekskursija Lembongano saloje – apie 86 EUR, kelionė į Nusa Penidą – apie 65 EUR, kelionės pratęsimas Džogjakartoje – apie 260 EUR);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (poilsio metu renkantis „Swiss-Belresort Watu Jimbar“ – 450 EUR, renkantis „Puri Santrian“ – 650 EUR, renkantis „Segara Village“ – 625 EUR);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • 2021-01-23 kelionė yra viena diena trumpesnė (viena nakvyne mažiau poilsio Sanūre metu).
 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė Viktorija. Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Minimalus keliautojų skaičius – 10. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu (pagal grupės reikalavimą) gidais.
 • Kelionės vadovai pasitinka vietoje (Singapūre ir Balyje).
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu. Poilsio metu kelionės vadovas nelydės, tačiau bus galima su juo susisiekti telefonu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu. 
 • Apie norą pratęsti kelionę Džogjakartoje reikia įspėti iš anksto, kad galėtume nupirkti lėktuvo bilietus. 

Apgyvendinimo variantai

SWISS-BELRESORT WATU JIMBAR SANUR 4* »

Kelionės kaina 1236 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: Deluxe room

2021-01-23 išvykimui kelionės kaina 1219 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs pietinėje Balio salos dalyje, 15 km iki Sanur miesto centro, 15 km iki Ngurah Rai tarptautinio oro uosto, netoli Sanur paplūdimio.

Kambariuose: erdviuose elegantiško interjero numeriuose sudėtos medinės grindys, yra terasos arba balkonai, svetainės zonos, kabelinius kanalus rodantys plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, mini barai ir elektriniai virduliai. Vonios kambariuose rasite dušus, plaukų džiovintuvus ir nemokamų higienos reikmenų.

Viešbučio teritorijoje: viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir treniruoklių salė bei siūloma pavalgyti vidaus ir lauko restoranuose. Užsukę į paplūdimį galėsite nemokamai naudotis gultais.

PURI SANTRIAN 4* »

Kelionės kaina 1455 Eur/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: Club room

2021-01-23 išvykimui kelionės kaina 1392 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Įsikūręs prie auksinio Balio paplūdimio Sanur, vos 15 minučių automobiliu nuo Denpasar miesto.

Kambariuose: ervdūs, elegantiškai dekoruoti kambariai, palydovinė televizija, kavos / arbatos virimo aparatai ir mini barai. Iš didelių balkonų atsiveria gražūs vaizdai į tropinius sodus. Yra galimybė pasirinkti kambarius nerūkantiems.

Viešbučio teritorijoje: 2 lauko baseinai, nemokamas belaidis internetas, SPA ir sveikatingumo centras, balietiški masažai, jogos užsiėmimai, biblioteka, maisto gaminimo pamokos, plaukiojimas su vamzdeliu ir sklandymas parašiutu, diračių nuoma, golfo aikštynas, teniso kortai, auklės paslaugos, restoranai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, skalbimo paslaugos.

SEGARA VILLAGE 4* »

DĖMESIO! Nuo 2019 11 iki 2020 05 laikotarpiu viešbutyje vyks rekonstrukcijos darbai, tad siūlome rinktis kitus viešbučius. 

Kelionės kaina nuo 1440 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23 išvykimui kelionės kaina 1380 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: viešbutis yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Iš „Segara Village Hotel“ automobiliu per pusvalandį nuvažiuosite į Ubudą. Sanure įsikūrusiame pagal tradicinį Balio kaimelį suprojektuotame viešbutyje siūloma apsistoti atogrąžų soduose įrengtose vilose. 

Kambariuose: indonezietiškais baldais apstatyti „Segara Village Hotel“ numeriai yra su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdai į sodą arba baseiną. Numeriuose rasite televizorius, mini barus ir kavos bei arbatos virimo aparatus.

Viešbučio teritorijoje: įrengti 3 lauko baseinai, visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas.

Kelionės užsakymas

Nuo
1219

+ skrydis apie: 870 visiems su skrydžiu: 2089
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Balio specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Naujametinis Balis: pažintis ir poilsis (su lietuviškai kalbančiu vadovu)
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.