Aliaska (JAV) - Vakarų Kanada 16d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

diena
Vilnius - Fairbanksas

Skrydis: Vilnius/Ryga/Varšuva – Europos miestas – JAV miestas - Fairbanksas. Oro uoste sutvarkę įvažiavimo į šalį formalumus, vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2
diena
Fairbanksas - Denalio nacionalinis parkas. Nuvažiuojama apie 340 km.

Pusryčiai. Ryte pradėsite pažintį su didžiausiu žemyninės Aliaskos miestu Fairbanksu. Fairbankso, dar kitaip vadinamo „vartais į Arktį“ arba „auksinės širdies miestu“, turtinga istorija prasidėjo 1800 m, kai apylinkėse buvo rasta aukso. Fairbanksas įsikūręs visai netoli poliarinio rato, todėl dangus čia diktuoja savo gyvenimo ritmą – ilgas dienas arba dar ilgesnes naktis. Jokiame kitame pasaulio mieste nėra tokių metinių temperatūrų svyravimų – nuo -550C žiemą iki +380C vasarą. Trumpos ekskursijos metu aplankysite Aliaskos universiteto muziejų, kuris supažindins su šiaurės regiono biologine įvairove, šiaurės kultūros tradicijomis bei Aliaskos istorija; pamatysite didžiausią Trans Aliaskos naftotiekį, sužinosite apie Prudhoe Bay naftos laukus ir Aliaskos naftos pramonę. Laisvas laikas mieste. Rekomenduojame aplankyti Ledo muziejų (už papildomą mokestį). Nepageidaujantys ekskursijos po Fairbanksą, turės galimybę aplankyti aukso „kasyklą“ (Gold Dredge no8, už papildomą mokestį). Susipažinsite su aukso gavybos įranga ir technologija. Čia ir patys galėsite paieškoti aukso. Išvykimas į nakvynės vietą netoli Denalio nacionalinio parko. Nakvynė viešbutyje.

3
diena
Denalio nacionalis parkas - Talketna. Nuvažiuojama apie 110 km.

Pusryčiai. Toliau kelionę tęsite į Denalio nacionalinį parką. Tai daugiau nei 24 tūkstančių kvadratinių kilometrų teritorija, įkurta laukinei gyvūnijai ir augalijai saugoti. Vasaros metu Denalio nacionalinis parkas apsipila įvairių spalvų laukinių gėlių žiedais. Pažintis su Denalio nacionaliniu parku, įsikūrusiu pačioje Aliaskos kalnų grandinės širdyje. Parko teritorijoje stūkso daugybė viršukalnių, aukštesnių nei 6000 m, o viena aukščiausių viršūnių „Denali“, senąja atabaskų kalba reiškia „aukščiausia“, vėliau ji buvo pervadinta prezidento Makinlio (McKinley) garbei. Senieji vietos gyventojai gerbė laukinę gamtą ir ją saugojo, todėl parkas išlikęs toks pat kaip prieš 100 metų (įkurtas 1917 metais). Šiuose kraštuose ir dabar gyvena atabaskai, kurie, žvejodami ar medžiodami, uogaudami ar rinkdami augalus, tausoja gamtą. Pažinti šią nepaprastą vietą padės 6-8 valandų ekskursija autobusu po gražiausias nacionalinio parko vietas. Keliausite po žmogaus nepaliestą laukinę gamtą. Turėsite puikią galimybę susipažinti su tundros augalija ir gyvūnija. Jei likimas bus dosnus, galėsite pamatyti Aliaskos „didįjį ketvertą“ - briedžius, elnius, grizlius ir kalnų avinus, o taip pat daugybę kitų laukinių gyvūnų bei paukščių. Esant geram matomumui, jei oro sąlygos leis, grožėsitės didinguoju Makinlio kalnu. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
Talketna - Girdvudas. Nuvažiuojama apie 245 km.

Pusryčiai. Laisvas laikas Talketnoje. Siūlome pramogas pagal pageidavimą už papildomą mokestį: skrydžius lėktuvu virš Aliaskos kalnų grandinės arba kruizą.

Pramogos Talketnoje:

„Denali Flyer Tour“ - tai įspūdingas skrydis lėktuvu virš paskutinio ledynmečio suformuoto reljefo – virš smailių kalnų viršūnių, gilių slėnių bei ledynų. Pilotas Jums papasakos apie Denalio nacionalinį parką. 1,25 valandos trukmės turas kainuoja apie 350 EUR asmeniui (užsakoma iš anksto).

„Wilderness Jetboat Adventure Tour“ - tai vaizdingas plaukimas, kurio metu susipažinsite su Aliaskos gamta, gėrėsitės Makinlio viršukalnės ir Aliaskos kalnų grandinės panorama. Mėgausitės ramiu pasivaikščiojimu gamtoje, vietinis gidas papasakos, kaip žmonės gyveno prieš šimtą ir daugiau metų. Kelionės trukmė 2 valandos. Kaina apie 80 EUR asmeniui (užsakoma iš anksto)

Plaukimas Talkeetna upe – tai 2 valandų plaukimas upe, gėrintis nepamirštamomis kalnų panoramomis. Plaukimo kaina apie 100 EUR asmeniui (užsakoma iš anksto).

Pastaba: ekskursijų kainos gali keistis.

Palikę Talketną, keliausite link Girdvudo stebėdami savitą atšiaurios Aliaskos gamtos grožį. Pravažiavę Ankoridžą, važiuosite, vienu vaizdingiausių Aliaskoje, Sevardo greitkeliu, besiraitančiu aplink Turnagain Arm įlanką. Sustosite vienoje iš labiausiai lankomų vietų Sevardo greitkelyje, tai 110 mylioje esanti apžvalgos aikštelė Beluga Point. Nuo jos galima stebėti į Turnagain Arm įlanką atplaukiančius banginius. Toliau kelias veda per Čugačo valstybinį parką (Chugach State Park), trečią pagal dydį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Parkas įsteigtas 1970 metais, siekiant išsaugoti Čugačo kalnus snieguotomis viršūnėmis, krištolo skaidrumo ežerus ir gyvūnijos įvairovę. Kelionė neprailgs, nes įspūdingiausiose vietoje stosite fotografuoti. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 – 6
dienos
Girdvudas - Viteris - Girdvudas. Poilsis, ekskursijos Čugačo valstybiniame parke ir Princo Viljamo sąsiauryje. Nuvažiuojama apie 80 km.

Pusryčiai. Pažintis su jaukiu Girdvudo miesteliu, esančiu Čugačo kalnų slėnyje prie Turnagain Arm įlankos. Šį kalnų kurortėlį supa septyni ledynai, todėl jis vietinių vadinamas „Ledynų miestu“. Pasibaigus Turnagain Arm aukso karštinei, Girdvudas buvo mažas ir ramus miestelis, o vėliau suklestėjo pradėjus veikti Alyeskos kalnų centrui. Žiemą čia karaliauja slidininkai, vasarą – aktyvių pramogų gamtoje mėgėjai, kurie leidžiasi į žygius pėsčiomis, dviračiais, plaukia baidarėmis ir kanojomis. Taip pat siūloma nemažai turų po ledynus su vietiniu gidu ir įvairių kruizų Princo Viljamo sąsiauryje. Dvi nakvynės viešbutyje.

Pramogos Girdvude ir Viteryje:

Ekskursijos užsakomos iš anksto Lietuvoje:

Kruizas Princo Viljamo sąsiauriu. Plaukdami stebėsite pulkus paukščių, jūrų liūtų kolonijas ir klausysitės, kaip lūžta ir gabalais į jūrą krenta ledas. Pasakiškus vaizdus papildys pietūs laive. Kaina apie 200 EUR asmeniui (užsakoma iš anksto).

Meškų stebėjimo turas – pasirinkusieji šį turą, skris lėktuvu į Klarko ežero nacionalinį parką. Skrydžio metu pilotas papasakos apie Aliaskos gamtą. Atskridę sėsite į pontoninį laivą ir iš ežero stebėsite meškas natūralioje aplinkoje. Turo kaina apie 1100 EUR asmeniui (užsakoma iš anksto)

Kitos ekskursijos mokamos vietoje:

Alaska Wildlife Conservation Center - gyvūnų globos centras, įkurtas mokslo ir edukacijos tikslais, siekiant išsaugoti sužeistus ir paliktus tėvų laukinius gyvūnus. Daugelis jų jau nebegrįžta į laukinę gamtą ir pasilieka centre. Čia gyvena rudieji ir juodieji lokiai, grizliai, elniai, bizonai, briedžiai, lapės, avijaučiai, vilkai, ereliai, pelėdos. Kaina apie 15 USD asmeniui.

Pasikėlimas į Alyeska viršukalnę. Tai vaizdingas 3-7 minučių pasikėlimas gondola į 700 metrų aukščio kalno viršūnę. Kildami gondola, gėrėsitės atsiveriančiais vaizdais į Turnagain Arm įlanką, „kabančius“ ledynus ir dantytas Čugačo kalnų viršūnes. Nepamirškite pasižiūrėti žemyn – apačioje matysite besiganančius briedžius ir vaikštinėjančius lokius. Pakilę į viršų, nuo apžvalgos aikštelės grožėsitės panoraminiais didingų kalnų, putojančių upelių ir kitais pribloškiančios laukinės gamtos vaizdais. Drąsiausieji galės pasivaikščioti po ledyną. Kaina apie 29 USD asmeniui.

Pageidaujantys galės pasivaikščioti po Girdvudo ir Viterio apylinkes, kur įrengta daugybė žygių takų. Taip pat galima užsisakyti žygį jūrinėmis baidarėmis Princo Viljamo sąsiauriu (kainos tikslinamos).

Pastaba: ekskursijų kainos gali keistis.

7
diena
Girdvudas - Sevardas - Ankoridžas. Nuvažiuojama apie 350 km.

Pusryčiai. Palikę Girdvudą, keliausite Sevardo greitkeliu grožėdamiesi dantytomis kalnų viršūnėmis ir alpinėmis pievomis.

Atvyksite į Sevardą, įsikūrusį „prisikėlimo“ įlankoje (Resurrection Bay) Kenai pusiasalyje. Tai vienas vaizdingiausių miestų Aliaskoje. Nors rusų laivai čia atplaukdavo nuo 1793 metų, bet oficialiai miesto įkūrėju laikomas John Ballaine, kai 1903 metais nusprendė statyti čia geležinkelį, kuris veikti pradėjo 1923 metais. Miestas klestėjo iki 1964 metų, kol jo nesugriovė žemės drebėjimas. Vyksite į Kenai fiordų nacionalinio parko lankytojų centrą. Turėsite galimybę aplankyti vieną iš lengviausiai pasiekiamų ledynų visoje Aliaskoje – „Exit“ ledyną. Mėgausitės įspūdingu žygiu (2,5 km ilgio trasa), kuris nuves Jus į didingą Kenai fiordų nacionalinį parką. Vėliau vyksite į Ankoridžą. Laisvas vakaras. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
Ankoridžas - Kalgaris (skrydis) - Banfo nacionalinis parkas. Nuvažiuojama apie 205 km.

Pusryčiai. Vyksite į oro uostą ir skrisite iš Ankoridžo į Kalgarį. Atskridę į Kalgarį važiuosite link gražiausios ir įspūdingiausios vietos Žemėje - Banfo nacionalinio parko, įsikūrusio Uoliniuose kalnuose. Tai pats seniausias Kanados Nacionalinis parkas, įkurtas 1885 metais: parko plotas buvo vos 26 km², o dabar užima 6641 km² teritoriją. Parką puošia įspūdingo grožio Uolinių kalnų kraštovaizdžiai, gilūs slėniai, žali miškai, pievos, ežerai ir upės, aukšti kalnai, padengti sniegynais ir ledynais. Važiuojant parko teritorija galima pamatyti rudųjų lokių (grizlių), juodųjų lokių (baribalų), briedžių, lūšių, ernių, kalnų ožių, kojotų, lapių, meškėnų. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

9
diena
Banfo ir Joho nacionaliniai parkai. Nuvažiuojama apie 140 km.

Pusryčiai. Dieną pradėsite pasikėlimu Banfo gondola ir apžvelgsite apylinkių panoramą. Prieš Jūsų akis atsivers nepakartojamas Kanados gamtos grožis, kurio ilgai negalėsite pamiršti. Pamatysite Bow krioklį, „Stebuklų kampą“, Emerald ežerą. Esant galimybei gėrėsitės nepaprasto grožio „Dešimties viršūnių“ slėnyje supančių kalnų „įrėmintu“ Morenos ežeru (1885 m virš jūros lygio). Aplankysite žemiau esantį Luizos ežerą, kuris žaižaruoja akinama žaluma. Smaragdo spalvos vanduo, milžiniški ežerus supantys kalnai snieguotomis viršūnėmis pakeri kiekvieną čia atvykusį keliautoją. Šį ežerą indėnai vadino Mažų Žuvelių ežeru, tačiau 1884 m. jis buvo pervadintas karalienės Viktorijos dukters Luizos garbei.

Toliau automobiliu vyksite į Joho nacionalinį parką, įsikūrusį vakarinėje Uolinių kalnų dalyje. Parkas įkurtas 1886 metais ir užima 1310 km² teritoriją, čia gausu uolų snieguotomis viršūnėmis, krioklių, ledyninių ežerų, žalių miškų, pievų ir sraunių upių. 1984 metais Banfo, Joho ir Džiaspero nacionaliniai parkai buvo įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Išvykimas automobiliu į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

10
diena
Džiaspero nacionalinis parkas - Kolumbijos ledo laukai. Nuvažiuojama apie 235 km.

Pusryčiai. Iš nakvynės vietos vyksite į patį didžiausią Kanados Uolinių kalnų parką - Džiaspero nacionalinį parką. Tai 10878 km² teritorija, pilna plačių slėnių, kalnų grandinių, ledynų, miškų, alpinių pievų.

Džiaspero nacionalinis parkas garsus savo aukštomis Uolinių kalnų viršūnėmis bei unikalia Kolumbijos ledo laukų vietove. Šie ledo laukai savo tirpsmo vandenimis maitina Ramųjį, Atlanto ir Arkties vandenynus. Tai didžiausia ledo ir sniego sankaupa į pietus nuo Šiaurės poliarinio rato, užimanti beveik 325 km² teritoriją. Šiuose ledo laukuose yra daugiau kaip 30 ledynų. Turėsite nepakartojamą galimybę specialiu transportu pasivažinėti ant ledyno (už papildomą mokestį). Sužinosite, kaip susiformuoja ledo liežuviai ir pavaikščiosite ant vieno iš jų. Keliaudami slėniu Džiaspero miestelio link stabtelėsite pailsėti prie labai gražių Atabaskos krioklių, kurie įkūnija šių vietų energiją: vanduo griaudėdamas ir putodamas purslų vaivorykšte kybo tarp uolų. Pakerėti krioklių grožio valandėlę pamiršite visus rūpesčius ir pasisemsite dvasinės energijos, kaip kadaise tai darė pirmieji Kanados gyventojai. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

11
diena
Džiaspero nacionalinis parkas - Klyrvuoteris. Nuvažiuojama apie 320 km.

Pusryčiai. Iš nakvynės vietos keliaudami Klyrvuoterio miestelio link nustebsite pasiekę beveik dviejų tūkstančių metrų aukštį lygiu keliu. Keliautojus, atvykusius į Vakarų Kanadą iš Europos, visada apstulbina žvilgsniu neaprėpiami šalies kraštovaizdžiai.

Pakeliui sustosite pasigrožėti Robson viršūne - viena aukščiausių viršukalnių Uoliniuose kalnuose (3953 m). Keliaudami toliau turėsite galimybę susipažinti su Kanados gamta, besikeičiančia priklausomai nuo aukščio virš jūros lygio - nuo tankių spygliuočių miškų iki alpinių pievų. Toliau pravažiuosite Wells Gray provincijos parką, labiausiai kanadiečių mėgstamą dėl galimybės paplaukioti kanojomis, stovyklauti nuostabioje gamtoje, žvejoti. Parkas žavi keliautojus savo kraštovaizdžio įvairove: aukšti kalnai ir gilūs kanjonai, tankūs miškai ir sraunios upės. Šiame parke yra visame pasaulyje garsus Helmcken krioklys, kuris yra tris kartus aukštesnis už Niagaros krioklius. Atvyksite į Klyrvuoterio miestelį. Nakvynė viešbutyje.

12
diena
Klyrvuoteris - Vistleris. Nuvažiuojama apie 424 km.

Pusryčiai. Išvyksite iš Klyrvuoterio ir keliausite Vistlerio link. Šią dieną toliau gėrėsitės įspūdingu vakarų Kanados kraštovaizdžiu. Kelionės metu atsivers nepaprasti Bridge ir Karibou ežerų vaizdai. Keliausite keliu nutiestu šalia Fraser upės kanjono. Sustosite pailsėti Cache Creek miestelyje. Čia galėsite papietauti (už papildomą mokestį). Vakare pasieksite Vistlerio miestelį – kalnų kurortą. Šį miestą labai mėgsta kalnų sporto mėgėjai. 2010 metais čia vyko daugelio Žiemos olimpiados sporto šakų varžybos. Išvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

13
diena
Vistleris - Viktorijos miestas Vankuverio saloje. Nuvažiuojama apie 250 km.

Pusryčiai. Keliausite link Vankuverio miesto. Vyksite į prieplauką ir plauksite į Viktorijos miestą, esantį Vankuverio saloje, nuo žemyno atskirtoje Džordžijos sąsiauriu. Ši milžiniška sala Ramiajame vandenyne užima 32 134 km² plotą. Jos vakarinė pakrantė išraižyta gilių, į aukštus kalnus įsiterpiančių fiordų, besiraizgančių tarp aukštų kalnų, o rytinė pakrantė turtinga dirbamais laukais, žvejų kaimeliais bei moderniais miestais. Saloje gyvena apie 723 tūkst. gyventojų. Per visą salą driekiasi kalnagūbriai, iškylantys į 2198 m aukštį. Vankuverio salą dengia vešlūs spygliuočių miškai (pocūgės, kedrai, eglės, pušys). Dėl švelnaus jūrinio klimato veši ir lapuočiai augalai: klevai, alksniai, paparčiai, ąžuolai ir kt., yra daug ežerų, pelkių, upių. Pirmieji Vankuverio salos gyventojai buvo indėnų gentys. 1774–1775 m. salą pasiekė rusų pirkliai ir ispanų ekspedicijos. 1778 m. saloje išsilaipino Džeimsas Kukas ir ją paskelbė Jungtinės Karalystės valda. Automobiliu vyksite į Britų Kolumbijos provincijos sostinę – pietinėje salos dalyje esantį Viktorijos miestą. Viktorijos senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Garsių visame pasaulyje „Butchart“ sodų lankymas, kuriuose yra daugiau kaip 20 hektarų sodų, tarp jų Rožių sodas, Japoniškas sodas, unikalus „paskendęs“ sodas, itališkas sodas, koncertų pievelė.

Pažintis su Viktorijos miestu: didingas XX a. pradžios Empress viešbučio pastatas, iškilęs prie mažoje įlankėlėje esančios Viktorijos prieplaukos. Pamatysite netoliese stovinčius Britų Kolumbijos provincijos Parlamento rūmus, kurių pastatą 1893 m. suprojektavo architektas Fransis Ratenburis (būdamas 25 metų). Vakare laisvas laikas Viktorijoje. Nakvynė viešbutyje.

14
diena
Viktorijos miestas Vankuverio saloje - Vankuveris. Nuvažiuojama apie 140 km.

Pusryčiai. Iš ryto persikelsite į Vankuverį, kuriame vyko 2010 m. Olimpinės ir Parolimpinės žiemos sporto žaidynės. Ekskursija po vieną gražiausių miestų pasaulyje: amžinai žaliuojanti oazė miesto širdyje – Stanley parkas, antras pagal dydį Šiaurės Amerikoje kinų kvartalas, garsėjantis savaitgaliniais teatralizuotais renginiais ir gatvių eitynėmis; istorinis miesto kvartalas – Gastown. Laisvas laikas įsigyti suvenyrams ir pasivaikščioti po miestą. Nakvynė viešbutyje.

15
diena
Skrydis į Lietuvą

Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis Vankuveris – Europos miestas – Varšuva/Ryga/Vilnius.

16
diena
Grįžimas į Lietuvą.

Apie JAV

Dydis: 9.834 million km² Gyv. skaicius: 328.2 million (2019) KLIMATAS Jungtinėse Valstijoje, kurios yra išskirtinės savo dydžiu ir geografine įvairove, yra keletas klimato juostų. Į rytus nuo 100-ajame meridiane esančių šiaurinių teritorijų vyrauja drėgnas žemyninis klimatas. Pietinei Floridos valstijos daliai bei Havajams būdingas tropinis klimatas. Didžiosios lygumos, besidriekiančios į
Keliaujant į JAV jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė patogiu autobusu su oro kondicionieriumi;
 • 7 nakvynės (3*) viešbučiuose su pusryčiais, kaimiško stiliaus moteliuose bei kempingo nameliuose Aliaskoje ir 7 nakvynės (3*) viešbučiuose su pusryčiais Kanadoje (esant ankstyviems išvykimams galimas sausas davinys);
 • Ekskursinė programa pagal kelionės aprašymą;
 • Įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • 6-8 valandų ekskursija po Denalio nacionalinį parką su užkandžiais;
 • Vietinių gidų paslaugos;
 • Profesionalaus kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinių skrydžių lėktuvų bilietai su oro uosto mokesčiais – nuo 1400 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Vietinis skrydis Ankoridžas – Kalgaris nuo 350 EUR (kaina priklauso nuo aviakompanijų, jų vykdomų akcijų, bilieto pirkimo dienos, sezoniškumo);
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į JAV (ESTA) - 25 EUR;
 • Privalomas elektroninis leidimas keliauti į Kanadą – 10 EUR;
 • Sveikatos draudimas kelionės metu (BŪTINAS!);
 • Neįvykusios kelionės, kelionės jungties praradimo, bagažo draudimas (rekomenduojame);
 • Maistas, gėrimai, arbatpinigiai vietiniams gidams (apie 3-5 USD/CAD per dieną) ir vairuotojams (apie 1-2 USD/CAD per dieną), asmeninės išlaidos; P.S. Arbatpinigiai JAV ir Kanadoje privalomi.
 • Ekskursijos su prierašu "už papildomą mokestį" ir objektai su „*“ bei kitos nepaminėtos ekskursijos:aukso „kasykla“ Gold Dredge no8 – 55 EUR; Ledo muziejus Fairbankse – 15 EUR; pasivažinėjimas ledynu Kolumbijos ledo laukuose – 70 EUR.

 

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Grūda"
 • Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje: nuo 5299 EUR.
 • Priemoka už vienvietį kambarį: tikslinama.

Panašios kelionės

Naujiena!
Portugalijos prabanga: Madeira, Lisabona, Porto
Portugalija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Populiari kelionė!
Izraelis: šventoji žemė
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
JAV rytinės pakrantės TOP vietos – Niujorkas, Vašingtonas, Filadelfija ir Niagaros kriokliai
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pasaulio sostinė Niujorkas 8d.
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.