Aktyvus poilsis Sudetuose ir Elbės smiltainio kalnuose

Nuo446
479 €
2024 07 17 ir daugiau datų
Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstame į viešbutį viename iš Sudetų kalnų papėdėje įsikūrusių miestelių. Sudetų kalnai driekiasi apie 300 kilometrų Lenkijoje, Čekijoje ir Vokietijoje, juose įkurta keletas saugomų teritorijų, įrengta tūkstančiai  kilometrų pėsčiųjų takų. Nakvynė.
2
diena
Pusryčiai. Vykstame į Centriniuose Sudetuose esantį Stolove kalnų nacionalinį parką*, vieną unikaliausių gamtos kampelių Lenkijoje. Nesudėtingas žygis (~ 3 val.) vienu iš kalnų, dar vadinamų Stalo kalnais, takelių, vingiuojančių tarp įvairių formų smiltainio uolų. Aukščiausia vieta šiuose kalnuose – 919 m virš jūros lygio esanti Szczeliniec Wielki viršukalnė, iki kurios pirmasis pėsčiųjų takas buvo įrengtas prieš daugiau kaip 200 metų. Leisimės į tarpeklius, landžiosime tarp uolų ir sustosime apžvalgos aikštelėse. Po žygio – laisvas laikas pietums. Po pietų vykstame į Čekijoje esantį Adršpachų draustinį*, kur vėjas, vanduo ir temperatūros svyravimai suformavo iki 80 metrų į viršų kylančias smiltainio uolas. Laisvas laikas poilsiui kalnuose. Pageidaujantiems – žygis (~3 val.) siaurais kalnų takeliais. Esant galimybei, plauksime plaustais* Adršpachų ežeru. Laisvas laikas vakarienei viename iš miestelių. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į nuostabų gamtos kampelį Čekiškąją Šveicariją. Tai vienas iš dviejų nacionalinių parkų, esančių Elbės smiltainio kalnuose. Žygis parko pėsčiųjų takais (~ 6 val.), besigėrint nuostabiais kanjonais, įspūdingomis uolomis. Aplankysime didžiausią ir gražiausią smiltainio arką – Pravčicka Brana*, net 16 metrų iškilusią virš žemės. Laisvas laikas pietums. Po pietų leisimės žemyn į Kamenicos upės kanjoną, kur valtimis* plauksime upe, vingiuojančia pro į viršų kylančias smiltainio uolas. Vakare - laisvas laikas viename iš nacionaliniame parke esančių miestelių, kur galėsite apsilankyti tradicinėje čekiškoje užeigoje ir paragauti nacionalinių patiekalų bei čekiško alaus. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
Pusryčiai. Vykstame į antrą Elbės smiltainio kalnuose esantį nacionalinį parką – Vokietijoje įkurtą Saksonijos Šveicarijos nacionalinį parką. Atvykstame į Kirnitzsch upės slėnį, iš kur pradedame žygį (~ 6 val.) link Schrammsteine apžvalgos aikštelės. Keliausime nacionalinio parko pėsčiųjų takais, sustodami apžvalgos aikštelėse. Laisvas laikas pietums vienoje iš poilsio aikštelių. Kalnų takais pasieksime įspūdingą Breite Kluft apžvalgos aikštelę. Esant palankioms oro sąlygoms bus galimybė apsilankyti Idos grotoje. Po žygio – laisvas laikas vakarienei viename iš miestelių Elbės smiltainio kalnuose. Išvykstame iš Vokietijos. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
5
diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo446
479 €
2024 07 17 ir daugiau datų

Apie Lenkiją

Oficialiai Lenkijos Respublika yra centrinės Europos šalis, turinti sienas su Vokietija, Čekijos Respublika, Slovakija, Ukraina, Baltarusija ir Lietuva, supama Baltijos jūros ir Kaliningrado srities. Lenkija yra devinta pagal teritorijos dydį šalis Europoje. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 312&am

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Aktyvus poilsis Sudetuose ir Elbės smiltainio kalnuose

Kęstutis
2024-05-08
9
Kelionės vadovas buvo geriausias iš ankstesnių kelionių. Nepatiko plaukimas upe valtimi, nes sėdint prie valties borto buvo matomas tik vienas krantas. Papasakojau apie kelionę ir draugai jau susidomėjo. Viešbučiai pateisino lūkesčius.
Nerijus
2023-08-20
9
Reikėtų atkreipti dėmėsį į autobusų techninę būklę. Prastas "tualetinių sustojimų" planavaimas arba jo nebuvimas. O kalnai nuostabūs. Viešbučiai visi gerai, kas nustebino, kad reikėjo užpildyt duomenis vienam Čekijos viešbuty ir kitam palikt asmens dokumentą ir pasiimt išvykstant. Interneto greitis viešbučiuose prastas. Mobilus internetas veikia geriau (ežys). Jei kas planuojat imt droną į šią kelionę turėkit omeny kad skraidyti dronu visoje parko teritorijoje draudžiama visose valstybėse( Lenkija , Čekija, Vokietija). Miestelėje prie Elbės kur Elbė yra Čekijos ir Vokietijos siena pernai vyko gaisras tai matysit nemažai to gaisro pasekmių.
Laimute
2023-08-09
10
Labai nuostabi gidė Eglė, maršrutai įspūdingi, kai kur ekstremalūs, bet to ir norėjome. Vadybinkės darbas puikus, į klausimus atsakyta labai greitai. Tikrai siūlyčiau šią kelionę, kas mėgsta aktyvų poilsį. Viešbučiai pakankamai geri, gal prasčiau viešbutis Lenkijoje (pirma nakvynė).
Justina
2022-09-22
7
Aptarnavimas įsigyjant kelionę - sklandus ir operatyvus. Vdybininkė išsamiai viską paaiškino telefonu. Ačiū Komentaras, kurį pateikiau ir kelionių agentūrai, kuri šią kelionę ir organizuoja - nepaisant aprašytų komentarų, kelionėje matyti vaizdai ir sutikti žmonės atperka. Kelionės įspūdžiai Kelionėje gamtos vaizdai įspūdingi, nors ir ne visus programoje numatytus objektus aplankėme. Gamta kerinti, kalnų didybė stulbinanti. Labiausiai patiko paskutinės dienos žygis, nes taip ir tikėjausi, kad visos dienos bus aktyvios kaip ši. Tik pakeistas programos objektas į apžvalgos bokštą buvo pasirinktas netinkamai, nes kelionė orientuota į aktyvius žygius gamtoje. Gidei trūko komunikacijos su keliautojais, organizuotumo – kada stojama pertraukai, kad būtų užtikrinta galimybė keliautojams įsigyti maisto išvykstant į žygį (pvz. ne duty free, kur normalaus maisto nėra). Įlipant į autobusą nebuvo tikrinami dokumentai ir kelionės dokumentai, sėdėjimo vietos – teko susidurti su nepatenkintais keleiviais paprašius persėsti į savas vietas. Vienas viešbutis buvo šaltas, teko miegoti su rūbais, kitas bendrabučio tipo – teko dviems kambariams dalintis vienu dušu bei tualetu – viskas būtų tvarkoje, jei tai būtų iškomunikuota. Laisvo laiko miesteliuose nebuvo – grįžus vėlai dažniausiai niekas nebedirbdavo. Dėl valiutos keitimo – svarbu iškomunikuoti, kad minėtus turėti grynus eur turėsime išsikeisti pasieniuose – galbūt kiti turi iš kitų kelionių išsikeitę ir galėtų panaudoti – nes perkalbėjus su kitais keliautojais visi manė, kad bus atsiskaitoma eurais, o kainos, nurodytos šalies valiuta yra tik žiniai, kiek kainuoja bilietai. Reziumuojant nepaisant šių komentarų kelionė tikrai verta keliautojų dėmesio – mėgstantiems gamtą, peizažus.. Pastabos pasiūlymai Rekomenduočiau, kad būtų išvengta viršuje minėtų pastabų, prie aprašymų pridėti apgyvendinimo vietų aprašymus, kokiuose miestuose jie įsikūrę, ar bus skiriama laisvo laiko miesteliuose. Taip pat prie kiekvienos kelionės pristatyti gidą, kokias keliones veda ir kt. Taip pat akcentuočiau, kad kelionė yra pradedantiems žygeiviams.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Lenkiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 •  4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 •  kelionės vadovo paslaugos
 •  ekskursinė programa
 •  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 30 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu. ( ~10 eur)
 • Vienvietis kambarys 80 EUR

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Guliverio kelionės".
 • Dėmesio! Jeigu iki kelionės pradžios nebus atidarytas žygių maršrutas Čekiškojoje Šveicarijoje (šiuo metu jis uždarytas dėl prieš kelias savaites vykusių gaisrų), tuomet bus keičiama programa ir numaytas apsilankymas Čekų rojaus kraštovaizdžio teritorijoje. 

Kelionės užsakymas

Nuo
446
479€

visiems: 446
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji metai Krokuvoje
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Gdanskas - Sopotas - Malborkas - Griunvaldas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Krokuva, Veličkos Druskų kasyklos ir Osvencimas
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Žemutinė Silezija
Lenkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.