Knygos įkvepiančios kelionėms

 

Knygos – tai puiki priemonė lavinti vaizduotei, puiki mankšta akims ir protui. Dabar yra labai tinkamas metas iš lentynos čiupti nudulkėjusias knygas ir pasinerti į laukiančius nuotykius. Dalinamės keliomis knygomis, kurios, net neabejojame, įkvėps jus keliauti! Knygas galite skaityti elektroniniu būdų, paspaudę ant knygos pavadinimo.

 

 

1. Klajūno užrašai : Gruzija / Marius Abramavičius Neboisia.

Knygos autorius Gruziją išmaišė skersai išilgai ir tikrai ne turistiniais takais. Aštrus fotografo žvilgsnis ir dailininko siela padėjo pamatyti tai, kas ne kiekvienam krenta į akis. Ši knyga jums padės iš naujo atrasti šalį, kurioje auga Troškimų medžiai.

 

 

2. Iš ko šaiposi pasaulis / Algimantas Čekuolis.

Pats autorius prisipažįsta, kad jam nepatinka rašyti apie tai „kas galėjo būti“. Jis sako, kad gyvenime būna ir įdomesnių dalykų, negu pats autorius įstengs sugalvoti. Puikus pavyzdys, ši knyga – kas galėtų pagalvoti, kad Suvalkijos žemdirbių grupė susirungs su Afrikos masajais į olimpines žaidynes dar neįtraukta sporto rūšim – pilvų mūšiu?

 

 

3. Beribis dangus : gyvenimiškos pamokos iš Himalajų / David Charles Manners.

Dvidešimtmetis Deividas Čarlzas Manersas nukeliauja į Himalajus, kad ištesėtų duotą pažadą ir susirastų savo giminaičius. Tačiau netikėtai atsidūręs šalia nepaliečių šamano šventyklos kalno papėdėje, jis išsuka iš planuoto kelio ir leidžiasi netikėtų ir didžių atradimų kryptimi.

 

4. Gerumo dienoraštis : vieno žmogaus gerumo paieškos ir siekis keisti žmonių gyvenimus visame pasaulyje / Leon Logothetis.

Iš Los Andželo Leonas iškeliavo senoviniu motociklu ir juo apskriejo kone visą Žemės rutulį : JAV, Europą, Indiją, Kambodžą, Vietnamą. Kelionėje jis visam laikui pakeisdavo pakeliui sutiktųjų gyvenimus: atstatydavo sugriautus namus, apmokėdavo varge augančių vaikų mokslus, atminimui palikdavo vertingų dovanų. Ši knyga – tai pažintis su pasauliu ir jo žmonėmis. Ji primins, kad verta tikėti žmonėmis ir įkvėps priimti ir dovanoti gėrį.

 

5. Metromanas : viena diena senovės Paryžiuje : [21 nepakartojama stotelė šviesų mieste] / Lorànt Deutsch.

Šią knygą siūlome visiems įsimylėjusiems Paryžių! Žaibiškai tapęs bestseleriu Prancūzijoje, skubiai išverstas į visas pagrindines Europos kalbas, šis kūrinys yra kerinti Prancūzijos istorija pro miesto metro sistemos žiūronus.

 

 

Daugiau nuorodų nemokamoms elektroninėms knygoms :

https://www.ibiblioteka.lt/libis-portal/apie-portala#pages/standart/document/search/searchWithRedirect.jsf?locale=lt_LT

https://www.knygos.lt/lt/elektronines-knygos/nemokamos/

http://skaitykle.lt/e-knygos/t/nemokamos/