Hondūras | Apie Hondūrą

Bendra informacija apie Hondūrą, Hondūro miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Hondūro klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Hondūre.

Hondūras- valstybė Centrinėje Amerikos dalyje. Ribojasi su Gvatemala ir Salvadoru vakaruose, Nikaragva – pietuose. Su Belizu per Hondūro įlanką eina 75 km jūros siena.

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ:

Plotas- 112 090 km²

Sostinė- Tegusigalpa (1 200 000 gyventojų)

Gyventojų skaičius- 7 326 496 gyventojų

Religija-Katalikybė

Kalba-Ispanų

Elektros srovė-visoje šalyje 110voltų.

Pinigai-Lempira

MUITINĖ:

Vykstant į Hondūrą vizos yra nereikalingos, tačiau reikia gauti ESTA (elektroninį leidimą). Pasas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Hondūras reikalauja, kad turisto pasas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos.

Telefonas-Šalies kodas skambinant iš Hondūro +504, į Hondūrą 00

Seifai- savo asmeninius daiktus, pinigus ir brangenybes patariama saugoti viešbučio seifuose, kurie būna kambariuose arba viešbučio registratūroje. Kitais atvejais už prarastus daiktus ir jų saugumą viešbutis neatsako.

Arbatpinigiai- restoranuose ir viešbučiuose paprastai paliekama 10 % nuo sąskaitos sumos.

Sveikata- Prieš kelione pasirūpinkite sveikatos draudimu, kuris garantuos būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Sveikatos draudimo užsienyje polisus galima įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Reikia pasiskiepyti nuo Geltonojo drugio, Maliarijos, Hepatito A ir B, Vidurių šiltinės. Revakcinacija nuo stabligės ir difterijos.

Klimatas- Klimatas tropinis, pasatinis. Žemumose vidutinė mėnesio temperatūra svyruoja nuo 22 iki 26 °C, kalnuose - nuo 10 iki 24 °C.

Maistas ir gėrimai- Negerti vandens iš čiaupo ir nevalgyti neplautų vaisių ir daržovių. Tik Hondūre galima paragauti atrajotojų gyvulių žarnokų (skrandžių) sriubos (Mondongo), mėsiškos arba daržovių sriubos (Tapado), kukurūzų pyragėlių (Nakatamales) su mėsa, kedrų riešutais, viščiuku arba kitais įdarais. Kiekviename šalies regione gaminama skirtingai.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP