Havajai

Patarimiai keliaujantiems į Havajus. Maistas, vanduo, saugumas ir kita naudinga informacija vykstant į Havajus

ŠALIES SPECIFIKA

Havajai- 50-oji JAV valstija (nuo 1959 m. rugpjūčio 21 d.). Tai yra kelių salų grupė Ramiajame vandenyne, priklausanti Polinezijai; vulkaninės kilmės (susidarė išsiveržus ugnikalniams po vandeniu).

PIRKINIAI

Havajų gitara – okulelė, makadamijos riešutai, havajietiškos muzikos įrašai, tradicinės havajietiškos girliandos.

TRANSPORTAS

Keliauti galite įvairiais būdais. Autobusu, taksi, nuomotu automobiliu ar mopedu. Didžioji dalis turistų nuomoja automobilį oro uoste. Daugumoje salų yra maršrutiniai autobusai, taksi.

ARBATPINIGIAI

Tai kone "konstitucinė" norma. Jeigu paliksite mažiau nei 10 proc., pasielgsite nemandagiai. Tokiu atveju prie jūsų priėjęs vadybininkas pasiteiraus, kas buvo negerai. "Gerų klientų" arbatpinigiai sudaro iki 25 proc. užsakymo sumos.

SVEIKATA

Prieš kelione pasirūpinkite sveikatos draudimu, kuris garantuos būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Sveikatos draudimo užsienyje polisus galima įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į Havajus skiepytis nėra būtina.

MUZIKA

Havajai ir muzika – du neatsiejami dalykai. Muzikos ir šokių, lankantis šioje šalyje, lydimi būsite visada ir visur. Havajietiška salsa – skambant lengvai gitaros muzikai – tai pati populiariausia linksmybių dalis.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP