Ekskursijos Meksikoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
EKSKURSIJA PO MEKSIKO MIESTĄ IR ANTROPOLOGIJOS MUZIEJŲ
Meksikas

6 val. trunkančios ekskursijos metu susipažinsite su „Angelų miestu“, vienu iš didžiausių miestų pasaulyje, senąja actekų sostine. Jūsų laukia jo turtinga istorija ir grožis. Galėsite pasigėrėti daugybe gražių, įmantrumu ir formomis išsiskiriančių architektūrinių paminklų bei istoriniu miesto centru. Aplankysite svarbius Meksiko objektus, tarp jų Nacionalinius rūmus, išdabintus didžiojo freskų tapytojo Diego Rivera freskomis, Konstitucijos aikštę bei Katedrą. Taip pat pasivaikščiosite po Chapultepec parką, vieną iš svarbiausių reprezentacinių Meksiko vietų, Zona Rosa ir aplankysite Antropologijos muziejų, kur vienoje jo dalyje eksponuojami archeologiniai radiniai, o kitoje įamžintos šiuolaikinės Meksikos etninės grupės.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
TEOTIHUAKANO PIRAMIDĖS IR GVADELUPĖS BAZILIKA
Meksikas

7 val. trukmės ekskursijos metu aplankysite tūkstančio metų civilizaciją, kurią vis dar galima pajusti plačiose aveniu, nukreiptose į keturias pasaulio šalis. Tik pabuvoję suprasite, kodėl šis „Dievų miestas“ vadinamas mitiniu. Teotihuakanas – viena iš įspūdingiausių actekų pasaulio archeologinių vietovių, čia pamatysite actekų lobių kompleksus, Drugelių, Sparnuotosios gyvatės šventyklas ir Mirusiųjų aveniu, galėsite įkopti į Saulės ir Mėnulio piramides.

Taip pat aplankysite Švč. Mergelės Gvadelupės baziliką, dažniausiai lankomą religinę vietą Lotynų Amerikoje, kurią sudaro dvi dalys. Senoji jos dalis pastatyta 16 a. ant kalvos, kur vargšui indėnui apsireiškė Dievo Motina. Tai puikus ispanų baroko meno pavyzdys. Naujojoje vyksta įvairūs renginiai, joje telpa net 10-40 tūkst. žmonių.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
EKSKURSIJA PO MEKSIKO MIESTĄ, TEOTIHUAKANO PIRAMIDES IR GVADELUPĖS BAZILIKĄ
Meksikas

Tokį 9 val. trukmės variantą renkasi siekiantys daug pamatyti ir taupantys savo laiką. Ekskursijos metu susipažinsite su „Angelų miestu“, vienu iš didžiausių miestų pasaulyje, senąja actekų sostine. Galėsite pasigėrėti daugybe gražių, įmantrumu ir formomis išsiskiriančių architektūrinių paminklų bei istoriniu miesto centru. Aplankysite svarbius Meksiko objektus, tarp jų Nacionalinius rūmus, išdabintus didžiojo freskų tapytojo Diego Rivera freskomis, Konstitucijos aikštę, Katedrą, Chapultepec parką, vieną iš svarbiausių reprezentacinių Meksiko vietų, Zona Rosa ir Antropologijos muziejų, kuriame eksponuojama dabartis ir praeitis.

Teotihuakanas – viena iš įspūdingiausių actekų pasaulio archeologinių vietovių, čia pamatysite actekų lobių kompleksus, Drugelių, Sparnuotosios gyvatės šventyklas ir Mirusiųjų aveniu, galėsite įkopti į Saulės ir Mėnulio piramides. Tik pabuvoję pajusite „Dievų miesto“ dvasią.

Taip pat aplankysite Švč. Mergelės Gvadelupės baziliką, dažniausiai lankomą religinę vietą Lotynų Amerikoje, kurią sudaro dvi dalys. Senoji jos dalis pastatyta 16 a. ant kalvos, kur vargšui indėnui apsireiškė Dievo Motina. Tai puikus ispanų baroko meno pavyzdys. Naujojoje vyksta įvairūs renginiai, joje telpa net 10-40 tūkst. žmonių.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
EKSKURSIJA PO MEKSIKO MIESTĄ, ANTROPOLOGIJOS MUZIEJŲ IR XOCHIMILCO
Meksikas

Šios 10 val. ekskursijos metu susipažinsite su „Angelų miestu“, vienu iš didžiausių miestų pasaulyje, senąja actekų sostine. Galėsite pasigėrėti daugybe gražių, įmantrumu ir formomis išsiskiriančių architektūrinių paminklų bei istoriniu miesto centru. Aplankysite svarbius Meksiko objektus, tarp jų nacionalinius rūmus, išdabintus didžiojo freskų tapytojo Diego Rivera freskomis, Konstitucijos aikštę, Katedrą, Chapultepec parką, vieną iš svarbiausių reprezentacinių Meksiko vietų, Zona Rosa ir Antropologijos muziejų, kur vienoje jo dalyje eksponuojami archeologiniai radiniai, o kitoje įamžintos šiuolaikinės Meksikos etninės grupės. Ekskursijos atrakcija – Xochimilco, žemės ūkio rajono kanalai, paskutiniai actekų eros pėdsakai. Čia auginama dauguma miesto gėlių, o kanaluose veši plaukiojantys sodai, kuriuos geriau apžiūrėsite plaukdami tradicinėmis plokščiadugnėmis valtimis.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
IŠVYKA Į TULĄ IR TEPOZTLAN
Meksikas

Tula - senovinis miestas, toltekų sostinė, klestėjusi 9-12 a. Dabar ši archeologinė vietovė vis dar paslaptis. Miesto centre – aikštė, apribota gausiai dekoruota piramidės formos šventykla. Čia taip pat galėsite pasivaikščioti po rūmų kompleksą ir aikštes, skirtas ritualiniam žaidimui su rutuliu. Jei sustosite ir pasiklausysite, galite pajusti actekų dvasių šnabždesius.

Tepoztlan – magiškas kaimelis, garsėjantis sekmadienio dirbinių turgumis. Dėl idealaus žemės ūkiui klimato čia visus metus galima įsigyti ir paragauti įvairių šviežių, egzotiškų vaisių ir daržovių.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
IŠVYKA Į KUERNAVAKĄ IR SIDABRO SOSTINĘ TAKĄ
Meksikas

12 val. truksianti ekskursija neprailgs. Pirmiausiai nuvyksite į Kuernavaką, actekų vadintą „vieta prie miškų“. Čia pasijusite lyg amžiną pavasarį, pirmiausiai atvykę būsite nustebinti gausybe gėlių ir žalumynų. Galutinį nepaprasto miesto įspūdį sukurs Cortezo rūmai, Borda sodai, San Fransisko katedra, vienuolynas ir bažnyčios.

Takas – vienas iš romantiškiausių, žavingiausių ir svarbiausių miestų Meksikoje. Take juvelyrai pripažinti vienais iš talentingiausių pasaulyje. Čia daugybė parduotuvėlių, kur galima ir tikrai verta įsigyti įvairiausių stilių originalių sidabro dirbinių. Take stovi didinga katedra, Santa Prisca. Baroko stiliaus išorė ir porceliano statulos, dekoruotas dažytas stiklas ir freskos sukuria nepakartojamą meno ir tikėjimo sintezę.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
EKSKURSIJA PO CHOLULĄ IR PUEBLĄ
Meksikas

Tai puiki ekskursija archeologijos ir architektūros mėgėjams. Nepaprastas Cholulos miestelis Pueblos valstijoje, įsikūręs Popocatepetlio ugnikalnio rytiniame šlaite. Tai mažas, bet svarbus prekybos centras, kurio pašonėje – religinis Kolumbijos centras, gyvavęs nuo 400 m. pr. Kr. Jame buvo daugiau nei 100 šventyklų, deja, daugumą jų sunaikino ispanai. Atvykę prisiliesite prie senosios religijos, pasivaikščiosite po atkastus Didžiosios Quetzalcoatlio piramidės, apie kurią spietėsi šventyklos, griuvėsius. Choluloje buvo ir vis dar yra didžiausias senovinis kompleksas Amerikoje, didžioji Tepanampos piramidė, kuri kyla 60 m ir užima 18 ha. Puebla – vienas iš seniausių kolonijinių miestų žemyne, ji įsikūrusi vaizdingame Pueblos slėnyje, apsuptame ugnikalnių ir kalnų, kurių viršukalnės padengtos sniegu. Čia apstu ispanų kolonijinės architektūros, tai UNESCO pasaulinio paveldo objektas.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
EKSKURSIJA PO ANTROPOLOGIJOS, TROTSKIO IR FRIDOS MUZIEJUS
Meksikas

Tai sudomins visus istorijos, ryškių asmenybių mėgėjus ir tiesiog besidominčius smalsius žmones. Aplankysite Antropologijos muziejų, kur vienoje jo dalyje eksponuojami archeologiniai radiniai, o kitoje įamžintos šiuolaikinės Meksikos etninės grupės. Taip pat pamatysite ryškių praėjusio amžiaus asmenybių muziejus. Trotskio namas, dabar muziejus, mena laikus, kai šis Rusijos revoliucionierius ir Lenino bendražygis buvo persekiojamas bolševikų, šis namas ir jo tragiškos mirties liudininkas. Visai netoli – Fridos Khalo namas, taip pat muziejus, kuriame atsigausite po šiurpių tarybinius laikus primenančių eksponatų ir galėsite apžiūrėti visus šios genialios menininkės ir Diego Rivieros gyvenimo draugės darbus. Taip pat čia galėsite pasižiūrėti trumpą ir linksmą filmą apie Fridos gyvenimą ir kūrybą.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)