Ekskursijos Meksikoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
APŽVALGINĖ EKSKURSIJA PO CHICHEN ITZA SU PIETUMIS
Kankunas

Kelionė mikroautobusu/Standartinė autobusu

Tai viena iš įspūdingiausių majų archeologinių vietovių. Čia susipina keli architektūros stiliai, kurie, manoma, atsirado dėl kultūrų susiliejimo. Mieste galima apžiūrėti sparnuotosios gyvatės piramidę, senovinę observatoriją, ritualinių žaidimų aikštes, šventyklas. Vaikščiodami po mirusį miestą pajusite tikrą senovinio kultūrinio, religinio, politinio ir prekybos centro dvasią. Atokvėpio metu paskanausite regioniniais patiekalais bei gaiviomis salotomis.

Deluxe

Užsisakius šią kelionę Jums taip pat priklausys kelionė komfortabiliu autobusu su oro kondicionieriumi, gėrimai, dviem kalbomis kalbančio gido paslaugos bei įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
XCARET PARKAS
Kankunas

Kelionė mikroautobusu/Standartinė autobusu

Tikras gamtos rojus žemėje, ekoarcheologinis pramogų parkas, požeminė upė, delfinų pasirodymai ir plaukiojimas su jais, tropinių paukščių ir grybų parkas, plaukiojimas po vandeniu su kvėpavimo vamzdeliu nuostabaus grožio kristalų urvuose ir požeminėje upėje, pasivaikščiojimas po tropines džiungles ir majų kaimelis, naktinis meksikiečių šou sužavės jus. Neužmirškite pasiimti maudymosi drabužių.

Taip pat galite pasirinkti:

  • 12 val. išvyką į Xcaret be priešpiečių
  • Išvyką su įskaičiuotais priešpiečiais bei plaukiojimo su vamzdeliu priemonių nuoma.

Dėmesio! Negalima naudotis priemonėmis su filtru nuo saulės

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
IŠVYKA Į TULUM IR XEL-HA
Kankunas

Standartinė išvyka, įėjimas į Tulum ir Xel-Ha

Suderinkite Meksikos istorijos pažinimą su poilsiu nuostabioje gamtoje. Tulumas – vienintelė archeologinė vietovė, atsiverianti nuostabiu vaizdu į vandenyną. Tai greičiausiai buvo didžiausias majų uostas: aukštos sienos, freskomis puošta šventykla, kelis etapus statyta pilis, žavus paplūdimys jos papėdėje ir skaidrus vanduo. Unikalus Xel-Ha – natūralus akvariumas, idealus plaukioti su kvėpavimo vamzdeliu. Čia taip pat galėsite tiesiog paplūduriuoti lėtoje upėje, pasivaikščioti džiunglėse, pasimėgauti patiekalais, gėrimais bei atsipalaiduoti hamake.


Viskas įskaičiuota

Jei pasirinkote šią išvyką, Jums taip pat priklauso visa plaukiojimo su kvėpavimo vamzdeliu įranga, priešpiečiai, neribotas kiekis gėrimų, rankšluosčiai bei užrakinama spintelė daiktams.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
IŠVYKA Į EK BALAM ARCHEOLOGINĘ VIETOVĘ IR RIO LAGARTOS REZERVATĄ VALTIMI
Kankunas

Ek Balam majų kalba – „juodasis jaguaras“. Tai įstabus sienomis apjuostas archeologinis miestas su didžiausiu Jukatano pusiasalyje majų statiniu. Jums papasakos apie čia esantį baltąjį kelią „Sacbe“, žaidimą rutuliu, galėsite apžiūrėti, kur jis buvo žaidžiamas. Šis miestas, manoma, buvo vienas didingiausių visame senajame majų pasaulyje.

Rio Lagartos – biosferinis rezervatas, čia galėsite pasimėgauti neįtikima kelione valtimi per džiungles. Vienas iš nuostabiausių reginių – čia gyvenantys rožiniai flamingai bei įvairios egzotiškų paukščių bei gyvūnų rūšys. Rezervate pabuvoję gamtos mylėtojai ir įdomybių mėgėjai svajoja čia sugrįžti dar kartą.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
IŠVYKA Į TULUMĄ IR COBĄ BE PIETŲ
Kankunas

Tai du išnykę majų miestai. Tulumas – pastatytas ant jūros kranto uolų, prie pat vandenyno. Tai greičiausiai buvo didžiausias majų uostas: aukštos sienos, freskomis puošta šventykla, kelis etapus statyta pilis, žavus paplūdimys jos papėdėje ir skaidrus vanduo. Coba – graži ir paslaptinga, pastatyta džiunglėse su stūksančiomis piramidėmis. Tulume amą užims Jukatano kranto vaizdas, o Coboje galėsite pasigerėti Jukatano džiunglių panorama nuo aukščiausių piramidžių viršaus. Kopdami į piramidę pasijusite kaip tikras Indiana Džounsas.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
IŠVYKA Į COBA, GRAN CENOTE IR AKTUN CHEN
Kankunas


Puikus pasirinkimas mėgstantiems nuotykius ir kultūrą. Coba – gražus ir paslaptingas majų džiunglėse pastatytas miestas su stūksančiomis aukščiausiomis majų piramidėmis, nuo kurių viršaus atsiveria stulbinantis džiunglių vaizdas. Statiniai gana gerai išsilaikę. Gran Cenote – didysis šulinys. Išsimaudę krištolo skaidrumo gaivinančiame gamtinio šulinio ir požeminių upių vandenyje pasijusite kaip naujai gimę. Aktun Chen parkas – tai 400 hektarų neliesto atogrąžų miško. Parke atrastos trys olos su kenotais (požeminėmis upėmis). Pagrindinė ola dabar pritaikyta vaikščioti, apšviesta netiesiogine šviesa, kad galėtumėte grožėtis tūkstančiais stalaktitų, stalagmitų ir gamtos skulptūromis, suformuotomis vandens ir kalcio karbonato per penkis milijonus metų. Tai nepamirštamas įspūdis.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
EKSKURSIJA Į ISLA MUJERES SALĄ
Kankunas

Standartinė: pietūs, gėrimai laive

Pasimėgaukite vaizdinga diena ant krištolo skaidrumo vandens su puikiu lauko baru, paplaukiokite su kvėpavimo vamzdeliu prie įspūdingų koralų rifų tarp tropinių žuvų ir aplankykite majų Mėnulio deivės salą. Jos centre – spalvingos prekyvietės, o šiaurinis paplūdimys – tiesiog nuostabus.
Paplūdimio klube – skanūs pietūs, po to galėsite įsijausti į salos gyvenimo tempą ir pajusti, kad visas pasaulio laikas priklauso tik Jums.

Isla Mujeres plius

Pasirinkus šią ekskursiją saloje Jums jau bus išnuomotas golfo vežimėlis. Tai viena iš populiariausių transporto priemonių saloje. Patogiai įsitaisę galėsite apžiūrėti fantastišką ir tokią neįprastą mūsų akimis nuo seno apeigoms pašvęstą salą.

Dėmesio! Plaukiodami prie rifų galite naudoti tik biodegraduojančias priemones su saulės filtru.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
KELIONĖ DŽIUNGLĖMIS IR PLAUKIOJIMAS SU VAMZDELIU
Kankunas

Tai puikus dviejų jaudinančių užsiėmimų derinys, patiksiantis visiems. Valtimi plauksite mangrovių tankumyne, apsupti egzotiškų paukščių balsų. Išlindę iš džiunglių tankmės stebėsite, kaip ryškiai žalias vanduo keičiasi į Karibų jūros turkio atspalvius. Jūroje laukia jautrieji aplinkos ir „civilizacijos“ poveikiui koralai bei spalvingas tropinis povandeninis pasaulis, kurį atrasite plaukiodami su vamzdeliu.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
CAPTAIN HOOK PIRATŲ LAIVAS
Kankunas

Patirkite fantastišką nuotykį išplaukę autentiškais 17 a. ispanų buriniais laivais galionais, talpinančiais 350 žmonių, kur Kapitono Kablio dėka mėgausitės visa naktimi žaidimų, rafinuoto maisto ir ypatingu piratų šou. Tikra piratiška aplinka derinama su šiuolaikine prabanga ir rafinuotumu. Jus nustebins priešų piratų laivo puolimas ir Kapitono Kablio įgulos mūšis. Grįžtant mėgausitės geriausia muzika diskotekoje, žaidimais ir konkursais. Norėsite, kad pasakiška naktis tęstųsi amžinai.

Galite pasirinkti šiuos išvykos laivu variantus:

  • keptų ant grotelių kepsnių su neribotais alkoholiniais gėrimais
  • omarų ir kepsnių su neribotais alkoholiniais gėrimais.
Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
BOB POVANDENINIS STEBĖJIMAS ANT MOTOCIKLO
Kankunas

BOB, kvėpavimo ir stebėjimo burbulas, yra unikalus būdas pamatyti ir pasimėgauti povandeninio pasaulio stebuklais visiems nuo 10 metų amžiaus. Įsivaizduokite, kaip puiku plaukti ant asmeninio povandeninio motociklo, kai nardymo patirtis net nebūtina. Nėra jokios nelaimės grėsmės, nes motociklai pritvirtinami prie plūduriuojančio laivo. Be to, tai gana patogu, nes nereikia ant nugaros tvirtinamų deguonies balionų. Net akiniai plaukiojant netrukdys – viską matysite taip, kaip pripratę. Visa išvyka trunka apie 2,5 val.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)