Ekskursijos Malaizijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
City Caper
Borneo sala

Kota Kinabalu – Sabo valstybės sostinė. Miesto kultūroje yra persipina Europos, Malaizijos ir Kinijos architektūros stiliai. Jūs įlipsite į Signal Kalno viršūnę, iš kur atsidaro įspūdingas miesto vaizdas. Toliau jūs pamatysite unikalų 31 aukšto Sabach Faundeiš Bilding pastatą, kurio architektūrinis stilius yra futuristinis. Jis yra stiklinės formos su 72 briaunomis – vienas iš nedaugelio „kabančių“ pastatų pasaulyje: jo aukštai pakabinti ant plienynių lynų. Tada sustosit prie senovės kinų  Poch Toch Tze šventyklos, kuris pastatytas Gailestingosios Deivės garbei. Aplankysite Sabo valstybinį muziejų ir pamatysite pagrindinę valstbės mečetę.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
City Caper & Wildlife Park
Borneo sala

Kota Kinabalu – Sabo valstybės sostinė. Miesto kultūroje yra persipina Europos, Malaizijos ir Kinijos architektūros stiliai. Jūs įlipsite į Signal Kalno viršūnę, iš kur atsidaro įspūdingas miesto vaizdas. Toliau jūs pamatysite unikalų 31 aukšto Sabach Faundeiš Bilding pastatą, kurio architektūrinis stilius yra futuristinis. Jis yra stiklinės formos su 72 briaunomis – vienas iš nedaugelio „kabančių“ pastatų pasaulyje: jo aukštai pakabinti ant plienynių lynų. Tada sustosit prie senovės kinų  Poch Toch Tze šventyklos, kuris pastatytas Gailestingosios Deivės garbei. Aplankysite Sabo valstybinį muziejų ir pamatysite pagrindinę valstbės mečetę. Toliau apsilankysite Wildlife parke, kitaip žinomas kaip Lok Kawi Zoologijos Sodas. Jis išsidėstęs palei sieną su Penampang-paparo keliu atitolusiu 15 km. nuo miesto centro. Parkas susideda iš dviejų komponentų, zoologijos (gyvūnų) ir botanikos (augalų). Parkas orentuotas į egzotines ir nykstančias augalų ir gyvūnų rūšis. Pvz. sumatros raganosiai, straublinės bezdžionės, malajiečių tigrai,orangutangai, borneo nykstančiai drambliai ir spalvingi ragasnapiai paukščiai. Botanikos dalyje galėsite pasivaikščioti 1,4 km. gamtos taku, kuris suteikia galimybę pamatyti ir ištirti retas augalų rūšis iš arčiau.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Bajau Kelly Bay
Borneo sala
Bajau bendruomenė – bendras terminas, vartojamas apibūdinti vietos grupes – galima laisvai apibrėžti, kaip vieną iš pagrindinių Sabo aborigenų genčių. Vietiniai gyventojai užsitarnavo sau „jūros čigonų“ pravardę, dėl savo gerų jūreivystės įgūdžių. Bajau žvejybinis turas yra geras būdas artimiau susipažiti su jų gyvenimo būdu. Kelionė prasidės nuo Tuaran aplankymo, tai senamadiškas kaimas išsidėstęs žaliojo miško pakraščio, turintis žavingus ryžių laukus, kylančius sodus ir plačias plantacijas. Taip pat apsilankysite Rodeo stiliaus turguje, kur vietiniai gyventojai renkasi įsigyti namų ūkio reikmenų, galėsite įsigyti įvairios produkcijos. Toliau aplankysite žavingą Bajau kaimą, kur namai išdėstyti ant polių ir vienas su kitu sujungti groteliniu lentų taku. Kaimo atmosfera yra labai rami ir nutolusi nuo miesto ritmo.
205 USD (vaikams 105 USD)
Kota Belud & Rungus Longhouse Experience
Borneo sala
Kota Belud – mieguistas provincijos miestas, atgyjantis kiekvieną sekmadienį, kai didžiausiame ir populiariausiame atvirame turguje „Tamu“ susirenka prekybininkai iš aplinkinių kaimų. Čia galima pamatyti aukcioną, kaip parduodamibuivolai, pamatyti ir nusipirkti visas vietines vaisių ir daržovių rūšis, pasiderėti dėl unikalių siuvenyrų ir vietinių antikvariatų. Toliau važiuosite į Longhouse Rungus („ilgas namas“ tradicinis Borneo genčių būstas), Rungus genties gyvenamoji vieta. Turėsite laisvo laiko patyrinėti apylinkes i kaimus. Vakare, tradiciniu Rungus genties stiliumi. Jūs jusite malonumą nuo ryto iki vakaro – paukščių čiulbėjimas ir gaidžių giedojimas antrame plane.
320 USD (vaikams 225 USD)
Mari-mari Cultural Village
Borneo sala

Atvykus į Mari-mari kaimą jus pasitiks šio kaimo galva ir jums bus pristatyta ceremonija, kuri vadinasi “Sveki atvykę”. Be to jūsbūsite pakviesti apsilankyti tradiciniuose vietiniuose namuose, kuriuose gyvena vietinės gentys Dusun ir Rungus, Lyundae, Bhajans ir Murut. Senovės genčių atstovai jums paruoš patiekalą bambuke, ryžių vyną Montoku, parodys ugnies įžiebimą be degtukų ir žiebtuvėlių pagalbos, jūsų akyse paradys kostiumą, kurį dėvėjo žmonės senovėje. Taip pat jūs sužinosite viską kuo užsiima senovės gentys kasdieniame gyvenime.  Pamatysite kaip yra ruošiamos sultys iš vietinio Pandan augalo, taip pat senovės genčiu atstovai praves jums tatuiruočių demonstravimą. Ekskursijos pabaigoje jūs pamatysite garsius liaudies Bamboo Dance šokius.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Kota Kinabalu By Night
Borneo sala
Pajusite naktinį Kota Kinabalu širdies plakimą, pravažiuodami pro miesto šviečiančias gatves prieš pradėdami naktinį apsipirkimą.. Kelionė į Kota Kinabalu naktinę turgavietę yra labai naudinga ir maloni. Pasimėgausite vakariene vietiniame restorane, o vėliau pasivaikščiosite po miestą. Mieste bus pristatomi gyvi tradiciniai šokiai ir muzika. Spalvinga skirtingų etninių grupių apranga ir vietos muzikos instrumentų ritmas paliks ilgalaikius turtingus Borneo kultūros įvairovės atsiminimus.
150 USD (vaikams 105 USD)
Garama & Klias River - Wildlife Safari
Borneo sala
Ši kelionė nugabens jus į džiunglų gelmes, kur plaukdami valtimi jūs pamatysite daug įvairių Borneo gyvūnų. Įžymios bezdžionės Kahau, šių žaismingų gyvūnų nosis elektros lempupės dydžio ir yra tiesiai virš burnos. Ti yra labia drovūs džiunglių gyventojai, taigi neatbaidykite jų, nes tai vienintelė vieta žemėje kur jie dar gyvena.  Taip pat pakeliui jūs matysite da dešimtis rūšių įvairių paukščių ir gyvūnų. O nusileidus saulei, keliaudami atgal jeigu jums pasiseks, jūs galėsite pamatyti upių krantuose ir medžiuose didelį kiekį jonvabalių, jie atrodys kaip pasakiškų kalėdinių eglučių papuošimai.
225 USD (vaikams 160 USD)
Coral Island
Borneo sala

Yra 20 minučių kelio kateriu  nuo Kota Kinabalu. Čia neįprastai švarus ir permatomas vanduo bei baltas smėlis. Jūs galėsite pasideginti ir pasimaudyti, o taip pat paplaukioti su kauke ir vamzdeliu, pasigrožėti ryškiais koralais ir stebėti povandeninės karalystės gyventojus. Norintys galės su palydovu surengti žygį į džiungles šalia esančioje Gaja saloje.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Pulau Tiga - The Survivor Island
Borneo sala

Yra tik 10 km nuo vakarinės Sabo pakrantės. Pulau Tiga taip pat žinoma kaip Išlikimo sala, po vieno populiariausių televizijos serjalų “Išlikimas”. Čia galima daug ką nuveikti ir daug ką pamatyti. Galima praleisti saulėtas dienas plaukiojant ir nardant švariuose turkio vandenyse, tyrinėti povandeninus lobius per nardymo kursus aplink salą mėgautis vandens sportu arba tiesiog mėgautis saule, vandenyno grasais ir vaizdais. Saloje yra garsus terapinisugnikalnio purvas. Ši sala yra viena iš trijų Pulau Tiga parko dalių.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Kinabalu National Park
Borneo sala
Pervežimas į Poringą (130km), į 450  metrų aukštį virš jūros lygio į rytus nuo parko administracijos. Supanti augmenija charakterizuojama tropinių džiunglių lygumoms. Pasivaikščiosite po laukines džiungles pakabinamais tiltais kabančiais 41 metro aukštyje. Apsilankysite prie Kipungit krioklio ir išsimaudysite karštuose sieros šaltiniuose. Apsilankysite Kinabalu Parke Kundasange ir botanikos sode. Jūs pamatysite 24 rūšis žydinčių rododendrų, 10  rūšių augalų-plėšrūnų, apie 1400 orchidėjų rūšių, daugiau kaip 600 įvairių paparčių, daugiau kaip 40 ąžuolų rūšių ir daugiau kaip 300 paukščių rūšių. Su gidu pasivaikščiosite vėsių džiunglių takais.
200 USD (vaikams 140 USD)
Kinabalu National Park & Poring Hot Springs
Borneo sala

Kelionė iki nacionalinio parko su mašina trunka dvi valandas, važiuosite per vaizdas kalnuotas vietoves sustodami nedideliuose vietiniuose turgeliuose, kur galima nusipirkti sviežių vaisių ir daržovių, medaus ir įvairių amatininkų darbų. Parke yra 4500 įvairių rūšių augalų, tame tarpe 1500 orchidėjų, iš jų 77 yra tik Kinabalu, 289 paukščių rūšys ir 290 drugelų rūšių. Po pasivaikščiojimo parke važiuosite prie karštųjų šaltinių (47km), kur galima išsimaudyti sulfido voniose. Po to eisite taku džiunglėse prie pačio ilgiausio kabančio tilto Malaizijoje.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Poring & Mt. Kinabalu Trekking
Borneo sala

Važiuosite prie karštųjų šaltinių, kur galima išsimaudyti sulfido voniose. Po to eisite taku džiunglėse prie pačio ilgiausio kabančio tilto Malaizijoje. Toliau važiuosite prie Kinabalu kalno. Kinabalu kalnas leis jums užkopti į aukščiausią Malaizijos tašką. Kanibalu kalno kelionė gali būti jums labai varginanti, tačiau Sabo žvaigždės pamatymas vertas visų pastangų. Jeigu ieškosite ekstremalių su gravitacija kovojančių kopimų, jums bus suteiktas specialus maršrutas patenkinti jūsų adrenalino pojūtį. Patyrę vadovai suteiks jums visą informaciją ir pagalbą. Šita kvapą gniaužianti avantiūrinė kelionė jums ilgai nepasimirš. Pradėsite kelionę per aukštutinius miškų kalnus, trasoje sustosite papietauti, ir pabaigsite kelionę dienos pabaigoje Lahad Datu. Naktį praleisite 3345 metrų aukštyje Lahade Datu, pasitiksite pirmus saulės spindulius. Papusryčiausite Laban Rate, ir pradėsite nusileidimą į parką, kur būsite apdovanoti už sėkmingą lipimą.

Teirautis gidot (vaikams Teirautis gido)
Mt. Kinabalu Trekking
Borneo sala

Kinabalu kalnas leis jums užkopti į aukščiausią Malaizijos tašką. Kanibalu kalno kelionė gali būti jums labai varginanti, tačiau Sabo žvaigždės pamatymas vertas visų pastangų. Jeigu ieškosite ekstremalių su gravitacija kovojančių kopimų, jums bus suteiktas specialus maršrutas patenkinti jūsų adrenalino pojūtį. Patyrę vadovai suteiks jums visą informaciją ir pagalbą. Šita kvapą gniaužianti avantiūrinė kelionė jums ilgai nepasimirš. Pradėsite kelionę per aukštutinius miškų kalnus, trasoje sustosite papietauti, ir pabaigsite kelionę dienos pabaigoje Lahad Datu. Naktį praleisite 3345 metrų aukštyje Lahade Datu, pasitiksite pirmus saulės spindulius. Papusryčiausite Laban Rate, ir pradėsite nusileidimą į parką, kur būsite apdovanoti už sėkmingą lipimą.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Mt. Torq Climb
Borneo sala

Sukurtas kaip pagrindinis ir lengviausias kelias pradedantiesiems. Walk the Torq paketas leidžia jums žigiuoti iki Low Pek, kur bus pasiektas Kinabalu kalnas. Taip pat jūs susipažinsite su Via Ferrata, kur jūs pradėsite Tork maršruto pirmus žingsnius. Tai kuklus takas skirtas tiems, kas neturi jokios alpinistinės įrangos.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)