Ekskursijos Graikijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Pramoginė išvyka į vandens pramogų parką "Lido"
Kos sala

Vanduo, saulė ir linksmybės! Tai „Lido“ – vienas didžiausių vandens pramogų parkų Graikijoje. Būdamas naujutėlaitis ir didžiulis, vaikams ir tiems iš mūsų, kurie jais tebesijaučia, jis siūlo kupiną nuotykių iškylą. Visą dieną trunkančios ekskursijos metu būsite saulėje ir vandenyje, mėgausitės daugybe žaidimų ir pramogų. Tinkamai parengti ir patyrę parko darbuotojai leis jaustis saugiai. Mini zoologijos sode jūsų vaikai turės galimybę ne tik pamatyti gyvūnus, bet ir su jais pažaisti.

29 EUR (vaikams 19 EUR)
Pažintinė ekskursija į Turkiją, Bodrumą
Kos sala

Atostogos Kose bus nevisavertės jei neapsilankysite greta esančioje Turkijoje. Keltas nuplukdys jus į Bodrumo uostą, prie kalvos šlaito jaukiai prigludusį miestą, kuris garsus savo didinga, virš vaizdingos laivelių prieplaukos rymančia pilimi. Turėsite laisvo laiko apsipirkti, apsilankyti pilyje ar mauzoliejuje. Bodrumas yra ta vieta, kur, beieškodami gerų pirkinių ir sukalbamų prekiautojų, galėsite derėtis, kiek tik širdis geidžia. Labai tikėtina, kad parduotuvėlių savininkai turkai suvilios jus savo prekėmis ir pavaišins tradicine obuolių arbata. Panorėję, galite atsipalaiduoti turkiškoje pirtyje ar pasimėgauti masažo teikiamais malonumais.

43 EUR (vaikams 23 EUR)
Pažintinė - poilsinė ekskursija į Nisyro salą
Kos sala

Nisyros yra vulkaninė sala, todėl ten esant būtina aplankyti ugnikalnio kraterį. Legenda byloja, kad Nisyros sala susikūrė tuomet, kai jūrų dievas Poseidonas pasipiktinęs milžinu metė į jį akmenį, atlaužtą nuo Koso salos. Tas akmuo ir yra Nisyros sala, o jos ugnikalnis, sakoma, ir yra tas milžinas, vis dar nerimstantis ir pykstantis. Plaukdami iškylų laivu Koso pakrante iškart pastebėsite magiškąją Nisyro salą. Gėrėsitės pačiais nuostabiausiais kraštovaizdžiais, kokių niekada niekur daugiau nepamatysite. Nusileidę į ugnikalnio žiotis, po savo kojomis pajusite apačioje riaumojančios lavos jėgą, pamatysite burbuliuojančio purvo tvenkinius ir garų geizerius. Galima pamanyti, jog nusileidai į mėnulį. Pakeliui atgal yra Švč. Mergelės Marijos Olos vienuolynas. Būnant čia, galima žavėtis nuostabiomis vienuolyno grožybėmis ir mėgautis puikiu rytinės salos pakrantės vaizdu. Ekskursija baigsis pietumis vienoje iš tradicinių smuklių ir pasivaikščiojimu po Mandrakio uostamiestį, kuris pasižymi savo siauromis vingiuotomis grindinio gatvelėmis ir baltais dviaukščiais namais su žvirgždo prieduriu ir spalvingais mediniais balkonais.

45 EUR (vaikams 50% nuolaida)
Apžvalginė ekskursija po salyną
Kos sala

Kelionė prasideda Koso uoste ir vyksta plaukiant tradiciniu mediniu laivu (kaiki). Prisišvartavę patraukliame Potijos uostamiestyje, įsikūrusiame jūros pintimis garsėjančioje Kalymno saloje, būsite pakerėti mažyčių spalvotų ant kalvos šlaito išsirikiavusių namelių, žemiau kurių verda įprastinis uosto gyvenimas. Turėsite progos savo akimis pamatyti, kaip apdorojamos ką tik pagautos jūros pintys, išgirsite pintis gaudančių vietos žvejų pasakojimus bei sužinosite daug įdomaus apie pinčių gaudymo būdus. Kita mūsų apsilankymo vieta bus apleistoje Plačio saloje esantis uostas, kuriame, kol laive arba paplūdimyje bus ruošiami ištaigingi pietūs su ant grotelių keptais kepsniais, galėsite pasimėgauti maudynėmis krištolinio tyrumo vandenyje. Paskutinysis kelionės punktas – uolėta Pserimo sala, kurioje galima maloniai pasipliuškenti žydroje krištolo tyrumo jūroje, skalaujančioje jos ilgas nuožulnias smėlio pakrantes, arba išgerti kavos vienoje iš nedidelių ir jaukių graikiškų kavinukių.

43 EUR (vaikams 23 EUR)
Pramoginė išvyka į Graikiškąjį vakarą
Kos sala

Tai ekskursija tiems, kurie norėtų smagiai praleisti vakarą su graikiškais šokiais, graikišku maistu ir vynu. Išvyką pradėsime nuo apsilankymo Zijos gyvenvietėje, esančioje 400 m aukštyje, ir pasivaikščiojimu po jos mažas vaizdingas parduotuvėles, siūlančias tradicinius vietos gaminius. Būnant čia, viršuje, galima pasigrožėti puikiais panoraminiais vaizdais, aprėpiančiais graikų salas Kalymną ir Pserimą bei Turkijos pakrantę.
Vakaras vyks lauko restorane su didingais Koso slėnio, Egėjo jūros, mažųjų Egėjo salų ir Viduriniųjų Rytų pakrančių vaizdais. Graikų šokėjai padovanos nuostabią šventę, o graikiško maisto ir vyno skonis bei patiriamas malonumas kartu su šokėjais mokantis šokti „Zorbą“ paliks neišdildomus šio vakaro įspūdžius

40 EUR (vaikams 50% nuolaida)
Apžvalginė ekskursija po salą
Kos sala

Ekskursijos metu aplankomi pagrindiniai šios salos kaimeliai ir svarbiausi paminklai, o prasideda ji nuo apsilankymo prie Hipokrato platano, po kuriuo, pasak legendos, šiuolaikinės medicinos tėvas Hipokratas mokė kitus medicinos ir pats ją praktikavo. Manoma, kad tai pats seniausias medis Europoje. Priešais plataną stovi viduramžių pilis, kurią 1478 metais pastatė Šv. Jono riteriai. Kitas apsilankymo objektas – senovės graikų medicinos ir gydymo dievui Asklepijui garbinti pastatyta šventykla „Asklepionas“. Apžiūrėję „Asklepioną“, keliausime į Zijos gyvenvietę, kuri stovi aukščiausioje „Dikeos“ kalno vietoje. Būdami Zijoje, turėsite truputį laisvo laiko išgerti kavos, apsipirkti tradicinėse mažytėse krautuvėlėse ir pasivaikščioti po miestelį. Vėliau apsilankysite pačiame Koso salos viduryje esančioje Antimachijos gyvenvietėje, tradiciniame šios salos name ir iki šių dienų tebeveikiančiame vėjo malūne. Maršrutui sukant į pietus, keliausime į Kefalo gyvenvietę – pietinį Koso tašką, kur bus laiko pasimaudyti ir papietauti vienoje iš pajūrio tavernų. Po pietų – Kardamenos gyvenvietė, kurioje trumpam stabtelėsime išgerti kavos ir pasivaikščioti po jos prieplauką bei nedideles gatveles

41 EUR (vaikams 21 EUR)