Ekskursijos Graikijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
“Grand Tour” - apžvalginė ekskursija po Korfu salą
Korfu

Ekskursiją pradėsime Achileono rūmuose (XIX a.) - tai puikus neoklasicistinės architektūros pavyzdys, apsuptas žaliųjų sodų. Ši prabangi vila buvo Austrijos imperatorienės Elžbietos vasaros rezidencija. Po to Jūsų lauks likerių ir saldumynų iš mažųjų apelsinų (kumkvatų) degustacija.

Paleokastricos rajone aplankysite “Gyvojo šaltinio” vyrų vienuolyną (XIII a.), kuriame saugoma stebuklingoji “Neišsemiamos taurės” ikona. Vėliau, jei bus norinčių, galima bus plaukti kateriu iki “trijų grotų”. Taip pat pakilsime į 450 m aukštį virš jūros lygio, iš čia atsivers nuostabūs peizažai.

Ekskursiją užbaigsime amatininkų kaimelyje Makradese. Čia susipažinsite su salos tradicijomis, galėsite įsigyti suvenyrų, naminio alyvuogių aliejaus. Grįžtant į viešbutį gėrėsitės prieš akis atsiveriančiais nuostabiais panoraminiais vaizdais į Korfu miestą ir kalnus.

Papildomos išlaidos: pietūs, plaukimas prie grotų.

70 EUR (vaikams 35 EUR)
Viena diena Italijoje - Baris ir Alberobelas
Korfu

Bario miestas - Italijos Apulijos regiono sostinė. Pagal legendą šį miestą įkūrė Dedalo sūnus Japigas. Šiandien miestas dar vadinamas Šv. Mikalojaus miestu, mat šio miesto dominikonų ordino bazilikoje saugomi šio šventojo (vadinamo Kalėdų Senelio pirmtaku) palaikai. Ekskursijos metu aplankysite Šv. Mikalojaus baziliką liturgijos metu. Vėliau lauks pasivaikščiojimas po istorinę miesto dalį, pažintis su skirtingų epochų architektūra. Užsuksite ir į vyno muziejų, kur ne tik paragausite baltojo bei raudonojo vynų, bet ir tradicinių regiono patiekalų.

Na, o po pietų lauks pažintis su truliais. Alberobelas - nedidelis miestukas, UNESCO įtrauktas į pasaulinio paveldo sąrašą, nes būtent čia yra išlikęs didelis tradicinių Apulijos gyvenamųjų namų, vadinamų truliais (trullo) kompleksas. Trulis - tai vienaaukštis, apvalaus plano pastatas, dengtas kūginiu akmeninių plytelių stogu. Iš pradžių tokius namelius ręsdavo vien iš akmenų be jokio skiedinio. O jų atsiradimo istorija labai pragmatiška. Ispanų valdymo laikais įstatymai draudė žemvaldžiams savo žemėje statyti bet kokius rimtesnius pastatus. O trulį, suręstą iš akmenų prieš karališkiesiems mokesčių inspektoriams atvykstant buvo lengva išardyti. Vietiniai ištraukdavo vieną akmenį iš stogo pagrindo ir namelis pavirsdavo akmenų krūva.

Šiandien Alberobelo truliai - turistinis objektas, juose įkurtos suvenyrų krautuvėlės, restoranai, kavinės, viešbučiai.

Papildomos išlaidos: pietūs Baryje arba Alberobele.

360 EUR (vaikams 280 EUR)
“City Tour” - apžvalginė ekskursija po Kerkyros miestą
Korfu

Kerkyra – tai miestas sugėręs skirtingų epochų ir kultūrų palikimą. Prie jo kūrimo prisidėjo bizantiečiai, venecijiečiai, romėnai, anglai ir net prancūzai. Siaurutės gatvelės, šventovės, saugančios provoslaviškas relikvijas, nepakartojami peizažai, fone tyvuliuojanti žydra jūra – Kerkyros neįmanoma nepamilti.

Po intensyvios pažintinės programos Korfu salos sostinėje leisitės į malonų pasiplaukiojimą, susipažinsite su povandeniniu Jonijos jūros pasauliu ir išvysite nuotaikingą ruonių pasirodymą.

50 EUR (vaikams 30 EUR)
Pasiplaukiojimas po Jonijos jūrą
Korfu

Plauksite, grožėsitės žavingiausiais Jonijos jūros kampeliais ir klausysitės graikiškos muzikos. Maudynėms sustosime laukiniame Kalamos paplūdimyje. Čia galėsite sudalyvauti linksmose komandinėse rungtynėse. Tuo metu laivo kapitonas ruoš sočius pietus: graikiškus užkandžius, mėsą ant grotelių, vyną bei kitus gėrimus.

Po pietų plauksite į Žydrąją lagūną, visiems žinomą iš to paties pavadinimo kinofilmo. Čia vanduo bei grotos stebina ir užburia savo grožiu.

Grįžtant atgal į Kerkyros uostą laivas labai arti praplauks pro Pontikonisi salą, dar vadinamą “pelių sala”. Joje stovi vienintelis pastatas - “Panagia Vlaherne” vienuolynas.

 

45 EUR (vaikams 25 EUR)
Paksos (Paxos) ir Antipaksos (Antipaxos) salos
Korfu

Jūsų laukia dvi graikiškos salos – Paksos ir Antipaksos. Jos nedidelės, įsitaisiusios į Pietus nuo Korfu salos, su nuostabiais paplūdimiais ir jaukia atmosfera.

Nusiteikite maloniam pasiplaukiojimui, maudynėms Jonijos jūroje, pasivaikščiojimams po gražiausias salų vietas. Pietums galėsite rinktis tradicinę šeimyninę taverną arba kavinę ant jūros kranto.

50 EUR (vaikams 30 EUR)
Vandens pramogų parkas
Korfu

Net nesitiki, kad tokioje mažoje saloje gali tilpti toks didžiulis vandens pramogų parkas. Jis užima net 125 tūkstančius kvadratinių metrų. Ko tik čia nėra - “kamikadzės” kalneliai, keturi uždari nusileidimo vamzdžiai, keturios tiesios atviros nusileidimo čiuožyklos, baseinas su dirbtinėmis bangomis, vaikiškas baseinas su čiuožyklomis, atviros masažinės vonios ir daugybė kitų vandens pramogų. Šiame parke puikiai laiką leidžia visų amžiaus grupių atstovai.

Parko teritorijoje daug kavinių, restoranų, tavernų.

Į ekskursijos kainą įeina: pervežimai, įėjimo bilietas.

33 EUR (vaikams 21 EUR)
Albanija
Korfu

Tai puiki proga apsilankyti ypatingoje, bet dar turistų neatrastoje šalyje. Albanija ne tik labai graži, bet taip pat pilna įdomių istorinių paminklų. Iš Korfu salos laivu plauksite į Sarandą – tai pietiniai vartai į Albaniją. Vėliau sėsite į autobusą ir vyksite į garsųjį archeologinį Butrinto draustinį, įtrauktą į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą.

Graikų miestas Butrotumas, įkurtas VI a., kažkada buvo užgrobtas Romos Imperijos, pastaroji šiame mieste taip pat paliko savo pėdsakų. Be didžiulio amfiteatro Butrotumo miesto vietoje dar galima apžiūrėti romietiškas termas, baptisterijų su mozaikinėmis grindimis, visuomeninių ir privačių namų liekanas.

Autobusu grįžę į Sarandą pietausite pakrantės restorane (įskaičiuota į ekskursijos kainą). Po pietų turėsite laisvo laiko pasivaikščiojimui po miestą.

Dėmesio! Su savimi būtina turėti pasą.

70 EUR (vaikams 40 EUR)
Meteora
Korfu

Meteora (gr. “kybančios uolos”, “kybančios ore”) – tai uolų masyvas, kyšantis žemyninės Graikijos Tesalijos lygumoje. Ant šių impozantiškų smiltainio uolų, 300 m aukštyje, stūkso vienuolynai, įsteigti vienuolių atsiskyrėlių. Meteoros vienuolynų kompleksas yra didžiausias ir žymiausias visoje Graikijoje, jis įtrauktas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą. Kažkada Meteoroje stovėjo apie 20 vienuolynų, tačiau iki šiandien išliko tik šeši, dalis jų yra atviri turistams iš viso pasaulio.

Ekskursijos metu aplankysite Visų Šventųjų vienuolyną ir pamatysite unikalią Jėzaus Kristaus ikoną, kurioje Išganytojas pavaizduotas vaikystėje. Šiame vienuolyne saugoma didžiausia pasaulyje medinė statinė, XVI amžiuje suręsta vienuolių rankomis.

Meteora – unikali ir stebuklinga vieta, sunku patikėti, kad ant uolų “pirštų” stūksantys vienuolynai yra pastatyti žmogaus.

150 EUR (vaikams 65 EUR)