Bolivija | Apie Boliviją

Bendra informacija apie Boliviją, Bolivijos miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Bolivijos klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Bolivijoje.

Bolivija-valstybė Pietų Amerikos žemyno širdyje. Dėl savo izoliuotumo ir aukštikalnėse įsikūrusių gyvenviečių Bolivija praminta Pietų Amerikos Tibetu.Šalis vakarinėje dalyje remiasi į snieguotas Andų viršūnes, o jos rytinėje pusėje – Amazonės baseino upių suformuotas kraštovaizdis, drėgnieji atogrąžų miškai ir pelkynai.

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ:

Plotas- 1 098 581 km²

Sostinė- Sukrė (247 000 gyventojų)

Gyventojų skaičius- 9 119 152 gyventojų

Religija-Romos katalikai

Kalba-valstybinė kalba ispanų, kečujų, aimarų, gvaranių ir dar 33 kitos

Elektros srovė-visoje šalyje 220-240voltų.

Pinigai-Bolivianas

MUITINĖ:

Telefonas-Šalies kodas skambinant iš Bolivijos +591, į 00

Seifai- savo asmeninius daiktus, pinigus ir brangenybes patariama saugoti viešbučio seifuose, kurie būna kambariuose arba viešbučio registratūroje. Kitais atvejais už prarastus daiktus ir jų saugumą viešbutis neatsako.

Arbatpinigiai-restoranuose ir viešbučiuose paprastai paliekama 10 % nuo sąskaitos sumos.

Sveikata- Prieš kelione pasirūpinkite sveikatos draudimu, kuris garantuos būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą. Sveikatos draudimo užsienyje polisus galima įsigyti kelionių agentūrose arba draudimo bendrovių atstovybėse. Vykstant į Boliviją reikia pasiskiepyti nuo Geltonojo drugio, Maliarijos, Hepatito A ir B.

Klimatas-Bolivijoje klimatas labiau priklauso nuo vietovės ar aukščio virš jūros lygio, negu nuo sezono. Vyrauja tropinis žemyninis klimatas, o šiaurinėje šalies dalyje – musoninis subekvatorinis. Bolivijoje žiema trunka nuo gegužės iki spalio ir yra vadinama sausuoju sezonu. Dėl to tai – palankiausias metas lankytis šalyje. Tačiau tuo metu ir turistų skaičius yra didžiausias. Vasara – tai lietingasis sezonas, prasidedantis lapkritį ir trunkantis iki balandžio. Liūčių sezonu kai kurie keliai tampa nepravažiuojamais, ypač šalies žemumų rajonuose.

Maistas ir gėrimai-Nors tradiciškai, kaip ir daugelis Lotynų Amerikos šalių, Bolivijos virtuvėje jaučiama ispanų virtuvės įtaka, tačiau kiekvienas šalies rajonas turi savitas kulinarines tradicijas.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP