Argentina ir Brazilija su Igvasu kriokliais ir poilsiu tropiniame kurorte

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su meniškiausiu Pietų Amerikos miestu – Argentinos sostine Buenos Airėmis
 • Stebėsite aistringojo argentinietiško tango bei drąsiųjų Gaučų pasirodymus
 • Lankysite vieną iš 7 pasaulio gamtos stebuklų – Igvasu krioklius iš Argentinos ir Brazilijos pusių
 • Kilsite ant „Cukraus galvos“ kalvos bei Korkovado kalno ir stebėsite įspūdingą Rio de Žaneiro panoramą
 • Turėsite galimybę sužinoti apie Brazilijos istoriją per ritmingą sambos šokį
 • Ilsėsitės Buzios kurorte, pousadoje – braziliško vasarnamio stiliaus viešbutyje
Nuo2137
2024 05 08 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1250
su skrydžiu: 3387
Keliaujant į Argentiną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Tango Buenos Airėse, legendiniai Igvasu kriokliai ir Rio de Žaneiras - tai svarbiausi kelionės momentai, kuriuos jums paruošėme. Kviečiame į grupinę garantuotą kelionę kartu su anglakalbiu gidu Į kelionių programą įtrauktos ekskursijos į Cukraus kalvos ir Korkovado viršukalnes, ekskursija  Foz de Iguazu nacionaliniame parke, kur milžiniški kriokliai nuverčia tonas vandens iš 72 metrų aukščio į pasagos formos tarpeklį – Velnio gerklę, įdomios ekskursijos po Buenos Aires su galimybe pamatyti garsiausias lankytinas vietas ir tango grožį.

1
diena
VILNIUS–BUENOS AIRĖS
Skrydis į Buenos Aires.
2
diena
BUENOS AIRĖS  (pusryčiai) 
Atvykę į Buenos Airių oro uostą būsite sutikti ir nuvežti į viešbutį. Apgyvendinimas kambaryje nuo 14 val. Laisvas laikas. Nakvynė.
3
diena
BUENOS AIRĖS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės ekskursija po miestą. Buenos Airės – vienas didžiausių miestų pasaulyje ir pats europietiškiausias miestas Pietų Amerikoje.  Nežiūrint savo šuolaikinės architektūros ir dinamiškumo, miestui pavyko išsaugoti ir senąsias kolonialinio stiliaus tradicijas, žavingas gatves, parkus bei prospektus. Tačiau kone geriausiai jo dvasią perteikia elegantiškas ir veržlus šokis tango, kuriuo gyventojai mėgaujasi visose miesto kertelėse.

Pirmiausia apsilankysite svarbiausioje Argentinos sostinės aikštėje Plaza de Mayo (liet. Gegužės aikštė). Tai svarbus istorinis miesto centras. 1810 metais čia prasidėjo Gegužės Revoliucija (jos garbei ir pavadinta aikštė), atvedusi šalį į Nepriklausomybę. Šioje aikštėje prasideda ir to paties pavadinimo prospektas, besitęsiantis nuo Metropoliteno katedros iki Kongreso rūmų, primenančių JAV Baltuosius rūmus. Aplankysite miesto simbolį – 67 m obeliską, kuris stūkso plačiausioje pasaulio gatvėje – Liepos 9-osios prospekte. Pabuvosite prie Operos teatro, kurį buvo tikimasi paversti pasaulio meno centru. Aplankysite Prezidentūros rūmus, nudažytus rausva spalva, istorinius miesto rajonus, tokius kaip neįprastą ir spalvingą La Boką, jaukų San Telmo, kuriame grožėsitės XVIII-XIX a. architektūra. Taip pat pabuvosite elegantiškuose ir presitižiniuose Palermo ir Rekoleta rajonuose, pasivaikščiosite Kortasaros aikšte, esančia viena populiausių turistinių vietų, bei moderniuose rajonuose, tokiuose kaip Puerto Maderas.

La Bokoje pasivaikščiosite krantine, prasuksite pro kultūrinį ir komercinį centrą, vaškinių figurų muziejų, amatininkų turgų, menininkų muziejų po atviru dangumi, jų dirbtuves, barus ir picerijas. Viena iš ryškiausių rajono įžymybių laikomas Bomboneros stadionasRekoletos rajonone nevalia pralenkti Menų muziejaus, Taikomojo mokslo muziejaus, Šv. Mergelės Marijos bažnyčios, Rekoletos kapinių, kuriose ilsisi Argentinos kultūrai, literatūrai, mokslui, istorijai nusipelniusios asmenybės. Po pažintinės ekskursijos po miestą grįšite į viešbutį, o toliau Jūsų laukia įsimintinas vakaras. Vakarieniausite restorane ir grožėsites argentinietišku tango pasirodymu. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

4
diena
BUENOS AIRĖS (pusryčiai)
Laisva diena mieste. Rekomenduojame apsilankyti „Fiesta Gaučo“. Tai užmiesčio ranča, kurioje galėsite susipažinti su gaučų tradicijomis. Gaučai – tai drasūs ir ištvermingi Argentinos kaubojai. Pirmieji gaučai atsirado po mišrių indėnių bei ispanų santuokų. Pradžioje gaučai klajojo, laikui bėgant apsigyveno sėsliai ir pradėjo verstis žemės ūkiu bei gyvulininkyste. Nedaugelis iš likusių šalyje šiuolaikių gaučų visiems norintiems demonstruoja savo įstabius arklių valdymo įgūdžius. Jie išsiskiria gebėjimais mėtyti boleadorą (bandymas metant virvę su surištais trimis akmenimis pagauti karves), naudotis peiliu bei lasso, sūdyti geriausią pasaulyje mėsą. Nakvynė viešbtyje.
5
diena
BUENOS AIRĖS–IGVASU NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite nuvežti į vietinį oro uostą skrydžiui į Igvasu. Atvykus ekskursiją po Igvasu krioklių nacionalinį parką Argentinos pusėje. Igvasu kriokliai yra Brazilijos, Argentinos ir Paragvajaus pasienyje. Pavadinimą jam davė Guarani indėnai, kurie vadino krioklį „didelis vanduo“. Puslankiu stovinčių krioklių vandens srovės, atskirtos viena nuo kitos uolomis bei tankia augmenija, meta žemyn apie 6 500 m3 vandens per sekundę.  Skirtingu metų laiku skaičiuojama  nuo 150 iki 300 krioklių. Iš 72-96 m aukščio ant akmenų nukritęs vandens srautas sukelia daugybę vandens purslų. Juose lūžtantys saulės spinduliai sukuria  nesibaigiančias vaivorykštes. Pasakiškos vaivorykštės ir pribloškiančiai kurtinantis kriokimas ilgam išlieka visų čia apsilankiusiųjų atmintyje. Vyksite į kelionę po įdomiausius krioklių kampelius. Pamatysime pačius gražiausius krentančio vandens vaizdus. Sustosite apžvalginėse aikštelėse, išsimaudysite pačiame natūraliausiame vandens „duše“. Po to pasieksite krioklį Velnio gerklė, esantį 150 m pločio ir 80 m aukščio. Tai unikaliausias ir labiausiai kerintis „didžiojo vandens“ vaizdas. Pasibaigus 5-6 val. ekskursijai būsite nuvežti į viešbutį. Nakvynė. 

6
diena
IGVASU (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į stebuklingą Brazilijos pusės Igvasu krioklių pasaulį. Apžiūrėsite Igvasu upės kanjoną. Upė, patenkanti į Igvasu nacionalinio parko teritoriją, išteka pietryčių Brazilijoje ir teka į vakarus Brazilijos plokščiakalniu,  kol 23 km nuo žiočių krenta Igvasu kriokliu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir laikomas vienu įspūdingiausių gamtos darinių. Jūs negalėsite nuleisti akių nuo kiek daugiau nei 240 didelių ir mažų krioklių, kurių gausa ir kerintis grožis privers pasijausti  tarsi pakliuvote į pasakišką ir nepažintą pasaulį, kuriame gyvena tropiniai drugeliai, įvairiaspalvės papūgos, kolibriai, tukanai ir kt. egzotiniai gyviai. Pasivaikščiosime kanjonu besileidžiančiu taku, čia atsiveria panoraminis vandens šou, kurį mums rengia Igvasu kriokliai. Stikliniu liftu pakilsime į viršutinę apžvalgos aikštelę ir būsime apdovanoti išskirtiniu vaizdu. Taip pat, mūsų laukia Macuco safaris - tai mini safaris džipu džiunglėse bei pasiplaukiojimas greitaeige pripučiama valtimi po Igvasu upės kriokliais. Profesionalūs gidai papasakos jums šių egzotiškų vietų istoriją bei supažindins su turtinga vietos augmenija ir gyvūnija. Po 2 km besitęsiančios kelionės džipu toliau ekskursiją tęsite pėsčiomis, kol pasieksite katerius, nuplukdysiančius jus prie krioklių. Čia galėsite maksimaliai prisiartinti prie krentančio vandens srovių, girdėti griasumingą vandens ošimą.Grįžimas į viešbutį, nakvynė.
7
diena
IGVASU–RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į Rio de Žaneirą. Pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas poilsiui. 

Rio de Žaneiras – tikra Brazilijos vizitinė kortelė. Tai – vienas spalvingiausių ir linksmiausių pasaulio miestų, kuriame susipina triukšmingi ir nuotaikingi sambos ritmai su paplūdimyje žaidžiančių futbolą vaikų džiaugsmingu šūkavimu „Gol!“, įmušus įvartį. 

Vietiniai Rio de Žaneiro gyventojai, vieni kitus vadindami tiesiog „carioca“, didžiuojasi Rio ir vadina jį „Cidade Maravilhosa“ (liet. stebuklingas miestas).  Tai – ne tik stebuklingas, bet ir ypač energingas miestas, nes čia sportuoja visi ir visada: dviratininkai, futbolininkai, tinklininkai, sambos šokėjai ir capoeira kovos meno atstovai. 

Miestas gali pasigirti savo paplūdimiais, kurių žymiausi Copacabana ar Ipanema, ant Korkovado kalno stūksančia Kristaus statula, legendine kalva „Cukraus galva“, didžiausiu pasaulyje sambodromu, kuriame kasmet vyksta audringi Rio karnavai, vienu didžiausiu pasaulyje futbolo stadionu „Maracana“, ypač draugiškais vietiniais carioca bei gaivinančiomis caipirinha – tradiciniu alkoholiniu Brazilijos gėrimu. Nakvynė Rio de Žaneire.

8
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai, pietūs )
Po pusryčių lyniniu keltuvu pakilsite į „Cukraus galvos“ kalną. Pirmas sustojimas – ant „Cukraus galvos“ mažesnės sesutės – Urka uolos. Antrasis sustojimas – ant „Cukraus galvos“, iš kur atsiveria nuostabi miesto panorama. 

Po pietų kilsite traukiniu į Corcovado kalną, ant kurio viršūnės stovi vienas iš pasaulio stebuklų – paminklas Kristui. Į kalną kilsite pro tropinę Tijucą girią, sustosite panoraminėse apžvalgos vietose, iš kur atsiveria Ipanemos, Copacabanos paplūdimių, Guanabara įlankos bei „Cukraus galvos“ kalno vaizdai. Vakare grįšite į viešbutį. Nakvynė Rio de Žaneire.

9
diena
RIO DE ŽANEIRAS (pusryčiai)
Laisvas laikas Rio de Žaneire. Siūlome netinginiauti ir savarankiškai aplankyti svarbiausias miesto vietas. Tiek vietiniai, tiek turistai mielai laisvalaikį leidžia žavinguose Rio paplūdimiuose. Žymiausi, be abejo, garsioji Kopakabana ir romantiškoji Ipanema. Čia nuolat krantus skalauja gaivinančios Atlanto vandenyno bangos, vietiniai prekeiviai siūlo įsigyti gaivaus šviežio kokosų vandens ar šiek tiek svaiginančio caipirinha kokteilio. Tiek vaikai, tiek vyrai ir moterys čia nuolat žaidžia smėlio futbolą ar tinklinį, dainuoja ar šoka samba. 

Svečiuojantis Rio de Žaneire taip pat patariama aplankyti tokius rajonus kaip bohemiškąją Santa Teresą, žinomą dėl kolonijinio tipo pastatų bei nuolat zujančio senovinio tramvajaus, ar meniškają Lapa, garsėjančią spalvingais laipteliais, šalia kurių savo video klipą kūrė ne viena pasaulio muzikos žvaigždė.

Taip pat būdami Rio nepabijokite paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Pietums ar vakarienei čia puikiai tiks simbolinis šalies patiekalas – Feijoada, kuris gaminamas iš juodųjų pupelių, ryžių ir kiaulienos. Šiek tiek lengvesnė yra Moqueca – žuvies ir daržovių troškinys, gaminamas su kokosų pienu. Lengvam užkandžiui prie alaus idealiai tiks Pao de Queijo – sūrio duonelės, o saldžiam patiekalui pasirinkite Brigadeiro – vietinį triufelį iš kondensuoto pieno, šokolado, riešutų ar kokoso drožlių. Populiariausi gėrimai čia – žalių jaunų kokosų vanduo Agua de Coco, kuriuos ypač sveika gerti karštomis bei aktyviomis dienomis. Alus čia paprastai taip pat visuomet šaltas, o jei ne – vietiniai gyventojai carioca dėl šilto alaus gali sukelti net triukšmą! Negalintys gyventi be kavos, turėtų paragauti Cafezinho. Užsisakę ją, gausite juodos stiprios kavos puodelį – tokį, kokį dauguma brazilų geria kas dieną.

10
diena
RIO DE ŽANEIRAS–BUZIOS (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į Buzios kurorte esantį viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė Buzios.
11 – 12
dienos
BUZIOS (pusryčiai)
Poilsis ir laisvas laikas Buzios. Buzios – tai prabangus kurortinis miestas, esantis Rio de Žaneiro valstijoje ir traukiantis turistus atvykti dėl savo ypač gražių paplūdimių gausos, kurių čia daugiau nei 20. Kurortą septintajame dešimtmetyje išgarsino prancūzų aktorė Brigitte Bardot, kuri buvo tiesiog įsimylėjusi Buzios, todėl pagrindinėje miesto gatvėje stovi šiai legendinei kino žvaigždei skirta bronzinė skulptūra.

Šiame mieste, kur prabanga, šiuolaikiškumas susipina su autentiškumu, be žavingų paplūdimių yra ir įmantrių vilų ir viešbučių, jaukių akmenimis grįstų gatvelių, restoranų, kavinukių bei parduotuvėlių, prekiaujančių papuošalais, rankų darbo gaminiais bei kurortams skirtais drabužiais. Nakvynė Buzios.

13
diena
BUZIOS–RIO DE ŽANEIRAS–VILNIUS(pusryčiai)
Pervežimas į Rio de Žaneiro oro uostą. Skrydis namo.
14
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ
Grįžimas namo.
Nuo2137
2024 05 08 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1250
su skrydžiu: 3387

Apie Argentiną

Argentina – antra pagal dydį Pietų Amerikos valstybė ir aštunta pagal dydį pasaulio valstybė, išsidėsčiusi tarp Andų kalnų ir Pietų Atlanto vandenyno. Ribojasi su Brazilija, Paragvajumi, Bolivija, Čile ir Urugvajumi. Skirtingai nei Meksika ar Pietų Amerikos šalys kaip Peru ir Ekvadoras, Argentinoje yra išlikę labai mažai čiabuvių. Šalį sudaro beveik vien tik atvykėliai i&

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Argentina ir Brazilija su Igvasu kriokliais ir poilsiu tropiniame kurorte

Deimantas
2020-03-13
7
Buenos Airese viskas buvo sklandžiai, viešbučio geografinė padėtis labai gera, pačiame centre, nors pats viešbutis šiaip sau. Labai geras ir puikus gidas Iguasu kriokliuose, rūpinosi kaip tėtis. Bėda buvo ta, kad nuėmė mūsų skrydį iš Iguasu į Rio de Ženeirą, kurį buvom vos ne prieš metus užsakę. Sužinojom tik iš vakaro iš gydo, kad mūsų lėktuvo reisas kitas ir laikas vietoj 10val. bus 6val.ryto. Teko keltis nakty 2.30val. ir likome be pusryčių, o čia buvo patys skaniausi ir geriausi pusryčiai ir labai geras viešbutis. Taigi karštai atsisveikinę su savo geruoju gidu, oro uoste ieškojom informacijos apie savo skrydį. Pasirodo pagal skrydžio numerį lėktuvas skrendą ne į Rio ir mes nesupratom, ir nebuvo nakty nieko paklausti, o ir vietiniai nekalba angliškai. Pagal reiso nr. lėktuvas skrido Į Braziliją. Pagaliau išsiaiškinom, kad bus du skrydžiai ir mums reikės persėsti į kitą lėktuvą. Bet lėktuvas nusileido dar kitam mieste ir mums pasakė, kad turim čia išlipti. Dalis keleivių liko, o mes išlipę neradom informacinėje lentoje savo skrydžio nr., nors pagal bilietą už valandos turėjom išskristi į Rio. Mes vėl atgal bėgte į lėktuvą, bet mūsų neįleido ir sakė stebėti informaciją. Internete pažiūrėjom kur mes iš vis randamės. Dabar nepamenu, buvo kažkoks miestas. Pagaliau už 40 min. užsidegė informacijoje mūsų skrydis, kuris vėlavo. Na žodžiu buvo daug streso. Pagaliau atskridę į Rio mūsų niekas nepasitiko, stovėjom 0,5val. ir pradėjom klausinėti kitų pasitinkančiu turistų žmonių. Jeigu ne tas nesusipratimas su vietiniu skrydžiu viskas būtu labai puiku. Labai įdomi kelionė ir labai gražios šalys, o kriokliai tai iš fantastinio filmo. Lufthansa pastoviai praneša apie skrydžius. Manau Kelionių Akademijos organizacija gera ir labai ačiū Kristinai. Tik reikia ateityje tose šalyse, kur yra vietiniai skrydžiai patikrinti ar niekas nepasikeitę ir apie tai pranešti keliautojams. Dar ačiū Kristinai, kad iš anksto atsiuntė įlaipinimo talonus į reisą Buenos Airės - Iguasu, nes būtu buvę problemų.
Zina
2020-02-23
10
Kadangi kelionės metu turėjome ne tik malonių, o patekome ir į nemalonią situaciją, t.y. lėktuve pavogė pasus, tai kelionę puikiai įvertinau todėl, kad su Jūsų agentūros pagalba viskas išsisprendė puikiai. Aš JUS REKOMENDUOJU VISIEMS SAVO DRAUGAMS ir dar parašysiu FB. Vertinu Jūsų darbuotojos Vilmos V. paslaugumą, atidumą, rūpestį, geranoriškumą ir pagalbą net nedarbo dienomis. Tai Jūsų įmonės darbuotojas - perliukas. Tokius būtina vertinti ir tausoti.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Argentiną jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kaina asmeniui 3* viešbučiuose, dviviečiame kambaryje (kai keliauja 2 asm): 2289 eur + skrydžiai

Priemoka už vienvietį kambarį – 650 eur

Kaina asmeniui 4* viešbučiuose, dviviečiame kambaryje (kai keliauja 2 asm): 2549 eur + skrydžiai

Priemoka už vienvietį kambarį – 896 eur

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos 3* arba 4* viešbučiuose 11 nakvynių: 3 nakvynės Buenos Airėse, 2 nakvynės Igvasu, 3 nakvynės Rio De Žaneire, 3 nakvynės Buzios kurorte;
 • Maitinimas: 11 pusryčių, 1 pietūs ir 1 vakarienė su argentinietišku Tango pasirodymu;
 • pervežimai, nurodyti programoje;
 • nurodyta ekskursinė programa;
 • anglakalbis gidas ekskursijų metu.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis (nuo 1400 EUR/asm., kaina tikslinama rezervacijos metu);
 • Vietiniai skrydžiai (Buenos aires - Igvasu ir Igvasu - Rio de Žaneiras nuo 390 EUR/asm, kaina tikslinama rezervacijos metu);
 • ankstyva registracija viešbutyje atvykimo dieną (~60 eur/asm);
 • papildomos ekskursijos;
 • programoje nepaminėtas maitinimas;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • apgyvendinims 4* viešbučiuose +259 eur/asm;
 • arbatpinigiai;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Dėl kainų šventiniu laikotarpiu (Kalėdų, Velykų ar RIO karnavalo) teiraukitės agentūroje.
 • Vizų, keliaujantiems į Argentiną ir Braziliją, nereikia.
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 790 EUR.
 • Už papildomą priemoką galime suorganizuoti privatų turą ir su rusakalbiu gidu (priemoka nuo 680 EUR/asm.).

Kelionę galima papildyti

  • Galimybė pratęsti poilsį Buzios kurorte
  • Galimybė užsisakyti turą po Amazonės regioną

Kelionės užsakymas

Nuo
2137

+ skrydis nuo: 1250 visiems su skrydžiu: 3387
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Argentinos Patagonijos šiaurė ir pietūs su Igvasu kriokliais
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Temperamentingoji Argentina: Patagonija, Igvasu kriokliai ir Ugnies žemė
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Įspūdingoji Argentinos ir Čilės Patagonija su kruizu po Ugnies Žemę
Argentina
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.