KELIONĖMS Į TURKIJĄ IR EGIPTĄ AVANSAS TIK - 20 EUR. Planuoti atostogas 2021 m. apsimoka!

Nuo šios savaitės užsakant KIDY TOUR organizatoriaus poilsinių kelionių pasiūlymus 2021 m. į Turkiją ir Egiptą, mokėsite tik 20 eur pradinį įnašą, likusią dalį - tik prieš kelionę! Papildomai dar suteiksime galimybę vieną kartą nemokamai pasikeisti kelionės datą, trukmę, kambario tipą. Planuoti atostogas 2021 m. apsimoka!

 

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią kelionę:

📧El. Paštu: atostogos@kelioniuakademija.lt

📱Tel. Nr.: +370 700 11007

 

Akcijos sąlygos:

  • 20 EUR/asm. pradinis įnašas galioja užsakant visus Turkijos viešbučius 2021 m. balandžio – spalio mėn.visiems išvykimams arba visus Egipto viešbučius 2021 m. sausio – balandžio mėn. išvykimams.
  • Galutinis likutis mokamas ne vėliau kaip 21 diena iki kelionės pradžios.
  • Vieną kartą nemokamai galėsite keisti kelionės datą, trukmę, kambario tipą, vieną keliautoją numeryje, bet ne vėliau kaip 30 dienų iki kelionės pradžios.
  • Akcija galioja užsakymams iki 2020.10.31 23:59

 

 TURKIJA

 

Prabangus poilsis KEMERO regione, TURKIJOJE! Savaitės atostogos labai gerame 5* viešbutyje su "ultra viskas įskaičiuota" tipu, kaina nuo 508 EUR / asm!

 

VIP poilsis prie jūros TURKIJOJE, Kemero kurorte RIXOS SUNGATE 5* su "ultra viskas įskaičiuota". Kaina nuo 469 EUR /asm 

 

Kerintis poilsis prie jūros, Alanijos regione, TURKIJOJE. Savaitės poilsis su šeima ir "ultra viskas įskaičiuota" maitinimo tipo tik nuo 337 EUR /asm.!

 

Atsipalaiduokite TURKIJOJE, Kemere! Savaitės atostogos 5* viešbutyje su "ultra viskas įskaičiuota". Kaina tik nuo 416 EUR / asm.

 

EGIPTAS

Aktyvios ir nepamištamos atostogos EGIPTE, Hurgados regione! Savaitė labai gerame viešbutyje šalia paplūdimio su "ultra viskas įskaičiuota" tik nuo 399 EUR / asm.!

 

Atostogos EGIPTE, Hurgados regione! Savaitė šiuolaikiškame viešbutyje su "viskas įskaičiuota" nuo 489 eur!

 

Romantiškos atostogos EGIPTE, Hurgados regione! Savaitė tik suaugusiems skirtame viešbutyje su "viskas įskaičiuota" nuo 489 eur!

 

Žiemos atostogos su šeima EGIPTE, Hurgadoje! Savaitės poilsis labai gerame 5* viešbutyje su "viskas įskaičiuota" nuo 423 eur!

 

Rezervuokite kelionę, juk atostogų laukti smagiau, kai žinai kur keliausi!

Reikia pagalbos išsirinkti? Kreipkis į mūsų kelionių ekspertus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią kelionę:

📧El. Paštu: atostogos@kelioniuakademija.lt

📱Tel. Nr.: +370 700 11007