Šveicarija

Patarimiai keliaujantiems į Šveicariją. Maistas, vanduo, saugumas ir kita naudinga informacija vykstant į Šveicariją

ŠALIES SPECIFIKA

Šveicarija yra Centrinės Europos valstybė. Tai viena gražiausių ir turtingiausių pasaulio šalių, kurios didžiąją dalį užima kalnai (Alpės). Šveicarija ribojasi su Italija pietuose, Vokietija šiaurėje, Austrija ir Lichtenšteinu rytuose, Prancūzija vakaruose. Gyventojai kalba vokiečių, prancūzų, italų kalbomis. Tai šalis, įžymi savo bankais ir laikrodžiais, sūriais ir šokoladu. Šalis daugelį amžių išlaikė savo neutralumą. Šveicarija garsėja savo nuostabiu kultūros paveldu, gamta ir pasaulinio lygio slidinėjimo kurortais.

PIRKINIAI

Sūriai, fondiu, šokoladas, kišeniniai peiliukai ir įvairių kainų spektro laikrodžiai.

TRANSPORTAS

Šalį jungia šiuolaikiniai greitkeliai su Vokietija ir Austrija.Šveicarija turi vieną iš labiausiai išvystytų geležinkelių tinklų Europoje, todėl keliauti po šalį labai patogu. Be to, daugelis traukinių maršrutų yra labai vaizdingi. Su beveik visomis kaimyninėmis Europos šalimis reguliariai vykdomos kelionės. Taip pat galite nuvykti į Šveicariją autobusu iš kai kurių Rytų Europos šalių, Ispanijos ir Portugalijos.

ARBATPINIGIAI

Tai nėra privaloma dėl aukštų aptarnaujančio personalo atlyginimų

SVEIKATA

Sveikatos priežiūros sistema padengia iki 50 % išlaidų, iki 500 CHF per kalendorinius metus. Likusią sumą turite sumokėti pats.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP