Novaturo kelionės į Šharm El Šheichą, Egiptą

Kelionės į Egiptą, Šarm El Šeichą su Novaturu. Geriausi kelionių pasiūlymai. Poilsis Šarm El Šeiche, Hadaba, Nabk Bey ir kituose kurortuose. Atostogos ir poilsis Egipte nuo spalio iki rugpjūčio.


Kelionės į Šarm aš Šeichą

Šarm aš Šeichas – populiariausias Egipto Raudonosios jūros kurortas garsėjantis arabiško stiliaus viešbučiais, koraliniais uolėtais paplūdimiais, netoliese plytinčia dykuma ir gamtos draustiniais. Dėl patogios geografinės padėties, kelionės į Šarm aš Šeichą metu turėsite galimybę paįvairinti atostogas išvykomis ir į kaimynines šalis – Izraelį ar Jordaniją. Šis Sinajaus pusiasalio pietuose esantis kurortas ypač patiks mėgstantiems pasinerti į povandeninio pasaulio gelmes. Nardymo entuziastams kelionė į Šarm aš Šeichą – tai puiki proga čia esančiuose 250 koralinių rifų išvysti daugiau nei 1000 skirtingų žuvų rūšių. Šarm aš Šeichas – tai modernus, puikiai išvystytas ir aukšta aptarnavimo kokybe garsėjantis kurortas, kuriame nestigs ir naktinio gyvenimo pramogų.

Atostogos Šarm aš Šeiche rekomenduojamos ištisus metus. Maloniausias oras šiame Raudonosios jūros kurorte pavasarį ir rudenį, kuomet vidutinė temperatūra siekia apie 25℃ šilumos. Vasarą vidutinė temperatūra Šarm aš Šeiche yra 33℃, o žiemą 19℃ šilumos.

Kelionės į Šarm aš Šeichą metu rekomenduojamos ekskursijos:

  • Ras Abu Galum draustinis – šios išvykos metu galėsite pasivažinėti džipais dykumoje, pajodinėti kupranugariais prie jūros, bei išbandyti paviršinį nardymą grožėdamiesi Raudonosios jūros koraliniais rifais.
  • Ras Mohamedo draustinis – ideali vieta nardymui, esanti vos už 25 km nuo Šarm aš Šeicho. Ras Mohamedo draustinyje esančios įlankos vanduo turi gydomųjų savybių.
  • Jeruzalė (Izraelis) – šią išvyką pradėsite maudynėmis Negyvojoje jūroje, vėliau lankysitės Alyvų kalne, bei Jeruzalės senamiestyje.
  • Petra (Jordanija) – lankysitės istoriniame nabatėjų mieste, globojamame UNESCO. Įspūdingo tarpeklio labirintuose išvysite uolose iškaltą lobių saugyklą, šventyklas, teatrą, kapavietes.
  • Šv. Kotrynos vienuolynas – 6 a. Sinajaus dykumoje įkurtas vienuolynas esantis 1570 m aukštyje, garsėjantis šventosios kankinės Kotrynos istorija, kuri buvo nubausta už savo tikėjimą. Pasakojama, jog šio vienuolyno vietoje Dievas kalbėjosi su Moze.
  • Luksoras – dievų miestas, senovės Egipto sostinė, kurioje išvysite įspūdingas šventyklas, kapavietes ir kitus istorinius monumentus. Karalių slėnyje galėsite pasigrožėti 15 a. pr. m. e. freskomis.
  • Žvejyba egiptietišku būdu – unikali patirtis atviroje jūroje, kur galėsite išmėginti žvejybos įrankius ir nardyti koralinių rifų apsuptyje.
  • Kairas ir Aleksandrija – didžiausiame Afrikos mieste, Egipto sostinėje Kaire išvysite Nacionalinį muziejų ir Tutanchamono lobyną, pasigrožėsite piramidėmis, apsilankysite kvepalų ir juvelyrikos dirbinių parduotuvėlėse. Aleksandrijoje išvysite garsiąją biblioteką, citadelę, mečetę.
  • Moto safaris – kelionė dykumoje smėlio motociklais. Poilsis Šarm aš Šeiche neatsiejamas nuo pažinties su unikalia klajoklių dykumų gyventojų beduinų kasdienybe. Lankydamiesi beduinų kaimelyje susipažinsite su vietinių gyvenimo būdu, jodinėsite kupranugariais, ragausite tradicinių patiekalų.
  • Spalvotasis kanjonas (Noveibo miestas) – Sinajaus kalnuose esančiame kanjone išvysite vėjo nugludintas raudonojo smiltainio uolas ir galėsite pasigrožėti nežemišku kraštovaizdžiu.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Šarm el Šeichą yra „Tez tour“, „Novaturas“ ir „Tui Baltics“.Poilsinės kelionės į Šarm aš Šeichą metu siūlome apsilankyti Abu Galum ir Mohamedo draustiniuose, šventyklų mieste Luksore, pasigrožėti Spalvotuoju kanjonu, leistis į safarį dykumoje, išbandyti žvejybą atviroje jūroje, bei apsilankyti visame pasaulyje garsėjančiuose kaimyninių šalių miestuose – Jeruzalėje (Izraelis) ir Petroje (Jordanija).

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Šarm aš Šeichą pasiūlymus.

Kelionės į Egiptą, Šarm El Šeiche su Novaturu.

Jeigu nepavyko rasti tinkamo kelionės pasiūlymo, pasitikrinkite kitus mūsų siūlomus varijantus kelionėms į Egiptą:

UP
Išskleisti kelionių paiešką