Naujoji Zelandija – neišsemiamas gamtos stebuklų šaltinis

Nuo4505
2025 03 23 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1900
su skrydžiu: 6405
Keliaujant į Naująją Zelandiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Šios dvylikos dienų kelionės metu išvysime tai, kas geriausia Pietų saloje: nuo pirmykščių miškų ir ledynų pasaulio, iki Naujosios Zelandijos gyventojams nuo seno būdingos svetingumo kultūros. Lankysimės įdomiausiose šalies vietose: nuo auksakasių miestelio Riftono iki didingo Fokso ledyno, nuo vaizdingų pakrantėje stūksančių „Blynų uolų“ iki retomis paukščių ir augalų rūšimis garsėjančios Okarito lagūnos. Keliausime prie didžiausio Pietų salos ežero krantų ir, ledynų išraižytame Fjordlando nacionaliniame parke, leisimės į kruizą tyliais vandenimis Milfordo įlankos link. Vyksime prie Katlino uolų, kur tyrinėsime paslaptingus pakrantės urvus, o vėliau, perplaukę Fovo sąsiaurį, atsidursime nepaliestoje Stiuarto saloje ir, klausydamiesi kivių balsų, tyrinėsime laukinę gamtą.
1 – 2
dienos
VILNIUS – KRAISTČERČAS
Skrydis iš Vilniaus į Naująją Zelandiją, Kraistčerčo oro uostą, su dviem persėdimais.
3
diena
KRAISTČERČAS
Atvykus į oro uostą mus pasitiks partneriai ir perveš į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Kraistčerče.
4
diena
KRAISTČERČAS – RIFTONAS – VESTPORTAS (pusryčiai)
Kelionė Naujojoje Zelandijoje prasidės didžiausiame Pietų salos mieste Kraistčerče (396,2 tūkst. gyventojų), įsikūrusiame šalia pietinio Pegaso įlankos krašto. Iš vienos pusės miestą juosia Ramiojo vandenyno pakrantė, iš kitos – Bankso pusiasalio ugnikalnių grandinė. Apie 8 val. ryto viešbutyje susipažinsime su vietiniu kelionės vadovu ir susitiksime su kitais kelionės dalyviais. Nieko nelaukdami leisimės į kelią ir vyksime į nedidelį Hanmer Springso miestelį, esantį Luiso Perėjos nacionaliniame rezervate. Čia išvysime žalumos apsuptus karštųjų versmių baseinus, į kuriuos žvelgia sniegu nuklotos Pietų Alpių viršūnės. Šiose karštosiose versmėse galima ir išsimaudyti! Vėliau vyksime į Vakarų pakrantės regione plytintį Riftoną (910 gyventojų) – mažą miestelį, galintį pasiūlyti žymiai daugiau, nei dažnas didmiestis. Lankydamiesi Goldfildo muziejuje, persikelsime į praeitį ir išgirsime ne vieną istoriją apie aukso kasybą, kalnakasių šeimas, senųjų vietinių parduotuvių savininkus ir kornų (keltų kilmės tautinės grupės, kilusios iš Kornvalio grafystės) palikimą. Taip pat turėsime galimybę pamatyti, kaip veikia vandeniu varoma aukso štampavimo mašina. Nuvykę į miestelio centrą, 1860-ųjų būstą atkartojančiame namelyje susitiksime su „barzdotaisiais kalnakasiais“, išgersime puodelį manukos medumi paskanintos juodosios arbatos, paprastai verdamos ant laužo, ir susipažinsime su aukso kasimo technika. Po to keliausime į Vestportą, seniausią visoje Vakarų pakrantėje europiečių įkurtą gyvenvietę (1861 m.). Pakeliui pravažiuosime pro įspūdingą Bulerio upės tarpeklį. Vakare visi kartu vakarieniausime. Nakvynė viešbutyje Vestporte.

5
diena
TAURANGOS ĮLANKA – ČARLSTONAS – PUNAKAIKI – KUMARA (pusryčiai)
Pirmoji šios dienos stotelė – laukinis Nepalankaus Vėjo kyšulys, nuo Vakarinės pakrantės žvelgiantis į Tasmano jūrą: čia pasigrožėsime dramatiškais kalnų ir uolų išraižytos pakrantės vaizdais. Ant kyšulio įsikūrusi jūrų lokių kolonija, tačiau ne kiekvieno akis gali atskirti šiuos jūrų žinduolius nuo rusvų uolų, ant kurių šie ištisą dieną ilsisi. Vėliau keliausime į buvusį aukso kasyklų miestelį Čarlstoną (apie 560 gyventojų). Jį pasieksime važiuodami traukiniu atvirais vagonais pro žaliuojantį pirmykštį mišką, plytintį įspūdingame upės kanjone. „Nilo upės atogrąžų miško traukinys“ padės nusikelti į laikus, kuomet kadaise čia važinėjo krūmynų tramvajai, naudojami įvairiems miško darbams. Paparoa nacionaliniame parke, kuris driekiasi nuo pat pakrantės iki Paparoa kalnagūbrio, iš arti susipažinsime su Nilo upės kanjono laukine gamta. Paparoa kalnai – tai vaizdas, kurį išvydo pirmasis Naująją Zelandiją 1642 m. pasiekęs europietis Abelis Tasmanas. Vėliau vyksime į Paparoa nacionalinio parko pakraštyje esantį Punakaiki miestelį, kuriame įsikūrę vos šimtas gyventojų. Jis garsėja netoliese plytinčiomis vadinamosiomis „Blynų uolomis“: šias uolas sudaro daugiau nei 30 mln. metų senumo suakmenėjusių augalų ir gyvūnų fosilijų sluoksniai, kuriuos žemė išstūmė virš savo paviršiaus, o vėjas ir vanduo pamažu suformavo. Šios uolos įspūdingai atrodo potvynių metu, kuomet pro kalkakmenyje esančias angas vanduo veržiasi aukštyn ir pakyla ne vieną metrą. Pasigrožėję uolėta pakrante, vyksime į Kumarą (apie 290 gyventojų), dar vieną aukso karštinės laikus menantį miestą, galintį pasigirti įdomia istorija. Atvykę įsikursime viešbutyje, o tuomet keliausime susitikti su ryškiausiais miestelio gyventojais. Taip pat, visai šalia viešbučio išvysime tik Naujojoje Zelandijoje gyvenančių uodų lervų nušviestas šachtas, o nusileidus saulei, pasigrožėsime žvaigždėtu dangumi – Kumaroje labai nedidelė šviesos tarša, tad žvaigždžių stebėjimas čia yra nepakartojama patirtis. Nakvynė viešbutyje Kumaroje.

6
diena
HOKITIKA – OKARITO LAGŪNA – FOKSO LEDYNAS (pusryčiai)
Šiandien lankysimės Hokitikos tarpeklyje, vienoje įspūdingiausių Vakarų pakrantės vietų. Šiame granito uolų tarpeklyje tyvuliuojančius turkio spalvos vandenis supa vešlūs krūmynai ir miškai, o patį tarpeklį juosia tiltai. Per šį tarpeklį ėjo svarbus, tačiau labai pavojingas kelias iš Kenterberio iki Vakarų pakrantės, kurioje vyko aukso kasyba. Vėliau vyksime į Okarito lagūną – didžiausią žmogaus nepaliestą pakrantės pelkę visoje Naujojoje Zelandijoje. Šioje lagūnoje skamba daugiau nei 70-ies retų rūšių paukščių balsai ir auga jūrinių andrų pievos (deja, kitose šalies dalyse jau išnykusios), kuriose glaudžiasi žuvų jaunikliai. Tai viena iš nedaugelio Vakarų pakrantės vietų, kurioje vis dar galima išvysti augalijos seką nuo aukšto drėgnojo atogrąžų miško, krūmynų ir krūmokšnių iki druskingam vandeniui būdingos augalijos. Okarito lagūnoje leisimės į pasivaikščiojimą, kurio metu pasieksime apžvalgos aikštelę. Iš čia giedrą dieną atsiveria nepakartojamas Vestlando nacionalinio parko vaizdas: nuo pat Pietų Alpių ir plačių miškų iki lagūnų ir pakrantės paplūdimių. Pasigrožėję gamta, tęsime kelionę į šalies pietus, kol pasieksime Fokso ledyno miestelį – tai vartai į milžinišką, net 13 km ilgio, jūrinį Fokso ledyną. Nakvynė viešbutyje Fokso miestelyje.

Pastaba: Apsilankymas Okarito lagūnoje priklausys nuo oro sąlygų. Esant nepalankioms oro sąlygoms kelionės vadovas pasiūlys alternatyvią veiklą. 

7
diena
FOKSO LEDYNAS (pusryčiai)
Šią dieną pradėsime lengvu pasivaikščiojimu aplink nedidelį ledyninės kilmės Matesono ežerą, dėl savo tamsių vandenų dar vadinamą veidrodiniu ežeru – juose atsispindi aukštai iškilusios Pietų Alpės. Tarp jų matyti ir aukščiausio Naujojoje Zelandijoje Kuko kalno (3724 m) viršūnė. Šis ežeras tyvuliuoja kelyje, kuriuo keliaudavo maoriai ieškodami maisto: prie ežero jie sustodavo žvejoti ilgapelekių ešerių. Likusią dienos dalį – laisvas laikas. Pasirinktinai, galėsime nuvažiuoti prie jūrinio Prano Juozapo ledyno*, plytinčio Tai Poutini nacionaliniame parke ar apsilankyti nefritą primenančio pounamu akmens, kuris randamas tik Naujojoje Zelandijoje ir yra labai svarbaus maorių kultūroje, dirbtuvėse ir pasigaminti originalių dirbinių. Taip pat turėsime galimybę užsisakyti skrydį sraigtasparniu iki ledynų ir leistis į žygį įspūdingais gamtos takais. Tiesa, jei bus norinčių praleisti popietę ramiau, Fokso miestelyje ir aplink taip pat netrūksta įdomių maršrutų ir jaukių užeigų, o popietės veiklas galėsime aptarti su kelionės vadovu. Nakvynė viešbutyje Fokso miestelyje.

8
diena
VANAKA (pusryčiai)
Šiandien išvyksime į populiarų slidinėjimo ir vasaros kurortą Vanaką, plytintį Otago regione. Kaip ir daugelis Naujosios Zelandijos gyvenviečių, šis miestas –  vartai į Žvilgančiojo kalno nacionalinį parką – išaugo aukso karštinės metu. Pakeliui laukia ne vienas įdomus ir vaizdingas sustojimas. Pirmiausia stabtelėsime visai šalia Tasmano jūros pakrantės, kur Laivų upė teka jūros link ir galėsime pasigrožėti atšiauriu Vakarinės pakrantės kraštovaizdžiu. Pasirinktinai, pasivaikščiosime pavėsingomis medžiais ir krūmynais nuaugusiomis pelkėmis arba patyrinėsime vėjo plaikstomas smėlio kopas ir pakrantės miško takus. Po to vyksime į Žvilgančiojo Kalno nacionalinį parką, įkurtą 1964 m. ir plytintį Pietų Alpėse, Otago ir Vestlando regionuose. Šioje saugomoje gamtos teritorijoje plytintys miškai ir aukštos kalnų viršūnės mėgstamos tiek žygeivių, tiek alpinistų. Be to, čia driekiasi daugiau nei šimtas ledynų! Pasiekus Žvilgančiojo kalno nacionalinį parką, laukia lengvas pasivaikščiojimas iki įspūdingo Griaustinio upės krioklio (96 m aukščio). Atvykus į Vanaką, laisvas vakaras poilsiui. Nakvynė viešbutyje Vanakoje.

9
diena
VANAKA (pusryčiai)
Vanakos miestas įsikūręs ledyno išraižytame baseine, kuriame taip pat plyti ir ketvirtas pagal dydį šalyje Vanakos ežeras, kurio grožį pabrėžia šalimais stūksantys kalnai – ne veltui Vanaka laikoma vienu gražiausių Naujosios Zelandijos miestų. Milžiniškame, net 45 km ilgio Vanakos ežere yra keturios salos, o dalyje jų veikia ekologiniai draustiniai. Vasaros metu čia gausu vandens sporto entuziastų ir žygeivių, o žiemą susirenka slidininkai. Šiandien turėsime daug savarankiško laiko pasigrožėti Vanakos apylinkėmis. Nuostabių dalykų, kuriuos čia galima pamatyti ir nuveikti, tikrai netrūks, o kelionės vadovas mielai pasidalins savo patarimais. Turėsime galimybę pasivažinėti dviračiu* Vanakos ežero pakrante arba persėsti į vandens transportą* ir plaukti į Mou Vaho salą, kurioje plyti dar vienas ežeras, o jame – sala. Be to, Vanakos apylinkėse gausus vaizdingų pasivaikščiojimų maršrutų pasirinkimas. Čia galima išvysti ir garsųjį vandenyje augantį Vanakos ežero gluosnį – daugiausiai fotografuojamą medį visoje šalyje. Taip pat verta apsilankyti jaukiose miestelio kavinėse ir pasigrožėti aplinkiniais vaizdais. Nakvynė viešbutyje Vanakoje. 

10
diena
KVINSTAUNAS – TE ANAU (pusryčiai)
Šį rytą išvyksime iš Vanakos ir vaizdingu keliu, vedančiu pro nuostabius Karūnos kalnų masyvo peizažus, važiuosime Kvinstauno link. Pakeliui išvysime Kardronos kalną, kurio viršuje, net 1900 m aukštyje, įrengtas slidinėjimo kurortas. Pats Kvinstaunas – tai kurortinis miestas Otago regione, įsikūręs siauro, išskirtinės formos Vakatipu ežero pakraštyje. Jo prieigose matyti visa eilė snieguotų kalnų viršūnių. Vėlyvą rytą atvykus į Kvinstauną laukia susitikimas, kurio metu pasveikinsime naujus keliautojus, prisijungsiančius prie mūsų šiame kelionės etape. Tuomet vyksime į žavingą ežero pakrantės miestelį Te Anau, kurio pavadinimas maorių kalba reiškia „sūkuriuojančių vandenų vieta“ – tai vartai į Fjordlando nacionalinį parką. Važiuojant apatiniu Vakatipu ežero, kurio fone stūkso taikliai pavadinti Puikieji kalnai, lanku, mus lydės nepamirštami kraštovaizdžiai. Po penkių valandų kelionės atvyksime prie paties didžiausio Pietų saloje Te Anau ežero, besidriekiančio tolyn į fjordų gilumą ir tankiais miškais nuaugusius kalnus. Vakarinėje Te Anau ežero pakrantėje išsiraizgęs paslaptingų urvų labirintas, tad, pasirinktinai, šįvakar galėsime nuplaukti į uodų lervų žaliai nušviestus požeminius urvus. Nakvynė Viešbutyje Te Anau.

11
diena
MILFORDO ĮLANKA – TE ANAU (pusryčiai)
Nuostabūs ir nepamirštami fjordų vaizdai geriausiai atsiskleidžia žvelgiant iš vandens, tad šiandien leisimės į įsimintiną kruizą Milfordo įlanka fjordų link. Vandenyse, įtekančiuose į Tasmano jūrą, stebėsime žaismingas afalinas ir jūrų lokius. Plaukiant pro nesuskaičiuojamą daugybę rūkuose skendinčių pakrantės krioklių, kartas nuo karto išnyrančias ledu padengtas kalnų viršūnes, vešlų atogrąžų mišką ir vingiuotas įlankas, aplink tvyranti tyla padės pajusti nepaprastą gamtos artumą. Grožėdamiesi vaizdais, kurie atrodo tarsi iš kito pasaulio, įkvėpsime gaivaus kalnų oro. Vėliau, kartu su vadovu, leisimės į pasivaikščiojimą krūmynų apsuptu apžvalginiu taku, kur didingą tylą pakeis gyvosios gamtos garsai. Lauks lengvas kopimas, tačiau vaizdai, atsiveriantys  į vandenis ir kalnų viršūnes, pasiekus Milfordo apžvalgos aikštelę, to verti. Toliau leisimės į kelią Veidrodinių ežerų taku – tai lengvas pasivaikščiojimas, kurio metu išvysime daug nedidelių ežerėlių, kuriuose atsispindi kalnai ir aplinkinė augmenija. Vakarienei sugrįšime į Te Anau: galbūt pavyks paskanauti vietinių mėgstamos elnienos ar omarų. Nakvynė viešbutyje Te Anau.

12
diena
KATLINO PAKRANTĖ (pusryčiai)
Šį rytą iš vakarinio salos kranto persikelsime į pietrytinį, kuriame plyti nuostabus, tačiau, iš pirmo žvilgsnio, žmogaus pamirštas Otago kampelis – Katlino pakrantė. Tai gana atšiauri ir retai apgyvendinta Pietinės salos dalis, išsiskirianti įspūdingu kraštovaizdžiu. Katlino pakrantėje stūkso daug uolų, auga tankūs miškai ir galima išvysti nemažai nuo žmogaus akies pasislėpusių krioklių. Čia aptinkama visa eile nykstančių paukščių rūšių, tarp kurių ir vieni rečiausių geltonakiai pingvinai (jų priskaičiuojama vos keli tūkstančiai). Aukštos Katlino pakrantės vandenyno bangos traukia ne tik banglentininkus, bet ir jūrų liūtus bei ruonius. Leisimės į žygį Riedulių kyšulio link, kurio metu išvysime švyturį, stūksantį ant uolėtos atodangos įsirėžusios į Pietų Ramųjį vandenyną. Šią atodangą supa uolėtos salelės, nuo kurių ir kilęs kyšulio pavadinimas. Riedulių kyšulys mėgstamas daugybės jūros paukščių: pingvinų, baltaplunksnių kaukėtųjų padūkėlių ir karališkųjų girnovių, išsiskiriančių juodais šaukšto formos snapais. Vėliau tankiu mišku žygiuosime 22 m aukščio Makleino krioklio link. Šį krioklį iš abiejų pusių supa sodrios tamsiai žalios spalvos samanomis apaugusios uolos. Po pietų, pasivaikščiojimo smėlėta pakrante metu, pasigrožėsime bangų mūša, vėjo blaškomais paplūdimiais ir saulėje besiilsinčiais jūrų liūtais. Nakvynė viešbutyje Katlino pakrantėje.

13
diena
STIUARTO SALA (pusryčiai)
Šiandien vyksime į pačią Pietų salos apačią ir persikelsime keltu per Fovo sąsiaurį į trečiąjį pagal dydį Naujojoje Zelandijoje žemės masyvą – atokią ir atšiaurią Stiuarto salą (kelionė 30 km pločio sąsiauriu užtruks apie valandą). Maorių kalba sala dar vadinama Rakiura – „švytinčio dangaus kraštu“, kadangi saloje matoma pietų pašvaistė. Beveik visą šios trikampio formos salos teritoriją užima nacionalinis parkas, kuriame plyti žmogaus nepaliesti miškai, paplūdimiai ir įlankos, o gyventojų tėra vos apie keturis šimtus. Reljefo įvairove pasižyminti Siuarto sala mėgstama ne tik žygeivių, bet ir paukščių stebėtojų: čia gyvena nykstantys rudieji kiviai ir neskraidantieji Stiuarto salos kiviai. Nakvynė viešbutyje Stiuarto saloje.

14
diena
STIUARTO SALA (pusryčiai)
Laisvas laikas Stiuarto saloje, kurio metu galėsime iš arčiau susipažinti su nuostabia pakrante ir naujausiu šalyje Rakiūros nacionaliniu parku (2002 m.). Šioje saugomoje teritorijoje turėsime išskirtinę galimybę išvysti laukinę gamtą ir pirmykščius kraštovaizdžius: nuo tankių pakrantės atogrąžų miškų iki gėlavandenių pelkių, nuo plačių smėlio kopų iki granito kalnų grandinių. Beje, Rakiūros nacionalinis parkas turi kuo nustebinti ne tik dienos, bet ir nakties metu: sutemus čia pasigirsta pelėdų ir kivių balsai. Pasirinktinai, vyksime į kruizą* po salos įlankas ir įlankėles stebėti pingvinų bei kitų jūros paukščių, arba leisimės į pasivaikščiojimą miškingais pakrantės takais vedančiais pro senąsias maorių gyvenvietes. Pasisemsime žinių apie vietinę florą ir fauną, atsipalaiduosime paplūdimiuose arba surengsime pikniką. Grožėdamiesi spindinčios Viljamo įlankos vaizdais, išvysime tolumoje plytinčius Pietų salos kalnus. Sugrįžę į nakvynės vietą, likusį vakarą galėsime skirti poilsiui arba bendrai vakarienei vietiniame restorane. Nakvynė viešbutyje Stiuarto saloje.
15
diena
STIUARTO SALA – KVINSTAUNAS – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien Fovo sąsiauriu plauksime atgal į Pietų salą ir vyksime į Kvinstauną. Šį miestą – paskutinę kelionės Naujojoje Zelandijoje stotelę – pasieksime popietės metu (apie 14 val.). Vakare lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

16
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Nuo4505
2025 03 23 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1900
su skrydžiu: 6405

Apie Naująją Zelandiją

Turbūt toliausiai nuo viso aplinkinio pasaulio nutolęs kraštas Pietų pusrutulyje, tarp Australijos ir Antarktidos. Naująją Zelandiją sudaro salų grandinė, iš kurių didžiausios dvi – Šiaurės ir Pietų salos. Dėl savo atokumo, šalis išlaikiusi savo autentiškumą. Čia išskirtinė gamta, gyvūnija ir vietiniai gyventojai – maoriai, kurie vis dar išlaikę savo

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
2025 03 23
16 dienų
4505 €
9010 € visiems
12810 € visiems su skrydžiu
Keliaujant į Naująją Zelandiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose, lodžijose, moteliuose (12 nakvynių: 1 nakvynė Kraistčerče, 1 nakvynė Vestporte, 1 nakvynė Kumaroje, 2 nakvynės Fokse, 2 nakvynės Vanakoje, 2 nakvynės Te Anau, 1 nakvynė Katlino pakrantėje, 2 nakvynės Stiuarto saloje);
  • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių);
  • Vietinių anglakalbių gidų paslaugos;
  • Programoje nurodyti pervežimai;
  • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
  • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

  • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kraistčerčas – Kvinstaunas – Vilnius (kaina 1900 – 2500 EUR, priklausomai nuo sezoniškumo ir bilietų užsakymo laiko);
  • Elektroninis leidimas įvažiuoti į šalį NzeTA (~20 EUR);
  • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~25 EUR BTA draudimas);
  • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
  • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 1100 EUR;
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams ir vairuotojams, kuriuos surinks kelionės vadovas;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

  • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

    • Pažintis su magiškuoju Fokso regionu, besidriekiančiu po atogrąžų miškus, ir pasivaikščiojimas spindinčio Matesono ežero pakrantėmis. 
    • Įspūdingi, milijonus metų skaičiuojantys „Blynų uolų“ ir Hokitikos tarpeklio kraštovaizdžiai, bei jūrų lokių stebėjimas Nepalankaus vėjo kyšulyje. 
    • Plaukdami Milfordo įlankos vandenimis pasinersime į tylą, o šimtai vandens kaskadų ir tankiais miškais apaugę krantai paliks be žado. 
    • Fovo sąsiauriu persikelsime į laukinę Stiuarto salą, kurioje net dvi dienas praleisime plaukiodami po įlankas, stebėdami pingvinus ir kitus jūros paukščius, vaikščiodami miškingais pakrantės takais ir ieškodami čia gausiai gyvenančių kivių. 

Kelionės užsakymas

2025.03.23 (16 d.) 4505 €

Nuo
4505

+ skrydis apie: 1900 visiems su skrydžiu: 12810
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Ingrida
Susisiek su Naujosios Zelandijos specialiste Ingrida ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Prijungimas prie anglakalbės grupės Naujiena!
Klasikinė Peru
Peru
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

PRIJUNGIMAS PRIE RUSAKALBĖS GRUPĖS
Peru – didžiosios imperijos palikimas
Peru
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Prijungimas prie anglakalbės grupės Naujiena!
Klasikinė Peru su Titikakos ežeru
Peru
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Prijungimas prie anglakalbės grupės Naujiena!
Peru ir Bolivija
Peru
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiuo pasiūlymu šiandien jau domėjosi 4 žmonės

Pasirinkite datą...