Vourvourou | Apie kurortą

 

Orai Vourvourou. Kada keliauti?

Liepa yra karščiausias mėnuo Vourvourou mieste, kurio vidutinė temperatūra yra 29 ° C (84 ° F), o šalčiausias - sausis 6 ° C (43 ° F). Drėgniausias mėnuo yra gruodžio mėn., Vidutiniškai 77 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra liepos mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 24 ° C (75 ° F)

 

Vourvourou

Vourvourou yra nedidelis kaimas, įsikūręs Sithonia pusiasalio centre ir gali būti apibūdinamas kaip Sithonijos paskirties vieta gerai praleisti laiką. Be tinkamo kaimo centro, Vourvourou yra mažų šeimos apartamentų ir studijų bendruomenė, daugelis iš jų turi sodrų žolės paplūdimio turtą. Regionas siūlo unikalų jūros derinį su ežero savybėmis, storu mišku apaugusiu kalnu ir 9 unikaliomis salomis, matomomis iš paplūdimio, todėl jis yra geriausias atostogų tikslas.Taigi, jei jums patinka tyrinėti, atrasti naujas kultūras, pasidaryti aktyvias pramogas ar pasimėgauti ikoninėmis laukinių gyvūnų rūšimis, „Vourvourou“ siūlo vieną iš geriausių atostogų vietų Graikijoje.

Ištirti Vourvourou jūros baidarėmis!

Jei ieškote idealaus turizmo, sporto, linksmybių, gamtos ir vietinės kulinarijos patirties, kodėl gi ne neplaukti su baidarėmis viename iš gražiausių Halkidiki kraštovaizdžių? Gražus peizažas, įvairios unikalios ir nuošalios vietos ir vietovės su krištolo turkio vandeniu, idealiai tinkama maudytis ir nardyti, yra tai, ko turėtumėte tikėtis! Nuo gegužės iki spalio pabaigos, kasdien siūlomos viskas įskaičiuotos ekskursijos, teikiančios nuotykius, kurie iš tiesų leidžia jaustis kaip išlaisvintas tyrinėtojas, valdantis jūrą ir žemę . Išvykstant iš Vourvourou, šios jūrų baidarių kelionės suteikia puikią galimybę plaukti per skaidrius mėlynius vandenis aplink Diaporos salą (didžiausią iš 9 salų, esančių įlankoje), tyrinėdami kai kuriuos gražiausius ir nutolusius Sithonia paplūdimius, kaip Karydi paplūdimys, Havajų paplūdimys ir garsioji Mėlyna lagūna. Kelionės suprojektuotos taip, kad atitiktų visus patirties ir sugebėjimų lygius, todėl nereikia jokios ankstesnės baidarės patirties. Idealiai tinka poroms ir šeimoms su vaikais. Jūrų baidarių ekskursijų akcentas - tai šviežiai pagamintas graikų stiliaus pietūs su daugybe vietinių gėrybių, šviežių vaisių ir sveikų užkandžių!

Ekskursijos su jogos pratimais, baidarėmis Vourvourou mieste

Joga yra puikus papildymas baidarėms, o kompanija „Sea Kayak Halkidiki“ siūlo visapusišką vadovaujamą Joga baidarės ekskursijas, derindama baidarių su jūra praktiką gražioje Diaporos saloje Vourvourou įlankoje. Plaukimo baidarėmis kelionė siekia padidinti savo supratimą apie aplinkinį pasaulį, vadovaudamasi jūrų baidarių ekologine kelione ir aukštinančia joga.Joga ir baidarės derinys yra tai, ko nenorite praeiti, tai tikrai puikus būdas patirti gražų Vourvourou kraštovaizdį.

Nepamirštama žvejybos baidarių patirtis

Sugaukite ir valgykite savo žuvis, o baidarėmis plaukite gražioje Diaporos saloje! Ši „Sea Kayak“ žvejybos kelionė apjungia dvi plačiai paplitusius lauko užsiėmimus vienoje unikalioje vietoje. Mėgaukitės ramiu atsipalaidavimu gražiais nuošalesniais Diaporos salos paplūdimiais Vourvourou įlankoje, mokydamiesi viską, ką reikia žinoti apie žvejybą, valymą ir kepsninę savo žuvims!

Nuostabi žygio kelionė iš Mt. Itamos – Sithonia

Sithonia pusiasalis Halkidikyje yra geriausiai žinomas dėl savo paplūdimių. Tačiau nėra geresnio būdo pasigrožėti kranto linija, nei žiūrėti nuostabų vaizdą iš viršaus. Kelionė po pėsčiųjų seka takus per kalnų pušynus, vienodai tankiame plataus kelio ir mažų kelių tinkle, kurie sudaro gražiausius ir neišnaudotus Sithonijos maršrutus. Tai yra apsaugotas rezervatas su nepaprasta flaura ir fauna. Miškas idealiai tinka vaikščioti, o per visą kelionę jūs galite pasigrožėti nuostabiais vaizdais į Vourvourou įlanką ir Diaporos salų kompleksą, kuriame dominuoja įspūdinga Mt forma. Athos (2,033 m).Gyvūnai, gyvenantys kalnuose, yra vilkai, lapės, triušiai ir šernai. Su tiek daug skirtingų lankytinų vietų, ir daugybė dalykų, kuriuos reikia padaryti, „Houridiki“ „Vourvourou“ yra geriausia atostogų vieta Graikijoje, kur galėsite praleisti vasaros dienas plaukimo, baidarės jūroje, užsiimti joga, žvejyba ir žygiais. Nepraleiskite progos atrasti viską!

 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: