Ouranoupoli | Apie kurortą

Ouranopolis - tai trečias pagal dydį miestelis, esantis Chalkidikės pusiasalyje. Tai nedidelis, tačiau miestas turi ne tik aktyvų naktinį gyvenimą, šnarantį linksmybėmis ir nerūpestingumu, bet svarbų istorinį paveldą. O iš visų pusių supanti užburiančio grožio gamta, pasižyminti sodrių kvapų ir spalvų augmenija bei mėlynos spalvos jūra, padaro šią vietą ypatinga bei ypač populiarią tarp turistų. Atostogaujant Ouranopolyje vertėtų aplankyti Agia Eleousa bažnyčią, miesto galeriją bei Kalitėjos paminklą.

Orai Ouranoupoly. Kada keliauti?

Rugpjūtis yra karščiausias Ouranoupoly mėnuo, kurio vidutinė temperatūra yra 38 ° C (100 ° F), o šalčiausias - sausis 18 ° C (64 ° F).

Ouranoupolis

Ouranoupolis - tikrai puikus miestas, esantis ant žmogaus statytų sienų su dievišku, nes jis jungia Šventąjį kalną (vėl Oros) su likusia Graikijos dalimi, yra 120 km nuo Salonikų ir gausiai apdovanoja kiekvieną lankytoją savo gamtos grožiu , nes ji harmoningai sujungia kalną su jūra. Tai pajūrio regionas prie Athos, turintis istorinę ir architektūrinę didybę, taip pat suteikia daug galimybių poilsiui ir ramybei. Ouranoupolio ypatybė yra taika, kuri vyrauja sielos išaukštinimui, net ir lankytojui, kuris gyveno.

Įžymybių apžiūrėjimas

Įėjimas į Šventąjį kalną (Agionas Oros) yra leidžiamas tik vyrams (gavus specialų leidimą), tačiau lankytojas gali eiti į ekskursiją po Šventąjį Kalną (vėlgi) pusiasalį ir stebėti iš tolo, plika akimi ar su žiūronais, jo gamtos grožiu ir išskirtine Bizantijos vienuolynų architektūra. Kiekvieną dieną laivai išvyksta į kruizus aplink Šventąjį kalną (vėlgi Oros), o iš Ouranoupolio į Salonikus ir visus kitus mažus Halkidiki kaimus vyksta dažnai. Verta aplankyti Prosforio bokštą, esantį šalia uosto. Bokštas yra didžiausias ir geriausiai išsaugotas Halkidikyje. Jį pastatė Vatopediou vienuolynas iki 1344. m. 1928 m. Loch pora persikėlė į bokštą (Loch palaikė to laiko pabėgėlius ir sukūrė rankų darbo kilimus, kurie išlikę iki šiol).

Maistas

Pradėkite dieną gerais tradiciniais pusryčiais paplūdimyje vienoje iš pajūrio kaimo kavinių ar restoranų. Tuomet pirkite tradicinius kepinius ir liaudies meno daiktus kaimų alėjose ir suraskite visas mažas parduotuves, kuriose savarankiškai mokomi menininkai, kurie kuria dekoratyvinius daiktus su džiovintomis gėlėmis, gatavu stiklu ir kitomis medžiagomis, parduoda savo meno kūrinius. Pietų metu pasimėgaukite šviežios žuvies patiekalais ir išgerkite Šventojo kalno vyno („Athos“ kalną), o jūros vėjas išsilieja. Pasivaikščiokite kaime ir priimkite su svetingų gyventojų šypsenas, kad galėtumėte jaustis kaip namuose. Vakare rasite gražių restoranų ir barų su užkandžiais, ir jei jums pasiseks, galėsite išgirsti senas graikų dainas, kurias atlieka vietiniai dainininkai.

Plaukiojimas

Priklausomai nuo nuotaikos, lankytojas gali pasirinkti arba aiškius netoliese esančius Ouranoupolio paplūdimius, arba mažus vaizdingus plotus, kad galėtumėte pasimėgauti šiltu oru. Tačiau lankytojas gali paimti vieną iš mažų laivų iš miesto mažo uosto ir paplaukioti penkių negyvenamų salų vandenyse, esančiuose per pajūrio kaimą.

Paslaugos

Ouranoupolyje lankytojas gali rasti bankus, kuriuose yra automatinių operacijų automatai, ir tarpmiestinius autobusus į Saloniką, taip pat į kitus kaimyninius miestus Sithonijoje.Miestas taip pat turi vaistų parduotuves, policijos departamentą, parduoda filmus pirkti, spausdinti, PPC (OTE) ir viešuosius kortelių telefonus.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: