Neos Mamaras | Apie kurortą

Neos Mamaras - tai antrasis pagal dydį miestelis Sithonijos pusiasalyje. Kurortas įkurtas 1922 m. ir buvo skirtas pabėgėliams. Šiuo metu čia gyvena apie 3000 žmonių. Dalis miesto yra įsikūrusi ant trijų uolėtų kalvų, kai kurios iš jų apaugusions pušimis. Viešėdami Neos Mamaras miestelyje išvysite aukščiausią Sithonijos pusiasalio tašką – 811 m kalvą. Kurorte rasite du paplūdimius, kurie apdovanoti "Mėlynąja vėliava" dėl savo ypatingos švaros. Neos Mamaras taip pat turi uostą, iš kurio dažnai vyksta ekskurijos laiveliais po aplinkines vietas.

Orai. Kada keliauti?

Liepa yra karščiausias mėnesis Neos Marmaras, kurio vidutinė temperatūra yra 26 ° C (79 ° F), o šalčiausias - sausis 6 ° C (43 ° F). Drėgniausias mėnuo yra gruodžio mėn., Vidutiniškai 55 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra spalio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 30 ° C (86 ° F).

Lagomandros paplūdimys

„Lagomandra“ paplūdimys iš tikrųjų yra 2 paplūdimiai, laikomi „mėlynosios vėliavos“ paplūdimiais. Įsikūręs į šiaurę nuo Neos Marmaras, Lagomandra paplūdimys yra vienas iš populiariausių rajone. Paplūdimys yra labai gerai įrengtas vandens sportui ir yra puikus, jei ieškote tam tikros veiklos.Dideliuose viešbučiuose esantys keliai atneša daugybę turistų į paplūdimį, todėl jie valdo paplūdimio organizaciją. Šiauriniame paplūdimyje yra paplūdimio baras su paplūdimio gultais ir skėčiais, o kitas paplūdimys yra atviras. Pietinis paplūdimys yra ten, kur organizuojamas vandens sportas. Prie paplūdimio pušynuose yra tavernų. Abu paplūdimiai turi minkštą smėlį ir yra fantastiški plaukimui ir plaukimui ant čiužinio. Šiaurinis paplūdimys sparčiau gilėja ir pietinis paplūdimys yra seklesnis.

Kelifos

Kelifos saloje yra daug pušų ir laukinių alyvmedžių, joje yra daug stačių šlaitų ir pakrančių. Siauros uolos aplink salą kai kuriose vietose sudaro įdomius urvus, kviesdamos jus tyrinėti. Vienas ir vienintelis salos paplūdimys, kuriame yra švarūs mėlyni vandenys, yra puiki vieta maudytis ir nardyti. Salą galima pasiekti per jūrą, laivu ar burlaiviu iš Neos Marmaras (Sithonia) arba Kassandra pusiasalio (Paliouri kaimas).Vandenys, supantys šią negyvenamą salą, siūlo keletą skirtingų nardymo vietų. Vėžlių salos jūros dugnas yra labai įvairus, o nardymui tinkamos daugiau nei 10 vietų. Ši vietovė nustebins narus su turtinga povandenine gyvūnija ir augmenija - koralais, jūros anemonais, jūrų žvaigždėmis, gaudytomis unguriais, skorpionų žuvimis, jūrų arkliais.

Paradisos paplūdimys

„Paradisos“ paplūdimys yra šiaurinis Neos Marmaras paplūdimys. Tai siauras paplūdimys, kuris yra prie vietinių viešbučių ir apartamentų, esančius promenadoje. Čia rasite keletą gerų restoranų ir paplūdimio barų. Paplūdimys yra gerai įrengtas su paplūdimio gultais ir skėčiais. Pats paplūdimys yra smėlio ir akmenukų derinys, pietinė dalis yra akmenukų, o šiaurinė dalis - smėlio. Jūros dugnas kai įeinate į vandenį, yra akmenuotas, bet tada virsta smėliu. Rekomenduojama plaukti su batais, kad nesužeistumėte kojų. Kartais gali būti bangų, bet paplūdimį patruliuoja gelbėtojai. „Paradisos“ yra geras pasirinkimas šeimoms.

Domaine Porto Carras

Vynai, pagaminti „Domaine Porto Carras“ vyno gamykloje, yra laikomi vynais su saugoma kilmės vietos nuoroda (P.D.O.) „Melitono šlaituose“. SKVN nurodomi produktai, pagaminti, perdirbti ir paruošti tam tikroje geografinėje vietovėje, naudojant vietinius gamintojus, turinčius savo žinias ir vietinio regiono ingredientus.Vynai iš Domaine Porto Carras per daugelį metų laimėjo daugybę nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų už puikią kokybę. Labiausiai apdovanotas vynas yra jų aukščiausios kokybės prekės ženklas „Chateau Porto Carras“, pagamintas jau daugiau kaip 40 metų.

Vynuogynų turas

Dviejų valandų kelionė prasideda vynuogynais ir toliau tęsiama į vyno gamyklą, kur vyno degustacija bus atliekama kartu su puikiais gardumynais. Ekskursija tęsiama į naujus vynuogynus, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai, ir baigiasi istorinio Villa Galini eksterjero kelionė.Laikas: 10:30 antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienįMokestis: 15 EUR / žmogui, 7,50 EUR / vaikui iki 12 metų

Porto Carras paslėpti paplūdimiai

„Porto Carras“ paslėpti paplūdimiai yra maži izoliuoti įlankos, kurios yra Porto Carras kurorto dalis. Tęsiasi 9 kilometrus išilgai pakrantės ir leidžia svečiams rezervuoti savo privatų paplūdimį. Kiekvienas iš jų yra įspūdingoje aplinkoje tarp pušų ir dažnai paslėptas nuo visuomenės. Kartais pamatysite burlaivį, pritvirtintą prie kranto ir rasite savo mažą rojų. Kai kuriuose artimiausiuose kurortuose gali būti skėčiai ir paplūdimio gultai. Paplūdimiai skiriasi nuo smėlio įlankų ir akmenukų. Vanduo dažnai yra seklus ir geras, kad galėtumėte atsigaivinti. Kadangi dauguma viešbučio svečių lieka dviejuose kurorto paplūdimiuose, šie paslėpti paplūdimiai paprastai yra apleisti.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: