Nea Potidėja | Apie kurortą

Kasandros pusiasalio pradžioje yra labiau ramiam poilsiui tinkami miesteliai. Nea Potidėja pastatyta vietoje čia anksčiau stovėjusio miesto, kuris buvo įkurtas VII a. prieš Kr., todėl čia rasite šio miesto sienos griuvėsius, šalia uosto pamatysite vandens apsemtus miesto tvirtovės likučius. Gurmanai čia ras jaukių graikiškų tavernų bei kavinių, kur turės puikią galimybę mėgautis graikiškos virtuvės patiekalais. Tai pati siauriausia Kasandros pusiasalio vieta.

Orai Salonikuose. Kada keliauti?

Liepa yra karščiausias mėnesis Salonikuose, kai vidutinė temperatūra yra 25 ° C (77 ° F), o šalčiausias - sausis 6 ° C (42 ° F). Drėgniausias mėnuo yra lapkričio, vidutiniškai 80 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra liepos mėnesį, kai vidutinė jūros temperatūra yra 26 ° C (79 ° F).

Nea Potidea

„Nea Potidea“ kanalas, jungiantis „Toroneos“ įlanką su Thermaikos įlanka, siūlo vaizdą į tiltą. Lankytojai dažnai paveikiami tuo, kad Kassandros pusiasalis yra sala, kurios „vartai“ saugomi vaizdingame Nea Potidea mieste. Nėra atsitiktinumo, kad šis miestas, kuris nuo senų laikų suvaidino savo suverenitetą dėl savo vietos, vadinamas „Kassandros durimis“. Justino siena yra vidinėje kelio pusėje, atskiriančioje miestą nuo kanalo. Dauguma likusių sekcijų yra įėjimo į pusiasalį įtvirtinimų dalis. Siena baigiasi į vakarus, į uostą, kur bangos skalauja vakarinį bokštą. Pėsčiomis, maždaug 1 km į pietryčius nuo miesto, yra archangelų koplyčia, pastatyta 1872 m. Su medžiagomis iš Senovės Potidėjos. Dabartinėmis dienomis Nea Potidea vaizduoja labai skirtingą vaizdą. Yra pėsčiųjų ir dviračių takų, kioskų, tiltų ir dviejų kilometrų į rytus įsikūręs paplūdimys, idealiai tinka pasivaikščioti ir plaukti. Vakarinėje pakrantės pakrantėje yra žuvų prieplauka, o prieplauka yra pripildyta profesionaliais ir mėgėjiškais žvejybos laivais. Sine qua non vizitas į rajoną, kuriame yra šviežia žuvis, kurią lankytojai gali mėgautis vienoje iš daugelio vietinių tavernų, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į kalvą. Romantiškai gali pasimėgauti saulėlydžiu prie Nea Potidea švyturio, esančio netoli paplūdimio, ir tada atvėsti gėrimu viename iš rajono barų, kurie yra jūros pakrantėje.

Nea Potidea paplūdimys

Nea Potidea paplūdimys Halkidiki: Nea Potidia paplūdimys yra populiari kurorto dalis, tiesiai į Kassandros pusiasalio įėjimą, žinomą kaip pirmoji Halkidiki dalis. Jis yra 30 km į pietus nuo Polygyros ir 60 km nuo Salonikų. Kranto liniją sudaro plati smėlio juosta; paplūdimys yra gerai organizuotas, jame yra daug paplūdimio gultų ir skėčių. Jos mėlyni vandenys puikiai tinka maudytis. Jis skaičiuojamas nuo artimų viešbučių, apartamentų ir kambarių nuomos, taip pat kavinių ir paplūdimio barų. „Nea Potidea“ paplūdimyje taip pat yra daug gražių tavernų su skaniais šviežios žuvies patiekalais. Apylinkėse yra talentingų vešlių augalų.

Agios Mamas paplūdimys

Ramus Agios Mamas paplūdimys yra 23 km į pietvakarius nuo Poligiros ir 5 km į rytus nuo Nea Moudania. Agios Mamas yra labai ilgas ir platus smėlio paplūdimys; šios savybės daro jį gana patraukliu tarp vietinių gyventojų ir turistų. Jame yra gražūs vandenys ir daugybė saulės lovų ir skėčių. Agios Mamas kaimas, esantis netoli nuo paplūdimio, yra pasirengęs suteikti jums visas reikalingas paslaugas.

Šiuolaikinis kaimas

Vakarų pusėje esančiame krante dominuoja prieplauka, kuri yra iškasta kaip priedas, prijungtas prie kanalo netoli Vakarų terminalo, ir kai kurių gražių tavernų, iš kurių atsiveria vaizdas į vandenį. Ten nėra paplūdimių, nes daugelis kranto yra žemomis uolomis. Tai beveik kaip 2 kaimuose viename: vienoje pusėje yra prieplauka ir uostas bei mažos uolos, bet ne paplūdimys, apie kurį kalbėti, o kita pusė - visi paplūdimiai, parkai, turizmo parduotuvės, kavinės ir restoranai.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: