Chaniotis | Apie kurortą

Nedidelis, bet judrus ir spalvingas kurortas Kasandros iškyšulyje. Smulkaus žvyro paplūdimys - gera vieta maudytis ir degintis. Miestelyje yra daug barų, tavernų, restoranų, suvenyrų parduotuvėlių. Šiltais vakarais malonu pasivaikščioti ar pasėdėti tavernose po atviru dangumi.

Orai Chanioti

Liepa yra karščiausias mėnuo Chaniotyje, kurio vidutinė temperatūra yra 27 ° C (81 ° F), o šalčiausias - sausis 6 ° C (43 ° F).

Hanioti paplūdimys

„Chaniotis“ arba „Hanioti“ yra turizmo kurortas, įsikūręs pietrytinėje Kassandros pusiasalio pusėje Halkidikyje. Kaimas yra tarp Polychrono šiaurėje (4 km) ir Pefkochori pietuose (3 km). Atstumas iki sostinės Thessaloniki yra maždaug 100 kilometrų. Chaniotis kaime gyvena apie 1000 gyventojų, o vasaros mėnesiais jis yra svarbus turistų traukos objektas tūkstančiams lankytojų. Pagal tradiciją kaimas buvo pavadintas po jo pirmojo gyventojo, atvykusio iš Chanijos miesto Kretoje, ir apsigyveno maždaug 2,5 km į pietus nuo dabartinio Chaniotio. „Chaniotis“ paplūdimys buvo apdovanotas Mėlynąja vėliava ir yra gražus ilgas smėlio paplūdimys su smulkiu baltu smėliu. Pušys auga iki pat paplūdimio ir pačiame paplūdimyje yra medžių. Paplūdimio dalyje nuomojami paplūdimio gultai ir skėčiai. Tai gera vieta nardymui ir jūs taip pat galite praktikuoti vandens sportą čia, pavyzdžiui, nardymas ir vandens slidės. Netoli paplūdimio yra ir užeigos, kur galite gauti ką nors gerti ar valgyti. Kai kurie paplūdimio barai suteikia nemokamą saulės gultų naudojimą, jei užsakote ką nors gerti.

Kasandros pusiasalis

Kassandra, vakarinėje Halkidikio pusiasalyje, yra žinoma dėl savo išsaugoto gamtos grožio, įtraukiančio naktinį gyvenimą, kasmetinius festivalius ir begalines pramogas. Ir po nuostabių dienos ir nakties užsiėmimų, visų rūšių keliautojams teikiamos apgyvendinimo paslaugos rūpinsis jūsų nusipelnusiu poilsiu. Kai važiuojate Kassandros pakrantę, kurią apgaubia Šiaurės Egėjo vandenys, jūs sužavėsite viską, ką matote tarp nesugadinto ir laukinio šiaurinio Kassandros grožio, žalumos jūros rytuose ir pramoginėse patalpose. vakarai. Daugybė paplūdimio barų yra pakrantėje.

Pefkochori

„Pefkochori“ arba „Pefkohori“ yra gana didelis kurortas pietryčiuose nuo Kassandros pusiasalio Halkidikyje. Jis įsikūręs 3 km į pietryčius nuo Chaniotios ir turi apie 1700 gyventojų. Atstumas iki Salonikų yra apie 105 km. Vieta yra pavadinta po kaime esančiais pušynais. Pefko graikų kalba reiškia "pušis" ir Chori arba Hori reiškia "kaimą". Priešais Pefkohori kaimą yra ilgas ištemptas paplūdimys su baltu smėliu ir nedideliais žvirgždais, o pėsčiomis nueisite iki daugiau ir tylesnių įlankų su paplūdimiais. Pefkohori paplūdimys yra gyvas. Aplink paplūdimį yra daug kavinių ir restoranų, galite išsinuomoti paplūdimio gultus ir skėčius. Aplink paplūdimį yra pušų, kurie suteikia atspalvį. Pefkohori paplūdimyje yra galimybė užsiimti vandens sportu. Pefkohori sudaro senoji dalis ir nauja dalis. Naujojoje dalyje turistų yra ypač daug viešbučių, prekybos centrų, kepyklų, suvenyrų parduotuvių, juvelyrų, parduotuvių ir restoranų (nuo paprastų iki prabangos). Kaime yra prieplauka, iš kurios išvyksta kasdieniai ekskursijos laivai į kitus Halkidikio paplūdimius. Čia taip pat įrengtos „Dolphins Fkying“ valtys. Jūs galite gyventi Sithonia ir Athos pusiasalyje ir peržiūrėti jos vienuolynus. Pefkohori yra labai populiarus tarp Graikijos ir užsienio turistų, o sezono metu jis gali būti gana užimtas kaime.

Polychrono paplūdimys

„Polychrono“, esantis šalia Hanioti, yra 7 km ilgio ir organizuotas paplūdimys. Jo grožis yra unikalus, nes šalia yra pušynas. Tai šurmuliuojanti smėlio pakrantė su švariais vandenimis ir visais patogumais, pavyzdžiui, vandens sportu, tipiškomis užeigomis ir barais, taip pat neįgaliesiems.Loutra Agia Paraskevi

Kaip geriau pažinti Agia Paraskevi, pastebėsite, kad jos gyventojai yra labai paprasti ir išskirtinai svetingi žmonės. Jei planuojate pradėti bitininkystės verslą namuose, jie moko pagrindus; Bitininkystė ir alyvuogių auginimas yra pagrindinė šio svetingo kaimo veikla. Pirmiau minėtame „Agia Paraskevi“ terminiame SPA centre, be atjauninančių ir medicininių procedūrų, galite pasinaudoti panoraminiais vaizdais į pušyną ir Egėjo jūrą. SPA veikia nuo balandžio iki lapkričio, siūlo vandens masažo ir kūno procedūras, saunas, baseinus ir daugiau.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: