Chanija | Apie kurortą

Chanija, senoji Kretos sostinė, šiandien yra antras pagal dydį salos miestas (90 tūkst. gyventojų). Harmoningas ir ramus miestas,  palyginti su chaotiškuoju Heraklionu. Miniatiūriniame senamiestyje dominuoja venecijietiškojo periodo statiniai, o įspūdingas uostas mena auksinius klestėjimo laikus, kuomet Chanija buvo svarbus prekybinis uostas. Chanija – pripažįstamas gražiausiu Kretos miestu, puoselėjantis ir branginantis kultūrinį ir istorinį palikimą. Palei įlanką įsikūrę jaukūs restoranai, barai ir nedidukės parduotuvėlės. Ten pat šurmuliuoja ir garsusis kryžiaus formos turgus, turintis keturis įėjimus.

Į šiaurę ir į vakarus nuo Chanijos driekiasi vaizdingi paplūdimiai, apstatyti mažais miesteliais ir išgražinti vaizdingomis įlankomis. Vos 10 km nuo Chanijos, apelsinmedžių ir alyvmedžių giraičių apsupty įsikūręs kurortinis Agia Marina miestelis. Čia gausu įvairių kategorijų viešbučių, aplinkui – tavernos, barai, diskotekos, parduotuvės. Iškart už Agia Marinos – garsusis Platanias kurortas, kurio pavadinimas tiesiogiai siejamas su apylinkėse augančiais platanais. Kaip ir Agia Marinoje, čia verda tikras kurorto gyvenimas. Poilsiautojų pramogoms -  barai, tavernos, diskotekos bei didžiulis vandens atrakcionų parkas „Limnoupolis“, esantis vos 7 km nuo miestelio.

Georgiopolis – nedidelis žalumoje skendintis miestelis, 33 km nuo Chanijos. Kurortas garsėja puikiais smėlio paplūdimiais ir jūros gėrybių restoranais. Iš miesto paplūdimio atsiveria įspūdingas  vaizdas į Šv. Nikolajaus katedrą, iškilusią jūros apsuptyje.

Netoliese Georgiopolio – dar vienas Chanijos regiono miestelis – Kavros. Kavros kurortas tapo itin populiarus tarpe tų, kas renkasi poilsį prabangesniuose viešbučiuose ir mėgsta keliauti automobiliu.

Poilsinės kelionės į Kretą su Tez Tour nuo
488 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Kretą su Novaturas nuo
439 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Kretą su Novaturas nuo
439 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Kretą su Coral Travel nuo
432 €
Viešbučiai ir kainos
Poilsinės kelionės į Kretą su Aza tours nuo
629 €
Viešbučiai ir kainos

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: