Afitas | Apie kurortą

Tai nedidelis, gražus, žavintis nacionaliniu architektūros stiliumi, siauromis gatvelėmis kurortinis Kasandros iškyšulio miestelis, įsikūręs aukštai ant kalvos. Apačioje - smulkaus žvyro paplūdimys. Vakarais poilsiautojams atviros tavernų, kavinių, barų, suvenyrų parduotuvėlių durys. Iš miestelio atsiveria puikus vaizdas į Sitonijos pusiasalį.

Orai Afitoje. Kada keliauti?

Liepa yra karščiausias mėnesis Afitoje, kurio vidutinė temperatūra yra 25 ° C (77 ° F), o šalčiausias - sausis 6 ° C (43 ° F). Drėgniausias mėnuo yra gruodžio mėn., Vidutiniškai 77 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra rugpjūčio mėn., Kai vidutinė jūros temperatūra yra 25 ° C (77 ° F).

Kalitėja

Tai vienas iš populiariausių paplūdimių tarp vietinių gyventojų. Jis susideda iš daugelio nedidelių pušų. Vanduo yra gilus, todėl ten, kur maudysitės, turite būti atsargūs.Kalitėja įsikūrusi priešais nuostabius paplūdimius ir garsiąsias SPA vonias rytinėje Rodo pakrantėje, už 2 km nuo gyvybingo Faliraki kurorto. Kalitėja yra santykinai tyli: vis dėlto lankytojui siūloma išskirtinė pramogų galimybė. Paplūdimiai, įlankos ir urvai, kur daugelis vietinių gyventojų mėgsta rinktis, siūlo kažką kiekvienam šeimos nariui. Paplūdimiai yra gerai organizuoti ir siūlo kavines, valgyklas, restoranus ir paplūdimio skėčius. Mažos įdubos ir skulptūros su uolomis ir urvais suteikia begalinį įspūdį visiems jaunuoliams, o drąsesniems, povandeniniams nardymo reisams galimos ekskursijos. Taip pat siūlomi vandens sportai, bet jei norite atsigulti ir atsipalaiduoti, būtų sunkiau rasti tobulesnę vietą.

Afitos folkloro muziejus

Muziejus yra pastatytas tradiciniame, 1889 m. pastate, centrinėje kaimo aikštėje, kurią dovanojo Aletros šeima. Dailininko Nikos Paralio iniciatyva sukurta liaudies eksponatų ekspozicija ir kaimo gyventojų džiaugsmas.Folkloro kolekcijoje yra buitiniai indai, žemės ūkio padargai (arimo, sėjos, pjaustymo, derliaus nuėmimo) ir keramika, kuri čia yra senas tradicijas turintis amatas. Rūsyje yra ūkininkavimo įrankių rinkinys, o pirmame aukšte pristatomas tradicinis namas. Vasarą pastate taip pat vyksta kultūros renginiai.

Moudounou paplūdimys

Moudounou paplūdimys Halkidiki: Moudounou yra pagrindinis Afytos paplūdimys, gražus kaimas, įsikūręs 46 km į pietus nuo Poligiroso, Halkidiki sostinės. Smėlio paplūdimys tęsiasi 4 kilometrus ir yra žinomas dėl savo kristalinių vandenų ir kalvos. Paplūdimyje gali užsiiminėti vandens sporto įrenginiais nardymui ir žvejybai. Nors paplūdimyje yra paplūdimio barų ir nedidelių tavernų, šiauriniame paplūdimio gale yra keletas apleistų įlankų tiems, kurie nori ramybės. Apylinkės aplink paplūdimį puikiai tinka ilgiems žygiams į kalnų kraštovaizdį, o turistai gali aplankyti įdomių vietų, tokių kaip Afytos tautosakos muziejus ir senovės Moudounou karjerai.

Varkes paplūdimys

Varkes paplūdimys Halkidiki: Varkes yra gražus paplūdimys netoli Afytos, gražus turistinis kaimas Kassandra Halkidiki pusiasalyje, 44 km į pietus nuo Poligiros, pagrindinio miesto. Vienas iš žavingiausių ir tradicinių Halkidikio kaimų, Afytos yra ant uolos, kurios plaunamos mažomis smėlio įlankomis, įskaitant Varkės įlanką. Iš dalies organizuotas ir iš dalies atsiskyręs Varkes idealiai tinka visiems skoniams ir ypač gražus ir saugus šeimoms su vaikais. Aplinkinės uolos yra sodrios žalios spalvos, o vanduo yra egzotiškas.

Athytos paplūdimys

„Athytos“ (arba „Afitos“) pakrantė Kassandroje yra 4 km ilgio gryno balto smėlio, turinčio švarų smaragdo vandenį, kurį sudaro du gerai organizuoti paplūdimiai, po vieną kiekvienoje kaimo dalyje. Daugybė paplūdimio barų, restoranų ir tradicinių tavernų siūlo lankytojams geriausias paslaugas.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: