Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Individuali programa, derinama pagal Jūsų poreikius bei patogias keliavimo datas
 • Su tropine augmenija ir gyvūnija susipažinsite plaukdami upe Tortugero nacionaliniame parke
 • Matysite Karibų jūros pakrantę, kur lizdus kuria didieji jūrų vėžliai
 • Išvysite Kosta Rikos simbolį – Arenalio ugnikalnį
 • Nuotykių skonį galėsite pajusti vaikščiodami kabančiais tiltais ar čiuoždami lynais džiunglėse
 • Ilsėsitės Ramiojo vandenyno pakrantėje Manuel Antonio nacionaliniame parke, garsėjančiame vienais gražiausių paplūdimių Kosta Rikoje
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SAN CHOSĖ (vakarienė)
Skrydis iš Vilniaus į San Chosė (su vienu arba dviem persėdimais). Atvykimas į Kosta Riką – draugišką ir demokratišką šalį, apsuptą reto grožio gamta. Oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių atstovas bei palydės į pirmąjį viešbutį. Nakvynė viešbutyje San Chosė.
2
diena
SAN CHOSĖ – TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS – SAN CHOSĖ (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Papusryčiavus vairuotojas Jus paims iš viešbučio ir nuveš iki Tortugero upės, kur persėsite į laivą ir leisitės upėmis bei kanalais po Tortugero nacionalinį parką (Tortuguero National Park). Parkas įsikūręs Karibų jūros pakrantėje, o jo paplūdimiai yra pagrindinė nykstančių žaliųjų jūrų vėžlių perėjimo vieta. Amžinai žaliuojančiame atogrąžų miške gyvena daugybė augalų ir gyvūnų rūšių. Čia gyvena jaguarai, tinginiai, ocelotai, tapyrai, beždžionės. Atvyksite į Tortugero kaimą, kur Jūsų lauks ekskursija. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere.
3
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Šį rytą Jūsų laukia kruizas, kuomet plauksite kanalu palei rafijas, kuriose apsigyvenusios baltaveidės beždžionės, žaliosios iguanos bei tropiniai paukščiai. Paieškokite baltų ir snieginių garnių, pasidairykite po įspūdingus lizdus. Po pietų – laisvas laikas. Puikiai galite praleisti jį prie viešbučio baseino, klausydami džiunglių garsų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tortugere. 
4
diena
TORTUGERO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Grįžus iš Tortugero, po pietų restorane Jūsų lauks automobilių nuomos atstovas. Jums bus suteiktas užsakytas automobilis su baziniu draudimo paketu. Jums pageidaujant, automobilio pristatymo metu galėsite nusipirkti papildomų rizikų draudimą. Automobiliu savarankiškai keliausite į Arenalio nacionalinį parką. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje.  
5
diena
ARENALIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Arenalio ugnikalnis yra vienas iš jauniausių ir aktyviausių ugnikalnių Kosta Rikoje. Didingas taisyklingos kūginės formos ugnikalnis, 1633 metrų aukščio, žavi visus! Viešint Arenalio nacionaliniame parke, rekomenduojame pasimėgauti nepamirštamu nuotykiu atogrąžų miškuose ant kabančių tiltų* – tai viena iš labiausiai lankomų vietų Kosta Rikoje. Pereikite visus 6 tiltus, įrengtus vešliuose atogrąžų miškuose, pamatykite krioklius, o jei pasiseks – ir įvairius egzotinius paukščius. Nakvynė viešbutyje Fortūnoje.  
6 – 7
dienos
FORTŪNA – MONTEVERDĖS DRAUSTINIS (pusryčiai)
Po pusryčių automobiliu vyksite į Monteverdę. Tai yra antras pagal populiarumą turistų lankomas rajonas Kosta Rikoje. Dėl gamtos turtingumo jis laikomas viena įspūdingiausių vietų šalyje. Čia yra net 10 500 ha draustinis, kurio teritorijoje gyvena daugiau kaip 100 žinduolių rūšių, per 400 paukščių rūšių, tūkstančiai vabzdžių rūšių ir apie 2500 augalų rūšių, įskaitant didžiausią orchidėjų įvairovę pasaulyje. Daugelį floros ir faunos rūšių galima rasti tik čia. Monteverdė pelnytai laikoma „gamtos mylėtojų rojumi“. Rezervate vyraujas sausasis ir lietingasis „klimatas“: viršutinė parko dalis dažniausiai būna debesyse ir joje gausiai lyja, žemutinė – sausa. Monteverdėje rekomenduojame pasirinkti vieną iš daugybės čia siūlomų turų lynais ir „pasivažinėti“ nuo vieno medžio iki kito*. Įgysite neįprastos ekstremalios patirties, čiuožiant prisitvirtinus lynais, kurie ištempti tarp platformų medžių aukštyje. Tai puiki galimybė pasimėgauti stulbinančiais gamtos vaizdais iš viršaus. Nakvynės viešbutyje Monteverdėje.
8 – 9
dienos
MONTEVERDĖ – MANUEL ANTONIO NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai)
Šiandien automobiliu iškeliausite link Manuelio Antonio nacionalinio parko. Parkas įkurtas 1972 m. Nors jis užima labai mažą plotą – apie 683 hektarus, tačiau apjungia vieną įspūdingiausių Kosta Rikos peizažų: keletą įlankų su vaizdingais balto smėlio paplūdimiais bei vešlia lapija tarp aukštų kalnų su atogrąžų miškais, siekiančiais net vandenyno pakraštį. Poilsio metu galėsite rinktis iš didelės pramogų pasiūlos: čiuožimo lynais*, pasivaikščiojimo kabančiais tiltais*, delfinų kruizo* ir t.t. Nakvynės viešbutyje Manuel Antonio. 
10
diena
MANUEL ANTONIO NACIONALINIS PARKAS – SAN CHOSĖ – VILNIUS (pusryčiai)
Šiandien atsisveikinsite su Kosta Rika ir automobiliu vyksite į tarptautinį oro uostą San Chosė, kur grąžinsite automobilį nuomos kompanijai. Pagal aviakompanijų taisykles oro uoste turite būti likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki skrydžio. Laikas tarti „¡Hasta la Vista, Costa Rica!“. Skrydis namo.
11
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.

Apie Kosta Riką

Kosta Rika – valstybė Centrinėje Amerikoje, įsikūrusi siaurame ruože tarp Karibų jūros (šiaurėje) ir Ramiojo vandenyno (pietuose). Šiaurėje šalis ribojasi su Nikaragva, rytuose su Panamos Respublika. Šalies pakrantės regionuose vyrauja lygumos (pietinėje pakrantėje išraižytos įlankų bei pusiasalių), su vyraujančiu agrokultūriniu landšaftu. Šalies centrinėje dalyje - aukš
Dėmesio! Keliaujant į Kosta Riką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.
Viešbučių lygis Keliaujant 2 asm. Keliaujant 3 asm.

Keliaujant 1 asm.

Ekonominis 1279 EUR/asm. + skrydis 1049 EUR/asm. + skrydis 1925 EUR/asm. + skrydis
Superior 1409 EUR/asm. + skrydis 1175 EUR/asm. + skrydis 2149 EUR/asm. + skrydis

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* žvaigždučių pasirinkto lygio viešbučiuose turo metu (9 nakvynės: 1 nakvynė San Chosė, 2 nakvynės Tortugere, 2 nakvynės Fortūnoje, 2 nakvynės Monteverdėje, 2 nakvynės Manuel Antonio);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai, 2 pietūs, 2 vakarienės); 
 • „Hyundai Tucson“ automobilio nuoma 7 dienoms (4-10 kelionės dienos) su baziniu draudimo paketu;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa Tortugero nacionaliniame parke.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – San Chosė – Vilnius su persėdimais (kaina nuo ~900-1200 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į Tortugero nacionalinį parką (15 USD/asm.);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (pasivaikščiojimas kabančiais tiltais – nuo 30 USD/asm., „pasivažinėjimas“ lynais tarp medžių – nuo 50 USD/asm., delfinų kruizas – nuo 60 USD/asm.);
 • Papildomos automobilio nuomos paslaugos (GPS navigacija, vaiko kėdutė ir pan.);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Kelionės metu automobiliu nuvažiuojama ~800 km.

Panašios kelionės

Naujiena!
Sakartvelas: kalnai ir jūra
Gruzija (Sakartvelas)
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Filipinai: Keturių salų turas (14 dienų)
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė! Su grupe iš Lietuvos
Žavingoji Kosta Rika su poilsiu
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.