NEMOKAMOS ekskursijos Madride

Geriausi dalykai gyvenime – nemokami! Keliaujate į Madridą ir neturite laiko susidaryti maršruto? Pasirodo, kartais tereikia panaršyti internetą ir paieškoti informacijos apie nemokamas ekskursijas Madride. Vieninteliai dalykai, kuriuos turėsite padaryti, tai atsiminti susitikimo vietą, laiką, pasirinkti turą ir išmokti, jei dar nemokate, anglų kalbą (na, nebent norėtumėte grožėtis miestu tik akimis).

Klasikinis Madridas ir slaptos vietelės

Madridas – gana išdidi ir ekstravagantiška Ispanijos sostinė ir šalies širdis, su kuria turėtų susipažinti kiekvienas keliautojas. Tai galima padaryti, pasirenkant nemokamą ekskursiją Madride, kurios metu sužinosite, kas šiame mieste dėjosi per paskutinius 1200 metų.Turo metu:- Keliausite per viduramžių laikų gatveles.- Aplankysite didingas aikštes.- Praeisite įspūdingais Madrido bulvarais.- Susipažinsite su ispaniškų užkandžių – tapas – kilme.- Sužinosite apie Alfonso III – ojo anarchistinę ataką.Šios ekskursijos metu susipažinsite ne tik su svarbiausiais bei privalomais aplankyti miesto objektais, bet ir atrasite slaptų vietelių, kurias daugiausiai žino tik vietiniai gyventojai.

Lankomos vietos:

Karališkieji rūmaiKarališkasis teatrasPlaza MayorMaurų griuvėsiaiSolAlmudena katedraSan Gines bažnyčiaSeniausias pasaulio restoranasMadrido Robinas HudasPlaza de la VillaPlaza de Puerta Cerrada

Kaip pasiekti Madridą?

Į Madridą iš Lietuvos tiesiogiai kol kas neskraidina nė viena aviakompanija. Tačiau per porą valandų tiesiogiai iš Vilniaus galima nuskristi į Barseloną su Wizzair ar Ryanair. Iš Barselonos į Madridą pigiausiai vykti autobusu. Tai kainuotų apie 30 eurų ir užtruktų apie šešias valandas.Geriausi dalykai gyvenime – nemokami! Keliaujate į Madridą ir neturite laiko susidaryti maršruto? Pasirodo, kartais tereikia panaršyti internetą ir paieškoti informacijos apie nemokamas ekskursijas Madride. Vieninteliai dalykai, kuriuos turėsite padaryti, tai atsiminti susitikimo vietą, laiką, pasirinkti turą ir išmokti, jei dar nemokate, anglų kalbą (na, nebent norėtumėte grožėtis miestu tik akimis).