Geriausi paplūdimiai Maljorkoje

Atrodo, jog kelionės į Maljorką visada buvo ir bus populiarios. Juk ši Balearų salyno sala be galo graži ir turi ką pasiūlyti. Tačiau dauguma čia atvyksta dėl visiško poilsio, kurį galima pajusti viename iš Maljorkos paplūdimių. Taigi pateikiame sąrašą geriausių ir vaizdingiausių paplūdimių Maljorkoje.

Cala d‘Or

Cala d‘Or – tai kurortas, kuriame yra net penki paplūdimiai: Cala d‘Or, Cala Esmeralda, Cala Ferrera, Cala Serena ir Cala Gran. Visus juos skiria uolingos sritys, sudarydamos įlankėles, kuriuose šie balto ir puraus smėlio paplūdimiai randasi. Tie, kurie mėgsta povandeninį nardymą, ypač patartina atvykti čia rugsėjo mėnesį, kai mažai turistų, bet vanduo dar šiltas ir ypač skaidrus.

Cala Deia

Deia – tai bohemiškas miestelis Maljorkos vakaruose. Jis gali pasigirti nedideliu, bet labai jaukiu paplūdimiu. Tačiau čia nesitikėkite kilometrų minkšto smėlio, o greičiau paplūdimio, nusėto grubiais akmenukais, bei kranto, iškloto stambiais akmenimis. O vanduo čia tiesiog skaidrus it krikštolas! Be to, šalia paplūdimio yra du nuostabūs restoranėliai, nuo kurių atsiveria įspūdingi įlankos vaizdai. Taip pat nenustebkite, jei čia išvysite molbertus: dailininkai tiesiog įsimylėję šią vietą!

Cala Formentor

Tai vienas gražiausių ir populiariausių paplūdimių, esantis šiaurės vakarų Maljorkoje, šalia Pollenca įlankos. Paplūdimį supa pušynai, kalnai, smėlis čia minkštas it biri pudra, o jūros vanduo skaidrus ir žydras. Vietovė šalia šio paplūdimio gana prabangi: ketvirtajame dešimtmetyje čia ilsėjosi ne viena pasaulinio lygio įžymybė. Beje, paplūdimys gana siauras, todėl nelabai tinka poilsiui su mažais vaikais.

Poilsinės kelionės į Maljorką su TEZ TOUR nuo
464 €
Viešbučiai ir kainos

Cala Falco

Tai nedidelis, nuošalus ir ramus paplūdimys, trokštantiems pailsėti betriukšmėje aplinkoje. Jis yra pietvakarinėje salos dalyje, netoli žymiojo kurorto – Magaluf. Cala Falco paplūdimys gana siauras, tačiau gilus. Čia vyrauja baltas ir purus smėliukas, kurį supa pušynai ir uolos. Mėgstantys nardyti gali patyrinėti rytinę paplūdimio dalį, kurioje yra nuskendęs laivas. Beje, šį paplūdimį pasieksite tik mašina.

Cala Millor

Tai platus, ilgas paplūdimys su balto ir puraus smėlio pakrante, skalaujama skaidraus jūros vandens. Jis puikiai tinka poilsiui su vaikais, kurie čia gali statyti smėlio pilis! Sezono metu paplūdimyje spiečiasi daug poilsiautojų, todėl norintys išvengti minių, turėtų rinktis atokesnes vietas. Vandens sporto mėgėjai čia taip pat ras daug pramogų: nardymas, burlentės ir kt.

Cala Mondrago

Tai – natūralus paplūdimys, priklausantis Nacionaliniam parkui. Jis laikomas vienu gražiausiu visoje Maljorkoje: smėlio kopos, pušynai, vaizdinga pakrantė ir uolų apsuptos įlankėlės. Paplūdimys gana mažas, todėl sezono metu čia būna gana daug žmonių.

Cala Varques

Tai nedidelis ir mažai paliestas paplūdimys, esantis rytinėje salos dalyje, vos 12 km nuo Porto Cristo. Smėlis čia baltas, o vanduo ryškiai žydras. Tie, kurie mėgsta šiek tiek stipresnes bangas, būtinai turėtų čia atvykti ir pailsėti. Patogiausia paplūdimį pasiekti laivu. Jeigu vyksite su mašina, tada turėsite paeiti apie 15 min. tam, kad pasiektumėte šį natūralų ir vaizdingą grožį.

Cala Llamp

Šį paplūdimį rasite vaizdingoje įlankoje, nuo kurios atsiveria vieni gražiausių Maljorkos vaizdų. Šalia yra Tramantuna kalnai, kurie sudaro gana stačius skardžius, supančius šį nuostabų paplūdimį. Pakrantė gana akmenuota, bet vanduo visiškai skaidrus. Beje, paplūdimį pasiekti gana keblu, todėl čia dažniausiai būna nedaug žmonių. Taigi Cala Llamp – ideali vieta, trokštantiems šiek tiek privatumo ir ramybės.

Cala Santanyi

Tai gana populiarus paplūdimys, kadangi aplink spiečiasi nemažai viešbučių. Tačiau smėlio purumas, vandens žydrumas bei pušynai traukia poilsio išsiilgusius turistus. Vieta tinkama maudynėms su šeima bei mėgstantiems nardymą. Šis paplūdimys nutolęs apie 6 km nuo Santanyi miestelio.

S‘Amarador

2009 m. S‘Amarador buvo išrinktas geriausiu Europos paplūdimiu. Čia smėlis itin purus ir baltas, o vanduo švarus ir skaidrus. Paplūdimį supa pušynai bei žemos uolos. S‘Amarador priklauso Mondrago nacionaliniam parkui, todėl yra visiškai nepaliestas civilizacijos.

Sa Calobra

Anksčiau ši vieta dėl savo neįprasto grožio įkvėpdavo menininkus kurti, tačiau pastaruoju metu Sa Calobra paplūdimys tapo savo paties grožio auka. Dabar čia atvažiuoja autobusai, pilni turistų, norinčių pasigrožėti pusiau smėlio, pusiau mažų akmenukų paplūdimiu, šalia kurio, tarsi mirkdamos jūroje, puikuojasi didelės uolos. Tačiau ne sezono metu visgi vertėtų aplankyti šią vietą, kadangi tuomet žmonių bus mažiau, o išsimaudyti tokio stebuklo apsuptyje – tikrai smagu.

Poilsinės kelionės į Maljorką su TEZ TOUR nuo
464 €
Viešbučiai ir kainos