Geriausi paplūdimiai Kosta Bravoje

Daugumai žmonių Kosta Brava žinoma kaip „laukinė pakrantė“ greičiausia dėl to, jog čia kasmet atvyksta daug daug turistų, kurie mėgaujasi ispaniška saule, smėliu ir Sangria. Šioje pakrantėje tikrai yra ką veikti: restoranai, kavinės, barai, miesteliai, klubai. Jeigu jūsų pagrindinis tikslas – pasimaudyti šiltoje jūroje, panardyti ar išbandyti kitus vandens sportus, o gal tiesiog nieko neveikti, tik gulėti bei degintis – ši informacija kaip tik jums! Pristatome TOP 5 Kosta Bravos paplūdimius, kurie, mūsų manymu, yra geriausi.

Platja de Pals

Šis aukso spalvos smėlio paplūdimys, kurio ilgis – apie 3 km, yra šalia Palamos miestelio. Tai vienas iš nedaugelio paplūdimių, kurio taip stipriai nepalietė masinis vystymasis. Paplūdimį supa pušynai, o abiejuose jo šonuose yra įsiterpusios mažos įlankėlės. Čia galima panardyti krištolo skaidrumo vandenyje, romantiškai pasivaikščioti pakrante ar tiesiog patyrinėti rytinę paplūdimio dalį, kurioje yra senovinė Iberijos gyvenvietė.

Gandia

Šį didelį ir platų balto smėlio paplūdimį daugiau pamėgę vietiniai gyventojai nei turistai. Visai šalia yra didelis vietinių kavinių ir barų pasirinkimas.

Aigua Blava

Tai gana rami ir tyli vieta, kurioje puikiai praleisite atostogų dieną. Čia jūros vanduo – skaidrus ir švarus, o smėlis – tiesiog auksinis. Paplūdimys yra gana mažas, todėl tinka romantiškiems piknikams.

Poilsinės kelionės į Kostą Bravą su TEZ TOUR nuo
407 €
Viešbučiai ir kainos

Tamariu

Tai dar vienas vaizdingas paplūdimys, kuriame yra viskas, ko trokšta kiekvienas poilsiautojas: purus smėlis, skaidrus vanduo bei jaukūs restoranai, kavinukės, barai bei parduotuvėlės. Paplūdimys taip pat puikiai tinka lengvam bėgiojimui ar romantiškam pasivaikščiojimui.

Llafranc

Mažytis, tačiau labai jaukus paplūdimys, puikiai tinkantis šeimyniniam poilsiui. Čia smėlis minkštas ir šviesus, o užsimanę atsigaivinti, visada po ranka rasite kavinę ar kokteilių barą.

Poilsinės kelionės į Kostą Bravą su TEZ TOUR nuo
407 €
Viešbučiai ir kainos