Egzotinės kelionės drauge su vaikais: aplankykite spalvingąją Meksiką

Norintys atsipalaiduoti Meksiką renkasi dėl puikių kurortų, gero oro, žydro vandens bei nuostabių paplūdimių. O kur dar aštroka bei pikantiška vietinė virtuvė! Tai unikali šalis, kurioje veiklų atras kiekvienas. Meksika gali būti patraukli ir keliaujant su jūsų atžaloms, tereikia teisingai suplanuoti kelionę. Todėl siūlome sąrašą veiklų, kurios tikrai patiks tiek jums, tiek jūsų vaikams.

Kelionės į Meksiką nuo
1674 €
Kelionės

Xel-Ha parkas

Xel-Ha pažodžiui reiškia „vieta, kur gimsta vanduo“. Tai ekologinis parkas, natūralus akvariumas, kuriame siūloma daugybė vandens pramogų. Paviršinis nardymas su kauke, giluminis nardymas, ekskursija jūros dugne, delfinariumas su išskirtiniais gyvūnų pasirodymais bei galimybe paplaukioti drauge su delfinais, pasivažinėjimas mažais traukinukais po išpuoselėtą parko teritoriją, galimybė atlikti šuolius į vandenį nuo uolų. Na, o po aktyvių pramogų galima atsikvėpti gulint hamake arba ilgai plaukiant upe ant pripučiamo rato. Teritorijoje taip pat yra restoranų ir barų. Tai parkas, kuriame veiklos ras visi šeimos nariai! Rekomenduojame jį aplankyti visiems, kas planuoja atostogas Meksikoje drauge su vaikais.

Škareto parkas

Spalvingosios papūgos ir tiesūs kaip styga flamingai! Drugelių paviljonas ir žydinčių orchidėjų sodas. O taip pat paslaptingas šnabždesių namas, mistiškos meksikietiškos kapinės ir muziejus. Škareto parkas, tai laisvalaikio ir pramogų zona, kurioje žavingai dera natūralus gamtos grožis ir lengvas žmonių įsikišimas, siekiant paversti šį kampelį patraukliu keliautojams. Čia pamatysite vietinės floros ir faunos, galėsite paplaukioti valtelėmis ir pasigrožėti upių labirintais, pasižiūrėti į majų civilizacijos namelius bei sužinoti įdomių faktų apie Meksiką.

Pasiplaukiojimas spalvotomis valtelėmis

Hočimilkas – pietų Meksikoje esantis ežeras, kuriame actekai sukūrė galybę plaukiojančių salų, skirtų gėlių ir daržovių auginimui. Derlių jie gabendavo plokščiadugnėmis valtimis į greta esantį miestą. Šios salos atskirtos siaurais kanalais. Pasiplaukiojimas jais, itin populiari pramoga! Lydint meksikietiškai muzikai, spalvingomis valtelėmis plaukiama apžiūrėti salelių. Tuo pačiu, ekskursijos metu siūloma paragauti tradicinių meksikietiškų patiekalų bei įsigyti suvenyrų, kuriuos vietiniai prekeiviai parduoda tiesiai iš savo valtelių.

Maudynės kriokliuose

Subtropinių džiunglių apsupti Misol-Ha kriokliai – puiki laukinės gamtos pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems! Turistams siūloma išsimaudyti ežere, o visi norintieji gali aplankyti krioklio urvus. Ežero vanduo ryškiai mėlynas, taip yra dėl jame esančių mineralų. Pasijusite kaip filme apie Tarzaną, mat apsupti laukinio džiunglių grožio mėgausitės gamtos teikiamais malonumais.

Pažintis su piratais Piratai ir paslaptingi lobiai – tai tema, kuri įdomi įvairaus amžiaus vaikams. Kadaise Karibų jūroje karaliavo piratai, o šiandien turistams siūloma savo akimis pamatyti „piratišką“ dramą.

Trijų valandų pasiplaukiojimo laivu metu, jūs ne tik grožėsitės puikiais Karibų jūros vaizdais, denyje skanausite šviežius omarus, tačiau ir pamatysite piratų kovą su patrankomis! Nepamirštami įspūdžiai garantuoti.

Xplor parkas

Natūralios gamtos apsuptyje įsikūręs nuotykių parkas Xplor – viena iš mėgstamiausių šeimų pasirinkimo alternatyvų Meksikoje.

Skriekite virš medžių viršūnių vienu iš 14 lynų kelių, važinėkis visureigiu džiunglėmis, plaukite požemine upe bei grožėkis stalagmitais ir stalaktitais, o taip pat leiskitės į kelionę plaustu! Parko teritorija užima nei 59 hektarus, jis apsuptas Karibų pakrantės ir tropinių miškų. Pasižymi itin aukštu saugumo lygiu, o turistams siūlomos ne tik aktyvios pramogos, bet ir skanus bei šviežias maistas.

Čapultepeko zoologijos sodas

Čapultepeko mieste esantis zoologijos sodas – populiariausias visoje Meksikoje. Sode yra apie 200 gyvūnų rūšių, jie gyvena erdviuose plotuose. Bene garsiausi zoologijos sodo gyvūnai – pandos. Šis zoologijos sodas gavo tarptautinį pripažinimą už tai, jog padeda šiems ramiems ir, deja, nykstantiems gyvūnams, daugintis. Modernus zoologijos sodas pritraukia labai daug turistų, visgi jo infrastruktūra sudėliota puikiai, todėl net šiltomis savaitgalio dienomis, kai begalė šeimų suplūsta apžiūrėti zoologijos sodo gyventojų, nėra didelių eilių.

Pramogų parkas „Six Flags“

„Six Flags“ – vienas iš geriausių teminių pramogų parkų pasaulyje, įsikūręs Meksiko mieste. Jei mėgstate adrenaliną ir norite tarsi super-herojus skrieti padangėmis, išbandykite šio parko amerikietiškus kalnelius. Kiekvienam jų suteiktas išradingas pavadinimas, pavyzdžiui „Betmeno kelionė“ arba „Supermeno pabėgimas“. Įvairiausių karuselių ir pramogų šiame parke tiek daug, kad net ir būdami visą dieną, tikrai turėsite ką veikti. Magiška diena su šeima garantuota.

Kankuno džiunglių turai

Viena iš mėgstamiausių pramogų Kankune – turai po džiungles. Ši ekskursija itin mėgstama šeimų, mat neužtrunka labai ilgai (džiunglės visai netoli nuo viešbučių zonos, todėl nereikia daug laiko praleisti keliaujant link jų). Be abejonių, patiems mažiausiems vaikams tokia kelionė gali būti šiek tiek varginanti, tačiau vyresnieji tikrai mėgsta žygiuoti bei grožėtis neapsakoma džiunglių augalija bei gyvūnija. Bene daugiausiai džiaugsmo šiose ekskursijose suteikia galimybė maudytis džiunglėse esančiuose vandens telkiniuose! Keliaukite į Meksikos džiungles visi kartu.

Pažinkite povandeninį pasaulį

Karibų jūroje gausu gyvūnijos ir augalijos. Ją pamatyti galite nardydami, tačiau kelionės su vaikais metu tai gali būti nepatogu. Todėl siūloma išeitis: leiskitės į nepamirštamą ekskursiją submarinu ir apžiūrėkite įspūdingą povandeninį pasaulį pro laivo langus. Tiek jūs, tiek jūsų vaikai jausitės netekę amo, nes jūros pasaulis iš ties nepakartojamas. Ekskursijų metu leidžiama fotografuoti, todėl įamžinkite nepakartojamas akimirkas!

Kelionės į Meksiką nuo
1674 €
Kelionės