Visa Kuba (16d/14n)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kuba

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Visa Kuba (16d/14n)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Charaktingoje sostinėje Havanoje pajusite tikrą kubietišką dvasią
  • Aplankysite Pinar del Rio, kur gaminami brangiausi pasaulio cigarai
  • Trinidado mieste pamatysite tipiškus namus su grotuotais langais bei įspūdingus architektūrinius objektus
  • Casa de la Trova muzikos namuose galėsite sušokti salsa
  • Duaba ūkyje pamatysite bananų, kokoso riešutų, kakavos, mango ir kavos plantacijas
  • Ilsėsitės Varadero kurorte, garsėjančiu ilgu balto smėlio paplūdimiu

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/KAUNAS/RYGA – HAVANA (vakarienė)

  Skrydis iš Vilniaus, Kauno arba Rygos į Havaną arba skrydis į Varaderą ir pervežimas į  Havaną. Apgyvendinimas viešbutyje, kur lauks vakarienė (jei spėjama iki 21:00).

 • 2 diena

  HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Ryte lauks pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į ekskursija po Havaną. Nuvyksite iki Morro-Cabana apžvalgos aikštelės.

   

  Pasivaikščiosite po istorinį Havanos centrą ir kultūros paveldą, kuris garsėja įdomia architektūra. Aplankysite Ginklų aikštę, Ofisios gatvę, Saint Francis of Assisi aikštę. Taip pat neaplenksite ir romo muziejaus, kur galėsite susipažinti su šio gėrimo įdomiu gamybos procesu, bei galėsite jį padegustuoti.  Toliau ekskursija tęsis po Senąją aikštę, Mercaderes gatve pasieksite viešbutį Ambos Mungos, kuriame kadaise gyveno garsus amerikiečių rašytojas Ernestas Hemingvėjus, Katedros aikštėje galėsite užsukti į  „Bodeguita del Medio“, iš kurio atsivers Revoliucijos muziejaus, Centrinio parko, Didžiojo Havanos teatro, Nacionalinio Kapitolijaus ir garsiosios Havanos krantinės Malecon panorama. Atėjus pietų metui pietausite miesto restorane „LaMina”.  

  Po pietų tęsite turą po šiuolaikinę Havaną, kur pamatysite Revoliucijos Aikštę irUniversiteto kalną. Dienos pabaigoje grįšite į viešbutį, kur turėsite laisvo laiko. Esant poreikiui, galėsite pasiimti kelionę į kabaretą “Tropikana”.

 • 3 diena

  HAVANA – PINAR DEL RIO – HAVANA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Vinales slėnį, kuris yra įsikūręs vakarinėje Kubos provincijoje Pinar del Rio, garsėjančioje geriausiu tabaku pasaulyje. Pakeliui susipažinsite su Kubos gamta, su jos egzotiškais augalais, o ypač su karališkomis palmėmis, kurios yra nacionalinis Kubos simbolis!

  Aplankysite tabako fabriką/gamybos vietą Candelaria, sustosite „El Paraiso“fermoje, kur pamatysite paprastų valstiečių, auginančių tabaką, gyvenimo būdą, bei įvertinsite jų svetingumą ir paprastumą. 

  Aplankysite Indėno Urvą ir pasiirstysite valtimi požemine upe. Vėliau lauks pietūs vietiniame restorane „Palenquede Cimarrones“. Po pietų keliausite prie„Priešistorinės sienos“ – senovinių uolų su piešiniais vaizduojančiais gyvybės atsiradimą žemėje. Po to kilsite į Los Jazmines apžvalgos aikštelę, kur visu savo grožiu atsiveria vaizdas į Vinales slėnį. Vakare grįšite į viešbutį, kur Jūsų lauks soti vakarienė.

 • 4 diena

  HAVANA – CIENFUEGOS - TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių lauks kelionė į Cienfuegos. Pakeliui sustosite fermoje „Fiesta Campesina", kur susipažinsite su ypatinga augalija ir gyvūnija sutinkama tik Zapatos pusiasalyje. 

  Cienfuegos yra laikomas gražiausiu miestu pajūryje. Čia Jūsų lauks pietūs vietiniame restorane. Po pietų galėsite pasivaikščioti pagrindinėmis miesto gatvėmis ir aikštėmis. Tai vienintelis miestas saloje, įkurtas prancūzų. Jis įsikūręs gražioje įlankoje, apsaugotoje nuo priešų Jagua tvirtove.

   Dėl prancūziškos kilmės Cienfuegos yra nepanašus į kitus Kubos miestus: jis išsiskiria idealia išplanavimo simetrija, neoklasikiniu pastatų stiliumi ir ilgu pėsčiųjų bulvaru.Šiame miestelyje pasivaikščiosite po Marti parką, apžiūrėsite Palace del Valle rūmusTomas Terry teatrą, Kultūros Vertybių Namus ir Nekalto Prasidėjimo Mergelės katedrą. Vėliau būsite pervežti į Trinidadą. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

 • 5 diena

  TRINIDADAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių pažintis su Trinidadu – vienu įspūdingiausiu miestu Kuboje. Šis miestas, tarsi sustingęs laike ir žavintis ne tik savo aikštėmis, gerai išsilaikiusiais neoklasicistiniais ir barokiniais pastatais, gatvėmis, kurios vis dar alsuoja tradicijomis bei legendomis, bet ir jūros bei kalnų artumu.

  Aplankysite pagrindinę parapijos bažnyčią Šv. Trejybė, apžiūrėsite puošnų altorių, pagamintą iš juodmedžio ir papuoštą piešiniais, senesniais nei trys šimtai metų. Taip pat nukeliausite iki pagrindinės aikštės ir grafo Brunet rūmų, kuriuose yra įsikūręs Romantizmo muziejus. Užsuksite į Canchanchara barą, kur galėsite paragauti tradicinio veitinio gėrimo, pagaminto iš romo ir medaus. Po pietų miesto restorane grįšite į viešbutį prie Ankon paplūdimio. Laisvas laikas ir poilsis.

   

 • 6 diena

  TRINIDADAS - CAMAGUEY (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po jų lauks kelionė į senovinį ir spalvingą Camaguey miestą. Pakeliui aplankysite cukranendrių plantacijas Manaca Iznaga.Atvykus į Camaguey, Jūsų lauks pietūs vietiniame restorane. Po pietų aplankysite Mergelės Marijos Gailestingumo šventovę ir  1868 m Kubos nepriklausomybės karo lyderio Ignacio Argamonte namą-muziejų. Pasivaikščiosite Carmen aikštėje, o atėjus vakarui vakarieniausite restorane esančiame šioje aikštėje.  Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas.

 • 7 diena

  CAMAGUEY – SANTIAGO DE KUBA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykimas į Kubos revoliucijos lopšį -  Santiago de Cuba. Pakeliui aplankysite Bayamo miestą, kur apžiūrėsite šio istorinio miesto centro panoramą. Šis miestelis sulaukia daugybės piligrimų bei pačių vitinių gyventojų, kadangi šio miesto El Cobre Bazilikoje yra saugoma stebuklinga Kubos globėjos Mergelės Marijos skulptūrėlė. Čia lauks pietūs miesto restorane. Po pietų tęsite kelionę į Santjagą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė. Laisvas laikas.

 • 8 diena

  SANTIAGO DE KUBA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių apžvalginė ekskursija po Santiago de Kuba, kuris yra antras pagal dydį šalies miestas. Miestas įdomus savo istorija, savo tradiciniais šokiais bei itin svetingais žmonėmis. Šiame žymiajame mieste aplankysite Šv Iphigenia nekropolį, kur guli Kubos nacionalinio herojaus José Martí palaikai. Apžiūrėsite Antonio Maceo aikštes ir “Liepos 26 dienos” muziejaus panoramą. Pasivaikščiosite istorine miesto dalimi: Cespedes parku, Katedros aikšte, pamatysite Diego Velazquez namus, prasieisite Padre Pico ir Heredija gatvėmis bei Dolores aikšte, kuri yra itin mėgstama vietinių gyventojų. Ttaip pat aplankysite įlankoje pastatytą El Morro tvirtovę.

  Pietausite miesto restorane, o vakare grįšite į viešbutį. Vakarienė. Laisvas laikas. Norintieji galės pasimėgauti vakariniais spektakliais Casa de la Trova muzikos namuose. Čia renkasi įvairūs vietiniai muzikantai ir menininkai. Ar esate kada šokę salsa?

 • 9 diena

  SANTJAGO DE KUBA - GUANTANAMO - BARACOA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių keliausite link Baracoa. Pakeliui grožėsitės nuostabiomis perėjomis ir kalnų panoramomis. Toliau vysite link Gvantanamo miesto, kur susipažinsite su folklorinių šokiu La Tumba Frnacesa, kuriame jaučiama Prancūzų ir iš Afrikos atvežtų vergų įtaka. Apsilankysite Casa del Vhangui, kur galesite pasigrozeti šokio spektakliu. Lauks pietūs vietiniame restorane. Po pietų tęsite kelionę į Baracoa.  Atvykus apsistosite viešbutyje, kur Jūsų lauks soti vakarienė.

 • 10 diena

  BARACOA (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių laus kelionė į Duaba ūkį, kur pamatysite bananų, kokoso riešutų, kakavos, mango ir kavos plantacijas. Čia ir pietausite.
  Baracoa indėnų kalba reiškia „aukšta žemė“. Šis miestelis yra vienintelė vieta visuose Karibuose, kur gyvena taino genties indėnai. Šiuo metu miestas žymus savo šokoladu bei į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktu Aleksandro von Humboldto nacionaliniu parku. Miestelį supa vanduo ir daug žalumos. Laisvu laiku galėsite pavaikštinėti po miestelį. Apgyvendinimas ir vakarienė viešbutyje.

 • 11 diena

  BARACOA – HAVANA – VARADERAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Po pusryčių dar turėsite laiko apžvalginei ekskursijai po Baracoa. Aplankysite Nekaltojo Prasidėjimo šventyklą, kurioje yra pirmasis kryžius, kurį į Ameriką atvežė ispanai, ir kuris, pasak legendos, priklausė Kristupui Kolumbui. Šiuo metu kryžius yra seniausias krikščionių religijos simbolis Kuboje. Aplankysite miesto muziejų Fuerte Matachín. Pasiimsite pietų paketus iš La Punta restorano. Toliau Jūsų lauks pervežimas i Baracoa oro uostą ir skrydis į Havaną. Havanoje Jus pasitiks ir perveš į Varaderą poilsiui.

 • 12-14 dienos

  VARADERAS (viskas įskaičiuota)

  Varadero kurorte galėsite tiesiog pailsėti užburiančiame Karibų jūros paplūdimyje arba užsisakyti vietinių ekskursijų: galima nuvykti į Cardenas miestą, kuriame 1850m. pirmą kartą iškelta šiuolaikinė Kubos vėliava. 

 • 15 diena

  VARADERAS - HAVANA (pusryčiai)

  Pervežimas į oro uostą. Skrydis Havana – Vilnius/Kaunas/Ryga.

 • 16 diena

  VILNIUS/KAUNAS/RYGA (grįžimo diena)

  Grįžimas į Vilnių/Kauną/Rygą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2019 gruodis
Pirm, Gruo 2Antr, Gruo 17 10+
Pirm, Gruo 16Antr, Gruo 31 10+
Pirm, Gruo 30Antr, Saus 14 10+
2020 sausis
Pirm, Saus 13Antr, Saus 28 10+
Pirm, Saus 27Antr, Vas 11 10+
2020 vasaris
Pirm, Vas 10Antr, Vas 25 10+
Pirm, Vas 24Antr, Kov 10 10+
2020 kovas
Pirm, Kov 9Antr, Kov 24 10+
Pirm, Kov 23Antr, Bal 7 10+
2020 balandis
Pirm, Bal 6Antr, Bal 21 10+
Pirm, Bal 20Antr, Geg 5 10+
2020 gegužė
Pirm, Geg 4Antr, Geg 19 10+
Pirm, Geg 18Antr, Birž 2 10+
2020 birželis
Pirm, Birž 1Antr, Birž 16 10+
Pirm, Birž 15Antr, Birž 30 10+
Pirm, Birž 29Antr, Liep 14 10+
2020 liepa
Treč, Liep 15Ketv, Liep 30 10+
Pirm, Liep 27Antr, Rūgp 11 10+
2020 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 10Antr, Rūgp 25 10+
Pirm, Rūgp 24Antr, Rugs 8 10+
2020 rugsėjis
Pirm, Rugs 7Antr, Rugs 22 10+
Pirm, Rugs 21Antr, Spal 6 10+
2020 spalis
Pirm, Spal 5Antr, Spal 20 10+
Pirm, Spal 19Antr, Lapkr 3 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
2293 EUR
 

+ skrydis apie 927 EUR
su skrydžiu nuo 3220 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
KURORTAS VIEŠBUČIO 
VARIANTAS A
VIEŠBUČIO
VARIANTAS B
VIEŠBUČIO VARIANTAS C MAITINIMO TIPAS
KAINA 2124 €/asm. + skrydis 2351 €/asm. + skrydis  2637€/asm. + skrydis  
HAVANA

Starfish Montehabana 3*

Memories Miramar 4* Melia Habana 5*

2 NAKTYS/HB

1 NAKTIS/BB

TRINIDAD

Ancon 3*

Brisas Trinidad del Mar 4*

  2 NAKTYS/AL
CAMAGUEY

Gran Hotel Camaguey 3*  

    1 NAKTIS/HB
SANTIAGO

LAS AMERICAS 3*

Casa Granda 4* Melia Santiago de Cuba 5*

1 NAKTIS/HB IR 1 NAKTIS/BB

BARACOA

Gaviota Baracoa 3* 

   

1 NAKTIS/HB IR 1 NAKTIS/BB

VARADERO    

Melia Las Americas 5*

Grand Memories Varadero 5*

Ocean Varadero El Patriarca 5*

 

3 NAKTYS/HB IR 1 NAKTIS/BB

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • programoje nurodytos ekskursijos su rusakalbiu gidu;
  • visi pervežimai programos metu;
  • Apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose: 3 naktys Havanoje, 2 naktys Trinidade, 1 naktis Camaguey mieste, 2 naktys Santjago de Kuba, 2 naktys Baracoa mieste ir 4 naktys Varadere. Viešbučių pavadinimai kelionės tvirtinimo metu gali būti pakeisti.
  • Maitinimas – pusryčiai, pietūs ir vakarienės turo metu (pietų metu įskaičiuotas gaivus gėrimas, vakarienės metu Trinidade įskaičiuoti gėrimai), viskas įskaičiuota – poilsio metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • skrydis Vilnius/Kaunas/Ryga–Havana/Varaderas–Vilnius/Kaunas/Ryga (su tarpiniais persėdimais), kaina nuo 926 EUR
  • medicininių išlaidų draudimas (apie 17 EUR);
  • kelionės jungties draudimas (7-14 EUR);
  • Kubos turisto kortelė – 43 EUR;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Objektų lankymo tvarka gali keistis.
  • Kelionę užsakyti reikia likus mažiausiai 35 dienoms iki išvykimo dienos.
  • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.

Šią kelionę galima papildyti:

  • Galima pratęsti poilsį Varadere (+50 EUR už papildomą naktį žmogui viešbutyje Tuxpan, +85 EUR - Barcelo Solymar, +95 EUR - Iberostar Playa Almeda)
  • Papildoma naktis Havanoje + 49 EUR žmogui už nakvynę su puryčiais ir vakarienėmis viešbučiuose Copacabana.
UP
Išskleisti kelionių paiešką