Neatrastoji Čilė

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su spalvingąja Čilės sostine Santjagu bei istoriniu jos senamiesčiu
 • Aplankysite vieną seniausių pasaulio miestų Kalamą
 • Išvysite druskų lygumas, lagūnas, geizerius
 • Grožėsitės nuostabiuoju ir mėnulį primenančiu Mėnulio slėniu
 • Plauksite Magelano sąsiauriu Magdalenos salos link
 • Gerėsitės upių kriokliais, panoraminiais Osarno, Puntjagudo miestų ir Tronadoro vulkaninių kalnų vaizdais
 • Apsilankysite unikalioje ir mįslingoje Čilojė saloje
 • Pasivaikščiosite įspūdinguoju Tores Del Paine nacionaliniu parku
 • Vyksite į ekskursiją po Perito Moreno ledyną
Nuo2595
2020 10 30 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1013
su skrydžiu: 3608

Kelionės programa

1
diena
SKRYDIS Į SANTJAGĄ
Skrydis iš Vilniaus į Santjagą.
2
diena
SANTJAGAS
Sveiki atvykę į Čilės sostinę – Santjagą! Tai didžiausias šalies miestas, įsikūręs prie Mapočo upės, apie 520 m virš jūros lygio, aliuvinėje lygumoje į vakarus nuo garsiųjų Andų kalnų. Nusileisite tarptautiniame Santjago oro uoste ir būsite palydėti iki viešbučio. Pailsėjusių po pietų jūsų lauks didingas Santjago miestas.

Ekskursija istoriniame senamiestyje: aplankysite pagrindinę Santjago aikštę, katedrą, paštą, miesto rotušę, taip pat pamatysite prabangius prezidentūros La Moneda rūmus. Santjago rytinėje dalyje pasitiks modernioji miesto pusė, kuri apstatyta moderniais pastatais, šiuolaikiškai įrengtais biurais, prekybos centrais, prabangiais restoranais, jaukiomis kavinaitėmis.Vakare grįšite į viešbutį.

3
diena
SANTJAGAS - VALPARAISAS - VINJA DEL MARAS - SANTJAGAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje lauks visos dienos turas po Vinja del Marą ir Valparaisą. Centrinėje Čilėje nusidriekęs turistinis Vinja del Maro miestas traukia turistus dėl savo puikių paplūdimių, pramogų ir garsaus muzikos festivalio, kasmet pritraukiančio muzikos gerbėjų iš viso pasaulio. Turėsite galimybę aplankyti šio festivalio rengimo vietą – Kvinta Vergara amfiteatrą.

Vinja Del Mare, dar vadinamame sodų miestu, aplankysime San martino ir Peru aveniu nusidriekusias palei vandenyno pakrantę. Pravažiavę gražų gėlių laikrodį, tęsime kelionę į Valparaisas, nutolusį nuo Santjago 140 km į vakarus. Tai vienas pagrindinių šalies uostamiesčių ir kultūrinių centrų. Miesto architektūra išsidėsčiusi amfiteatriškai kalno pašlaitėje, akmenimis grįstos gatvės primena labirintus, į dangų stiebiasi grakštūs bažnyčių bokštai. Į aukštutinę miesto dalį patekti padeda funikulierių linijos. Šiame mieste aplankysime Viktorijos ir Sotomajor aikštes bei Jugoslavos koridorių. Vakare grįšite Santjagą. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
SANTJAGAS - KALAMA - ATAKAMOS DYKUMA (pusryčiai)
Po pusryčių trauksite į šalies šiaurę. Pasiruoškite skrydžiui į Kalamos miestą šiaurės Čilėje, Loa upės ir Atakamos dykumos apsuptyje. Kalama yra vienas sausiausių pasaulio miestų, nes per metus čia iškrenta rekordiškai mažas skaičius kritulių – vos 5 mm. Iš Kalamos pajudėsite į pietryčius – San Pedro de Atakamos miestą. VAažiuodami galėsite grožėtis Domejko kalnais. Popietę leisitės į Mėnulio slėnį, kurį pasieksite kirtę Druskos kalnus. Mėnulio slėnis pavadinimą gavo dėl panašaus paviršiaus. Jame nusidriekęs, Trijų Marijų pavadinimą gavęs, gamtos darinys iš molio, žvyro, druskų , brangakmenių ir kvarco paliks ne mažesnį įspūdį. Ieškantys kvapą gniaužiančių vaizdų ši vieta užburs belaukiant saulėlydžio. Mėnulio slėnis – nepakartojama vieta suvokti gamtos grožį ir paslaptingumą. Sutemus grįšite į San Pedro mieste įsikūrusį viešbutį.

5
diena
ATAKAMOS DYKUMA (pusryčiai, pietūs)
Po sočių pusryčių važiuosime į Atakamos druskos lygumas, Chaksa lagūną ir Nacionalinį flamingų rezervatą, kuriame išvysite tris iš šešių egzistuojančių flamingų rūšių pasaulyje.

Po to vyksite į Miskanti ir Minike lagūnas, kur išvysite nepaprastą to krašto gamtą, nematytą augaliją ir egzotišką gyvūnijos pasaulį. Po ekskursijos vyksite pietauti ir aplankysite Tokanao miestelį, jame esančią šv. Luko bažnyčią ir miesto bokštą. Vakare grįšite į San Pedrą.

6
diena
ATAKAMOS DYKUMA (pusryčiai)
Iš ankstaus ryto tęsite pažintį su Atakamos dykuma. Vyksite į geizerių kraštą – El Tatiją. Tai geizerių laukas šiaurės Čilėje, Andų kalnuose, daugiau nei 4 km aukštyje virš jūros lygio. El Tatijas laikomas aukščiausias geizerių laukas, kuris nė dienos nerimsta: čia nuolat kunkuliuoja ir sproginėja purslai.

Pasivaikščioję papusryčiausime ir galėsite pasimėgauti maudynėmis natūraliai karštuose šaltiniuose. Pietums grįšime į San Pedrą. Pakeliui aplankysime Mačukos kaimelį, kuris garsėja mediniais kaktusais, pastatais iš šiaudų ir kitais Andų rankdarbiais. Po pietų vyksite į Cejaro lagūną, kuri nusidriekusi Atakamos druskos lygumuose ir yra savo turtinga didele koncentracija druskos ir ličio dariniais. Ši vieta lyginama net su Negyvąja jūra. Čia galėsite išsimaudyti, paplaukioti ir grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu. Vakare grįšite į viešbutį

7
diena
KALAMA - PUERTO MONTAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje keliausite į oro uostą skrydžiui į Puerto Montą. Tai miestas pietinėje Čilėje, prie Ramiojo vandenyno Relonkavi užutėkio. Nusileidę vyksite 20 km į šiaurę – Puerto Varaso miestą, įsikūrusį Ljankihuės ežero pietvakarinėje pakrantėje. Nakvynė Puerto Varase.
8
diena
PEULA (pusryčiai)
Pusryčiausite viešbutyje ir keliausime Ljankihuę ežeru laivu į Ensenadą. Ljankikuės ežeras ledinės kilmės antras pagal dydį Čilės ežeras, telkšantis Los Lagoso regione, vakarinėse Andų pašlaitėse, 70 m aukštyje virš jūros lygio. Aplankysite Petrohuės upės krioklius, pasigėrėsite panoraminiais Osarno vaizdais, Puntjagudo miestų ir Tronadoro vulkaninių kalnų vaizdais. Po pietų ruošitės grįžti į Puerto Varasą.

9
diena
ČILOJĖ SALA (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Keltu kelsimės per Čakao sąsiaurį, skiriantį Čilojės salą nuo Pietų Amerikos žemyno, ir pasieksite mistiškąją Čilojė salą. Tai unikali vieta žemėje. Vakariniu pakraščiu driekiasi kalnai, iškylantys iki 820 m. Rytuose – kalvota lyguma. Vietos klimatas ne švelnus: vėjuotas, lietingas, vėsus. Čilojė ypatinga savo kultūra, architektūra, kraštovaizdžiais. Čia nėra tradicinių kolonijinių pastatų, tačiau yra daug nedidelių medinių jėzuitų bažnytėlių. Išvysite XIX a. įkurtų namų ant polių (palafito). Po pietų grįšite į Puerto Varasą.

10
diena
PUERTO MONTAS – PUNTA ARENAS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksite į Puerto Monto oro uostą skrydžiui į Punta Arenasą. Įsikursite viešbutyje.
11
diena
PUNTA ARENAS - PUERTO NATALES (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Anksti ryte plauksite Magelano sąsiauriu Magdelenos salos link. Išsilaipinę turėsite galimybę iš arti pasidžiaugti magelaniniais pingvinais. Šie paukščiai yra nykstantys, nes iš jų plunksnų yra gaminami suvenyrai. Grįšime į Punta Arenas.. Per pietus autobusu važiuosime į Puerto Natalesą. Įsikursite viešbutyje.

12
diena
TORRES DEL PAINE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)
Po ankstyvų pusryčių vyksite į Torres del Paine nacionalinį parką. Aplankysite Milodono urvą, kuriame buvo atrastas priešisotinio žolėdžio palaikai., Nordenskjoldo ir Pehojo ežerus ir Salto Grandės užtvanką. Papietavę pasivaikščiosite žemųjų notofagų mišku ir išvysite Grei ledyną su įspūdingomis lytimis. Grįždami į Puerto Natalesą sustosite prie Amarga lagūnos. Naktis viešbutyje.

13
diena
BALMACEDOS IR SERANO LEDYNAI (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas iki prieplaukos. Plauksite link Balmacedos ir Serano ledynų. Pakeliui stebėsite ruonius ir kormoronus. Vėliau atvykę į Serano ledynus, Jūs išlipsite Toro uoste ir jūsų lauks pasivaikščiojimas per vietinius miškus. Vėliau Jūsų lauks pietūs ir atgal kruizu grįšite į Puerto Natales. Nakvynė viešbutyje.

14
diena
PUNTA ARENAS - SANTJAGAS (pusryčiai)
Papusryčiavę vyksite į oro uostą skrydžiui į Santjagą. Apsistosite viešbutyje. Už papildomą priemoką siūlome vakarienę Čilės tradiciniame restorane su tradiciniais šokiais*
15
diena
SANTJAGAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir pervežimas į oro uostą. Skrydis namo.
16
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2595
2020 10 30 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1013
su skrydžiu: 3608

Apie Čilę

Čilė – tai kontrastų ir neįtikėtino grožio šalis, kuri siūlo turistams saugumą, laukines gamtos sąlygas ir geriausias paslaugas, taigi čia galima mėgautis puikiomis atostogomis ir nuotykių malonumais. Tai didžiausia ir siauriausia šalis žemyne, 6,965 mylių ilgio ir tik 285 mylių vidutinio pločio. Čilė turi ilgą demokratinio valdymo istoriją ir yra vertinama kaip viena iš geriausią ateitį turinčių ekonomikų Pietų Amerikoje.Čilė taip pat ir kra&scaron

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • visi pervežimai pagal programą;
 • apgyvendinimas viešbučiuose su pusryčiais;
 • nurodyta ekskursinė programa su anglakalbiu gidu;
 • pervežimai autobusu Punta Arenas - Puerto Natales - Punta Arenas;
 • Įėjimai į nacionalinius parkus;
 • Maitinimas: pusryčiai ir pietūs išsinešimui 5, 8, 9, 11 ir 12 dienomis;

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautiniai skrydžiai Vilnius - Santjagas - Vilnius;
 • Vietiniai skrydžiai ( nuo 570 EUR);
 • papildomoas ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos * (vakarienė Čilės tradiciniame restorane apie 96 EUR);
 • programoje nenurodytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos;
 • arbatpinigiai;
 • sveikatos draudimas.

Pastabos

 • Naujametinis laikotarpis pagal atskirą užklausimą.
 • Ekskursijos i Magdelanos salą vyksta sezono metu (spalio - kovo mėnesiais)
 • Vieviečio priemoka nuo 540 EUR
 • Kruizai, pasiplaukiojimai laivu arba keltu priklauso nuo oro sąlygų
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionė į Velykų salą

Kelionės užsakymas

Nuo
2595

+ skrydis nuo: 1013 visiems su skrydžiu: 3608
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė
Susisiek su Čilės specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

NAUJIEJI METAI prabangiame kruize, aplankant JAE, Omaną ir Katarą! (su grupe iš Lietuvos)
Omanas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Tolimoji Čilė
Čilė
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Čilė ir paslaptingoji Velykų sala
Čilė
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.