Neatrastoji Čilė

Kelionės akcentai

 • Susipažinsime su spalvingąja Čilės sostine Santjagu bei istoriniu jos senamiesčiu
 • Aplankysime vieną sausiausių pasaulio miestų –  Kalamą
 • Išvysime druskų lygumas, lagūnas ir geizerius
 • Grožėsitės nuostabiuoju ir mėnulį primenančiu Mėnulio slėniu
 • Mūsų maršrutas drieksis per Čilės Patagoniją, kuri ekologiškai viena švariausių mūsų planetos vietų
 • Plauksite Magelano sąsiauriu Magdalenos salos link, kur turėsite galimybę išvysti magelaninius pingvinus
 • Pamatysime vieną įspūdingiausių ledynų – Perito Moreno
 • Gerėsimės upių kriokliais, panoraminiais Osarno, Puntjagudo miestų ir Tronadoro vulkaninių kalnų vaizdais
 • Apsilankysite unikalioje ir mįslingoje Čilojė saloje
 • Pasivaikščiosime įspūdinguoju Tores Del Painė nacionaliniu parku
Nuo2665
2021 09 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 985
su skrydžiu: 3650
Dėmesio! Keliaujant į Čilę dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

Čilė – tai kontrastų ir neįtikėtino grožio didžiausia ir siauriausia šalis Pietų Amerikos žemyne. Čilė taip pat ir kraštutinumų šalis, tiek dėl savo geografinės padėties tiek ir dėl klimato: šiaurėje plyti sausiausia pasaulyje Atakama dykuma, tenykštės kultūros lopšys. Viduržemio jūros peizažai centrinėje Čilės dalyje suteikia gyvybės šalies sostinei Santiago, kuris yra apsuptas derlingų vynuogynų slėnių ir šiuolaikinių slidinėjimo kurortų. Keliaujant į pietus galima pajusti artimą kontaktą su gamta, nes čia ežerai, laukinės upės, ugnikalniai ir senieji miškai susijungia į vieną visumą. Patagonijoje, fiordai ir ledkalniai sulaukia tų lankytojų, kurie nuoširdžiai ieško naujos patirties. O kaip gi Velykų sala (arba Rapanujis), tikriausiai būtų mažai kam žinoma, jei ne jos paslaptingieji moai – aukštos akmeninės statulos, pastatytos kaip sargai. Kelionė įtempta, varginanti dėl skrydžių, temperatūrų ir aukščių svyravimų, tačiau dovanoja daugybę puikių vaizdų akims ir įspūdžių kiekvieno keliautojo širdžiai.
1
diena
VILNIUS – SANTJAGAS
Skrydis į Santjagą su 1 arba 2 persėdimais.
2
diena
SANTJAGAS (pusryčiai)
Sveiki atvykę į Čilės sostinę – Santjagą! Tai didžiausias šalies miestas, įsikūręs prie Mapočo upės, apie 520 m virš jūros lygio, aliuvinėje lygumoje į vakarus nuo garsiųjų Andų kalnų. Mus pasitiks ir palydės iki viešbučio, kur pasidėsime daiktus. Toliau lauks pažintinė ekskursija po Čilės sostinę. Ekskursija istoriniame senamiestyje: aplankysime pagrindinę Santjago aikštę, katedrą, paštą, miesto rotušę, taip pat pamatysime prabangius prezidentūros La Moneda rūmus. Santjago rytinėje dalyje pasitiks modernioji miesto pusė, kuri apstatyta moderniais pastatais, šiuolaikiškai įrengtais biurais, prekybos centrais, prabangiais restoranais, jaukiomis kavinaitėmis. Grįžimas į viešbutį, įsikūrsime kambaryje, laikas poilsiui. Nakvynė Santiage.
3
diena
SANTJAGAS – VALPARAISAS – VINJA DEL MARAS – SANTJAGAS (pusryčiai)
Po pusryčių viešbutyje lauks visos dienos turas po Vinja del Marą ir Valparaisą. Centrinėje Čilėje nusidriekęs turistinis Vinja del Maro miestas traukia turistus dėl savo puikių paplūdimių, pramogų ir garsaus muzikos festivalio, kasmet pritraukiančio muzikos gerbėjų iš viso pasaulio. Vinja Del Mare, dar vadinamame sodų miestu, aplankysime San Martino ir Peru aveniu nusidriekusias palei vandenyno pakrantę. Pravažiavę gražų laikrodį iš gėlių, tęsime kelionę į Valparaisą, nutolusį nuo Santjago 140 km į vakarus. Tai vienas pagrindinių šalies uostamiesčių ir kultūrinių centrų. Miesto architektūra išsidėsčiusi amfiteatriškai kalno pašlaitėje, akmenimis grįstos gatvės primena labirintus, į dangų stiebiasi grakštūs bažnyčių bokštai. Į aukštutinę miesto dalį patekti padeda funikulierių linijos. Šiame mieste aplankysime Pergalės aikštę bei Jugoslavos pasivaikščiojimo taką kalvos viršuje su įspūdingu vaizdu į jūrą, įlanką, kalvas su įdomia istorija. Vakare grįšite į Santjagą. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
SANTJAGAS – KALAMA – ATAKAMOS DYKUMA (pusryčiai)
Po pusryčių trauksime į šalies šiaurę. Pasiruoškite skrydžiui į Kalamos miestą šiaurės Čilėje, Loa upės ir Atakamos dykumos apsuptyje. Kalama yra vienas sausiausių pasaulio miestų, nes per metus čia iškrenta rekordiškai mažas kiekis kritulių – vos 5 mm. Iš Kalamos pajudėsime į pietryčius – San Pedro de Atakamos miestą (atstumas apie 100 km). Važiuodami grožėsimės Domejko kalnais. Popietę leisitės į išvyką po Mėnulio slėnį (2264 m virš jūros lygio), kuris pavadinimą gavo dėl panašaus paviršiaus. Jame nusidriekęs, Trijų Marijų pavadinimą gavęs, gamtos darinys iš molio, žvyro, druskų , brangakmenių ir kvarco paliks ne mažesnį įspūdį. Ieškant kvapą gniaužiančių vaizdų, ši vieta užburs belaukiant saulėlydžio. Mėnulio slėnis – nepakartojama vieta suvokti gamtos grožį ir paslaptingumą. Sutemus grįšime į San Pedro mieste įsikūrusį viešbutį, nakvynė.
5
diena
ATAKAMOS DYKUMA (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime į Miskanti ir Minike lagūnas (4120m. virš jūros lygio), kur išvysite nepaprastą to krašto gamtą, nematytą augaliją ir egzotišką gyvūnijos pasaulį. Po pietų važiuosime į Atakamos druskos lygumasChaksa lagūną (2300 m virš jūros lygio) ir Nacionalinį flamingų rezervatą, kuriame išvysime tris iš šešių egzistuojančių flamingų rūšių pasaulyje. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
ATAKAMOS DYKUMA (pusryčiai)
Iš ankstaus ryto tęsime pažintį su Atakamos dykuma. Apsirenksime šilčiau, nes vyksime į geizerių kraštą – El Tatiją. Tai geizerių laukas šiaurės Čilėje, Andų kalnuose, daugiau nei 4 km aukštyje virš jūros lygio. El Tatijas laikomas aukščiausias geizerių laukas, kuris nė dienos nerimsta: čia nuolat kunkuliuoja ir sproginėja purslai. Dieną saulė čia gali prikaitinti ~25 šilumos, bet ankstų rytą temperatūra gali siekti ir minusą.

Pasivaikščioję papusryčiausime ir galėsime pasimėgauti maudynėmis natūraliai karštuose šaltiniuose. Pietums grįšime į San Pedrą, o pakeliui aplankysime Mačukos kaimelį, kuris garsėja mediniais kaktusais, pastatais iš šiaudų ir kitais Andų rankdarbiais. Laisvas laikas pietums.

Po pietų vyksime į Cejaro lagūną (2500 m. virš jūros lygio), kuri nusidriekusi Atakamos druskos lygumose ir yra turtinga savo didele koncentracija druskos ir ličio dariniais. Ši vieta lyginama net su Negyvąja jūra. Čia galėsime išsimaudyti, paplaukioti ir grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu. Tiesa, vanduo nėra ypatingai šiltas, bet išbandyti tikrai verta. Toliau sausiausioje pasaulio dykumoje aplankysime du gėlo vandens „šulinius“ vadinamus Salaro akimis. Ir galiausiai pasieksime Tebinquinche lagūną, kur atsipalaiduosime po įtemptos dienos. Grožėdamiesi Andų atspindžiais lagūnos druskinguose vandenyse mėgausimės aperityvu. Saulėlydis savo spalvų tonais atvers nuostabų reginį mūsų akims. Vakare grįšime į viešbutį, nakvynė.

7
diena
KALAMA – PUERTO MONTAS – PUERTO VARASAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje keliausime į oro uostą skrydžiui į ežerų regione įsikūrusį Puerto Montą (su persėdimu Santjage). Tai miestas pietinėje Čilėje, prie Ramiojo vandenyno Relonkavi užutėkio. Nusileidę vyksime 20 km į šiaurę – Puerto Varaso miestą, įsikūrusį Ljankihuės ežero pietvakarinėje pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.
8
diena
PUERTO VARASAS – PEULA – PUERTO VARASAS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiausime viešbutyje ir keliausime Ljankihuė ežeru laivu į Ensenadą. Šis ledynų kilmės ežeras antras pagal dydį Čilėje, telkšantis Los Lagoso regione, vakarinėse Andų pašlaitėse, 70 m aukštyje virš jūros lygio. Aplankysime Petrohuės upės krioklius, kelionė laivu tęsis pro smaragdinius Visų Šventųjų (Todos los Santos) ežero vandenis pakeliui į Peula. Pasigėrėsime panoraminiais Osarno miesto bei Puntjagudo ir Tronadoro vulkanų vaizdais. Po pietų ruošimės grįžti į Puerto Varasą, nakvynė viešbtyje.
9
diena
ČILOJĖ SALA (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Keltu kelsimės per Čakao sąsiaurį, skiriantį Čilojės salą nuo Pietų Amerikos žemyno, ir pasieksime mistiškąją Čilojė salą. Tai unikali vieta žemėje. Vakariniu pakraščiu driekiasi kalnai, iškylantys iki 820 m. Rytuose – kalvota lyguma. Vietos klimatas ne itin švelnus: vėjuotas, lietingas, vėsus. Čilojė ypatinga savo kultūra, architektūra, kraštovaizdžiais. Čia nėra tradicinių kolonijinių pastatų, tačiau yra daug nedidelių medinių jėzuitų bažnytėlių.  Šioms bažnyčioms būdinga tai, kad visos jos yra atsuktos fasadu į jūros pusę. Išvysite XIX a. įkurtų namų ant polių (palafito). Vakarop grįšite į Puerto Varasą. Nakvynė viešbutyje.
10
diena
PUERTO MONTAS – PUNTA ARENAS (pusryčiai)
Pusryčiai, laisvas laikas. Išsiregistravimas iš viešbučio iki 12 val. Vyksime į Puerto Monto oro uostą, skrydis į Punta Arenasą. Atvykusius pasitikis, perveš į viešbutį. Įsikursime, nakvynė viešbutyje.
11
diena
PUNTA ARENASAS – PUERTO NATALESAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Anksti ryte plauksime Magelano sąsiauriu Magdelenos salos link (ši ekskursija vyksta nuo spalio iki kovo mėn.). Turėsime galimybę iš arti pasidžiaugti magelaninių pingvinų, jūrų liūtų ir kormoranų kolinijomis. Įdomus faktas: BBC skelbia jaudinančią istoriją, kaip magelaninis pingvinas kelis metus iš eilės vis grįžta tūkstančius kilometrų į Braziliją, pas tą patį žveją, išgelbėjusį jam gyvybę. Grįšime į Punta Arenasą. Tarpmiestiniu autobusu (apie 3 val). važiuosime į Puerto Natalesą – Čilės Patagonijos miestelį, įsikūrusį prie kanalo, priešais Patagonijos Andų kalnų virtinę. Gamtos stebuklas – Čilės Patagonija yra ekologiškai viena švariausia mūsų planetos vietų. Atvykę įsikursime viešbutyje, nakvynė.

12
diena
TORES DEL PAINĖ NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime į Milodono urvą, tai gamtos paminklas, kurį 1895 m. atrado vokietis Patagonijos tyrinėtojas Hermannas Eberhardas. Buvo rastos nenustatyto gyvūno odos liekanos, vėliau pripažintos kaip išnykusio Milodono, kuris gyveno prieš 12,000 metų. Toliau kelionę tęsime Tores del Painė nacionaliniame parke: išvysime Nordenšeldo ir Pehoės ežerus bei 18 metrų Salto Grande krioklį. Papietavę pasivaikščiosime miško taku palei ežerą, kur bus galima pamatyti nuo Serano ledyno atsiskyrusius ledkalnius. Vėliau pasigrožėsime Amarga lagūna ir grįšime į Puerto Natalesą nakvynei.
13
diena
PERITO MORENO LEDYNAS (pusryčiai, pietūs)
Anksti ryte išvykstame autobusu į El Kalafatės miestelį Argentinoje ~270 km. (būtina su savimi turėti pasus). Iš čia dar kiek daugiau nei 1 valanda kelio iki Ledynų nacionalinis parko. Čia pasivaikščiosime daugiau nei 3 km. pėsčiųjų taku priešais vieną įspūdingiausių ledynų pasaulyje – Perito Moreno. Po šios ekskursijos grįšime į El Kalafatę, kur turėsime šiek tiek laiko įsigyti suvenyrų ir (arba) užkandžių (dėmesio: per Argentinos-Čilės sieną gabenti vaisių, maisto produktų negalima).Vėlai vakare grįšime į savo viešbutį Puerto Natalese. Nakvynė.
14
diena
PUERTO NATALESAS – PUNTA ARENASAS – SANTJAGAS (pusryčiai)
Po pusryčių mus nuveš į autobusų stotį, kelionė tarpmiestiniu autobusu iki Punta Arenaso. Atvykusius nuveš į oro uostą. Skrydis į Santjagą. Pervežimas į viešbutį. Paskutinis vakaras Čilėje. Nakvynė viešbutyje.
15
diena
SANTJAGAS – VILNIUS (pusryčiai)
Pusryčiais. Išsiregistravims iš viešbučio iki 12 val. Pervežimas į Santjago oro uostą. Skrydis į Vilnių su 1 ar 2 persėdimais.
16
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2665
2021 09 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 985
su skrydžiu: 3650

Apie Čilę

Čilė – tai kontrastų ir neįtikėtino grožio šalis, kuri turistams siūlo laukines gamtos sąlygas ir kokybiškas paslaugas, taigi čia galima mėgautis puikiomis atostogomis ir nuotykių malonumais. Tai didžiausia ir siauriausia šalis žemyne: 4270 kilometrų ilgio, 356 kilometrų plačiausioje vietoje, ir tik 64 kilometrų pločio siauriausioje vietoje – tai siauriausia šalis pasaulyje. Kranto linijos ilgis net 6435 km. Šalyje yra 40 n

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Čilę dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Pasitikimas oro uostuose ir visi pervežimai nurodyti programoje;
 • Apgyvendinimas turistinės klasės 3* viešbučiuose (3 n. Santiage, 3 n. San Pedro de Atakama, 3 n. Puerto Varase, 1 n. Punta Arenase, 3 n. Puerto Natalese);
 • Programoje nurodytas maitinimas: pusryčiai ir 4 pietūs;
 • Pagal programą nuorodytos ekskursijos;
 • Pagal programą nurodyti pervežimai tarpmiestiniu autobusu;
 • Įėjimai į nacionalinius parkus ir kitus lankytinus objektus minimus programoje;
 • Vietinių gidų paslaugos anglų ir ispanų kalba.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius – Santjagas – Vilnius su 1 ar 2 persėdimais (nuo 985 eur/asm);
 • Vidiniai skrydžiai Santjagas – Kalama, Kalama – Santjagas – Puerto Montas, Puerto Montas – Punta Arenasas, Punta Arenasas – Santjagas (nuo 590 eur/asm);
 • Maitnimas, gėrimai neįvardinti programoje;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Kelionės ir med.išlaidų draudimas;
 • Papildomos pramogos, ekskursijos;
 • Kitos asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 620 eur/asm.
 • Pageidaujant apgyvendinmo aukštesnės klasės viešbučiuose, priemoka už 4* viešbučius 310 eur/asm;
 • Kelionė gali prasidėti bet kurią savaitės dieną.
 • Organiztorius pasilieka teisę keisti objektų lankymo eiliškumą.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.
 • Kelionė garantuojama vykstant net ir 1 keliautojui.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionė į Velykų salą

Kelionės užsakymas

Nuo
2665

+ skrydis nuo: 985 visiems su skrydžiu: 3650
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Gintarė R.
Susisiek su Čilės specialiste Gintare ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Atidaryta keliautojams!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atidaryta keliautojams!
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Tolimoji Čilė
Čilė
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Čilė ir paslaptingoji Velykų sala
Čilė
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.