Čilė | Apie Čilę

Bendra informacija apie Čilę, Čilės miestai ir kurortai, valiuta, darbo laikai, šventės, Čilės klimatas, skiepai, vizos, ekskursijos Čilėje.

Čilė – tai kontrastų ir neįtikėtino grožio šalis, kuri siūlo turistams saugumą, laukines gamtos sąlygas ir geriausias paslaugas, taigi čia galima mėgautis puikiomis atostogomis ir nuotykių malonumais.
Tai didžiausia ir siauriausia šalis žemyne, 6,965 mylių ilgio ir tik 285 mylių vidutinio pločio. Čilė turi ilgą demokratinio valdymo istoriją ir yra vertinama kaip viena iš geriausią ateitį turinčių ekonomikų Pietų Amerikoje.

Valstybės pavadinimas: Čilės Respublika nepriklausoma nuo 1817 m.

Plotas: 756.950 tūkst. kv. km.

Gyventojai: 15.018 tūkst.

Gyventojų sudėtis: europiečių palikuonys (baltaodžiai ir metisai) 96,8% bei 3,2%. indėnai.

Valstybinė kalba: ispanų

Religija: katalikų

Čilė taip pat ir kraštutinumų šalis, tiek dėl savo geografinės padėties tiek ir dėl klimato: šiaurėje plyti sausiausia pasaulyje Atakama dykuma, tenykštės kultūros lopšys. Viduržemio jūros peizažai centrinėje Čilės dalyje suteikia gyvybės šalies sostinei Santiago, kuris yra apsuptas derlingų vynuogynų slėnių ir šiuolaikinių slidinėjimo kurortų.

Keliaujant į pietus galima pajusti artimą kontaktą su gamta, nes čia ežerai, laukinės upės, ugnikalniai ir senieji miškai susijungia į vieną visumą. Chiloje sala – rojus žemėje, tai fantastinių mitų autorių namai, žmonių, kurie visų pirma yra žinomi dėl savo draugiškumo.

Patagonijoje, fiordai ir ledkalniai sulaukia tų lankytojų, kurie nuoširdžiai ieško naujos patirties ir, Antarktyje, vis daugiau turistų atranda amžinojo ledo magiją.

Dėl savo kraštovaizdžių įvairovės ir nelygaus reljefo, Čilė yra šalis, kurioje galima mėgautis daugybe įvairių pramogų: alpinizmas, jodinėjimas ir slidinėjimas Andų kalnuose, archeologiniai tyrinėjimai Atakama dykumoje, floros ir faunos stebėjimai, nardymas ir paplūdimiai Ramiojo vandenyno pakrantėje, kelionės po puikius vynuogynų slėnius, plaukiojimas plaustais ir baidarėmis upėse ir fiorduose, plaukiojimas laivu tarp ledkalnių arba ekskursijos į senovinių ritualų vietas.

Klimatas: Čilės klimatas apima platų oro sąlygų diapazoną. Pagal Köppen sistema, Čilės teritorijoje galima išskirti septynis pagrindinius klimato potipius, svyruojančius nuo dykumų šiaurėje, iki alpinių tundrų ir ledynų į pietryčiuose. Didžiojoje šalies dalyje išskiriami keturi metų laikai: vasara (nuo gruodžio iki vasario), ruduo (nuo kovo iki gegužės), žiema (nuo birželio iki rugpjūčio) ir pavasaris (nuo rugsėjo iki lapkričio).
Sinoptinėje skalėje, pagrindiniai veiksniai valdantys Čilės klimatą yra Ramiojo vandenyno Anticiklonas, pietų poliarinio rato žemo slėgio zona, šaltoji Humbolto srovė ir Andų kalnai. Nepaisant Čilės siaurumo, vidaus regionai patiria didelių temperatūros svyravimų.

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP