Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala

Nuo449
2024 07 18 ir daugiau datų
Keliaujant į Vokietiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstame į Torunę - vieną gražiausių Lenkijos miestų, kuris viduramžiais priklausė Hanzos pirklių sąjungai. Dabar Torunės senamiestis - unikalus viduramžių dvasia dvelkiantis istorinis ansamblis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysite miesto rotušę, Torunės pilį, gotikines Šv. Jono ir Šv. Jokūbo bažnyčias, Turgaus aikštę. Torunė taip pat garsėja kaip astronomo Mikalojaus Koperniko gimtasis miestas, tad pamatysite ir jam pastatytą paminklą. Tęsiame kelionę per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
2
diena
  Pusryčiai. Vykstame į Vokietiją. Dvi dienas keliausime po Šiaurės Vokietijoje esančią Meklenburgo-Pomeranijos žemę, kur daugybė miestų viduramžiais priklausė prekybinei Hanzos sąjungai, o jūros pakrantėje įsikūrę ne tik tų miestų uostai, bet ir jaukūs pajūrio kurortai. Atvykstame į Riugeno salą – didžiausią Vokietijos salą, garsėjančią jūros pakrante besidriekiančiomis baltomis kreidos uolomis. Apsilankysime Jasmundo nacionaliname parke*, kur iš apžvalgos aikštelės galėsite pasigrožėti 118 metrų aukščio skardžiu, vadinamu „Karaliaus sostu“. Sakoma, kad čia sėdėjo švedų karalius, stebėdamas jūroje vykusį švedų ir vokiečių laivynų mūšį. Vykstame į kurortinį miestelį Zasnicą, iš kurio laivu plaukiame* pasigėrėti daugiau nei 9 km besidriekiančiais kreidos skardžiais. Sugrįžus į uostą – laisvas laikas pietums. Po pietų pasivaikščiosime medžių lajų taku* ir užlipsime į apžvalgos bokštą*, iš kurio atsiveria nuostabi salos ir lagūnų panorama. Vykstame į Riugeno salos kurortą Bincą, žavintį baltomis medinėmis vilomis, pėsčiųjų gatve su parduotuvėlėmis ir restoranais, didingu kurhauzu paplūdimyje, į jūrą vedančiu mediniu tiltu bei šimtais ryškių paplūdimio pintinių, saugančių poilsiautojus nuo saulės, vėjo, lietaus ir smėlio. Laisvas laikas kurorte. Vakare išvykstame iš salos. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
 Pusryčiai. Vykstame į vieną iš gražiausių Šiaurės Vokietijos Hanzos miestų Štralzundą, kuris yra išsaugojęs nuo viduramžių beveik nepakitusį pastatų bei gatvių išdėstymą, garsėja plytinės gotikos architektūra ir yra saugomas UNESCO. Ekskursija po senamiestį, kurios metu apžiūrėsime Šv. Mikalojaus bei Šv. Jokūbo bažnyčias, grožėsimės senaisiais miestiečių namais ir miesto rotuše, kuri laikoma vienu seniausių ir gražiausių architektūros paminklų. Laisvas laikas pietums. Vykstame į Rostoką - prie Varnovo upės įsikūrusį didžiausią Meklenburgo-Pomeranijos žemės miestą, Hanzos sąjungos laikais vadintą vartais į Skandinaviją. Jau XIV amžiuje čia buvo didžiulis jūros uostas, buvo statomi laivai, o 1419 metais įkurtas pirmas universitetas Baltijos jūros regione. Jūros pakrantėje buvęs žvejų kaimelis Varnemiundė jau viduramžiais buvo prijungtas prie Rostoko, siekiant apsaugoti miesto vartus į Baltijos jūrą. Pasivaikščiosime Rostoko senamiesčio gatvelėmis ir aikštėmis, apžiūrėsime miesto rotušę, XV-XVI a. miestiečių namus, įspūdingo dydžio Šv. Marijos bažnyčią. Pėsčiųjų gatve pasieksime Universiteto aikštę, kur pamatysime senojo universiteto rūmus. Po ekskursijos vykstame į Rostoke esantį Varnemiundės kurortą, žavintį tradiciniais žvejų nameliais, plačiu smėlio paplūdimiu, senuoju švyturiu ir daugybe restoranėlių. Laisvas laikas kurorte. Vakare išvykstame į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
4
diena
 Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo449
2024 07 18 ir daugiau datų

Apie Vokietiją

Vokietijos Federacinė Respublika įsikūrusi Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Danija, Lenkija, Čekija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Liuksemburgu, Belgija ir Olandija. Vokietijos krantus skalauja Šiaurės ir Baltijos jūros. Vokietijos kultūra yra dalis germaniškosios Europos kultūros. Šalies kultūra formavosi regionuose, nes bendra Vokietijos valstybė buvo sukurta palyginti vėlai. Šalis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala

Laima
2023-08-23
8
Viskas buvo gerai, tik tokiam dideliam kiekiui žmonių reikėjo duoti naujesnį autobusą. Išvažiavimo ir atvykimo laikas nepatogus vilniečiams,nes labai anksti išvykimas, o grįžimas labai vėlus. Rekomenduočiau šią kelionę
Laima
2023-08-16
9
Labai norėčiau, kad pakeistumėte išvykimo laiką iš Vilniaus 3.30val. Labai jau anksti, bemiegė naktis, ir žmonės pavargsta. imo
Vidas
2023-08-09
8
Nepatiko, kad pirmą dieną nesustojome Šiaurės Lenkijoje papietauti. Prūsijje yra labai įdomių miestelių, kuriuose pakaktų ir 5 minučių. Per ilgai/nuobodu buvo Riugeno saloje.
Romas
2023-08-07
10
Puiki kelionė, gidas Darius puikus savo srities specialistas.
Arvydas
2023-07-13
9
Nereali vadovė Renata, tiesiog mėgavomės jos darbu ir asmenybe.
Audronė
2023-07-12
9
Informaciją apie kelionę gavau laiku, gidės Renatos pasakojimai informatyvūs. Jei nevargina kelionė autobusu - pirmyn.
Audronė
2023-04-13
10
Kelionė dar neįvyko, bet pasirengimas jai kol kas vyksta sklandžiai, reaguojama operatyviai.
Dainora
2022-08-28
10
Vadybininkai pateikė visą reikalingą kelionei informaciją. Kelionė neilga, bet labai turininga, įspūdingi vaizdai ir miestai nepalieka abejingų. Kelionės vadovė- Renata -puiki savo amato žinovė. Kelionėje nepavargsite, matyti gamtos vaizdai ir miestų grožis stebins ir išliks ilgam. Tikrai norėsis sugrįžti.
Aušra
2022-08-24
10
Puiki kelionė, nuostabi gidė Renata, viskas sklandžiai, įdomiai ir smagiai. -

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vokietiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) - bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~55 EUR
 •  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę)   8 EUR
 • Miestų mokestis   4 EUR
 • Vienvietis kambarys   80 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
449

visiems: 449
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji Metai Berlyne
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vokietijos sostinė Berlynas
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Bavarijos grožis
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Vokiškoji Saksonijos Šveicarija
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.