Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje

Kelionės akcentai

 • 5 nakvynės ir 5 vakarienės Adrijos jūros pakrantės kurorte
 • Atostogaujate taip, kaip norite Jūs – renkatės turiningas ekskursijas arba poilsį prie jūros
 • Net 3 turiningos ekskursijos: įspūdžių kupina diena Kroatijoje Plitvicos ežerų nacionaliniame parke; žavingasis Istrijos pusiasalis; išvyka į Italiją,
 • kur lankote unikalų skęstantį „miestą ant vandens“ – Veneciją
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
 • 80% kelionių vyksta naujais Novaturo autobusais
Nuo529
2022 08 26 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
Lenkija, Čekija
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate Lenkijos pakelės užeigoje. Vakare, apie 20-21 val. atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2
diena
Liubliana ir kurortas prie Adrijos jūros
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Pietauti sustojate Austrijos pakelės užeigoje. Atvykus į Liublianą, apie 15 val., trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vakare, apie 20 val., atvykstate į poilsio kompleksą prie Adrijos jūros. Informacijos apie apgyvendinimą ieškokite www.novaturas.lt. kelionės programoje, skiltyje "Apgyvendinimas". Vakarienė ir nakvynė.

Šiandien nuvažiuojate ~660 km.

3
diena
Poilsis arba ekskursija: Plitvicos ežerų nac. parkas ir degustacija
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba apie 8 val. siūlome **ekskursiją į *Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Pietaujate laisvu laiku parke, kur yra galimybė nusipirkti pietus arba patogiai pasimėgauti pačių pasiruoštu pietų paketu. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare, apie 19 val. sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~270 km.

4
diena
Poilsis
Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė.
5
diena
Poilsis arba ekskursija: Venecija
Pusryčiai (vykstantiems į ekskursiją pusryčių paketai). Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Veneciją. Labai anksti ryte (5 val.) išvykstate į Veneciją. Atvykę, apie 10 val., plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Ekskursija trunka 1,5 val.. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų, apie 15 val., išvykstate Kroatijos link. Vakare, apie 20 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

Šiandien nuvažiuojate ~520 km

6
diena
Poilsis arba ekskursija: Istrijos pusiasalis
Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome apie 8 val. vykti į **ekskursiją į Istrijos pusiasalį. Pateksite į raudono, pilko ir baltojo kalkakmenio kraštą. Iš čia buvo gabenamas baltasis kalkakmenis Venecijos pastatų statybai. Vykstate į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrite VI a. statytą Eufrazijaus *baziliką (įtraukta į UNESCO saugomų architektūros paminklų sąrašą) su puikiai išsilaikiusiomis bizantinėmis mozaikomis. Tai seniausia triskliautė bažnyčia Vidurio Europoje. Važiuojate į Rovinį. Rovinis – mažas žvejų miestelis. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis su itališko stiliaus namais. Užlipus į kalvą, kur stovi Šv. Eufemijos bažnyčia, atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Bažnyčioje yra saugomas sarkofagas su Šv. Eufemijos palaikais, kuriuos, anot legendos, VIII a. jūra atplukdė į krantą. Gražiausiais Rovinio vaizdais mėgaujatės *plaukdami laivu. Kroatai labai vaišingi žmonės, kad kelionė laivu būtų dar smagesnė, laivo įgula visus vaišina vietiniais gėrimais ir žuvimi. Prieš palikdami Istriją Puloje nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų *amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Vakare, apie 19 val., sugrįžtate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė.

Šiandien nuvažiuojate ~335 km

7
diena
Postoinos urvai
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Stalagmitų amžius čia siekia iki 192 tūkstančių metų. Vivariume pamatote Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Ekskursija urvuose trunka apie 1,5 val. Išvykstate Čekijos link. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Austrijos pakelės užeigų. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~660 km

8
diena
Kelionė namo
Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 21 val.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km. 

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 4625 km.

Nuo529
2022 08 26 ir daugiau datų

Apie Kroatiją

Šalis yra pietrytinėje Europos dalyje prie Adrijos jūros. Šiaurėje Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija, rytuose - su Serbija, o pietryčiuose - su Bosnija ir Hercegovina, taip pat su Serbija ir Juodkalnija. Labai vingiuota, įlankų ir užutėkių išraižyta Adrijos jūros pakrantė Kroatijoje tęsiasi 1777 km (žemėlapyje matuojant tiesia linija - tik 600 km). Didžiąją dalį šalies teritorijos užima Dinarų kalnai. Ad

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsis Šiaurinėje Kroatijoje

Dale
2022-06-14
8
Perkant kelionę, praktiškai informacijos apie kelionę negavome jokios. Žinojome tik kas buvo parašyta internete. Vadybibinkas neatsakė į nei vieną mūsų užduotą klausimą. Suklydo įrašydamas iš kurio miesto išvykstame. Vietoj Kauno parašė, kad išvykstame iš Vilniaus. Gerai, kad gidas susigaudė ir paskambino ryte, o ne laukė mūsų Vilniuje. Kelionė patiko. Gidas puikus, Vairuotojai, taip pat puikūs, paslaugūs ir savo srities profesionalai. Viežbučiai Čekijoje Brno mieste viskas gerai, bet pačioje Kroatijoje "Uvala Scott Kraljevica" labai prastas., netvarkingas, apleistas ir labai prastoje vietoje. Papietauti nebuvo kur, nes aplik viežbutį nedirbo jokia kavinė ar baras. Iš viežbučio nuvykti patiems visuomeniniu transportu neįmanoma nes stotelės nėra reikia autobusą stabdyti, o tai daryti greitkelyje tiesiog pavojinga. Artimiausia kavinukė už 2 kilometrų iki kurios nueiti reikia keliu be šaligatvių, o tai irgi pavojinga.
Dalius
2019-10-08
10
Kelionė buvo nuostabi, puikus gido darbas, patogus transportas.
Jurgita
2019-09-16
10
Puiki ir gerai subalansuota programa - neabejotinai verti dėmesio aplankyti objektai, sklandi kelionės eiga, tobulas kelionės vadovas papasakojo daug istorinių faktų, linksmų istorijų, puikiai planavo laiką ir vadovavo grupei. Puiki ir gerai subalansuota programa - neabejotinai verti dėmesio aplankyti objektai, sklandi kelionės eiga, tobulas kelionės vadovas papasakojo daug istorinių faktų, linksmų istorijų, puikiai planavo laiką ir vadovavo grupei.
Rasa
2019-08-18
10
Kelione labai patenkinti.Vairuotojai paslaugūs, komunikabilūs, linksmi, draugiški, mandagūs. Gidas, net trūksta žodžių jo žinias apibūdinti. Į visas keliones, kokios bebūtų norėtumėm keliauti tik su juo.Savo srities profesionalas. Iš karto norėtųsi, kad būtų pasakyta viskas apie kelionę.
Rida
2019-06-25
10
Labai geri, lūkesčius viršijo, nes viešbutis, pajūris ir aptarnavimas buvo puikūs, nors tik 2 žvaigždučių viešbutis. Labai patiko vaizdai, oras, vanduo!Tik geriausi atsiliepimai! Kiek kartų keliavom su kelionių akademija, niekad neteko nusivilti. Tad ir ateitį mielai kreipsiuosi į jus.
Dana
2019-06-23
10
Noriu padėkoti visiems kelionės organizatoriams. Visą reikiamą informaciją prieš kelionę gavau išsamiai ir laiku. Profesionalūs vairuotojai, puikus gidas, įspūdinga kelionė, džiaugiuosi, kad pasirinkome jus. Jau rekomendavau ir rekomenduosiu kitiems.
Renata
2019-05-28
10
Gražūs gamtovaizdžiai, jaukūs miesteliai kuriuos aplankėm, skani virtuvė. Organizuota puikiai, nuostabus gidas.
Nijolė
2019-05-21
10
Puikūs prisiminimai , daug įspūdžių, daug aplankyta, pamatyta, sužinota. Puikus, korektiškas, talentingas, profesionalus, rūpestingas gidas - vadovas, vedė ekskursijas ir globojo mus keliautojus. Išsamiai dėstė apžiūrimų objektų istoriją. Puikiai išnaudotas visas kelionei skirtas laikas. Galiu tik padėkoti visam kelionės ekipažui už tokia puikią kelionę.
Dale
2019-05-06
10
Nuostabi kelionė,labai daug pamatėme,sužinojome. Gidas suteikė daug žinių, visais rūpinosi, aplankėme daug vietų, buvo nuoširdus, likome visi laimingi. Nuoširdžiai dėkojame vadybininkui ir visai jo komandai, nuo mūsų grupės iš Anykščių ačiū Karolinai, labai maloniai atsakinėjo į mums rūpimus klausimus, operatyviai viskas buvo sprendžiama iškilus sunkumams, susirgus vienai moteriai buvo išspręstos visos problemos. Labai ačiū ir sekmės jūsų visai komandai.
Eglė
2018-06-20
10
Konsultantė Milda kantriai ir maloniai bendravo, atsakė į visus rūpimus klausimus. Ačiū jai :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kroatiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu
 • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte)
 • Maitinimas: 7 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai, kurorte – švediškas stalas), 5 vakarienės (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • ekskursija į Plitvicos nac. parką – 75 EUR
 • ekskursija į Istrijos pusiasalį – 40 EUR
 • ekskursija į Veneciją – 60 EUR (laivas iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą)(**) – papildomai mokamos ekskursijos. 
 • Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 155 EUR, 175 EUR
 • Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos ir ¹Alytaus
 • (¹) – yra papildomų sąlygų
 • Dėl nuo kelionių organizatoriaus nepriklausančių aplinkybių kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama novaturas.lt
 • Kaina pateikta asmeniui dviviečiame/dviviečiame su pristatoma lova kambaryje Priemoka už vienvietį kambarį – 150 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
529

visiems: 529
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Pietų Kroatija 9 d. (pažintinė-poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsis prie Adrijos jūros Šiaurės Kroatijoje ir Italijoje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Šiaurės Kroatija 8 d. (pažintinė - poilsinė)
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Pietų Kroatija su poilsiu Makarskos pakrantėje
Kroatija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.