Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai

Kelionės akcentai

 • Nuotykinė kelionė!
 • Pablo Eskobaro laikus menanti 13-oji kolona Medeljino aukštumose
 • Apsilankymas vietiniame kavos ūkyje ir neatrasti kavos skoniai
 • Kelionė džipais po džiungles, maudynės Minkos krioklių vandenyse ir poilsis milžiniškuose hamakuose kalnų apsuptyje
 • Plaukimas padangomis upe ir laisvas laikas džiunglių apsuptyje prie Buritakos upės
 • Kelionė laivu, vandens pramogos ir nepamirštami įspūdžiai Karibų jūros paplūdimyje
Nuo2145
2024 07 07 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 3245
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – MEDELJINAS
Skrydis su dviem persėdimais iš Vilniaus į Medeljiną. „Bienvenida“ – sveiki atvykę į Kolumbiją! Nusileidimas tarptautiniame José María Córdobos oro uoste, Medeljino mieste (2,53 mln. gyventojų). Pervežimas į viešbutį ir poilsis. Vėliau pasimatysime užkandžiams ir gėrimams – rekomenduojame paragauti tradicinio kokosų limonado.

Medeljino miestas, įsikūręs šalia vandeningosios Medeljino upės, nuo seno garsėjo aukso, sidabro ir anglių kasyba, derlingomis kavos plantacijomis bei ypač sėkminga tekstilės pramone. Šiandien šis miestas garsėja jį supančiomis orchidėjų plantacijomis ir universitetų gausa – jų visame Medeljine net penki. Nakvynė viešbutyje Medeljino mieste.

2
diena
MEDELJINAS (pusryčiai)
Šiandien visa galva pasinersime į kolumbietiškosios kultūros gelmes. Ar gali būti geresnis būdas pažinti miestą, nei istorinis turas? Tiesa, šį kartą jis kiek netradicinis. Iškasus Panamos kanalą, Medeljinas tapo narkotikų prekybos centru. 80-aisiais čia siautėjo Pablo Eskobaras, tačiau per pastaruosius dešimtmečius Medeljinas be galo pasikeitė ir tapo vienu populiariausių ir gausiai lankomų Pietų Amerikos miestų.

Vyksime į praeityje prastai pagarsėjusią 13-ąją komuną – tai kvartalas, kurio namai atrodo tarsi milžiniškos „Lego“ kaladėlės, paskubomis sustatytos miesto aukštumose. Šiandien tai –saugi vieta, pastaraisiais metais patyrusi neįtikėtiną transformaciją, tačiau miesto praeities dvasia vis dar jaučiama. Kvartalo gatves puošia akį traukiantis gatvės menas ir nedidukės meniškos kavinės. Gigantiškiems ir spalvingiems sienų piešiniams tiesiog neįmanoma atsispirti – tai ideali vieta fotografijoms. Po įspūdžių kupinos dienos metas vakarienei ir gaiviems gėrimams. Nakvynė viešbutyje Medeljino mieste.

3
diena
GVATAPĖ IR KAVOS ŪKIS (pusryčiai, pietūs) 
Kava – Kolumbijos sinonimas. Rytą pradėsime nuo visame pasaulyje garsios tikros kolumbietiškos kavos puodelio. Energijos mums prireiks, nes kopsime į Penjolio uolą, o iki jos viršaus laukia net 650 laiptelių. Tačiau nuovargis akimirksniu pradings vos tik išvydus nuo uolos atsiveriantį vaizdą! Indėnai tahamiai šią uolą laikė šventa. Po to vyksime į Gvatapę – spalvingiausią Kolumbijos miestą Andų kalnuose. Gvatapės prieigas puošia skaidraus vandens ežeras. Šiame miestelyje akį traukia ryškiaspalviai namų fasadai, puošnios durys ir žaismingi papuošimai. Lankysimės vietiniame kavos ūkyje. Kavos industrija be galo svarbi vietos gyventojams, o jai augti sąlygos ypač palankios – drėgnas Kolumbijos kalnuotų regionų klimatas ir derlingas dirvožemis. Ne veltui kavos pupelės sudaro didžiausią šalies eksporto dalį, o kai kurios kavos plantacijos netgi saugomos UNESCO. Susipažinsime su kavos paslaptimis, netikėtais skoniais ir, žinoma, paragausime aukščiausios rūšies kavos. Nakvynė viešbutyje Medeljino mieste.

4
diena
MEDELJINAS – SANTA MARTA (pusryčiai) 
Tiek Medeljine, tiek Gvatapėje gausu gamtos, tačiau jau netrukus leisimės į tikrų tikriausias džiungles! Skrydis į Santa Martos miestą, plytintį Karibų jūros krantuose. Šis uostamiestis – pirmoji ispanų įkurta gyvenvietė Kolumbijoje, kurioje gausu pilių, fortų bei įspūdingų katedrų. Santa Marta laikoma seniausiu Kolumbijos miestu. Atmosfera čia išskirtinė: besišypsantys keliautojai ir nuotykių ieškotojai iš viso pasaulio Santa Martoje nuolat kelia džiugų šurmulį. Be abejo, ir mes paliksime čia savo pėdsaką. Mėgausimės viešbučio patogumais, leisime laiką prie baseino, sužaisime vieną kitą biliardo partiją ir, be abejo, pažinsime gilią istoriją turintį miestą! Nakvynė svečių namuose Santa Martoje.
5
diena
MINKOS KRIOKLIAI IR DŽIUNGLĖS (pietūs)
Pirmyn! Mūsų laukia kvapą gniaužiančios gamtos dovanos. Šiandien sėsime į džipus ir leisimės Minkos link, gilyn į Kolumbijos džiungles: laukinė gamta, kriokliai ir nepamirštami įspūdžiai. Juk Minka – tai gamtos mylėtojų rojus. Keliausime dar nepramintais takais ir atrasime paslėptus Kolumbijos kampelius. Diena prabėgs maudantis gaivinančiuose Minkos kriokliuose, pačiupę kameras įamžinsime laukinius gyvūnus ir megausimės pasivažinėjimu džipais, stebėdami nuostabų gamtos pasaulį. Vėliau vyksime kalnų link, kur praleisime popietę ilsėdamiesi milžiniškuose hamakuose. Metas atsipalaiduoti ir pasigrožėti žaliuojančių kalnų vaizdais – tai vienas įspūdingiausių šalies kraštovaizdžių. Nakvynė svečių namuose Santa Martoje.
6
diena
POILSIS PRIE BURITAKOS UPĖS
Dar neprabėgo nei savaitė, o jau lankėmės vaizdinguose Kolumbijos miestuose, kavos ūkyje ir keliavome po Kolumbijos džiungles. Kita stotelė – Buritakos upė džiunglių apsuptyje! Viskas, ko reikia: žaliuojančios palmės, poilsis hamakuose upės pakrantėje ir maudytis kviečiantys gaivūs upės vandenys. Apsistosime svečių namuose, kur veikia puikus kokteilių baras, laukia paplūdimio tinklinis ir kitos pramogos. Vėliau – ypatingas vakaras paplūdimyje: laužas, gėrimai, puiki kompanija ir, žinoma, dainos! Nakvynė svečių namuose prie Buritakos upės.

7
diena
PLAUKIMAS PADANGOMIS UPE
Upės vanduo suteikia dar daugiau energijos, nei kava! Šiandien metas ypatingai pramogai. Apsivilksime savo maudymosi aprangą, čiupsime gėrimus į rankas ir plauksime padangomis upe, kol pasieksime paplūdimį. Už mus visą darbą padarys upė, tad mums liks tik sėdėti ir mėgautis pro akis plaukiančiais džiunglių vaizdais. Kelionę baigsime paplūdimyje pačiu laiku, kad spėtume pasigrožėti auksiniu saulėlydžiu. Nakvynė svečių namuose prie Buritakos upės.
8
diena
KARTACHENA
Šiandieną pradėsime gana anksti. Keliausime į kitą uostamiestį – Kartacheną! Kelias tikrai neprailgs, nes vyksime paplūdimio keliu ir gėrėsimės užburiančiais gamtos vaizdais. Didingasis Kartachenos miestas mena laikus, kuomet šiose žemėse siautėjo užkariautojai ispanai. Būtent iš Kartachenos uosto aukso ir kitų gėrybių kupini laivai išplaukdavo Ispanijos link. Šiandien tai svarbiausias Kolumbijos naftos eksporto miestas. Vakarą praleisime Kartachenos senamiestyje stebėdami romantiškiausią pasaulyje saulėlydį. Nakvynė viešbutyje Kartachenoje.

9
diena
KARTACHENA – TIERA BOMBOS SALA
Pabuvus Kartachenoje, neįmanoma nepajusti, kaip šaukia jūra! Įsilaipinsime į laivą ir plauksime į Tiera Bombos salą, esančią tik 10 min. kelio nuo Kartachenos. Net pora naktų praleisime saloje, apsuptoje vešlių mangrovių ir gėrėsimės Karibų jūros vaizdais. Apsistosime nedideliuose, jaukiuose, gamtai draugiškuose svečių namuose, kurie garsėja neprilygstamais kokteiliais. Metas atsipalaiduoti ir pasidžiaugti nuostabiu gamtos prieglobsčiu. Iš čia tiesiog nesinorės išvykti! Nakvynė svečių namuose saloje.

10
diena
TIERA BOMBOS SALA (pusryčiai)
Metas pažinti nuostabaus grožio salas iš arčiau! Privačiu laivu, mažiau lankomais jūrų keliais, leisimės į turą po Karibų salas. Visą dieną mus lydės krištolo skaidrumo vanduo ir balto smėlio paplūdimiai, o sustoję vienoje ar kitoje saloje, maudysimės ir mėgausimės paviršiniu nardymu. Šiltas jūros vanduo, malonūs saulės spinduliai ir puiki kompanija! Nakvynė svečių namuose saloje.
11
diena
TIERA BOMBA – KARTACHENOS SENAMIESTIS (pusryčiai) 
Po puikiai praleistų dienų salose, išvyksime atgal į Kartacheną. Kaip džiugu, jog dar viena diena nuostabiojoje Kolumbijoje tik prieš akis! Prieš leisdamiesi į miesto gilumą, galėsime keletą valandų pailsėti. Kartachenos senamiestis turtingas istoriniu ir kultūriniu palikimu, spalvingu gatvės gyvenimu bei neįtikėtinai skaniu maistu. Mėgausimės nuostabia senamiesčio aplinka, dalinsimės kelionės įspūdžiais ir dar kartą pajusime užburiančią Kolumbijos dvasią. Nakvynė viešbutyje Kartachenoje.
12
diena
KARTACHENA – VILNIUS
Šiandien mūsų nuotykis baigiasi ir laukia skrydis namo. 
13
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo2145
2024 07 07 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 1100
su skrydžiu: 3245

Apie Kolumbiją

Valstybė Pietų Amerikos šiaurės vakaruose. Turi jūrų sienas su Jamaika, Kosta Rika ir Gvatemala, sausumos sienas su Panama, Venesuela, Brazilija, Ekvadoru ir Peru. Kolumbija – vienintelė Pietų Amerikos šalis, besiribojanti ir su Atlanto, ir su Ramiuoju vandenynais. Valstybei priklauso trys salos Karibų jūroje: San Andresas, Providensija ir Santa Katalina. Sausuma dalijama į 4 geografinius regionus: Andų kalnus, Karibų jūros pakrantės žemumas, Ramiojo vandenyno

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Nuotykis Kolumbijoje: salos, džiunglės ir Karibų jūros paplūdimiai

Diana
2023-11-22
10
Aptarnavimas puikus, dėmesingas ir malonus! Labai ačiū!
Gabrielius
2023-01-07
9
Programa įsimintina, įspūdžių ir patirčių įvairovė sunkiai aprėpiama, grupė labai įvairi tiek amžiaus, tiek asmenybių prasme, daugiausia iš angliakalbių šalių: JAV, Kanada, JK, Airija. Apgyvendinimo sąlygos su iššūkiais tiek kokybės prasme - viešbučiai max 2 europietiškos žvaigždutės, tiek tai, jog 6 naktis praleisite svečių namuose, kur reikia dalintis kambariu su 4-8 asmenimis, dažnai tėra bendri dušai ir tualetai, tačiau švaros atžvilgiu viskas normos ribose. Iš kitos pusės gyvenimas svečių namuose tikras nuotykis, nes juose yra baseinai, žaidimai, muzika, baras, restoranas, bendra erdvė-kiemas, kur visi svečiai leidžia laiką.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Kolumbiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* viešbučiuose ir svečių namuose dviviečiuose arba bendro miegojimo (dormitory) kambariuose su bendro naudojimo WC / dušu (11 nakvynių: 3 nakvynės Medeljine, 2 nakvynės Santa Martoje, 2 nakvynės prie Buritakos upės, 2 nakvynės Kartachenoje, 2 nakvynės Tiera Bombos saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (5 pusryčiai, 2 pietūs);
 • Vietinis skrydis Medeljinas – Santa Marta;
 • Vietinio anglakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus lankomus objektus;
 • Nurodyta ekskursinė programa ir pramogos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Medeljinas – Kartachena – Vilnius su dviem persėdimais (nuo 800 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 1290 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš atvykimą ir išvykimą iš/į Kolumbijos, likus 72-24 val. iki skrydžio, būtina užpildyti  keliautojo atvykimo/ išvykimo formą».
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės.

Kelionės užsakymas

Nuo
2145

+ skrydis apie: 1100 visiems su skrydžiu: 3245
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena!
12 dienų kelionė į egzotiškuosius Galapagus – kruizas po salas ir turai Ekvadore
Ekvadoras
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Nuotykių kelionė į Afriką, aplankant Keniją, Tanzaniją ir Zanzibarą
Kenija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Mesopotamija – civilizacijos lopšys
Turkija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.