Naujoji Zelandija: klasikinis maršrutas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Susipažinsite su vienu svarbiausiu N. Zelandijos miestu – Oklandu
 • Išvysite Salų įlanką – užburiančia gamta garsėjančią vietą
 • Turėsite galimybę aplankyti Hobitoną – vietą, kurioje buvo filmuojama „Žiedų valdovo“ trilogija
 • Lankysitės Kuko kalno nacionaliniame parke, kuriame žavėsitės snieguotomis N. Zelandijos Alpėmis ir aukščiausia šalies viršūne – Kuko kalnu
Keliaujant į Naująją Zelandiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – OKLANDAS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos į Oklandą su 2 persėdimais.
2
diena
OKLANDAS
Atskrisite į Oklando oro uostą, kur jus pasitiks ir perveš į viešbutį. Vakare jūsų laukia laisvas laikas, kuomet galėsite pradėti pažintį su Oklandu. Šis miestas – tai svarbus kultūrinis, politinis ir pramoninis Naujosios Zelandijos centras ir uostas. Oklandą vadina „burių miestu“, kadangi jo uostas nuolat pripildytas jachtų. Miestą supa net 65 užgesę ugnikalniai ir nuostabi gamta. Kiekvienas turistas atras vietų poilsiui ir pramogoms. Nakvynė viešbutyje Oklande.
3
diena
OKLANDAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jūsų laukia pažintinė ekskursija po Oklandą. Ekskursijos metu aplankysite „Auksinės mylios“ rajoną – komercinį miesto centrą, senovinius universiteto ir vyriausybės pastatus, tiltą per miesto įlanką. Sustosite Edeno kalno apžvalginėje aikštelėje, nuo kurios atsiveria įspūdinga miesto panorama. Taip pat aplankysite Kelly Tarlton Antarktidos povandeninį pasaulį, kuriame galėsite pamatyti pingvinus. Laivas laikas. Nakvynė viešbutyje Oklande.
4
diena
OKLANDAS – SALŲ ĮLANKA – RASELAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių jūsų laukia išvyka į Salų įlanką, aplankant pirmąją Naujosios Zelandijos sostinę – Raselą. Tai viena iš anksčiausiai įkurtų europiečių kolonijų. Salos įlanka nutolusi nuo Oklando apie 240 km į šiaurę, šioje vietovėje yra 144 mažesnės ir didesnės salos. Tai nuostabi vieta ne tik poilsiui, bet ir žvejybai – būtent čia pagaunamos rekordinių dydžių rykliai ir tunai. Leisitės į kruizą laivu ir aplankysite Brett kyšulį ir „skylę uoloje“. Po kruizo grįžtate į Oklandą. Nakvynė viešbutyje Oklande.
5
diena
OKLANDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas, kurį galite skirti papildomoms ekskursijoms arba savarankiškam miesto pažinimui. Filmų megėjams rekomenduojame aplankyti Hobitoną – vietovę, kurioje buvo filmuota „Žiedų valdovo“ trilogija ir „Hobitas“. Nakvynė viešbutyje Oklande.
6
diena
OKLANDAS – ROTORUA (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į Rotorua miestą, įsikūrusį šalia tokį pat pavadinimą turintį ežerą. Čia iš žemės veržiasi dūmai ir geizeriai, burbuliuoja purvo ir vandens telkiniai. Dėl vandenilio sulfido pateikimo į orą šioje vietovėje vyrauja specifinis kvapas. Ekskursijos metu aplankysite termalinį parką, o vėliau – Rainbow Springs – paukščių kivių parką. Po ekskursijos grįžtate į Oklandą. Nakvynė viešbutyje Oklande.
7
diena
OKLANDAS – KVINSTAUNAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Oklando oro uostą, skrydis į Kvinstauną – ekstremalinio turizmo sostinę. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje Kvinstaune. Vakare – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.
8
diena
KVINSTAUNAS – „ŽIEDŲ VALDOVO” SAFARIS (pusryčiai)
Po pusryčių visureigiu leisitės į keturių valandų kelionę po graužiausias šio regiono vietoves, pamatysite pietinius Vakatipu ežerus ir „Žiedų valdovo“ filmavimo vietas. Esktremalinių pramogų megėjams rekomenduojame išvyką greitaeigiu Shotover kateriu, kuris dideliu greičiu pralekia pro siaurus kanjonus. Tai tikrai užgniaužia kvapą! Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.
9
diena
KVINSTAUNAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas, kurį galite skirti poilsiui arba aktyviam laisvalaikio praleidimui – išvykai laivu, žvejybai, raftingui. Nakvynė viešbutyje Kvinstaune.
10
diena
KVINSTAUNAS – KRAISTČERČAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Kvinstauno oro uostą, skrydis į Kraisčerčą – didžiausią Naujosios Zelandijos pietinės salos miestą. Pervežimas iš oro uosto ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Kraistčerčyje.
11
diena
KRAISTČERČAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje leisitės į kelionę į Kuko kalno nacionalinį parką. Ekskursijos metu pamatysite Tekapo ir Pukakį kalnų ežerus, pasivaikščiosite po Tasmano ledyną, pietausite Kuko kalno papedėje. Nuostabios gamtos apsuptyje praleisite visą dieną. Vakare grįžtate į viešbutį Kraistčerčyje. Nakvynė viešbutyje Kraistčerčyje.
12
diena
KRAISTČERČAS (pusryčiai)
Po pusryčių jūsų laukia laisvas laikas, kuri galite skirti lauktuvių ir suvenyrų pirkimui arba papildomoms ekskursijoms – žvejybai jūroje, pasiplaukiojimui su delfinais, banginių stebėjimui ar vyno degustacijai. Nakvynė viešbutyje Kraistčerčyje.
13
diena
KRAISTČERČAS (pusryčiai)
Po pusryčių išsiregistruojate iš viešbučio. Pervežimas į tarptautinį Kraistčerčio oro uostą, kur jūsų laukia skrydis namo.
14
diena
Grįžimas į Vilnių/Rygą

Apie Naująją Zelandiją

Turbūt toliausiai nuo viso aplinkinio pasaulio nutolęs kraštas Pietų pusrutulyje, tarp Australijos ir Antarktidos. Naująją Zelandiją sudaro salų grandinė, iš kurių didžiausios dvi – Šiaurės ir Pietų salos. Dėl savo atokumo, šalis išlaikiusi savo autentiškumą. Čia išskirtinė gamta, gyvūnija ir vietiniai gyventojai – maoriai, kurie vis dar išlaikę savo
Keliaujant į Naująją Zelandiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Individualūs pervežimai pagal programą su angliškai kalbančiu vairuotoju;
 • Skrydis Oklandas – Kvinstaunas;
 • Skrydis Kvinstaunas – Kraistčerčas;
 • Ekskursijos pagal programą;
 • Programoje nurodytas maitinimas: 11 pusryčių, 2 pietūs;
 • 11 nakvynių 3* viešbučiuose;
 • Angliškai kalbančio gido paslaugos ekskursijų metų;

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinio skrydžio Vilnius/Ryga – Oklandas; Kraistčerčas – Vilnius/Ryga bilietai;
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Papildomai siūlomos ekskursijos;
 • Arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • Kaina gali svyruoti priklausomai nuo sezoninių pasirinkto viešbučio kainų.
 • Į ekskursijas vykstama su grupe, už papildomą mokestį galime pasiūlyti individualias ekskursijas su rusiškai kalbančiu gidu.
 • Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame kambaryje.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės grupės vietoje.

Panašios kelionės

Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Individuali kelionė
Indokinija: Vietnamas – Laosas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.