3 naktys Singapūre ir Balio sala

Kelionės akcentai

 • Net 3 nakvynės Singapūre su įskaičiuotais įėjimo bilietais!
 • 5* viešbutis ir puiki jo lokacija Ubude, leidžianti pasiekti miestelio centrą pėsčiomis!
 • 4* viešbutis ant jūros kranto Sanūro kurorte!
 • Lankysimės nepriekaištingai tvarkingame Azijos didmiestyje Singapūre
 • Gyvensime šarmingoje Balio kultūros sostinėje – Ubude
 • Grožėsimės atviruko vertomis ryžių terasomis
 • Pažinimo keliai mus nuves prie žymiausių Balio šventyklų
 • Ilsėsimės ilgais smėlio paplūdimiais ir vandens sportu garsėjančiame Sanūre
Nuo2369
2024 03 16 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1235
su skrydžiu: 3604
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

Aštrūs ir nuolat išlendantys kontrastai: spalvingos šventyklos, už kurių stiebiasi dangoraižiai, nuostabūs nameliai viduryje džiunglių, senovinės parduotuvėlės, kuriose galima paragauti nuostabiausių kokteilių – tarsi kelionė aplink pasaulį neišvykstant iš vienos šalies – įspūdingojo Singapūro. Žymiausias pasaulio „Miestas sode“ turi ką parodyti ir atsiveria neapsakomo grožio gamta. O gal trokštate laiką leisti paplūdimyje ir žvelgti į vandenyne plūduriuojančius vienišus žvejų laivelius? Grožėtis plumerijų sodu, kur netoliese dūksta ilgauodegės makakos? Ar svajojate priešais save išvysti plačias ryžių terasas? Žavi tiek viena, tiek kita? Tada laikas krautis lagaminus, modernusis Singapūras ir spalvotas Balis – mūsų jau laukia!

 

SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVAIS!

 

MARGARITA (SINGAPŪRAS)

Atvykau į Singapūrą su vyru ir mažais vaikais pagyventi čia du tris metus, pakeliauti, pamatyti pasaulio ir ši kelionė tęsiasi jau 11 metų. Vaikai beveik užaugo, o šis miestas-valstybė vis dar žavi. Singapūras yra tikras Petryčių Azijos perlas. Daugiakultūrinis miestas, kuriame puikiai dera senos tradicijos ir patogus bei modernus gyvenimas. Net ir po tiek metų, vis tiek randu čia nepažintų dalykų, neragautų patiekalų ir nematytų ar jau pasikeitusių vietų.

Labai mėgstu keliauti, pažinti kitokias kultūras, religijas. Gyvendama Singapūre pramokau kinų kalbą, kuri padėjo atverti dar naujus kultūrinius sluoksnius. Su malonumu dalinuosi su keliautojais savo įspūdžiais, gyvenimo Singapūre įžvalgomis, istorijomis ir tikiu, kad kartu kuriame neišdildomus kelionių prisiminimus.

 

VIKTORIJA (BALIS)

Gyvenusi ir keliavusi po skirtingas Indonezijos salas, šiandien Balio salą vadinu savo antraisiais namais. Nors sala ir nėra didelė, savyje ji talpina daug lobių – krioklių, ryžių terasų, ugnikalnių, juodo ir geltono smėlio paplūdimių... O svarbiausia – labai išskirtinę kultūrą ir religiją, kurios šią salą nuspalvina dar labiau. Atvykę čia bus nuolat apsupti gamtos, šilumos, atsipalaidavusių ir besišypsančių baliečių bei tūkstančių dievų.

Viktorija laisvai samdoma kelionių vadove pradėjo dirbti 2015 m., kai po 1-erių metų gyvenimo Indonezijoje, kur studijavo tradicinius indonezietiškus šokius, nusprendė šioje šalyje dar pabūti. Keliavusi nemažai pačioje Indonezijoje ir kitose Pietryčių Azijos šalyse, ji liko pakerėta laukinės gamtos, žmonių paprastumo ir nuoširdumo bei išskirtinės kultūros, todėl iki šiol gyvena Indonezijoje, Balio saloje. Viktorija keliautojus lydi ne tik Indonezijos, Singapūro, Filipinų bei Vietnamo kelionėse, bet ir dalijasi savo gyvenimo akimirkomis, išmoktomis pamokomis bei atradimais Pietryčių Azijoje. Tuo, ko kelionių vadovuose nerasite. Kaip viena keliautoja sakė: „Su Viktorija jautiesi lyg keliautum su drauge“. Laisvu laiku Viktorija rašo kelionių straipsnius Lietuvos spaudai bei dalinasi kelionių patarimais internete.

 

NORVIDAS (BALIS)

Į Balį atvykau „pažiemoti“ Kovido metu, tačiau netikėtai tai tapo nuostabios 3 metų kelionės pradžia. Balio ritmas labai skyrėsi nuo Vakarų – viskas lėčiau, bet atsipalaiduoja pečiai lengviau iškvėpus ir paleidus lūkesčius. Pasinėriau į vietos kultūrą, baigiau jogos mokyklą, bendravau su vietiniais ir emigrantais. Paslėptų brangakmenių atradau ne tik važinėdamas po salą, bet ir išbandydamas įvairias veiklas ir užsiėmimus. Ypatingai myliu šiaurinius ir centrinius regionus, nuostabius Kintamani kalnų šlaitus ir tolimos jūros vaizdus. Visos mūsų kelionės metu aš būsiu netoliese, pasirūpinsiu jūsų poreikiais ir gera atmosfera. Kartu kurkime nepamirštamus prisiminimus mėgaudamiesi užburiančiais kraštovaizdžiais, ragaudami skanius vietinius patiekalus ir stebėdami kvapą gniaužiančius saulėlydžius paplūdimiuose. Pasiruoškite kelionei po Balio stebuklus!

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius – Stambulas 19:50 – 23:55 Stambulas – Singapūras 01:55 – 17:20 (+1)

Denpasaras – Stambulas 21:25 – 05:40 (+1) Stambulas – Vilnius 09:10 – 12:10

 

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmais, kompiuteriniais žaidimais) bei lėktuve jums patiekiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
SINGAPŪRAS
Lėktuvui nusileidus Singapūro oro uoste mus pasitiks vietiniai partneriai bei kelionės vadovė/as, ir palydės į viešbutį, esantį visai šalia miesto centro. Užsiregistravus viešbutyje mūsų lauks laisvas laikas. Singapūras vos per 30 metų iš nuobodaus Azijos miesto tapo vienu moderniausių bei žavingiausių visame pasaulyje. Singapūre galima sutikti daugybę kultūrų ir visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų. Siūlome pasivaikščioti po mažąją Indiją, pasigrožėti keliomis hinduizmo šventyklomis ir spalvinga indų kultūra. Be abejo, galite paskanauti indiško maisto. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.
3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Šiandien po pusryčių visi kartu pradėsime pažintį su Singapūru – miestu, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės. Pirmiausia lankysime įspūdingą nacionalinį orchidėjų sodą, kuris kiekvieną sezoną pražysta skirtingomis spalvomis. Nacionaliniame orchidėjų sode yra trys hektarai kruopščiai sutvarkytų šlaitų su daugiau nei 1000 rūšių orchidėjų. Dienos eigoje pakilsime į Singapūro modernumo simbolį „Marina Bay Sands“ dangoraižį, kuris garsėja savo neįtikėtinos prabangos stogo terasa, esančia 200 metrų aukštyje. Ekskursijos metu keliausime palei istorinę Singapūro krantinę iki miesto simbolio – mitinės jūros liūto skulptūros Merliono. Būtinai užsuksime į kinų kvartalą – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilną istorinę Singapūro dalį. Po pietų norintys galės grįžti pėstute į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, siūlome aplankyti UNESCO saugomą Singapūro parkų kompleksą „Gardens by the Bay“*, kurio plotas – net 101 hektaras. Milžiniškame plote didelį įspūdį palieka rečiausių pasaulyje medžių bei gėlių grožis, 35 m aukščio krioklys, įdomūs pažintiniai takai, įspūdingos šiuolaikinės technologijos ir konstrukcijos. Vakare siūlome visiems kartu stebėti sodo šviesų ir garsų šou. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Siūlome aplankyti ir praleisti dieną Sentosos saloje*, kur galėsite maudytis, vaikščioti žygių trasomis, ragauti vietinius patiekalus ir pramogauti. Singapūro Sentosos sala – išties tikra pramogų oazė, kurios nedidelėje teritorijoje gausu įdomių muziejų, smagių atrakcionų, žaliuojančių parkų ir kitų pramogų. Nesvarbu, ar atvyksite čia vienas, ar su šeima, nes pramogų čia ras ir suaugusieji, ir vaikai. Paplūdimiai, istorinės vietos, vakaro šviesos šou – tai ne visas sąrašas, ką galite aplankyti Sentosoje. Čia yra Siloso fortas, pramogų parkas Vulcanoland, garsieji Muzikiniai fontanai, Singapūro įkūrėjų muziejus, Retų akmenų muziejus, Jūrų muziejus, Drugelių ir vabzdžių parkas (daugiau nei 5,5 tūkst. rūšių), Gėlių terasa ir Prieskonių sodas, Vaškinių figūrų muziejus, Okeanariumas. „Povandeninis pasaulis“ su skaidriu 100 metrų ilgio povandeniniu tuneliu ir delfinų lagūna „Dolphin Lagoon“, virtualios realybės kinas „Cinemania“, ultramodernus pramogų kompleksas „Singapūras paroda“, kultūrinis ir istorinis parkas „Tang Dynasty Village“, Terakotos karių muziejus, aukščiausias Singapūro apžvalgos bokštas – Dangaus bokštas, daugybė sodų su fontanais, ir daugiau nei 3 kilometrai balto smėlio paplūdimių (nuolat atvežamas iš Okeanijos salų). Vakare galėsime leistis į ~4 val. trunkančius naktinius nuotykius „Night Safari“* – zoologijos sode po atviru dangumi, kuriame gyvena daugiau nei 2500 nakties būtybių iš daugiau nei 130 rūšių. „Night Safari“ yra pirmasis pasaulyje safari parkas, skirtas naktiniams gyvūnams. Šis laukinės gamtos parkas yra išsidėstęs septyniose skirtingose buveinėse, 35 hektarų tankiame atogrąžų miške. Po ekskrusijos būsite pervežti į viešbutį nakvynei ir poilsiui.

5
diena
SINGAPŪRAS – UBUDAS (pusryčiai)
Papusryčiavus lauks kelionė į Singapūro oro uostą ir skrydis į Balio salą. Nusileisime tarptautiniame Denpasaro – administracinio Balio salos centro – oro uoste. Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Ubude. Sveiki atvykę į Balį, neabejotinai žinomiausią ir populiariausią Indonezijos salą! Dar prieš dešimt metų tik išrinktieji lankėsi ir gyveno Indonezijos Balio saloje, nes tai buvo turistų neatrasta vieta. Žinią apie šį grožiu ir ramybe alsuojantį žemės kampelį paskleidė amerikietė rašytoja Elizabeth Gilbert. Taip, jūs teisūs, turime omenyje garsiąją knygą „Valgyk, melskis, mylėk“ (angl. „Eat, Pray, Love“). Rašytoja, ieškodama gyvenimo prasmės, harmonijos ir meilės, knygoje atskleidė dieviškų Balio paplūdimių ir išpuoselėtos gamtos grožį, aprašė turkio spalvos vandenyno teikiamus malonumus bei romantiškus jausmus keliantį peizažą. Visa tai padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius ir moko iš naujo atrasti norą ir galimybę mėgautis gyvenimu. Oro uoste mus pasitiks partneriai ir kelionės vadovė/as ir važiuosime į Ubudą (40 km, ~2 val.). Registracija viešbutyje ir nakvynė Ubude.
6
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Mėgstantys aktyvų poilsį turės galimybę pasirinkti papildomas ekskursijas. Galėsite apsilankyti netoli viešbučio esančiame Ubudo beždžionių miške*, kuriame išlikęs ir nuostabus šventyklų kompleksas. Tai vienas iš daugelio Balio saloje esančių beždžionių miškų – vietiniai gyventojai stengiasi išlaikyti jų autentiškumą ir užtikrinti netrukdomą visų gyvūnų gyvenimą. Mėgstantys pažinti ir aktyviai keliauti – skirkite laiko pirmajai egzotiškai pažinčiai keliaujant Campuhan Ridge pažintiniu taku*, nusidriekusiu tarp upės ir ryžių terasos. Nakvynė viešbutyje Ubude.

7
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių vyksime aplankyti hinduistų šventyklą Tirta Empul. Šventykla datuojama 926 m., o jos pavadinimas „Tirta“ reiškia šventą vandenį, „Empul“ – spjaudantį iš žemės. Ši šventykla populiari tarp tikinčiųjų dėl savo šventų versmių. Hinduistai čia ateina atlikti ritualinio apsiprausimo, kurį jums tikriausiai pavyks pamatyti. Vėliau keliausime apžiūrėti įspūdingų Tegalalango ryžių terasų. Tegalalango ryžių terasos įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Neskubėdami pasivaikščiosime siaurais takeliais tarp kerinčios žalumos ir stengsimės užfiksuoti kiekvieną šio ikoninio Balio kraštovaizdžio akimirką. Jei bus norinčių paragauti garsiosios Kopi Luwak kavos*, užsuksime į vieną iš šių kavos ūkių. Kopi luwak – tai brangiausia kava pasaulyje, išgaunama Indonezijoje iš Azijos palminių musangų išmatų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

8
diena
UBUDAS (pusryčiai, pietūs)
Šiandien mūsų lauks išskirtinė, dar artimesnė pažintis su Balio gamtos grožiu. Pirmiausia aplankysime Ulun Danu šventyklą, esančią šalia Bratano ežero. Tai pagrindinė šaivistinė Balio salos šventykla. Bratano ežeras yra pagrindinis centrinio Balio drėkinimo šaltinis, kuris dar žinomas „Šventojo kalno ežero“ vardu. Toliau mūsų lauks žygis baidarėmis Tamblingano ežere. Tamblingano ežeras yra ramus ir palyginti mažiau ištirtas ežeras, esantis šiaurinėse Balio aukštumose. Ežerą supančioje vietovėje yra puikios galimybės leistis į žygius pėsčiomis ir plaukioti baidarėmis. Žygis pėsčiomis aplink Tamblingano ežerą veda per tankius miškus, kavos ir gvazdikėlių plantacijas ir vaizdingas apžvalgos aikšteles, iš kurių atsiveria ežero ir jo apylinkių panorama. Trasos yra įvairaus sudėtingumo, todėl tinka tiek pradedantiesiems, tiek labiau patyrusiems žygeiviams. Toliau keliausime į Džatiluviho (Jatiluwih) kaimą, apsuptą kalnų ir ryžių terasų, įtrauktų į UNESCO saugomų teritorijų sąrašą. Apžiūrėsime ramų ir vešlų Džatiluviho kraštovaizdį, kur ryžių terasos suteikia harmonijos su žeme pojūtį. Pasigrožėję nepakartojamu kraštovaizdžiu, važiuosime į Ubudą. Nakvynė viešbutyje Ubude.

9
diena
UBUDAS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas jūsų poilsiui. Nors Ubudo miestas garsėja kaip meno ir kultūros centras, tačiau jame gausu ir gamtos: miestą supa ryžių laukai ir milžiniški tarpekliai. Vandens sporto entuziastai galės leistis į nuotykius plaukdami plaustais Ajungo upe*. Vykdami iš viešbučio prie Ajungo upės pravažiuosime pro vietinius kaimelius. Atvykus būsime supažindinti su saugumo instrukcijomis ir gausime visą reikiamą įrangą. Kvapą gniaužiantis plaukimas Ajungo upe truks apie 2 val. Jo metu išvysime ne vieną nuostabų krioklį. Pasibaigus plaukimui, būsime pavaišinti gėrimais. Mėgstantys aktyvumą galės leistis į naktinį žygį* pėsčiomis į Batūro kalną (1717 m), iš dalies aktyvų ugnikalnį. Apie 2 val. nakties išvyksime iš viešbučio į žygio pradžios tašką. Prieš leidžiantis į žygį, gidas išsamiau supažindins su svarbiausiomis detalėmis. Pasiekę Batūro viršūnę galėsime stebėti tekančią saulę. Pervežimas atgal į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Ubude.

10
diena
UBUDAS – SANŪRAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių keliausime į garsiąją Tanah Loto šventyklą. Ši hinduistinė šventykla pastatyta ant uolos, išeinančios į atvirą jūrą. Galėsime įvertinti dvasinę Tanah Lot reikšmę ir pamatyti vandenyno galią senovinės šventyklos fone. Pervežimas į Sanūro (Sanur) kurortą. Atvykę į Sanūrą, užsiregistruosime viešbutyje. Sanūras – tai kurortas, garsėjantis ramia atmosfera bei ilgais, net iki 15 km ilgio, balto smėlio paplūdimiais. Po pietų vyksime aplankyti Uluvatu šventyklą, esančią ant aukštos uolos (70 m), išeinančios tiesiai į jūrą. Pakeliui sustosime pasigrožėti keliais dėmesio vertais paplūdimiais. Uluvatu šventykloje pamatysime daugybę beždžionių, kurios nuo seno pripratusios prašyti skanėstų iš čia atvykstančių piligrimų ir lankytojų. Kiekvieną vakarą, vandenyno fone, šventykloje vyksta tradicinis kecak šokio pasirodymas, kurio metu atpasakojami vieno iš didžiųjų hinduistinių epų – Ramajanos – siužetai. Pasibaigus šokiams ir muzikai, vyksime jūros gėrybių degustacijai Džimbarano (Jimbaran) paplūdimyje. Po vakarienės grįšime į viešbutį. Jūsų lauks poilsis ir nakvynė viešbutyje Sanūre. 

11 – 13
dienos
POILSIS SANŪRE (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos poilsiui. Galėsite rinktis ekskursiją į nuostabiais paplūdimiais garsėjančias Lembongano ir Nusa Penida salas*, kur galima rasti vienas geriausių paviršinio nardymo vietų, arba išbandyti banglenčių sportą*, kuomet turėsite progą pasigalinėti su įspūdingomis bangomis. Sodrūs ir spalvingi atogrąžų sodai, stikliniai tvenkiniai, jaukios kavinukės, egzotika dvelkiantys restoranai, meniška atmosfera – tai yra pagrindinės Sanūro grožio paslaptys.

14
diena
SANŪRAS – DENPASARAS – STAMBULAS (pusryčiai)
Papusryčiavę atsisveikinsime su kontrastų kupina Indonezija. Lauks pervežimas į oro uostą ir skrydis į Vilnių.
15
diena
STAMBULAS – VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2369
2024 03 16 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1235
su skrydžiu: 3604

Apie Indoneziją

Indonezija – tai kontrastų žemė, nusidriekusi 5150 km iš vakarų į rytus, 17 500 salų, kurių 6000 gyvenamos. Šalyje galima pamatyti kelių kilometrų aukščio kalnus bei kaskart pabundančius ugnikalnius, koralinių rifų apsuptas, žmogaus beveik nepaliestas salas. Drėgni miškai pilni turtingos gyvūnijos ir augalijos, čia pat tarpusavy kontrastuodami stovi šiuolaikiniai ir istoriniai miestai, įvairių epochų ar

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę 3 naktys Singapūre ir Balio sala

Airida
2023-08-17
9
Kadangi nuroma kelionės kaina plius lėktuvo bilietai, norėtųsi, kad prieš perkant bilietus būtų pasiūlyta galimybė rinktis verslo klasės bilietus ilgajam skrydžiui (10-13 val.), taip pat norėtųsi prieš kelionę ir info dėl maitinimo skrydžio metu pasirinkimo. Kelionė patiko, iš esmės atitiko visus lūkesčius, išskyrus Kejora viešbutį Sanure. Nėra lifto, pusryčiams skurdus pasirinkimas-vienas patiekalas iš sąrašo ir keli papjaustyti vaisiai, vienas puodelis kavos, viskas daugiau papildomai mokama. Restorano savininkas nemandagus, personalas arogantiškas paparašius papildomai daržovių atnešė demknstratyviai pora griežinėlių agurkų... buvo užsakyti maisto paketai ankstyvam išvykimui, tai jų ne tik neparuošė, bet buvom apkaltinti kad norim to, ko jie niekada nedaro ir jokių paketų neišduoda....tai nėra lygiavertis variantas kitam viešbučiui, kuris buvo siūlomas už panašią kainą, kur ir patogumai pagal kitus keliautojų atsiliepimus grupėje buvo, ir maitinimas visur buvo švediškas bei gausus. Kelionės pavadinimas teikia daugiau vilčių pažinti Singapūrą, bet jam skiriama sąlyginai nedaug laiko visos kelionės trukmės atžvilgiu. Gidė Viktorija verta ovacijų.
Laura
2023-08-09
10
Mums viskas labai patiko.Vertinimas 10+ is 10, na o musu gide Viktorija-ji yra NEREALI!!!!!! Dar tokiu gidziu reiktu paieskoti:). Ji su tokia meile ir atsidavimu dirba savo darba, kad dar tokiu gidziu reiktu paieskoti. Labai idomus, naudingi, vertingi jos pasakojimai. Laaaabai dziaugiuosiu,kad pasirinkome ne individualia, bet butent jusu Ingrida, pasiulyta keliones varianta. Be Viktorijos si kelione nebutu turejusi tokio sarmo, koki ji suteike. PS. Aciu uz suorganizuota vakariene ant juros kranto:) Su meile, Laura

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Indoneziją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Lėktuvo bilietai Singapūras – Balis (registruotas bagažas 20 kg/asm., rankinis bagažas 8 kg/asm.);
 • Apgyvendinimas 4* – 5* viešbučiuose turo ir poilsio metu (12 nakvynių: 3 nakvynės Singapūre, 5 nakvynės Ubude, 4 nakvynės Sanūre);
 • Programoje nurodytas maitinimas (12 pusryčių, 3 pietūs, 1 vakarienė);
 • Anglakalbių gidų paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras, Balis – Vilnius (kaina nuo 1235 – 1335 EUR);
 • Indonezijos atvykimo viza Lietuvos piliečiams – ~33 EUR/asm. (vizos mokestis sumokamas grynais Balio salos oro uoste);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~25 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ar paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (naktinis turas „Night Safari“ Singapūre – 145 EUR/asm. (būtina užsakyti iš anksto), naktinis žygis į Batūro ugnikalnį – ~ 70 EUR/asm., nardymo ekskursija Lembongano saloje – ~ 85 EUR/asm., kelionė į Nusa Penidą – ~ 75 EUR/asm., Kopi Luwak kavos degustacija – ~ 5 EUR/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – nuo 680 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Balio kurorto mokestis (Rp. 150.000 arba ~8-9 EUR/asm.), daugiau informacijos čia;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius - "Aza tours".
 • !!! Prieš vykstant į Singapūrą, ne vėliau kaip 72 val. iki skrydžio, būtina užpildyti keliautojo atvykimo formą».
 • !!! Prieš vykstant į Indoneziją, reikalinga užpildyti elektroninę atvykimo anketą».
 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 10 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės pageidavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovai grupę pasitinka Singapūro ir Denpasaro (Balio) oro uostuose, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Pageidaujantys išsipirkti konkrečias vietas lėktuve tarptautiniuose skrydžiuose (sėdėti kartu, prie lango, su daugiau erdvės kojoms ir pan.) – tai galės padaryti asmeninėmis lėšomis, likus savaitei iki kelionės pagal tuo metu galiosiantį lėktuvo užimtumą.
 • Pageidaujantys skristi  tarptautiniuose skrydžiuose verslo klase, būtina pateikti užklausą prieš įsigyjant kelionę (geriausios verslo klasės bilietų kainos įsigyjant kuo anksčiau, vietų skaičius lėktuvuose yra ribotas).

Apgyvendinimo variantai

PARADOX MERCHANT 4* »

Kambario tipas: Premier Room (30 kv. m)

„Swissotel Merchant Court“ yra prabangus 4 žvaigždučių viešbutis, įsikūręs patogioje vietoje, vos 4,7 km nuo Singapūro centro. Netoliese yra tokios lankytinos vietos kaip Clarke Quay, Kinų kvartalas (Singapūras) ir Boat Quay. Taip pat lengvai pasieksite South Bridge Road, Masjid Jamae ir Sri Mariamman šventyklą.

 

 

 

Apgyvendinimas viename iš žemiau nurodytų variantų:

 

PLATARAN UBUD 5* »

Kambario tipas: Deluxe room (23 kv. m)

Viešbutį supa gražiai sutvarkyti sodai, iš kurių atsiveria nuostabi žaliuojančių ryžių laukų panorama, atpalaiduojantis baseinas ir daugiau nei 100 metų senumo vandens šventykla. Šis viešbutis yra ideali vieta pasinerti į Balio kultūrinę širdį ir neprilygstamą ramybę, nesvarbu, ar ieškote vienišo nuotykio, romantiško pabėgimo poroje, ar gražių šeimos atostogų.

 

ALAYA UBUD 5* »

Kambario tipas: Deluxe room (51 kv. m)

Viešbutis įsikūręs Balio kultūros centro Ubudo širdyje. Tarp ryžių laukų įsikūrusiame kurorte yra lauko baseinas ir treniruoklių salė. Viešbutis yra už 200 metrų nuo Beždžionių miško ir už 700 metrų nuo Ubudo turgaus.

 

Apgyvendinimas viename iš žemiau nurodytų variantų:

 

SEGARA VILLAGE 4* »

Kambario tipas: Deluxe room (30 kv. m)

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, prie auksinio Balio paplūdimio Sanūre, vos 30 minučių automobiliu iki tarptautinio Denpasaro oro uosto. Viešbutis suprojektuotas pagal tradicinį Balio kaimelį. Viešbučio teritorijoje: 3 lauko baseinai, 2 restoranai, baras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nemokamas belaidis internetas, biblioteka, jogos užsiėmimai. Viešbutyje veikia SPA ir sveikatingumo centras, dviračių nuoma, už papildomą mokestį galima užsisakyti balietiškus masažus, maisto gaminimo pamokas, auklės paslaugas, skalbimo paslaugas.

 

PURI SANTRIAN 4* »

Kambario tipas: Deluxe room (49 kv. m)

„Puri Santrian“ yra modernus Balio kurortas, įsikūręs paplūdimyje, ramioje pietinėje Sanuro dalyje. Netoli keleto istorinių lankytinų vietų yra prabangus rajonas, kuriame tradicijos persmelkia visus kasdienio gyvenimo aspektus. 

Kelionės užsakymas

Nuo
2369

+ skrydis nuo: 1235 visiems su skrydžiu: 3604
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Pažintis ir poilsis Balio saloje
Balis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Filipinai: gražiausi paplūdimiai ir salos
Filipinai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.