Bavarijos grožis

Nuo560
589 €
2024 07 16 ir daugiau datų
Keliaujant į Vokietiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
Pusryčiai. Išvykstame į Vokietiją. Keturias dienas keliausime po Bavariją, visame pasaulyje labiausiai žinomą dėl „pasakų karaliumi“ vadinamo Liudviko II pastatytos Noišvanšteino pilies. Liudvikas II buvo vienas iš Vitelsbachų dinastijos valdovų, valdžiusių Bavariją daugiau nei septynis šimtmečius. Daug metų buvusi Šventosios Romos imperijos dalimi ir nepriklausoma karalyste, šiuolaikinė Bavarija yra viena iš Vokietijos žemių, žavinti įspūdingomis pilimis, karališkais rūmais, jaukiais miesteliais, Alpių viršukalnėmis ir jų papėdėse plytinčiais ežerais. Atvykstame į Bavarijos sostinę Miuncheną, kur jau nuo XII amžiaus buvo įsikūrę vienuoliai benediktinai, miestas buvo apjuostas gynybine siena, vyko prekyba, per keletą šimtmečių buvo pastatyta daugybė bažnyčių ir iškilo Bavarijos valdovų rūmai. Miunchenas buvo atstatytas po Antrojo pasaulinio karo, tad šalia restauruotų istorinių pastatų pamatysite ir modernios architektūros. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysite Marienplatz aikštėje, kur stovi senoji ir naujoji rotušės, pamatysite Miuncheno simboliu laikomą Švč. Mergelės Marijos katedrą. Senamiesčio pakraštyje apžiūrėsite Vitelsbachų dinastijos valdovų rūmus, šalia jų esančias aikštes, Operos rūmus ir kitus statinius. Laisvas laikas. Vakare išvykstame iš Miuncheno. Nakvynė viešbutyje viename iš Bavarijos miestelių.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame prie didžiausio Bavarijoje Chymzės ežero ir laivu plaukiame* į Vyrų salą. VIII amžiuje ežero salose buvo įkurti du benediktinų vienuolynai, pagal kuriuos salos ir buvo pavadintos: Moterų saloje įkurtas moterų vienuolynas, o Vyrų saloje - vyrų vienuolynas. Moterų salos vienuolynas veikia iki šių dienų, o Vyrų saloje jis buvo uždarytas ir galiausiai sala pateko į garsiojo Bavarijos karaliaus Liudviko II rankas. Išlikusius vienuolyno pastatus jis pritaikė savo reikmėms ir vadino Senaisiais rūmais, o sužavėtas Prancūzijos karaliaus Liudviko XIV rezidencija Versalyje Liudvikas II pradėjo statyti jų kopiją - Naujuosius rūmus* salos viduryje. Ekskursijos metu pamatysite ypatingai puošnias rūmų sales ir Veidrodžių galeriją, o karaliaus Liudviko II muziejuje* galėsite susipažinti su jo gyvenimo istorija. Laisvas laikas pasivaikščioti rūmų parke ar apsilankyti Senuosiuose rūmuose įkurtuose muziejuose*. Išplaukiame į Moterų salą, kur apžiūrėsite vienuolyno pastatus ir saloje esantį žvejų kaimelį. Laisvas laikas pietums ir poilsiui prie ežero. Vakare išplaukiame iš Moterų salos. Nakvynė viešbutyje viename iš Bavarijos miestelių.
4
diena
Pusryčiai. Vykstame į pietinę Bavariją, kur Alpių papėdėje esančioje karalių vasaros rezidencijoje Liudvikas II leido vaikystės vasaras. Vėliau pats tapęs Bavarijos karaliumi ant šalia buvusių pilių griuvėsių jis pastatė garsiąją Noišvanšteino pilį*, vadinamą "Baltąja gulbe". Pasivaikščiosite virš bedugnės pastatytu Marijos tilteliu, nuo kurio atsiveria įspūdinga pilies panorama, ir apsilankysite puošniose pilies salėse. Laisvas laikas pietums. Po pietų keltuvu* pakilsime į aukščiausią Vokietijos viršukalnę Cūgšpicę (2962 m), kur pasigrožėsite nuostabia panorama, atsiveriančia į 400 viršukalnių, esančių Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje bei Italijoje. Nakvynė viešbutyje viename iš Bavarijos miestelių.
5
diena
Pusryčiai. Vykstame į Niurnbergą – antrą pagal dydį miestą Bavarijos žemėje pietų Vokietijoje. Pažintį su miestu pradėsime nuo imperatoriškosios Kaiserburg pilies, kuri net 500 metų buvo Vokietijos karalių ir imperatorių rezidencija, viena iš nedaugelio, turėjusi teisę saugoti imperijos brangenybes. Pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis ir apžiūrėsime Pilato ir Diurerio namus, Šv. Dvasios ligoninę, grožėsimės miesto rotuše bei Dievo Motinos bažnyčia, žavinčia bene gražiausiu akcentu – laikrodžiu. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti žymiųjų Niurnbergo dešrelių ar meduolių. Susipažinę su Niurnbergu išvykstame į Bambergą – Bavarijai priklausantį istorinio Frankonijos regiono miestą, įsikūrusį ant septynių kalvų. Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsite įspūdingą XIII a. romaninio stiliaus Bambergo katedrą, kurioje saugoma vinis nuo Kristaus kryžiaus, čia yra ir šventosios imperatoriškosios poros Heinricho II ir Kunigundos bei popiežiaus Klemenso II kapai.  Apžiūrėsime ir šalia stovinčius senuosius vyskupų rūmus bei Naująją rezidenciją. Pamatysite upės salelėje esančią senąją miesto rotušę, "Mažąja Venecija" vadinamus pakrantėje išrikiuotus žvejų namelius, pasivaikščiosite senamiesčio gatvelėmis ir aikštėmis, susipažinsite su miesto istorija. Laisvas laikas pietums. Vienoje iš senamiesčio užeigų galėsite paragauti rūkyto vokiško alaus, gaminamo tik šiame mieste. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
6
diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums. Vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo560
589 €
2024 07 16 ir daugiau datų

Apie Vokietiją

Vokietijos Federacinė Respublika įsikūrusi Vidurio Europoje. Šalis ribojasi su Danija, Lenkija, Čekija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Liuksemburgu, Belgija ir Olandija. Vokietijos krantus skalauja Šiaurės ir Baltijos jūros. Vokietijos kultūra yra dalis germaniškosios Europos kultūros. Šalies kultūra formavosi regionuose, nes bendra Vokietijos valstybė buvo sukurta palyginti vėlai. Šalis

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Bavarijos grožis

Albertas
2023-09-27
9
Gerai suplanuotas kelionės maršrutas, lankytinos vietos bei puikus kelionės Vadovės darbas. Norėjosi patogesnio viešbučio kambario Miunchene.
Romas
2023-06-14
10
Puiki programa.
Edita
2023-05-24
10
Puikus gido darbas. Nieko per daug ir nereikalingo. Ačiū. Ir sėkmės visai Jūsų komandai:) Maršrutas įdomus. Intencyvus. Viežbučiai tvarkingi.
Žibutė
2022-08-25
10
Kelionė puiki, atitiko lūkesčius. Yra tik viena pastaba agentūrai, buvo daug keliaujančių iš Klaipėdos, bet iš agentūros nebuvo psiūlymo dėl keliautojų pervežimo, nors kai kalbėjomės su keliaujančiais iš Klaipėdos, būtų daugelis pasinaudoję pervežimo Klaipėda-Kaunas-Klaipėda paslauga, bet agentūros atstovai apie tai niekam nieko nepranešė, manome, kad, jei susirenka pakankamas kiekis keliautojų iš konkretaus miesto, agentūra turėtų apklausti keliaujančius dėl atvykimo ir parvykimo . Kelionė labai gera, įdomi, gerai organizuotas laikas, viešbučiai, pusryčiai puikūs. Labai gerai, kad Bavarijoje gyvenome tris naktis tame pačiame viešbutyje, nereikėjo kasdien tampytis lagaminus. rekomenduoju rinktis šią kelionę ,,Guliverio kelionės,, agentūroje.
Rasa
2022-08-19
9
Kol kas su jūsų firma prieš pandemiją esu keliavusi į Mianmarą su vadove Astra Petkūnaite. Labai patiko. Kol kas tik ruošiuosi į antrą kelionę. Kol kas pastabų neturiu.
Rita
2022-07-27
8
Patarčiau atsisakyti Miunchene rusų gidų paslaugų. Labai jautėsi prorusiškas prieskonis. Peržiūrėkite prašau autobuse transliuojamâ muziką. Grįžtant namo buvau priversta klausytis viso albumo prieštarigai vertinamo atlikėjo dėl pasisakymų apie karą Ukrainoje G. Paškevičiaus. Viešbučiai puikūs. Kelionės programa puiki.
Gitana
2019-10-03
10
Puikus maršrutas, geras tempas: užteko laiko ir laisvam pasivaikščiojimui, įspūdingo grožio gamta ir nepakartojama architektūra Liudviko II keliais. Gidas Andrius puikus, viešbučiai nustebino-labai geri. Ačiū! Esu su Kelionių akademija gana ilgai, tikrai virš 10-13 metų. Bendradarbiavau/-iauju tik su dviem Jūsų darbuotojais. Esu labai patenkinta jų darbu ir pasiūlymais.Ir toliau keliausiu su Kelionių akadamija. Rekomenduoju abejojantiems.
Alma
2019-07-07
10
Labai įdomi kelionė. Gerai suplanuota, nevarginanti ir tuo pačiu turininga, pilna įspūdžių. Ačiū vadovei Vaidai už įdomiai pravestas ekskursijas ir visokeriopą pagalbą. Ši kelionė yra geriausias kainos ir kokybės santykis tiems, kuriems jau pabodo tolimos ir ilgos kelionės, ir kurie nori trumpai kur nors ištrūkti. Bavarija tikrai verta, kad ją pažintume iš arčiau, ne vien pravažiuoti tranzitu. Visą išsamią, su kelione susijusią informaciją gavau laiku. Nereikėjo pačiai rūpintis ir ieškoti kas, kada ir už kiek. Galėjau ramiai, be jokio streso laukti kelionės. Todėl tikrai rekomenduosiu savo draugams ir kolegoms "Kelionių akademiją", kaip patikimą ir profesionalų kelionių pardavėją.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Keliaujant į Vokietiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~ 135 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Audio įrangos (ausinukų) nuoma (būtina užsisakyti perkant kelionę) 10 EUR
 • Miestų mokestis 8 EUR
 • Vienvietis kambarys 100 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
560
589€

visiems: 560
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujieji Metai Berlyne
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vokietijos sostinė Berlynas
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Šiaurės Vokietijos Hanzos miestai ir Riugeno sala
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Garantuotas išvykimas
Vokiškoji Saksonijos Šveicarija
Vokietija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.