Belgija - Olandija - Liuksemburgas

Nuo405
449€
2021 09 14 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Belgiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje prie Magdeburgo.
2
diena
PusryčiaiKelionė per Vokietiją, Olandiją. Atvykstame į Amsterdamą. Jis – vienas romantiškiausių miestų pasaulyje. Amsterdamas garsus savo kanalais bei meno galerijomis, žinomas kaip „Šiaurės Venecija“. Pačiame Amsterdamo centre yra Dam aikštė, kurioje įvyko daugybė istorinių dramų. Karališkieji Rūmai, kurių klasikinis fasadas bei nuostabios skulptūros buvo skirtos išaukštinti Amsterdamą. Norintieji galės aplankyti ir garsųjį miesto „Raudonųjų Žibintų“ kvartalą ar paplaukioti* Amsterdamo gatvėmis – kanalais. Žvelgiant iš vandens architektūra keičiasi nuo Aukso Amžiaus ir Amsterdamo mokyklos iki modernių pastatų, puošiančių Rytų uosto salas. Plaukiojant po šį miestą gali pasirodyti, kad tai žavinga architektūrinė kelionė laiku. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Olandijoje.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į Briuselį. Ekskursija po Belgijos sostinę – miestą, kuriame susimaišė kalbos ir architektūros stiliai, kuris nustebina didžiuliais parkais ir moderniais dangoraižiais. Pažintis su senamiesčiu: Didžioji aikštė – įtraukta į UNESCO saugomų paminklų sąrašą, miesto Rotušė, katedra, Karalių rūmai, miesto simbolis – besišlapinančio berniuko skulptūra „Maneken Pis“. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paskanauti belgiško alaus, vaflių ir šokolado. Išvykstame Gento link. Trumpas sustojimas, kurio metu galėsite apžiūrėti Atomiumą – tai metalinė konstrukcija, vaizduojanti apie 165 milijardus kartų padidintą geležies molekulę. Atvykstame į Gentą, Flandrijos miestą vakarų Belgijoje. Gentas iki XIII a. buvo vienas didžiausių Europos miestų. Pažintis su senamiesčiu: Šv. Bavo katedra, gotikinė varpinė, rotušė, Šv. Mikalojaus bažnyčia, senasis Graslei uostas su viduramžių pirklių gildijų namais, Flandrijos grafų rūmai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Belgijoje./aprasymas
4
diena
Pusryčiai. Vykstame į belgiško šokolado sostinę – Briugę. Apžvalginė ekskursija  po viduramžiais dvelkiantį flamandų miestą, kerintį siauromis, vingiuotomis gatvelėmis. Apžiūrime senamiesčio įžymybes: gotikinė Dievo Motinos katedra, su Mikelandželo sukurta skulptūra, Šv. Jono ligoninė, Šv. Salvadoro bažnyčia, Centrinė aikštė, Varpinės bokštas, Švento kraujo bazilika, miesto Rotušė.  Laisvas laikas, kurio metu norintieji galės paplaukioti Briugės kanalais*. Vykstame į nykštukinę Liuksemburgo kunigaikštystę. Šios šalies senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai be galo žavus miestas, išvagotas stačių skardžių, o senamiestį supa senovinės pilies sienos su gynybiniais bokštais. Mieste gausu poilsio vietų, nepriekaištingai sutvarkytų parkų. Aplankysime Dievo Motinos katedrą, Konstitucijos aikštę, miesto simboliu tapusius Kunigaikščio rūmus. Anksčiau šioje vietoje vykdavo liuksemburgiečių susirinkimai, o XIX a. šis pastatas oficialiai tapo valdančiosios šeimos rezidencija. Išvykstame link Vokietijos. Nakvynė viešbutyje.
5
diena
Atvykstame į Rotenburgą prie Tauberio. Apsilankysime centrinėje miesto aikštėje, kur stovi rotušė, senoji Šv. Marijos vaistinė bei „Mėsos ir šokių namas“. Pamatysime senamiestį juosiančios gynybinės sienos fragmentus su bokštais ir vartais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti tradicinių vokiškų dešrelių bei populiariausio Rotenburgo deserto – „sniego gniūžčių“ – jums patiks. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.
6
diena
Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo405
449€
2021 09 14 ir daugiau datų

Apie Belgiją

Belgijos karalystė, Vakarų Europos šalis, viena iš Europos Sąjungos steigėjų, kurios būstinė ir parlamentas įsitaisęs Briuselyje. Taip pat Belgija priklauso Beniliukso šalių ekonominei sąjungai, kartu su Nyderlandais ir Liuksemburgu. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas - 30 528 km² Gyventojų skaičius - 11 443 830 gyventojų (2017 m.) Sostinė - Briuselis 1 138 854 gyven

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Belgiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~50 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 110 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
405
449€

visiems: 405
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Belgijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Austrijos kalnai, pilys ir miestai
Austrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vengrija – naujos patirtys Vidurio Europoje
Vengrija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Klasikinė Graikija
Graikija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Liuksemburgas - Belgija - Olandija 6d.
Belgija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.